
baziiii [ '87 ]
Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia cz.10
U nas zawsze jest wesoło, słonko zawsze świeci nam, a ludzie rześko i ochoczo prowadzą dialog na sto dwa :P U nas Ci piwa pod dostatkiem, i dziewczyn ładnych też, przyłącz się brachu i siostro do rozmowy, a obiecuje spodoba Ci się :-D
To już 10 część naszej kochanej wyspy :-) To do nas należy rekord postów w jednym wątku, a dobiliśmy ich aż 1070!!!
Lista "spotkaniowa" - na sobotę 3 maja na 20.00. Miejsce - cytadela. Organizowana zbiórka to 19.30 pod kinem Wisła na placu Wilsona.
1. Justa
2. Paudyn
3. L@WYER
4. Cainoor
5.Sasanka ( 80%)
6.ILEK
7. Pamir
HODOWLĄ WARZYW SIĘNIE ZAJMUJEMY!

juuusta [ malinka ]
wiedziałam

baziiii [ '87 ]
juusta ale ty szybka ;-)
Raynor [ Big Man ]
czwarty :PP

Hellcat [ Legend ]
5. Moja ulubiona liczba :-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Tiaaaa, która to juz część ?
baziiii [ '87 ]
eghh poprosiłem soulcathera aby mi zmienił stopień na [ wyspiarz ] ale on jakoś nie ma czasu tego zrobić :(

juuusta [ malinka ]
bazi==>cierpliwości, zmieni :)
btw.podaj linka w poprzedniej części
a z tym numerem cześci to nie wiadomo, zalezy jak kto będzie liczył :)
Raynor [ Big Man ]
pewnie jeszcze nie zagladali dzis do tego watku. Poczekaj.

juuusta [ malinka ]
tak się zastanawiam co myślą sobie o nas ludzie czytając tytuł wątku :)

baziiii [ '87 ]
juusta nie ma co podbijać poprzedniej części na góre, kazdy prędzej napisze to cze np 10 niż 9....
co do numerku to tez nie wiem :-) cainoor pisał o poprzedniej że jest 9 ale w linku do jeszcze wczesniejszej w temacie widnieje cyferka 7 :-)
napisałem 10 zeby było więcej :-)
Hellcat [ Legend ]
Justa===> Zalezy kto czyta :-)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Dzieńdobry...
Czizas, właśnie wstałem. Jednak jaka to ulga nie mieć ŻADNEGO kaca !! Hehe...
Sasanka ---> Nie taka 16stka jak ją malowali :-)
Pijus ---> A pamietasz rozmowę na rekordy kto ile może ?? :-D
baziii ---> Dobry wątas, ale pamiętaj, by przy podawaniu linku nie dopisywać tego &N=1 ;-)

juuusta [ malinka ]
Cainoor==>to w końcu ile ona miała lat? bo sprzeczne relacje są:)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
justa ---> Zwanzig (czy jakoś tak;)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
czy chyba zweizig ? aa tam ! :-D

juuusta [ malinka ]
czy to po niemiecku?:)

juuusta [ malinka ]
zwanzig jest poprawnie, czyli nie wsadzą cię :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
hehe, raczej, że mnie nie wsadzą :-)
Mam nadzieje... ale wytrzymałem bez picia !! Nawet jak Pamir z Pijusem wódenzis sobie przed imprą zrobili, byłem twardy :P

juuusta [ malinka ]
brawo dla tego pana :) a w sobote też tylko soczek będziesz pił?

juuusta [ malinka ]
ja spadam, zgłosiłam się z koleżankami w charakterze królików doświadczalnych i zaraz idziemy sprawdzić kolege czy jest tak dobrym kucharzem jak się zawsze przechwala, mam nadzieje ze się nie otruje i wróce tu jeszcze :)
miłego dnia życze

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor - przeciez Ty piwo piles:-PP a codo Oli to niech dalej bedzie ze ma 16scie lat :-P ja mam 14 bo inczej Pijus by ze mna nie zatanczyl:-PP widziales ten taniec ala "potancowka?":-))))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Sasanko ---> Ja nie piłem piwa :-) Najwyżej niosłem dla Oli i tyle :P A niestety "patońcówki" nie dane mi było zobaczyć hahaha :-D
Raynor [ Big Man ]
Sasanka ===>
ja mam 14 bo inczej Pijus by ze mna nie zatanczyl:-PP
ladny txt:))))))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor- zaluj,bo Pamir uciekl jak to zobaczyl:-DD
Ratnor - no co? powiedzial ze tanczy tylko z 15stkami wiec powiedzialam ze mam 14 lat i poszlismy tanczyc:-DD
Raynor [ Big Man ]
Sasanka ===> Dobry sposob ;))
Pijus ===> naiwniak jestes :)))))))))

K@mil [ Wirnik ]
Ooooo, kolejny wątek :-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Ale się cicho zrobiło. Wszyscy na końcówki pochodów poszli listy obecności podpisywać ?

