GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia cz.10

01.05.2003
11:48
smile
[1]

baziiii [ '87 ]

Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia cz.10

U nas zawsze jest wesoło, słonko zawsze świeci nam, a ludzie rześko i ochoczo prowadzą dialog na sto dwa :P U nas Ci piwa pod dostatkiem, i dziewczyn ładnych też, przyłącz się brachu i siostro do rozmowy, a obiecuje spodoba Ci się :-D

To już 10 część naszej kochanej wyspy :-) To do nas należy rekord postów w jednym wątku, a dobiliśmy ich aż 1070!!!

Lista "spotkaniowa" - na sobotę 3 maja na 20.00. Miejsce - cytadela. Organizowana zbiórka to 19.30 pod kinem Wisła na placu Wilsona.

1. Justa
2. Paudyn
3. L@WYER
4. Cainoor
5.Sasanka ( 80%)
6.ILEK
7. Pamir


HODOWLĄ WARZYW SIĘNIE ZAJMUJEMY!






01.05.2003
11:49
smile
[2]

juuusta [ malinka ]

wiedziałam

01.05.2003
11:49
smile
[3]

baziiii [ '87 ]

juusta ale ty szybka ;-)

01.05.2003
11:51
[4]

Raynor [ Big Man ]

czwarty :PP

01.05.2003
11:52
smile
[5]

Hellcat [ Legend ]

5. Moja ulubiona liczba :-)

01.05.2003
11:53
smile
[6]

L@WYER [ Valaraukar ]

Tiaaaa, która to juz część ?

01.05.2003
11:53
[7]

baziiii [ '87 ]

eghh poprosiłem soulcathera aby mi zmienił stopień na [ wyspiarz ] ale on jakoś nie ma czasu tego zrobić :(

01.05.2003
11:56
smile
[8]

juuusta [ malinka ]

bazi==>cierpliwości, zmieni :)
btw.podaj linka w poprzedniej części

a z tym numerem cześci to nie wiadomo, zalezy jak kto będzie liczył :)

01.05.2003
11:58
[9]

Raynor [ Big Man ]

pewnie jeszcze nie zagladali dzis do tego watku. Poczekaj.

01.05.2003
12:00
smile
[10]

juuusta [ malinka ]

tak się zastanawiam co myślą sobie o nas ludzie czytając tytuł wątku :)

01.05.2003
12:01
smile
[11]

baziiii [ '87 ]

juusta nie ma co podbijać poprzedniej części na góre, kazdy prędzej napisze to cze np 10 niż 9....
co do numerku to tez nie wiem :-) cainoor pisał o poprzedniej że jest 9 ale w linku do jeszcze wczesniejszej w temacie widnieje cyferka 7 :-)
napisałem 10 zeby było więcej :-)

01.05.2003
12:01
[12]

Hellcat [ Legend ]

Justa===> Zalezy kto czyta :-)

01.05.2003
12:13
smile
[13]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Dzieńdobry...

Czizas, właśnie wstałem. Jednak jaka to ulga nie mieć ŻADNEGO kaca !! Hehe...

Sasanka ---> Nie taka 16stka jak ją malowali :-)

Pijus ---> A pamietasz rozmowę na rekordy kto ile może ?? :-D

baziii ---> Dobry wątas, ale pamiętaj, by przy podawaniu linku nie dopisywać tego &N=1 ;-)

01.05.2003
12:15
smile
[14]

juuusta [ malinka ]

Cainoor==>to w końcu ile ona miała lat? bo sprzeczne relacje są:)

01.05.2003
12:18
smile
[15]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

justa ---> Zwanzig (czy jakoś tak;)

01.05.2003
12:19
smile
[16]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

czy chyba zweizig ? aa tam ! :-D

01.05.2003
12:21
smile
[17]

juuusta [ malinka ]

czy to po niemiecku?:)

01.05.2003
12:25
smile
[18]

juuusta [ malinka ]

zwanzig jest poprawnie, czyli nie wsadzą cię :)

01.05.2003
12:29
smile
[19]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

hehe, raczej, że mnie nie wsadzą :-)

Mam nadzieje... ale wytrzymałem bez picia !! Nawet jak Pamir z Pijusem wódenzis sobie przed imprą zrobili, byłem twardy :P

01.05.2003
12:31
smile
[20]

juuusta [ malinka ]

brawo dla tego pana :) a w sobote też tylko soczek będziesz pił?

01.05.2003
12:45
smile
[21]

juuusta [ malinka ]

ja spadam, zgłosiłam się z koleżankami w charakterze królików doświadczalnych i zaraz idziemy sprawdzić kolege czy jest tak dobrym kucharzem jak się zawsze przechwala, mam nadzieje ze się nie otruje i wróce tu jeszcze :)
miłego dnia życze

01.05.2003
12:46
smile
[22]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor - przeciez Ty piwo piles:-PP a codo Oli to niech dalej bedzie ze ma 16scie lat :-P ja mam 14 bo inczej Pijus by ze mna nie zatanczyl:-PP widziales ten taniec ala "potancowka?":-))))

01.05.2003
12:51
smile
[23]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sasanko ---> Ja nie piłem piwa :-) Najwyżej niosłem dla Oli i tyle :P A niestety "patońcówki" nie dane mi było zobaczyć hahaha :-D

01.05.2003
12:53
[24]

Raynor [ Big Man ]

Sasanka ===>
ja mam 14 bo inczej Pijus by ze mna nie zatanczyl:-PP

ladny txt:))))))

01.05.2003
13:28
smile
[25]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor- zaluj,bo Pamir uciekl jak to zobaczyl:-DD

Ratnor - no co? powiedzial ze tanczy tylko z 15stkami wiec powiedzialam ze mam 14 lat i poszlismy tanczyc:-DD

01.05.2003
13:29
[26]

Raynor [ Big Man ]

Sasanka ===> Dobry sposob ;))

Pijus ===> naiwniak jestes :)))))))))

01.05.2003
13:35
smile
[27]

K@mil [ Wirnik ]

Ooooo, kolejny wątek :-)

01.05.2003
14:09
smile
[28]

L@WYER [ Valaraukar ]

Ale się cicho zrobiło. Wszyscy na końcówki pochodów poszli listy obecności podpisywać ?

01.05.2003
14:16
smile
[29]

Raynor [ Big Man ]

Moze, ale chyba raczej nie ma o czym dyskutowac.......

01.05.2003
14:22
smile
[30]

L@WYER [ Valaraukar ]

Raynor --> temat zawsze się znajdzie np. "Rola pochodu pierwszomajowego w życiu młodzieży początku XXI wieku"
;)

01.05.2003
15:21
[31]

Raynor [ Big Man ]

heheheh albo:

"co wolalas dostacna swieto pracy: gozdzik czy rajstopy??"

01.05.2003
15:29
smile
[32]

L@WYER [ Valaraukar ]

Albo : "Przejawy równouprawnienia płci w reprezentacji zakładów w czasie pochodów pierwszomajowych"

01.05.2003
15:59
[33]

Raynor [ Big Man ]

albo:

"Zycie bezrobotnych w swieto pracy"

juz nie mam co wymyslac....... niedlugo goscie :))) czyli Raynor idzie do kina :)))

01.05.2003
16:57
smile
[34]

L@WYER [ Valaraukar ]

Można też : "Przyczyny socjologiczne udziału bezrobotnych w pochodach pierwszomajowych w różnych miastach Polski"

01.05.2003
17:05
smile
[35]

katrin20 [ Kati ]

puk puk :-))) jest tu kto ;-PPP


CZEŚĆ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!! :-DDD

01.05.2003
17:10
smile
[36]

L@WYER [ Valaraukar ]

Tak ja jestem cały czas.

01.05.2003
17:12
[37]

Hellcat [ Legend ]

Może i się nie udzielam, ale jestem.

01.05.2003
17:18
smile
[38]

katrin20 [ Kati ]

L@WYER -----> Nio to bardzo się cieszę :-DDD

Hellcat -----> A cóż cię tak zajmuje, że się nie udzielasz ;-)))

01.05.2003
17:20
[39]

Hellcat [ Legend ]

Katrin===> Ty, i kilka innych spraw :-D

01.05.2003
17:21
smile
[40]

L@WYER [ Valaraukar ]

katrin20 --> nie ma sprawy, ja też sie cieszę ;)

01.05.2003
17:24
smile
[41]

katrin20 [ Kati ]

Hellcat -----> No to rzeczywiście możesz nie mieć czasu się udzielać ;-DDD

L@WYER -----> <ROFTL>

01.05.2003
17:26
smile
[42]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hellcat --> Ty też napisz że się cieszysz i wszystko bedzie pięknie, ładnie i szczęśliwie ;D

01.05.2003
17:27
[43]

Hellcat [ Legend ]

L@WYER===> Ciesze się że ty się cieszysz, że Katrin się cieszy że ty się cieszysz :-)

01.05.2003
17:31
smile
[44]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hellcat --> no i właśnie o to chodziło - wszyscy się cieszymy i jest fajnie.
LOL

01.05.2003
17:38
smile
[45]

katrin20 [ Kati ]

Już się tak za bardzio nie cieszcie bo wam na później nie wystarczy :-DDD

01.05.2003
17:39
smile
[46]

Hellcat [ Legend ]

Katrin===> Ty wiesz że u mnie to tego dużo jest :-)

01.05.2003
17:43
smile
[47]

L@WYER [ Valaraukar ]

katrin20 --> ja mam w sobie tyle radości z powodu spędzania dzisiejszego dnia w pracy, że zaraz pójdę się uraduję dodatkowo buteleczką Heinekena .

