GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NONE

01.05.2003
15:35
[1]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

NONE

Czy ktoś z was słucha zajeb...eeee....swietnej polskiej kapeli metalowej jaka niewątpliwie jest NONE?

01.05.2003
15:59
smile
[2]

Łukasz [ NetSlave ]

ja tam wole techno lub hip-hop

01.05.2003
16:06
[3]

snowman [ Konsul ]

NONE - sux

01.05.2003
16:11
[4]

Łukasz [ NetSlave ]

snowman -----> mozna wiedzieć czego słuchasz??

01.05.2003
17:16
[5]

katrin20 [ Kati ]

Ja nie słucham tej kapeli, jakoś mi nie podchodzi

01.05.2003
17:23
smile
[6]

snowman [ Konsul ]

snowman - Elektryczne Gitrary - to coś podobnego do NONE ( brat kolesia z liściem na głowie :) )
bu hahah

01.05.2003
17:31
smile
[7]

yuppie [ Generaďż˝ ]

NONE? Hmmmm. A co to jest? :)

01.05.2003
18:04
smile
[8]

Goozys[DEA] [ Virus ]

A może jakieś mp3 ???

01.05.2003
21:40
[9]

dygi [ Pretorianin ]

Znam, nawet niezly zespol jak na polskie warunki.

03.05.2003
12:45
[10]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Dla zainteresowanych.
NONE to zespol skladajacy sie z 5 osob:
Olek -wokale
Mikołaj (znany też jako eMeF z formacji Sweet Noise) - wokale
Meti - gitary
Michał - bas
Demolka (znany tez jako D.E.M. z formacji Sweet Noise) - blachy

Zespol gra metal, sami nei chca oceniac jaki to jest gatunek matalu, ale pierwsze plyty mozna porownac do dokonan Soulfly, teraz graja coraz mocniej i lepiej. Na dniach wychodzi ich trzecia plyta. Kto chce posluchac jednego z utworow z najnowszego albumu to na dole ma do niego link.

Do Moderatora. wszystko est zgodne z prawem. link jest odnosnikiem do materialow zawartych na oficjalnej stronie zespolu.

03.05.2003
13:13
[11]

Sabazios [ Konsul ]

Nie bardzo z polskich kapel dużo bardziej wolę Vadera, Behemotha czy Kata.

03.05.2003
13:28
[12]

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]

Sabazios sory ja tu nie żaden metal i mam pytanie Behemoth to polska kapela?? nawet mi si podoba...

03.05.2003
15:58
[13]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Pozwolisz ze ja sie wypowiem?
Jesne ze Behemoth to polska formacja. nie wiedziales o tym? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.