GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TO NIE JAJA COLIN MCRAE RALLY 04 !!!!!nadchodzi już w listopadzie na PS2 i Xboxa!!!!

01.05.2003
18:04
smile
[1]

august007 [ Legionista ]

TO NIE JAJA COLIN MCRAE RALLY 04 !!!!!nadchodzi już w listopadzie na PS2 i Xboxa!!!!

a tu macie linka do strony !!!!!!!!!!!!

01.05.2003
18:12
smile
[2]

august007 [ Legionista ]

oto screeny

1

01.05.2003
18:12
[3]

august007 [ Legionista ]

2

01.05.2003
18:12
[4]

august007 [ Legionista ]

3

01.05.2003
18:13
smile
[5]

august007 [ Legionista ]

4

01.05.2003
18:19
[6]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Niestety nie na PC. Nie wróżę mistrzom dobrej przyszłości. A te skriny najprawdopodobniej są z Colina 3.

01.05.2003
18:21
[7]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Bo to są screeny z CMR 3...

01.05.2003
18:33
[8]

august007 [ Legionista ]

z tójki powiadasz to zallookajcie tutaj

01.05.2003
18:35
[9]

august007 [ Legionista ]

uppsss pomyliłem linki oto właściwy :

01.05.2003
18:39
[10]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Zwracam honor, ale i tak coś mi tu nie pasuje... Jakiś serwis informacyjny ma screeny, a strona oficjalna świeci pustkami ?? Dziwne...

01.05.2003
19:05
[11]

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]

skriny raczej nie sa z colina 3 ...tzn to jesio zalezy z jakiej platformy one pochodza
bo na ps2 otoczenie jest ... BEZNADZIEJNIE zrobione.... !!!

01.05.2003
19:47
[12]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

screeny nieciekawe ale i tak coraz to czesciej nad konsolka mysle..

02.05.2003
15:14
[13]

Jam_Łasica [ Generaďż˝ ]

august007 ---> To nie są screeny z Colina 4, tylko z 3. Z czwórki jeszcze nic nie ma poza logiem gry i jakimś mocno zamglonym zdjęciem. Tylko tyle można znaleźć na oficjalnej stronie.

02.05.2003
15:38
smile
[14]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Link poniżej prowadzi do pliku z oficjalnymi screenami z Colin McRae Rally 04... Zawiera logo na czarnym tle, logo na białym tle i chyba coś na wzór obrazka z boxa (swoją drogą gdzieś już w inecie krąży owy box)... Więc jednak miałem trację, że to CMR 3...

02.05.2003
15:38
smile
[15]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Zapomniałem żyłki...

02.05.2003
16:04
smile
[16]

TeadyBeeR [ Legend ]

Nie wiecie czy CDP bedzie sprzedawal Coliina 3 w maju? Chce kupic oryginal ,ale raczej nie bede czekal prawie 2 miesiecy na tlumaczenie ,ktore i tak do niczego sie nie przyda.

02.05.2003
16:11
[17]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Fajne screeny ;D

03.05.2003
15:34
[18]

Pik [ No Bass No Fun ]

Na tej stronie tez sie znajduje 8 screenwo z CMR4

04.05.2003
03:34
[19]

Goozys[DEA] [ Virus ]

To jest naprawdę zadziwiające, że różne serwisy informacyjne posiadają screeny, a strona oficjalna świeci pustkami... Coś mi tu śmierdzi/ Może ktoś celowo zapodał screeny z CMR 3 jako screeny z CMR 04. Ja już stosownego maila wysłałem do Code'... Zobaczymy co oni na to powiedzą... Choćby ch*j na ch**u stanął, to dopóki nie dostanę oficjalnego potwierdzenia, to nie uwierzę...

04.05.2003
03:42
[20]

Pik [ No Bass No Fun ]

Goozys[DEA] - czytalem takze zapowiedz Colina 4 w jednym z polskich serwisow poswieconych konsoli Playstation. Przypuszczalnie produkt znajduje sie w tak poczatkowej fazie produkcji, ze jeszcze strony oficjalnej nie ma, zreszta czemu tu nie wierzyc? 3 czesci juz sie ukazaly, nikt nie zabija zlotonosnej kury, logiczne ze bedzie czesc 4, zreszta Codemasters musza nad nia solidnie popracowac, bo na trojce zawiedli wielu fanow.

04.05.2003
03:55
smile
[21]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Pik --> Strona oficjalna...

||
||
\/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.