01.05.2003
17:45
smile
[48]

katrin20 [ Kati ]

Hellcat -----> No wiem wiem, już się przekonałam ;-)))

L@WYER -----> No proszę, cóż za zbieg okoliczności, hehe :-DDD ja właśnie piję i to prosto z lodówki :-DDD

01.05.2003
17:49
smile
[49]

L@WYER [ Valaraukar ]

katrin20 --> ja właśnie zaczynam - chłodził się w lodówce firmowej razem z kolą i soczkami dla dzieci :D

01.05.2003
17:51
[50]

Hellcat [ Legend ]

No to ja już opuszczam rozmowe, ostatniego browca piłem 2 godziny temu, ale cicho sza, żeby się inni nie dowiedzieli[heh 16 lat]

01.05.2003
17:52
smile
[51]

katrin20 [ Kati ]

L@WYER -----> To ty teraz jesteś jeszcze w pracy??? :-)))

01.05.2003
17:53
[52]

L@WYER [ Valaraukar ]

katrin20 --> tak, pracuję dzisiaj do jakiejś 20.30 .

01.05.2003
17:59
smile
[53]

katrin20 [ Kati ]

L@WYER -----> No to współczuję!!! a żeby ci się poprawił chociaż troszkę humorek to właśnie piję twoje zdrówko!!! :-DDD

01.05.2003
18:02
smile
[54]

L@WYER [ Valaraukar ]

katrin20 --> dzięki ;) . Humor i tak mam wcale niezły, zwłaszcza, że wieczorem jest szansa na większe piwko w szerszym towarzystwie.

01.05.2003
18:03
smile
[55]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

hej wszystkim,ktorych dzisiaj nei witalam jescze:-)

czy Wam tez sie troszke nudzi jak mi? poprostu nawet nie mam ochoty nic robic... czuje jakas niemoc w sobie:-))

01.05.2003
18:05
smile
[56]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

stats post mode on:
olaboga katrin ile ty masz dzinnie postów
stats post mode off.

i co z tego ? :P

Sasanko ---> Siedze od 4 godzin przed monitorem, słucham muzyki i myślę nad projektem. nic nie wymyśliłem do tej pory...

01.05.2003
18:06
smile
[57]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> pojęcie nudy jest mi obce. A ogólna niechęć do wszystkiego i rozleniwienie to u mni nic dziwnego:)

01.05.2003
18:06
smile
[58]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor - hehe , ladnie...:-)

a ja wlansie odkrylam jakas rane na lokciu po wczorajszej imprezie,wiec jak ktos ma jakas plamke krwi gdzies na ubraniu to niewykluczone ze to moja krew:-DD

01.05.2003
18:09
smile
[59]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor a co to za projekt? moze pomoge jakos :-))

01.05.2003
18:10
smile
[60]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sasi ---> Zastanawiałem się kto wczoraj przywalił mi z łokcia w twarz :-D hehehe

Dobra biorę się za rysowanie w Visio... blah,

01.05.2003
18:11
smile
[61]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor ja tylko bylam w poblizy Ciebie jak tanczylismy, a ztego co pamietam to nie uderzylam nikogo w twarz z lokcia:-) i juz na pewno nie CIebie:-))

01.05.2003
18:12
smile
[62]

katrin20 [ Kati ]

Sasanka -----> WITAM :-DDD widzę, że ktoś wczoraj nieźle balował :-DDD

Cainoor -----> Nie wiem, nie sprawdzałam, ale raczej sporo

L@WYER ----> No to miłej zabawy życzę :-DDD po całym dniu w pracy ci się należy :-)))

01.05.2003
18:14
smile
[63]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Katrin - wiekszosc stad balowala wczoraj razem:-DD

i niektorym wiatr silnie wial tylko jakos tak wirowal :-))

az trudno sie bylo utrzymac :-)

a pan z "ochrony" ze 4 razy mi sprawdzal torbe:-) hm...panow macal tu i owdzie:-)

mnie na szczescie nie:-))

01.05.2003
18:19
smile
[64]

katrin20 [ Kati ]

Sasanka -----> Och ten wiatr, zawsze utrudnia wracanie z imprezki, nawet jak nie wieje :-DDD a może ten pan z ochrony próbował ci wrzucić do torebki swój numer telefonu, ale za każdym raem uważnie patrzyłaś i mu się nie udawało dlatego sprawdzał aż 4 razy :-))) chociaż z drugiej strony skoro macał chłopców to moze coś z nim było nie tak :-DDD

01.05.2003
18:25
smile
[65]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

katrin - sczzesliwie mi nic nie wialo:-)))

numer telefonu ...od niego ...a fuuu:-DDD

az sie wzmocnie jakim trunkiem:-D

01.05.2003
18:33
smile
[66]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

no dobra to ja spadam,bo zaraz mam goscia:-D

01.05.2003
18:35
smile
[67]

katrin20 [ Kati ]

Sasanka -----> a był aż taki straszny? :-))) to radzę ci wyrzucić wszystko z torebki i dokładnie sprawdzić, hehe :-))) Ja znam sporo ochroniarzy, ale muszę przyznać, że wśród nich jest tylko kilku przystojnych :-DDD

Jakim trunkiem?? Pochwal się cio lubisz :-)))

01.05.2003
18:36
smile
[68]

katrin20 [ Kati ]

Sasanka -----> No to papatki :-))) ciekawe cóż to za gość :-DDD

01.05.2003
18:43
smile
[69]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Katrin - teraz popijam Advocata. tak wiem zajezdza od niego spirytem ale dobrze rozgrzewa:-PP a mi zimno jakos:-)

a gosc to kolezanka:-)
co do torebki - sprawdzalam ,nie mam nic. :-) mam sie cieszyc:-))? to i tak bede sie cieszyc:-)

alez ja bzedty pisze :-DDD

01.05.2003
18:45
smile
[70]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

a ja zostawiłem wczoraj klucz do domu w torebce koleżanki Oli :D

no i "muszę" się z Nią spotkać, żeby odzyskać zgubę, prawda ? :P

01.05.2003
18:49
smile
[71]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor - tylko odbierz klucz i nic wiecej:-PP i nie zostaw go przypadkiem znow:-PP

och, wpadla Ci w oko...:-DD

01.05.2003
18:50
smile
[72]

katrin20 [ Kati ]

Sasanka -----> Advocat, hmm, no fakt rozgrzewa, ale i zajeżdża, hehe :-DDD Zimno ci??? Mi to gorąco jak diabli, a i tak już siedzę prawie nago :-))) i popijam już drugie piwko :-DDD

Koleżanka... a już myślałam, że jakiś przystojniaczek ;-PPP U mnie kumpela będzie za 15 minut :-DDD

Jak był kiepski to się ciesz, że nic nie znalazłaś :-DDD a jak ciekawy to płacz ;-PPP

Jak ty mówisz, że piszesz głupoty to co ja mam dopiero powiedzieć, hehe :-DDD

01.05.2003
18:52
smile
[73]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Katrin teraz kumpela,a pozniej chlopak nomen omen przystojniaczek:-)))

im blizej nocy tym ciekawiej sie robi dzisiaj :-DD

oddaj mi troszke tego swojego ciepelka ,co ?:-)))))))

01.05.2003
18:57
smile
[74]

katrin20 [ Kati ]

Sasanka -----> No to mamy podobne plany :-DDD

Chcesz ciepełka, no dobra :-))) zaraz ci oddam, a masz pomysł jak :-DDD Mam do Warszawki ze dwie godzinki drogi więc jak tyle wytrzymasz to już podwijam kiecę i lecę ;-PPP

01.05.2003
19:03
smile
[75]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

hm...no wiesz,za dwie godzinki to ktos inny mnie rozgrezje:-)) w mniej lub bardziej konwencjonalny sposob:-PP
ale jak chcesz to przesylaj na mail:-)
dobra lece,bo kumpela sie zbliza,papa:-)

01.05.2003
19:10
smile
[76]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

katrin ---> Wiesz, właśnie doszedłem do wniosku, że jako jedyna z naszego grona nie dałaś swojego zdjęcia jeszcze. Czas najwyższ ! :P Czekamy...

Sasanko ---> Jaki jest ten mniej konwencjonalny sposób ?? :-D

01.05.2003
19:27
smile
[77]

katrin20 [ Kati ]

Sasanka -----> No już się nawet domyślam w jaki sposób, właściwie to chyba najlepszy ze znanych mi sposobów ;-PPP

Nio to papatki i milej zabawy :-DDD ale rozczarowałaś mnie :-((( ja się już szykowałam do wyjazdu, a tu nic ;-PPP

Cainoor -----> Niestety nie mam skanera, ale widzę, że chyba raczej nie mam wyjścia i będę musiała gdzieś zeskanować. Tak na marginesie to ja nie widziałam waszych, hmm ;-PPP więc gdzie tu sprawiedliwość :-DDD

01.05.2003
19:35
smile
[78]

katrin20 [ Kati ]

Cainoor -----> Co do tego mniej konwencjonalnego sposobu to popuść wodzę wyobraźni ;-PPP a dowiesz się :-DDD

A co do tego zdjęcia to zeskanuję, wrzucę na forum, a jak pojadę pod koniec czerwca do Warszawki to pewnie będą porozwieszane na każdym słupie, więc muszę się nad tym jeszcze zastanowić ;-PPP

01.05.2003
19:51
smile
[79]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

katrin ---> nie ma się nad czym zastanawiać :-) jak chcesz obejrzeć nasze zdjęcia to poszukaj w poprzednich wątkach. każdy się znajdzie :P (a słupów w warszawie nie wolno obklejać;)

01.05.2003
20:10
smile
[80]

katrin20 [ Kati ]

Cainoor -----> Mówisz, że nie można obklejać słupów, hmm no to może się skuszę ;-DDD

01.05.2003
20:51
smile
[81]

Pijus [ Legend ]

Helol
wracam wlasnie z osiedlowych sparingow.

