Didier z Rivii [ life 4 sound ]
NONE
Czy ktoś z was słucha zajeb...eeee....swietnej polskiej kapeli metalowej jaka niewątpliwie jest NONE?

Łukasz [ NetSlave ]
ja tam wole techno lub hip-hop
snowman [ Konsul ]
NONE - sux
Łukasz [ NetSlave ]
snowman -----> mozna wiedzieć czego słuchasz??
katrin20 [ Kati ]
Ja nie słucham tej kapeli, jakoś mi nie podchodzi

snowman [ Konsul ]
snowman - Elektryczne Gitrary - to coś podobnego do NONE ( brat kolesia z liściem na głowie :) )
bu hahah

yuppie [ Generaďż˝ ]
NONE? Hmmmm. A co to jest? :)

Goozys[DEA] [ Virus ]
A może jakieś mp3 ???
dygi [ Pretorianin ]
Znam, nawet niezly zespol jak na polskie warunki.
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Dla zainteresowanych.
NONE to zespol skladajacy sie z 5 osob:
Olek -wokale
Mikołaj (znany też jako eMeF z formacji Sweet Noise) - wokale
Meti - gitary
Michał - bas
Demolka (znany tez jako D.E.M. z formacji Sweet Noise) - blachy
Zespol gra metal, sami nei chca oceniac jaki to jest gatunek matalu, ale pierwsze plyty mozna porownac do dokonan Soulfly, teraz graja coraz mocniej i lepiej. Na dniach wychodzi ich trzecia plyta. Kto chce posluchac jednego z utworow z najnowszego albumu to na dole ma do niego link.
Do Moderatora. wszystko est zgodne z prawem. link jest odnosnikiem do materialow zawartych na oficjalnej stronie zespolu.
Sabazios [ Konsul ]
Nie bardzo z polskich kapel dużo bardziej wolę Vadera, Behemotha czy Kata.
__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]
Sabazios sory ja tu nie żaden metal i mam pytanie Behemoth to polska kapela?? nawet mi si podoba...
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Pozwolisz ze ja sie wypowiem?
Jesne ze Behemoth to polska formacja. nie wiedziales o tym? :)