Nos caly, chociaz szczeka lekko spuchnieta:)))

01.05.2003
20:52
smile
[82]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witam :))

O Boże, co za impreza, wujek zarzucił specjały domowej roboty (60%) i cała rodzinka się narąbała :)))) Idę nieco odpocząć po podróży :PP :)))

01.05.2003
20:54
smile
[83]

Pijus [ Legend ]

Witaj Paudyn:)

widze, ze obaj mielismy ciekawy dzien:)) Zaraz sie zrelaksuje przy "Vampier:The Masquarade"
Swietna gra - polecam!

01.05.2003
20:54
smile
[84]

juuusta [ malinka ]

też już jestem, objadłam sie jak nigdy, ledwo pisze :)

Paudyn==>nareszcie, wypłakiwałam oczy już:)

01.05.2003
20:56
smile
[85]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pijus::::>Ooo tak, ciekawe były zarówno wczorajszy wieczór, jak i dzisiejszy poranek :PP :)))
A Vampire znam i cenię, przeszedłem zaraz jak pojawiło się w kraju, czyli jakieś 1,5 roku temu, też polecam z czystym sumieniem :))

justa::::>Rycz mała rycz :))) Aż tak tęskniłaś ??:))

01.05.2003
20:56
smile
[86]

katrin20 [ Kati ]

WITAM :-DDD

Czyżby ktoś się przejadł i przechlał ;-DDD

01.05.2003
20:57
[87]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Justa-------> hmm za mna czy za Paudynem ?

01.05.2003
20:59
[88]

grzybek17 [ Legionista ]

wazeliniarze i narcyzy jebane!!!

01.05.2003
20:59
[89]

grzybek17 [ Legionista ]

50 post :)

01.05.2003
21:02
smile
[90]

Hellcat [ Legend ]

Grzybek=== Nie za dużo sobie pozwalasz??

01.05.2003
21:03
smile
[91]

Pijus [ Legend ]

Paudyn - njak juz zaczne grac, to nie idzie mnie oderwac:))) Dawno tak nie mialem:P teraz jestem w Londynie i rabie mieczem zolnierzy:)))))

grzesiek17 - temu panu juz dziekujemy...

01.05.2003
21:04
smile
[92]

katrin20 [ Kati ]

Weźcie zróbcie coś z tym chamem (grzybek17) bo już mi się nie dobrze robi!!! :-(((
Zobaczcie jego wpisy w innych wątkach, wszędzie to samo chamsto!!!

01.05.2003
21:06
smile
[93]

Pijus [ Legend ]

katrin - spoko:)nie znasz powiedzonka:

najodwazniejszy jest zawsze anonim

tak jak szybko przyszedl, tak szybko pojdzie

01.05.2003
21:06
smile
[94]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pijus ---> O 12.00 jutro na Potockiej (idziemy na basen). Be there.

01.05.2003
21:07
smile
[95]

Pijus [ Legend ]

Cainoor - nie ma opcji. Jutro 10-20 robie projekt i nikt mnie od tego nie odwiedzie!!!!
:)

01.05.2003
21:09
smile
[96]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pijus::::>NIe bój się, nie tylko Ty masz ten problem, ja przez Vampire nie dosypiałem, dopiero jak padłem ze zmęczernia, to przestawałem grać :)) Ta giera ma zarąbisty klimat :)) No i te średniowieczne angielskie wstawki :)) To the abyss with thee!!!! :)))))

katrin::::>Eee tam, ja to jeszcze jakoś wyglądałem, ale ciotka wywinęła orła na żywopłocie i omal nie poszłą spać na podłodze :)) Tak doprawionej ciotki to jeszcze nie widziałem :))))))

grzybek::::::>Witamy kole4jnego buraka :/

01.05.2003
21:09
smile
[97]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pijus ---> Co Ty je... mówisz !! Marsz na basen o 12.00 - to Ci dobrze zrobi i zrelaksujesz się. I przestań gadać głupoty. Sam dzisiaj robiłęm projekt od rana do teraz i wiem, że to niemożliwe tak non-stop przez 10 h ! Rusz dupcie leniwcze :P

01.05.2003
21:10
smile
[98]

katrin20 [ Kati ]

Pijus -----> Już mi powoli opada ciśnienie :-))) ale denerwują mnie tacy ludzie, aż mnąrzuca normalnie, wrrrrrrrrrrrr :-DDD

Cainoor -----> O proszę kto wrócił :-))) już po pracy???

01.05.2003
21:10
smile
[99]

Pijus [ Legend ]

Cainoor- wlasnie wlasnie....a ja zamaist dzis robic projekt to okladalem sie ostro z koleszkami:) I piweczko do tego i w ogole, lepiej nie mowic:)))) Dzis troszke pogram i padne. Jutro robie projekt i basta!

a w sobote:DD

01.05.2003
21:14
smile
[100]

Pijus [ Legend ]

ok
i'm gone
dobranoc!!

01.05.2003
21:18
smile
[101]

katrin20 [ Kati ]

Paudyn -----> No to nieźle, hehehe, jakk ja ostatnio byłam na imprezce rodzinnej to moja ciotka rzygała na balkonie i pech tak chciał, że akurat szedł jej sąsiad :-))) niezła była zadyma, już chciał po policję dzwonić :-DDD

Pijus -----> JESZCZE WCZEŚNIE!!! NIE IDŹ BO ZACZNĘ PŁAKAĆ!!! ;-(((

01.05.2003
21:18
smile
[102]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

katrin ---> Ech... Niby po pracy, ale jestem i tak dopiero na starcie. Szkoda, że nie można pstryknąć palcami i mieć tego już za sobą :-)

Pijus ---> Jesteś leń i tyle. A do tego nie masz mięśni Bleee :P

01.05.2003
21:27
smile
[103]

katrin20 [ Kati ]

Cainoor -----> ahaś, rozumiem :-)))

01.05.2003
21:37
smile
[104]

K@mil [ Wirnik ]

Połozyłem się "na chwilke" o 19.00 i teraz wstałem :-) Trzeba ograniczyć nocne siedzenie :-D

01.05.2003
21:45
smile
[105]

K@mil [ Wirnik ]

Czyżby wszyscy trzeźwieli po wczorajszej imprezce ?? :-)

01.05.2003
21:47
smile
[106]

Hellcat [ Legend ]

Nocna wachta...myślałby kto...:-)

01.05.2003
21:48
smile
[107]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> Nocna ??? Dopiero wieczorna :-D

01.05.2003
21:52
[108]

katrin20 [ Kati ]

JA JUŻ UCIEKAM... CZAS SIĘ POBAWIĆ... A WIĘC PAPATKI I MIŁEGO WIECZORKU DLA WSZYSTKICH MOICH ULUBIONYCH FORUMOWICZÓW :-DDD

DO ZOBACZENIA JUTRO I OCZYWIŚCIE, TRADYCYJNIE ŻYCZĘ WAM

MILUSICH I KOLOLOWYCH ŚNÓF O LÓZOWYCH MAMUTACH :-DDDDDDDDDDDD

01.05.2003
22:08
[109]

Raynor [ Big Man ]

czesc!

co tam porabiacie ??

01.05.2003
22:15
smile
[110]

juuusta [ malinka ]

Banita&Paudyn==>oczywiście że za jednym i drugim :)

01.05.2003
23:03
smile
[111]

K@mil [ Wirnik ]

Pewnie każdy czeka aż kto inny podniesie ten wątek :-D

01.05.2003
23:37
smile
[112]

Raynor [ Big Man ]

No to DOBRANOC!!!!!!

milych rozmow i ile takowe jeszcze dzis beda :))

a jak nie to moze jutro.

g'night ya'll :)))))))

01.05.2003
23:41
smile
[113]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ja też chyba się zawijam.

Dobranoc.

02.05.2003
00:04
smile
[114]

K@mil [ Wirnik ]

Jak wszyscy idą to znaczy że sam zostałem ?? :-)

02.05.2003
00:44
smile
[115]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Justa----> mnie ta odpowiedz nie satysfakcjonuje nie wiem czemu :PPP

02.05.2003
01:58
smile
[116]

juuusta [ malinka ]

Banita==>ja też nie wiem:P

jest tu jeszcze ktoś?

02.05.2003
02:01
smile
[117]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Hmm no tylko my we dwoje zostalismy to moze hmm....

02.05.2003
02:03
smile
[118]

juuusta [ malinka ]

hmm, głowa mnie boli :P

02.05.2003
02:21
smile
[119]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Justa-----> ja sie nie dziwie ze tyle w tym kraju jest rozwodow.....Ale jak mnie boli to Ciebie to nie interesuje....
Tylko spiewasz- znow sie zepsules, i wiem co zrobie, zamienie ciebie na lepszy model....

02.05.2003
02:29
smile
[120]

juuusta [ malinka ]

od kiedy miewasz bóle głowy co? :) a śpiewać każdy może...lalala :P

02.05.2003
02:33
smile
[121]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Justa ------>ja mam takie bole glowy jak WY..... Tzn i tak wiemy ze to tylko pic na wode fotomontaz....

02.05.2003
02:35
smile
[122]

juuusta [ malinka ]

skoro wiemy, to po co tracisz czas na dyskusje? :P

02.05.2003
02:38
smile
[123]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Justa ------> massz racje- szkoda gadac bierzemy sie do roboty....

02.05.2003
02:49
smile
[124]

Straszliwy Pedro [ Konsul ]

Wlasnie odbieram porod, dawno nie widzialem tyle krwi :/.

02.05.2003
02:53
smile
[125]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Pedro--------> tzn uscislij- Ty jestes poloznikiem czy szczesliwa matka?:PPP

02.05.2003
02:55
smile
[126]

Straszliwy Pedro [ Konsul ]

Raczej matka, to moj 9. potworek z rzedu, szkoda tylko, ze sam nie chce wyjsc i trzeba mu pomagac, rozcinajac tkanke :/.

02.05.2003
03:07
[127]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Pedro--------> trzeba bylo tak od razu mowic ze Ci mleczaki wypadaja .....

02.05.2003
03:16
smile
[128]

Straszliwy Pedro [ Konsul ]

Nie wypadaja, a wyrastaja...i to wcale nie jest powod do szczescia :P.
Dobranoc.

02.05.2003
11:15
smile
[129]

K@mil [ Wirnik ]

Dzień dobry wszystkim mieszkańcom warszawy i okolic :-)

02.05.2003
11:19
smile
[130]

L@WYER [ Valaraukar ]

Dzień dobry i Tobie - K@mil-u

02.05.2003
11:19
[131]

Raynor [ Big Man ]

Dybry Dybry:)))))

Chyba my tylko tu jestesmy..........

02.05.2003
11:20
[132]

Raynor [ Big Man ]

L@WYER ===> co za synchronizacja :))))

02.05.2003
11:20
smile
[133]

baziiii [ '87 ]

dobry dzień

02.05.2003
11:24
smile
[134]

L@WYER [ Valaraukar ]

Raynor --> to wręcz podejrzane :)

baziiii --> witaj

02.05.2003
11:26
smile
[135]

Raynor [ Big Man ]

L@WYER ===> trzeba to oblac ;)))

baz ===> waitmy!!

ja spadam ,bede potem :PP

02.05.2003
11:31
smile
[136]

L@WYER [ Valaraukar ]

Raynor --> jutro spotkanie - spróbuj się wyrwać :)

02.05.2003
11:39
smile
[137]

Raynor [ Big Man ]

Juz probowalem, mialem wyjsc na dwor. Oczywiscie szlaban..... :(( ehh mam walnieta stara....

02.05.2003
11:46
smile
[138]

L@WYER [ Valaraukar ]

Raynor --> mój dobry kumpel miał kiedyś problem ze starymi, którzy nie chcieli go wypuścić na jakiś koncert
- wieczorkiem poszedł zamknąć bramę wjazdową do ich "posiadłości" i wrócił 3 dni później :D

02.05.2003
11:54
smile
[139]

juuusta [ malinka ]

witam panów w ten piekny dzionek

02.05.2003
11:56
smile
[140]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> a witamy, witamy przedstawicielkę płci pięknej, dzionek zaiście mamy piękny :)

02.05.2003
11:58
smile
[141]

Raynor [ Big Man ]

L@WYER ===> ja mieszkam w bloku ;((

ok, koncze bo stara chce mnie wyciagnac na zakupu w roli tragarza :(((

02.05.2003
12:00
smile
[142]

L@WYER [ Valaraukar ]

Raynor --> możesz iść śmieci wyrzucić ;). Ehhhhh ja w Twoim wieku ........

02.05.2003
12:01
smile
[143]

juuusta [ malinka ]

Raynor==>nie daj się, wrób ojca:)

porozmawiajmy o pogodzie:))) czy sądzicie że taka aura utrzyma się do jutra?:)

02.05.2003
12:06
smile
[144]

juuusta [ malinka ]

dobra, pogoda to oklepany temat, ale nie chce mi się myśleć dzisiaj :)

02.05.2003
12:07
smile
[145]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> mam taką nadzieję - wtedy "przyleciałbym" na mojej Srebrnej Strzale :)

02.05.2003
12:10
smile
[146]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>musze to zobaczyć :)

btw.właśnie widziałam w telezakupach mango pomocnik do składania ubrań i ROTFL :)

02.05.2003
12:21
smile
[147]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> pomocnik do składania ubrań ?!
To ludzie już nie maja czego wymyślać ?
LOL

02.05.2003
12:28
smile
[148]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>nie pamiętam jak oni to nazwali:) takie coś zrobione z trzech prostokątów na co kładziesz koszulke, spodnie czy co tam chcesz i składasz, to chyba dla jakiś debili jest, i jeszcze na końcu dodają że jak ktoś nie rozumie obsługi to dołączają instrukcje obrazkową :) ale i tak nic nie pobije dekoracyjnej miski i srebrnego szejkera który wygląda jak wibrator z antenką :)

02.05.2003
12:32
smile
[149]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> hmmm jaki program Ty właściwie oglądasz ?

02.05.2003
12:38
smile
[150]

juuusta [ malinka ]

no oczywiste że telezakupy 24h/dobe :) a na serio to czasami jak przelatuje po kanałach to natrafiam na to i oglądam sobie takie pierdoly, moze coś zamówie:))))

02.05.2003
12:59
smile
[151]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> A wiesz, ktoś kiedyś rzucił ideą, aby za zarzucanie skrzynek pocztowych durnymi reklamami karą było roczne oglądanie TV-Shopu non-stop.

02.05.2003
13:07
smile
[152]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>to tak nie do końca kara bo można się nieźle pośmiać czasami, ale nie wiem czy ktoś by przeżył taką dawke głupoty przez tydzień a co dopiero cały rok :)
btw.opuszczam wyspe, do kina ide, zostajesz sam na stanowisku:)

02.05.2003
13:09
[153]

Raynor [ Big Man ]

L@WYER ===> juz to robilem. Wyszedlem wyrzocic smiecie i wrocilem po 4h z zaje...fajnym usmieszkiem :)) A potem nie moglem sie przestac smiac jak moja stara jakis drgawek dostala :)) Ojca nie bylo :PP

02.05.2003
13:15
smile
[154]

L@WYER [ Valaraukar ]

Raynor --> widzisz ? jak chcesz to możesz :). czekamy więc jutro w umówionym miejscu o umówionej godzinie :D .

02.05.2003
13:22
[155]

Raynor [ Big Man ]

no nie wiem...... zobaczymy :-|

02.05.2003
13:30
smile
[156]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

L@WYER ---> Jutro cały dzień poświęcam na wypoczynek. Z rańca nad Zegrze, a potem z Wami :-) Życie jest piękne :P

02.05.2003
13:33
smile
[157]

L@WYER [ Valaraukar ]

Cainoor --> ja również będę się jutro obijał - rano wpadnę na giełdę obalić jakieś piwko z kumplami a potem ....
:D

02.05.2003
14:27
smile
[158]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

czesc :-))

mily dzisiaj dzien...:-D

02.05.2003
14:29
smile
[159]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> cześć - dzień jest wspaniały a wieczorek zapowiada się jeszcze wspanialej.

02.05.2003
14:32
smile
[160]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

czesc Statsanko :P

Kurcze taka fajna pogoda, a ja siedzę w domu !! Grrrr....

Jestem już po obiadku i teraz musze cos w koncu zaczac robic heh.

02.05.2003
14:36
smile
[161]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - u mnie tez wieczor sie zapowiada ciekawie:-D

Cainoor - jaka Statsnka? :-PP obiad? ja dopiero zjadłam śniadanie:-))

hehehe, moge używac polskich lieterk , naprawiłam swój kompiuterek:-DD

jaka ja zdolna jestem ...ach i och :-)) :-DD


02.05.2003
14:38
smile
[162]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sasi ---> Gratuluje :-) ...ach i och :-D hahahaha

Czy ktoś z Was ma sprawozdanie do laborki nr 27 z fizyki ? :P
(encepence ja Cie krece...)

Trzym się ramy to na poczcie się spotkamy. Coś jeszcze ? Nie teraz leszcze :D

02.05.2003
14:39
[163]

Raynor [ Big Man ]

Czesc Satanko :)))

02.05.2003
14:42
smile
[164]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> mnie się szykuje miła i zakrapiana sesyjka Warhammera :D

02.05.2003
14:48
[165]

Raynor [ Big Man ]

l@WYER ===> no to zes wzbudzil we mnie wspomnienia.....

pamietam jak mielismy zajawke na Warhammerka, oczywiscie tego opowiadanego. Te wszystkie zorne misje, czasem glopie czasem dziwne. Ehhh, to byly czasy. Mialem wojaka - rangera, qmpel maga (nie pamietam jakiego ale chyba wojny czy cos w tym stylu) potem sie dolaczylo kilku innych... Co to byla za frajda wykonywac zadania np: "Odbicie dziwek z burdelu opanowanego przez orki " :)))))

02.05.2003
14:51
smile
[166]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

a ja byłem Elementalistą 4 poziomu :-)

ech... łezka w oku. pamiętam jak planowałem drogę rozwoju swojego bohatera a i tak nigdy nie dochodził dalej niż 4 profesje :P raz grałem w kolesiami sesje-kampanie. trwała chyba z dwa miesiace i była suuper. jednak nasz mg tak sie zakrecil ze wyladowalismy gdzies daleko na polnocy. bylismy juz tak przypakowani... hehe :-) dawne czasy.

02.05.2003
15:00
[167]

baziiii [ '87 ]

ok mam jakieś pół godzinki na GOL-a :-)
jutro jadę do Kazimierza Dolnego - lol ;-)

02.05.2003
15:09
smile
[168]

K@mil [ Wirnik ]

Niedawno wróciłem z rowerka. Albo miałem pecha, albo czasem jest upiorny wiatr.

02.05.2003
15:19
smile
[169]

L@WYER [ Valaraukar ]

Cainoor ; Raynor --> zabawa szykuje się totalna - koleś, który jest mistrzem gry jest niezłym luzakiem, więc dużo subie obiecujemy po tej sesyjce....

02.05.2003
15:23
smile
[170]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

L@WYER ---> Zazdroszczę Ci :-) Do dzisiaj mam podstawkę wo WFRP + Kampanie Wewnętrzny Wróg + wiele innych dodatków. Sam robiłem za MG - marnego, ale przynajmniej inny MG nie mógł mi kitu wciskac :P Teraz dużo bym dał by mi jakiś mg nasciemniał. Gram sobie PBEM ale to juz nie to samo hehe
Udanej zabawy juz teraz zycze :-) Tylko zebyscie narabani po ulicy smoków nie zabijali ! hahaha :P

02.05.2003
15:36
smile
[171]

L@WYER [ Valaraukar ]

Rainoor --> kiedyś kumpel, który odgrywał krasnoluda był tak zjechany browcami i bezsennością, że zasnął w trakcie sesji i MG uznał, że powinniśmy go ze sobą "nosić" :) - jaja były jak berety ;)

02.05.2003
15:40
smile
[172]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witam, właśnie wróciłem ze spotkania z jedną grupą internautów GOLa, a już jutro kolejna impreza :)))

Co tam u Was słychać ??:))

02.05.2003
15:50
smile
[173]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> I'm still alive :D

02.05.2003
16:16
smile
[174]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER:::::>I can see that :)) Co tam porabiasz, w robocie sie męczysz ?? :D

02.05.2003
16:19
[175]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> dokładnie - praca, praca, praca - i tak siedzę do ósmej trzydzieści ....

02.05.2003
16:22
smile
[176]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Pomyśl sobie, że jutro po południu wreszcie odreagujesz w doborowym towarzystwie :D

02.05.2003
16:24
smile
[177]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> odreagowywanie zaczynam już dzisiaj na sesyjce Warhammera, jutro z rana małe co nieco na giełdzie i wieczorem Cytadela :)

02.05.2003
16:32
smile
[178]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Uuuu widzę, że kolega bawi się w najlepsze :)) Coś czuję, że po tylu odreagowaniach nie pójdziesz już do roboty :D

02.05.2003
16:35
smile
[179]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> do roboty zamierzam zawitać w niedzielę - coś czuję, że może byc ciężko ...

02.05.2003
16:37
smile
[180]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Sam nie wiem, skąd to przeświadczenie :D BTW. Warhammera grasz w realu, a nie na kompie ?? :)))

02.05.2003
16:39
smile
[181]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> w realu, tylko i wyłącznie - zabawa jak już wspominałem, szykuje się setna ...

02.05.2003
16:40
smile
[182]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER:::::>Hmmm tyle słysszałem o tej gierce. a nigdy nie miałem okazji zgłębić jej tajników, kumple zagrywali się w to, a mnie ominęło całe to zamieszanie :PP :))

02.05.2003
16:42
smile
[183]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> ominęło Cię rzeczywiście dużo świetnej, żebym nie napisał genialnej zabawy ...

02.05.2003
16:44
smile
[184]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Człowiek uczy się przez całe życie, nic straconego :)) Może jeszcze kiedyś się w to zagłębię, o ile czas pozwoli :))

02.05.2003
16:45
smile
[185]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> jak czas i możliwości pozwolą, to urządzi się jakąś sesyjkę w moim kwadracie na Mokotowie :)

02.05.2003
16:54
smile
[186]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Z chęcią skorzystam z rad takiego wyjadacza i wcielę się w rolę ucznia, mówisz, że to naprawdę aż taka frajda ? :))

02.05.2003
16:56
smile
[187]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> nie jestem wyjadaczem, gram w to od czasu do czasu - za to ekipa z którą gram - to są nieźli kolesie ...

02.05.2003
17:00
smile
[188]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER:::::>Zatem ja będę się bardziej temu przyglądał, choć kto wie, w końcu to trening czyni mistrza, trzeba trochę po dupie dostać, żeby się czegoś nauczyć :))

02.05.2003
17:09
smile
[189]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> nie ma co sie przyglądać - trzeba grać, kombinować i miec dobrą zabawę .

02.05.2003
17:27
smile
[190]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Zatem wypada mi tylko czekać na sesyjkę :))) A na razie spadam, czas odpocząć po spotkaniu :))

02.05.2003
17:50
smile
[191]

K@mil [ Wirnik ]

L@WYER, Paudyn ====> Rany, jaką rozmowe tu odwaliliście :-D

02.05.2003
18:02
smile
[192]

L@WYER [ Valaraukar ]

K@mil --> podtrzymujemy wątek przy życiu.

02.05.2003
18:08
smile
[193]

K@mil [ Wirnik ]

L@WYER ====> No widać :-)

02.05.2003
18:15
[194]

Raynor [ Big Man ]

jestem :PP

L@WYER ===> a u nas byla jescze przygoda "znajdz zlotego kondoma" :))))))))))

02.05.2003
18:16
smile
[195]

L@WYER [ Valaraukar ]

K@mil --> tak się składa, że pracuję w kawiarence internetowej i robię tam za "barmana" - umiejętność rozmowy z każdym (nie tylko z ludźmi, z którymi lubię rozmawiać, ale i z takimi, którym w normalnych warunkach nie podałbym ręki) jest bardzo wskazana - i wydaje mi się, że wychodzi mi nieźle :)

02.05.2003
18:17
smile
[196]

K@mil [ Wirnik ]

Raynor ====> No :-D Wreszcie ktoś do dyskusji ;-P

02.05.2003
18:18
smile
[197]

K@mil [ Wirnik ]

L@WYER ====> To zmienia postać rzeczy :-)

02.05.2003
18:20
smile
[198]

Pijus [ Legend ]

Witam!
Skonczylem swoj boj z Auto CADem...

na dzis jestem wykonczony
chyba pojde cos porzucac do kosza:///

02.05.2003
18:23
smile
[199]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pijus --> ja będę ćwiczył pewność ręki w podnoszeniu kufla/szklanki/kieliszka/setki* do ust - ćwiczenia potrwają zapewne do białego rana.

*niepotrzebne skreślić :)

02.05.2003
18:23
[200]

Raynor [ Big Man ]

K@mil ===> nie ciesz sie za bardzo :))))) zaraz ide ogladac film :)))

L@WYER ===> a ja myslalem ze jestes admin :))

02.05.2003
18:25
smile
[201]

K@mil [ Wirnik ]

Raynor ===> Można wiedzieć jaki ??

02.05.2003
18:25
smile
[202]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pijus ---> Może wypierniczysz jutro ze mną nad Zalew ?? :-) o godzinie 10 z rana hehe

02.05.2003
18:27
[203]

Raynor [ Big Man ]

K@mil ===> XMEN1, na XMEN2 bylem wczoraj :)

02.05.2003
18:28
smile
[204]

K@mil [ Wirnik ]

Raynor ====> Moim zdaniem film jest do kitu :-)

02.05.2003
18:47
smile
[205]

K@mil [ Wirnik ]

Zapewnie niektórzy uznają mnie za zaśmiecacza forum, ale to mój post numer 2222 i bardzo chciałbym napisać go w Warszawskiej Wyspie :-D Wybaczcie mi.

02.05.2003
20:20
smile
[206]

Pijus [ Legend ]

qwaaaa

wybilem sobie palec u prawej reki...jezeli to sie okaze powazniejsza kontuzja, to sie chyba zabije....

ale napiernicza....chyba musze cos walnac, bo inaczej to bedzie zle...

a lewa reka pisze sie ch...

aaaaaaaaałłłłaaaa!!!

02.05.2003
20:31
smile
[207]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pijus ---> To jutro o 10.00 z rana nad Zalew tak ? :P

02.05.2003
20:33
smile
[208]

Pijus [ Legend ]

wez mnie nawet nie wnerwiaj co?????

juz mi tak spuchl,ze wyglada jak 3kilokramowa kielbasa!!!!

aaaaa

na nic miska z woda.....

02.05.2003
20:34
smile
[209]

Raynor [ Big Man ]

Cainoor ===> ale jak tu pic lewa reka ??? Puszka to mozna sobie twedy morde pochlastac :(((((

<=== nic dodac, nic ujac :(

02.05.2003
20:37
smile
[210]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Fak Ju ! :-D

Dam dam dam dada dam Down Down Down Down Down da dada da dam

Lalalalalalaal !

02.05.2003
20:38
[211]

Raynor [ Big Man ]

Cain ===> brales jakiegos kwacha ?? :))

02.05.2003
20:38
smile
[212]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ja to umiem nawet sobie walić konia lewą ręką ! :P Hahahaha
Jak miałem lat -ście to złamałem sobie grabe i trza było sobie jakoś radzić, nie ? Przecież przez 4 tygodnie jajka mogłymi urosnąć do rozmiarów arbuza :-D

02.05.2003
20:39
smile
[213]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raynor ---> Kwacha pod napleta i stoi Ci 24 h :P Nie próbuj tego na sobie ! :-D buehehehe

02.05.2003
20:39
smile
[214]

Pijus [ Legend ]

cainoor - a wiesz co jutro planowalem na wieczor???

nie no jak Boga kocham
poc;astam sie

02.05.2003
20:40
smile
[215]

Pijus [ Legend ]

cainoor - piles cos, czy masz glupawke?????

02.05.2003
20:43
smile
[216]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pijus ---> Hahahaha. Stary co Ty tak narzekasz ?? Przecież to jest tylko jeden palec !!! A poza tym to co miałeś robić jutro wieczorem ? Idziemy na GOLasowo ?

02.05.2003
20:44
smile
[217]

Pijus [ Legend ]

caihoor - jutro asia +emilka mialy byc grane.....

02.05.2003
20:46
[218]

juuusta [ malinka ]

Cainoor==>a moze jeszcze potrafisz się schylać głęboko?:)

Dzień można by uznać za udany gdyby nie powrót autobusem z pewnym panem pod wpływem alkoholu rzygającym na końcu,nie musze mówić jaki "wspaniały" zapach się roznosił :/

02.05.2003
20:48
smile
[219]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

justa ---> a po co miałbym się schylać ? :-) To już musiałbym sobie chyba żebra wyjąć hahaha :P

Pijus ---> Uuuu no tak. A czemu nie mogą być grane ? Włóż palec do altracetu (czy jakoś tak) i będzie git. Wyciągnij go sobie najpierw (kminisz, nie ? :P)

02.05.2003
20:52
smile
[220]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor - cos piłeś dzisiaj?:-PP
Pijus - heloł :-))

Justa - no bywa:-) ale taki pan to całkiem fajny musi być, oni zazwyczaj tacy są. Poirozmawia itp:-DD

02.05.2003
20:54
smile
[221]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus - palec do kubełka z lodem i altacet jak mowi Cainoor:-)

a pozniej setke na usmierzenie bólu :-)

02.05.2003
20:54
smile
[222]

Pijus [ Legend ]

o Sasanka przyszla..hi..powiedz cos fajnego to moze paluszek przestanie mnie bolec:)

Cainoor-niee.....zadnego wyciagania

02.05.2003
20:56
smile
[223]

juuusta [ malinka ]

Cainoor==>no ja też nie wiem po co miałbyś się schylać :P ale bez żeber byłbyś samowystarczalny :)

Sasanka==>cześć, siedziałam na poczatku autobusu więc o rozmowie nie było mowy, za co dziekuje bogu

02.05.2003
20:56
smile
[224]

Pijus [ Legend ]

mam wyjsc i pobiec na setke???

02.05.2003
20:57
smile
[225]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ktoś chyba zabujał się w Sasance !! Uuuuu hihi :P eeeee nic już nie mówie !

Ja nic nie piłem - po prostu mi odjebało. Spoko, za jakąś godzinę powinno przejść :-D

02.05.2003
20:57
smile
[226]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus - nic nie powiem...:-PP
a setke to wypij albo sie przebiegnij , zreszta jak wolisz:-P

02.05.2003
20:57
smile
[227]

K@mil [ Wirnik ]

Pijus ====> Masz sobie "strzelić" setke :-D

02.05.2003
20:58
[228]

Swietka [ Pretorianin ]

Witam wszystkich:))

02.05.2003
20:59
[229]

Raynor [ Big Man ]

Cainoor ===> zarzroszcze ci :)) ja to musze sie nawalic ostro aby miec objeby :)) tzn. mam czasem tak na trzezwo ale to sie zdarza najczesciej pod wlywem stressu :((((((

Pozatym dlaczego zabujal ??

Sasanka ===> HI :))

02.05.2003
20:59
smile
[230]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Swięta ! Witaj :-D hehe, co tam słychać ?

02.05.2003
21:00
[231]

Swietka [ Pretorianin ]

Cainoor---> Nie Święta, tylko Swita:))) wszystko dobrze, a u Ciebie?:)

02.05.2003
21:01
[232]

Swietka [ Pretorianin ]

Swieta:))

02.05.2003
21:01
smile
[233]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raynor ---> To ja właśnie jestem zestresowany :-D

Dobra muszę dać sobie na wstrzymanie. Może robiąc kolacyjkę się uspokoje hihi :P

02.05.2003
21:02
smile
[234]

Pijus [ Legend ]

taaa zabujalem sie w sasance:))))

to wszystko przez te obiecanki sasanki:)))

hej swietka!

ide po altacet...

02.05.2003
21:02
smile
[235]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Święta ---> Oki, od teraz będę mówił Swietka. :-)

Swietka ---> To oki :P

02.05.2003
21:03
smile
[236]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cinoor- kto ,gdzie kiedy i dlaczego sie zabujal?:-))

Raynor - hi :-)

Swieta - hejka :-))

02.05.2003
21:04
[237]

Swietka [ Pretorianin ]

Pijus-hej:))
Sasanka- heloł jak tam bluzeczka:)?

02.05.2003
21:04
[238]

Raynor [ Big Man ]

Cain ===> ja tez mam powody do stresu :((((((( boje sie ze weznie mnie nerwowy i szalenczy smiech na egzamie ;(((((((

02.05.2003
21:05
smile
[239]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus- a jakie obiecanki?:-) ja nic nie wiem,albo nie pamiętam:-)

ok,odezwe się z domu:-)
pap


02.05.2003
21:05
[240]

Swietka [ Pretorianin ]

Cainoor--> Tak naprawde mow jak chcesz, nie przeszkadza mi Święta:)))

02.05.2003
21:09
smile
[241]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Swietka ---> Ale mi przeszkadza ! hihihi :-D Nie no, żartuje :-)

Sasanka ---> Obiecywałaś coś Pijuskowi ? hmm... :-D

Raynor ---> Właśnie powinieneś się zacząć śmiać na egzaminie !! To Ci tylko pomoże no jeśli Cię nie wywalą;)

Oki, dajcie mi w końcu zrobić tą kolacje :D

02.05.2003
21:17
[242]

Swietka [ Pretorianin ]

Cainoor--> Smacznego:))

02.05.2003
21:21
[243]

Raynor [ Big Man ]

Cainoor ===> bon apetit!! Postaram sie byc opanowany. Po egzamach sie najebie :)))))

02.05.2003
21:27
smile
[244]

Pijus [ Legend ]

tyle Wam powiem:///

02.05.2003
21:30
[245]

Swietka [ Pretorianin ]

Pijus---> Oj co sie stalo w palec?:/

02.05.2003
21:32
[246]

Raynor [ Big Man ]

Pijus ===> tym wygladem to mozesz czlowieka zabic :)))))

02.05.2003
21:33
smile
[247]

Pijus [ Legend ]

tak konczy sei zabawa w kosza:////

02.05.2003
21:33
smile
[248]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pijus ---> Obciął byś się :-) Z tego co widzę to najdłuższy palec sprawny i gotowy do działania, wieć z jutra może nie bedziesz musial rezygnowac ? :P

Własnie koncze pyszną kiełbe z rozstopionym serkiem żółtym na niej + musztardka sarepska and isosport :-)
Dobre było i ciesze sie ze mi na klawiaturke nic nie spadlo lol :-)

Ech... chyba już mi przeszło hihi

02.05.2003
21:35
[249]

Swietka [ Pretorianin ]

Pijus---> Wspolczuje, znam ten ból :/ a złamany, zwichniety, wybity?

02.05.2003
21:35
[250]

Raynor [ Big Man ]

tzn spojrzeniem :)))))))

02.05.2003
21:36
smile
[251]

Pijus [ Legend ]

zaroslem??
myslisz, ze na jutro powinienem sie ogolic??

no i milo by bylo miec wszystkie paluszki sprawne:P

02.05.2003
21:38
smile
[252]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

KTO WIE JAKA JUTRO BĘDZIE POGODA NAD ZALEWEM ??? Ma ktoś znajomości tam na górze ? :P

02.05.2003
21:40
smile
[253]

Pijus [ Legend ]

Swietka - mam nadzieje, ze tylko stluczona....jutro sie wszystko okaze...

Raynor - spoko. Ten wzrok to na palec. Robie mu wyrzuty (how could you!!)

02.05.2003
21:42
[254]

Swietka [ Pretorianin ]

z tego co słyszalam to ma padac, ale nie bede wywoływała wilka z lasu, bo nie chce deszczu:)))

02.05.2003
21:43
[255]

Swietka [ Pretorianin ]

Pijus--> To do wesela sie zagoi:)) hehe

02.05.2003
21:45
smile
[256]

Pijus [ Legend ]

Cainoor - u nas juz teraz popaduje...

nhaszczescie 2 palce od myszki zdolne

zaraz chyba bedzie trzeba pokatowac Vampirka:))

02.05.2003
21:46
smile
[257]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

No właśnie... ma padać. Kurna - w czwartek nie padało, dzisiaj też nie, w niedzielę też ma nie padać. Tylko jutro, kiedy akurat jestem ustawiony na wyjaździk... damn it ! Mam nadzieję, że będzie to tylko szybki, chwilowy opadzik i będziemy wszyscy mogli się opalac (bez topów of cuz;) :-D

Jaką muzykę mi zaproponujecie ? Teraz w tym momencie co najbardziej lubicie słuchać (czego, ale nie chciało mi się kasować...) hihi :P

02.05.2003
21:47
smile
[258]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pijus ---> Od myszki powiadasz... hehe tam u Ciebie na Wawrzyszewie to może i pada - u mnie jeszcze nie !

02.05.2003
21:55
smile
[259]

Pijus [ Legend ]

Cainoor - nowy Santana + plytka Norah Jones

fajne nastrojowe granie!

02.05.2003
21:56
[260]

Raynor [ Big Man ]

to jest moja playlista, wybierz sobie, a jak chcesz to ci przesle cala :)

02.05.2003
22:12
smile
[261]

juuusta [ malinka ]

ponieważ nie byłam na spotkaniu 12-tego moglibyście mi sie poprzedstawiać,bo nie znam waszych imion a jutro jak będe was zaczepiać nie będe przecież mówić nickami :)

02.05.2003
22:14
smile
[262]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witam, ja na chwilkę :))

Pijus::::>Znam ten ból...

justa::::>Nie zaczepiaj mnie, bo powiem mamie :)

02.05.2003
22:16
smile
[263]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raynor ---> Lol. Niezła tapetka. Jak możesz rzuć mi ją na maila ([email protected]) jeśli jest w 1024... :-) Co do playlisty - zaraz się nią zajme :P

Pijus ---> Co to za nowy Santana, tytuł prosze :P

Justa ---> Dziewczyno, 12stego wszyscy się po nickach wołali i nie było źle :-) Ale jeśli ma Ci to pomóc, to Błażej jestem :-D

02.05.2003
22:17
smile
[264]

juuusta [ malinka ]

Paudyn==>twoje znam więc cicho siedź :P

02.05.2003
22:18
smile
[265]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

justa::::>Skąd ?? :PP

02.05.2003
22:19
smile
[266]

Pijus [ Legend ]

Jestem Michal, ale neistety jutro sie nie spotkamy...

Bardzo mi milo

02.05.2003
22:21
smile
[267]

juuusta [ malinka ]

Paudyn==>sprawdziłam katalog gg

Pijus==>nie wyłamuj się

02.05.2003
22:22
smile
[268]

Pijus [ Legend ]

Blazej - plytka zwie sie "Szaman" i IMHO jest tak samo dobra jak "Supernatural"

Polecam!

02.05.2003
22:22
smile
[269]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

justa:::::>Hmmm, muszę wykasować imię z publicznego katalogu :)) Wszyscy poza rodzinką rzecz jasna mówią mi Paudyn, więc mów tak samo :)

02.05.2003
22:24
smile
[270]

Pijus [ Legend ]

justa - ja sie nie wylamuje, gdyz nigdzie wczesniej sie nie "wlamalem"

02.05.2003
22:26
[271]

Raynor [ Big Man ]

poszlo!!

02.05.2003
22:29
smile
[272]

juuusta [ malinka ]

Paudyn==>ok, do mnie możesz mówić Justa, Justka,Justyna, Justynka,Justina i wiele innych:)

Pijus==>dobra dobra, nie tłumacz się teraz :)

02.05.2003
22:30
smile
[273]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

justa:::>Już wykasowałem :PP A do Ciebie będę mówił siostro :o))))

02.05.2003
22:32
smile
[274]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raynor ---> Dzięki ! Teraz przynajmniej skoro nie pije - popatrze sobie :-)

Ile kosztuje dobry fotol "pod" kompa ?

02.05.2003
22:35
smile
[275]

Pijus [ Legend ]

Justa - a mozna mowic Jurek-Ogorek??

Cainoor - fotel?? 1000-1500..

zegnam sie....lece poszalec w Vampirka

02.05.2003
22:38
[276]

Raynor [ Big Man ]

Pijus ===> chyba cos cie boli!!!!!!!!

ja swoj kupilem za 400 zl i jestem z niego dumny!!!!!!!

02.05.2003
22:41
smile
[277]

Pijus [ Legend ]

Raynor - pewnie, ze kupiles..

sa fotele i fotele.....

DOBRANOC!

02.05.2003
22:45
[278]

Raynor [ Big Man ]

Pijus ===> ok, spoko :)) i stolki :))

02.05.2003
22:49
smile
[279]

juuusta [ malinka ]

Pijus==>Jurek-Ogórek odpada :) dobranoc

02.05.2003
22:50
smile
[280]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dobra, idę oglądać filma, dobranoc bracia i siostry :PP

Dobranoc siostro :))))

02.05.2003
22:50
smile
[281]

K@mil [ Wirnik ]

Nie pora na nową cześćć ?? :-)

02.05.2003
22:51
smile
[282]

juuusta [ malinka ]

Paudyn==>lepiej zebym cię dzisiaj zobaczyła na bezsenności :P

02.05.2003
22:51
[283]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Ludzie ale wezcie ktos aparat zeby zdjecia na golu byly :PPP

02.05.2003
22:57
smile
[284]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Jaka jazda !!! :P

Jakaś dziewczyna z którą nie gadałem od dawna na gg nagel wysyła mi smsa bym wszedł na gg, a po chwili do mnie dzwoni :-) lol Porozmawiać jej się zachciało ! hahahaaha dobra jest...

02.05.2003
23:00
[285]

Raynor [ Big Man ]

heh... ja tam spapugowalem po sasance i wzielem "tylko dla ziomkow" :))) I zadna obca menda mi juz nie wyskakuje :)))))

Co do zdjec to jestem ZA!! Chce was zobaczc w akcji, sam bym byl ale starzy nie jada na dzialke a tak pozno to by mnie chyba spalili zywcem :)))

Moze kiedys w dzien ??

02.05.2003
23:11
[286]

Raynor [ Big Man ]

OK, klade sie spac....

DOBRANOCKA!!!

katrin20 ===> wiesz co ? kazdy z nas zamiescil juz swoje zdjecie :)) Nie zebym cos sugerowal ale lubie wiedziec jak wyglada osoba z ktora rozmaiwam :)))))


MILYCH PROCENTOWYCH SNOW :)))))))))

%%%%%%%%%%%
%%%%%%%%%%%
%%%%%%%%%%%

03.05.2003
09:30
smile
[287]

K@mil [ Wirnik ]

Dzień dobry wszystkim :-D

03.05.2003
09:33
smile
[288]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Witam wszystkich ! Wstałem tak rano tylko dlatego, że jadę zaraz na Zegrze... problem w tym, że pogoda ma bych ch... marna. Dlaczego akurat dzisiaj ma padać ? Jeszcze niedawno jak patrzyłem w niebo myslałem, ze nie ma chmurki, a to się okazało być całkowitym zachmurzeniem... grrrr No nic, może się uda (wejśc między uda;) :-D

03.05.2003
09:35
smile
[289]

K@mil [ Wirnik ]

Cainoor =====> To wyjdź na dach i kijem chmury rozpędzaj :-D

03.05.2003
09:35
[290]

Raynor [ Big Man ]

K@mil ===> Witam

Cainoor ===> Siemka!

03.05.2003
09:39
smile
[291]

K@mil [ Wirnik ]

O, już jest nas trzech... a właściwie dwóch, bo Cainoor zaraz wyjeźdza :-)

03.05.2003
09:41
smile
[292]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

siemka:-)

Cinoor - a gdzie Twoj wczorajszy optymizm? :->>

bedzie dobrze, zobaczysz:-))

czesc Raynor, hejka K@mil:-)

03.05.2003
09:44
[293]

Raynor [ Big Man ]

K@mil ===>jest was dwóch, ty i Saska :)) Ja spadam jak nie bedzie jakiejś porządnej dyskusj

Sasanka ===> Witamy Panią!!!!!

03.05.2003
09:45
smile
[294]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Cze Narcyzy, czas wreszcie wstać :)) Mmmm w powietrzu unosi się zapach kiełbaski, którą smażę sobie pod jajecznicę :))))

03.05.2003
09:47
smile
[295]

Pijus [ Legend ]

Witam

Palec tak jakby nie wzruszony noca nie odpuszcza opuchlizny:///

03.05.2003
09:48
smile
[296]

K@mil [ Wirnik ]

Czyli sprawa tak się przedstawia:

obecny: K@mil, Sasanka, Paudyn
Poszli se: Raynor, Cainoor (fajnie się te ksywki rymują ;-)

Raynor ====> Witaj
Sasanka ===> Dzień Dobry Pani :-)
Paudyn====> Smacznego :-)

PS. O czym gadamy ??

03.05.2003
09:49
smile
[297]

Pijus [ Legend ]

Paudyn - nie ma to jak jaja na sobotnie sniadanie!! Wlasnie jestem po jaku na miekko. O dziwo sie mamie udalo:)))

03.05.2003
09:49
smile
[298]

K@mil [ Wirnik ]

Pijus ====> Zgubiłem wątek... który palec ?? Współczuje :-(


obecny: K@mil, Sasanka, Paudyn, Pijus
Poszli se: Raynor, Cainoor (fajnie się te ksywki rymują ;-)

03.05.2003
09:51
smile
[299]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus - do szpitala pojedz i tyle:-) tam powinni cI pomóc :-)

Paudyn - smacznego :-)

03.05.2003
09:52
smile
[300]

Pijus [ Legend ]

K@mil - nigdy nie wiem jak sie nazywa ten palec. Po prawej stronie od faka na prawej rece...

03.05.2003
09:52
[301]

Raynor [ Big Man ]

jeszcze mnie się nie pozbyliście :))

Spectator mode on
______________________________________________________
______________________#_______________________________
_____________________###_____________________________
__#__________________###________________#___________
___##_______________#####_____________##___________
____###_____________#####___________###___________
_____#####__________#####________#####___________
______#######______#####_____#######___________
________#######____#####___#######______________
___________#####____###___#####___________________
__#######______###__###__###______#######_____
______########____##_#_##____########__________
__________#########_###_#########______________
_________________###_#_###__________________________
_____________#####___#___#####_____________________
_____________________#________________________________
_______________________________________________________

03.05.2003
09:53
[302]

baziiii [ '87 ]

witam :> jestem jakies 20 minut bo do Kazimierza jade :-/

03.05.2003
09:54
smile
[303]

Pijus [ Legend ]

do zadnego szpitala!!!!

jeszcze mnie w gips wloza i bedzie...

poza tym - kiedys juz bylem na urazowce w bielanskim - czekalame 2h az wkoncu zauwazylem, ze kolejka nie idzie do przodu.Never again!!

No moze jutro gdzies prywatnie pojde, ale DOPIERO jutro:))

03.05.2003
09:54
[304]

Raynor [ Big Man ]

chyba serdeczny czy jakoś tak...

obecny: Raynor, K@mil, Sasanka, Paudyn, Pijus
Poszli se: Cainoor

03.05.2003
09:55
smile
[305]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pijus::::>Ooo taj, jajka to smaczna strawa. Mówisz, że mamie się udały?? :)) A jak tam palec, mniej już boli?? :) A ten palec o którym mówisz to chyba serdeczny :)

Sasanka&K@mil:::::>Dzięx :))

03.05.2003
09:56
smile
[306]

Pijus [ Legend ]

bazii - zle, ze jedziesz?? Kazimierz jest swietny. Zielono, pachnaco, rzeczka, zabytki, majowka, piwko
slowem wszystko

03.05.2003
09:57
smile
[307]

K@mil [ Wirnik ]

Pijus ====> Paluszek jest prosty czy się wykrzywił ?? Jak krzywy i mocno opuchł to może złamany :-( Ja 1.4.3 złamałem mały u lewej nogi. Podczas drogi do domu uświadomił mi bardzo boleśnie jeden fakt który ignorowałem - mam za ciasne budy.

Raynor ====> Ładny rysunek :-D :-O

03.05.2003
09:58
smile
[308]

K@mil [ Wirnik ]

Pijus ====> Idź do szpitala !! Jak się krzywo zrośnie to będzie boleć i będą musieli łamać :-)

03.05.2003
09:58
smile
[309]

Pijus [ Legend ]

Paudyn - mozna powiedziec: Jaja jak berety, bo sie mamie udaly jaja:)

Serdeczny powiadacie...Mam go juz serdecznie dosc <Pijus bierze siekiere, zamachuje sie i po chwili slychac przerazliwy jek>

03.05.2003
09:58
smile
[310]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hmmm Kaziemierz, coś mi to mówi, muszę się kiedyś wybrać :))))

03.05.2003
09:59
smile
[311]

K@mil [ Wirnik ]

Pijus =====> Do zamrażarki, do zamrażarki :-D

03.05.2003
10:01
smile
[312]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pijus:::::>Tak właśnie Japończycy musieli dowieść swojej wierności, ucinali palec :)) A swój możesz oddać w celach zebrania z niego materiału genetycznego, a więc do klonowania :)))

03.05.2003
10:03
smile
[313]

K@mil [ Wirnik ]

A propo śniadanka to pochwale się że ja też jem :-) Ponieważ rodziców nie ma, a moje próby usmażenia jajek skończyły by się pożarem jem chleb z drzemem. Truskawkowym rzecz jasna ;-)

03.05.2003
10:04
smile
[314]

Pijus [ Legend ]

K@mil - poczekam do jutra:)) Szykuje sie ciekawy wieczor i nie przeszkodzi mi w tym paluszek serdeczny!!

ps.altacet....uuuulga

03.05.2003
10:05
[315]

Raynor [ Big Man ]

ja skomsumowałem sałatke z wczoraj :(((( Starsza wyszła do sklepu i nie ma kto mi porządnego śniadania zrobić :P

03.05.2003
10:07
smile
[316]

baziiii [ '87 ]

pijus :> ale dzis slyszalac jaka piękna pogoda ma być? :/

03.05.2003
10:07
[317]

baziiii [ '87 ]

BTW: Słyszałeś

03.05.2003
10:10
smile
[318]

Pijus [ Legend ]

bazii - pogoda nie gra roli:)

03.05.2003
10:15
smile
[319]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pijus::::>Prawda, w pewnych sprawach palec nie ma prawa stanąć na przszkodzie ;))))

Dobra, ja lecę troszkę posprzątać, narka :)

03.05.2003
10:18
[320]

Raynor [ Big Man ]

Nerka :))
Ja tez spadam troche sie pouczyc :(((

03.05.2003
10:20
smile
[321]

K@mil [ Wirnik ]

Raynor ====> Pogieło Cię, kuć w sobotni ranek ?? Od czego są noce :-)

03.05.2003
10:28
smile
[322]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus - a będziesz dzisiaj?

juz nie wiem, kto ma być ...
oprócz tego, że stawią się Justa, L@wyer i Cainoor:-)

03.05.2003
10:33
[323]

Hellcat [ Legend ]

Sasanka===> Ja sobie moge na rowerku podjechać, bo mam blisko :-)

03.05.2003
10:34
smile
[324]

Pijus [ Legend ]

Sasanko - "z wielka checia bym Toba poszla, ale spotykam sie ze znajomymi z liceum"
jak onegdaj napisala mi kolezanka:)

a serio - jestem dzis umowiony z kolezankami, wiec nie moge:/

03.05.2003
10:49
smile
[325]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus - trudno :-(

ale baw się dobrze:-P

03.05.2003
10:53
smile
[326]

Raynor [ Big Man ]

czy jest tu kotś kto zdaje egzamin do liceum ???

03.05.2003
10:56
smile
[327]

K@mil [ Wirnik ]

Raynor ====> Zdajesz egzamin do liceum ?? współczuje :-(

03.05.2003
10:58
[328]

Raynor [ Big Man ]

K@mil ===> ehhhh, szkoda gadać. Pierwszy raz mam taką fazę, że mi ręce same opadaja jak myślę o tym co mnie czeka :(((((((( Strasznie się stresuje :(((((((

03.05.2003
11:00
smile
[329]

K@mil [ Wirnik ]

Raynor ====> Spokojnie. Ja też tak miałem przed egzaminem do gimnazjum i testem kompetencji. I to i to poszło doskonale, było o wiele łatwiejsze niż myślałem :-)

03.05.2003
11:18
smile
[330]

K@mil [ Wirnik ]

Od kwadransa cisza :-)

03.05.2003
11:20
[331]

Raynor [ Big Man ]

Heh, czlowieku!!! Widziałem te wasze testy... banalne w poruwnaniu z naszym :(((

03.05.2003
11:21
smile
[332]

Hellcat [ Legend ]

Ja to ostatnio jakiś odpychający jestem, bo się nikt do mie nie odzywa :-|

03.05.2003
11:25
[333]

Raynor [ Big Man ]

hellcat ===> po prostu sie nie odzywasz...

03.05.2003
11:28
smile
[334]

Hellcat [ Legend ]

Raynor===> Jeszcze takie znieważenie, moja xywa z małej litery :-)

03.05.2003
11:31
[335]

Raynor [ Big Man ]

Hellcat ===> sorry!! Mam juz dosc, ide spac :(((((

03.05.2003
11:32
[336]

Hellcat [ Legend ]

Raynor===> Przecież to był żart

03.05.2003
11:35
smile
[337]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> Uśmiechnij się :-D

03.05.2003
11:37
smile
[338]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> No przecież jestem cały czas uśmiechnięty, nie widzisz?

03.05.2003
11:38
smile
[339]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> Tak o wiele lepiej :-)

03.05.2003
12:23
smile
[340]

katrin20 [ Kati ]

puk puk :-))) jest tu kto ;-PPP


CZEŚĆ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!! :-DDD

03.05.2003
12:50
smile
[341]

katrin20 [ Kati ]

No i nie ma nikogo :-(((

03.05.2003
13:41
smile
[342]

K@mil [ Wirnik ]

Katrin20 ====> Ja jestem :-D

03.05.2003
13:45
smile
[343]

Hellcat [ Legend ]

A mnie nie ma...

03.05.2003
13:50
smile
[344]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat =====> A gdzie jesteś ?? :)

03.05.2003
13:57
[345]

Hellcat [ Legend ]

Aktualnie na rowerze :-)

03.05.2003
14:06
[346]

Raynor [ Big Man ]

Pogoda sie pier***i :((((((((


Evanescence - Bring Me To Life

03.05.2003
14:10
[347]

Hellcat [ Legend ]

Raynor===> Pier**** pogodę, w taką też się da jeździć :-)

03.05.2003
14:12
smile
[348]

Raynor [ Big Man ]

Hell ===> Ale w taka P********ą pogodę ni da się K***a uczyć do J******o egzaminu który mnie K***a czeka :))))))))))))))))) I odp***** sie :))))))))))))))))))

03.05.2003
14:15
smile
[349]

Hellcat [ Legend ]

Raynor===> Ale ty k**** jesteś miły k**** jak bym ci pół rodziny k**** wybił...:-)))

03.05.2003
14:15
smile
[350]

K@mil [ Wirnik ]

Moze by tak kolejną częśc ?? :)

03.05.2003
14:16
smile
[351]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Oj coś czuję, że moderator wkroczy do akcji :D

03.05.2003
14:18
[352]

Raynor [ Big Man ]

Ale ja tak na żarty :)))))

NUUUUUUDDDDDYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba się zacznę uczyć z nudów ;((

03.05.2003
14:19
smile
[353]

K@mil [ Wirnik ]

Grzecznej mi tu :-)

03.05.2003
14:20
[354]

Raynor [ Big Man ]

Hell ===> jak chcesz to wal na gg to Ci dam namiary do obrzucania mięchem :)))

03.05.2003
14:21
smile
[355]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dobra, założę nowy wątek :)

03.05.2003
14:28
smile
[356]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.