Raynor [ Big Man ]
Moze, ale chyba raczej nie ma o czym dyskutowac.......

L@WYER [ Valaraukar ]
Raynor --> temat zawsze się znajdzie np. "Rola pochodu pierwszomajowego w życiu młodzieży początku XXI wieku"
;)
Raynor [ Big Man ]
heheheh albo:
"co wolalas dostacna swieto pracy: gozdzik czy rajstopy??"

L@WYER [ Valaraukar ]
Albo : "Przejawy równouprawnienia płci w reprezentacji zakładów w czasie pochodów pierwszomajowych"
Raynor [ Big Man ]
albo:
"Zycie bezrobotnych w swieto pracy"
juz nie mam co wymyslac....... niedlugo goscie :))) czyli Raynor idzie do kina :)))

L@WYER [ Valaraukar ]
Można też : "Przyczyny socjologiczne udziału bezrobotnych w pochodach pierwszomajowych w różnych miastach Polski"

katrin20 [ Kati ]
puk puk :-))) jest tu kto ;-PPP
CZEŚĆ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!! :-DDD

L@WYER [ Valaraukar ]
Tak ja jestem cały czas.
Hellcat [ Legend ]
Może i się nie udzielam, ale jestem.

katrin20 [ Kati ]
L@WYER -----> Nio to bardzo się cieszę :-DDD
Hellcat -----> A cóż cię tak zajmuje, że się nie udzielasz ;-)))
Hellcat [ Legend ]
Katrin===> Ty, i kilka innych spraw :-D

L@WYER [ Valaraukar ]
katrin20 --> nie ma sprawy, ja też sie cieszę ;)

katrin20 [ Kati ]
Hellcat -----> No to rzeczywiście możesz nie mieć czasu się udzielać ;-DDD
L@WYER -----> <ROFTL>

L@WYER [ Valaraukar ]
Hellcat --> Ty też napisz że się cieszysz i wszystko bedzie pięknie, ładnie i szczęśliwie ;D
Hellcat [ Legend ]
L@WYER===> Ciesze się że ty się cieszysz, że Katrin się cieszy że ty się cieszysz :-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Hellcat --> no i właśnie o to chodziło - wszyscy się cieszymy i jest fajnie.
LOL

katrin20 [ Kati ]
Już się tak za bardzio nie cieszcie bo wam na później nie wystarczy :-DDD

Hellcat [ Legend ]
Katrin===> Ty wiesz że u mnie to tego dużo jest :-)

L@WYER [ Valaraukar ]
katrin20 --> ja mam w sobie tyle radości z powodu spędzania dzisiejszego dnia w pracy, że zaraz pójdę się uraduję dodatkowo buteleczką Heinekena .

katrin20 [ Kati ]
Hellcat -----> No wiem wiem, już się przekonałam ;-)))
L@WYER -----> No proszę, cóż za zbieg okoliczności, hehe :-DDD ja właśnie piję i to prosto z lodówki :-DDD

L@WYER [ Valaraukar ]
katrin20 --> ja właśnie zaczynam - chłodził się w lodówce firmowej razem z kolą i soczkami dla dzieci :D
Hellcat [ Legend ]
No to ja już opuszczam rozmowe, ostatniego browca piłem 2 godziny temu, ale cicho sza, żeby się inni nie dowiedzieli[heh 16 lat]

katrin20 [ Kati ]
L@WYER -----> To ty teraz jesteś jeszcze w pracy??? :-)))
L@WYER [ Valaraukar ]
katrin20 --> tak, pracuję dzisiaj do jakiejś 20.30 .

katrin20 [ Kati ]
L@WYER -----> No to współczuję!!! a żeby ci się poprawił chociaż troszkę humorek to właśnie piję twoje zdrówko!!! :-DDD

L@WYER [ Valaraukar ]
katrin20 --> dzięki ;) . Humor i tak mam wcale niezły, zwłaszcza, że wieczorem jest szansa na większe piwko w szerszym towarzystwie.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
hej wszystkim,ktorych dzisiaj nei witalam jescze:-)
czy Wam tez sie troszke nudzi jak mi? poprostu nawet nie mam ochoty nic robic... czuje jakas niemoc w sobie:-))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
stats post mode on:
olaboga katrin ile ty masz dzinnie postów
stats post mode off.
i co z tego ? :P
Sasanko ---> Siedze od 4 godzin przed monitorem, słucham muzyki i myślę nad projektem. nic nie wymyśliłem do tej pory...

L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka --> pojęcie nudy jest mi obce. A ogólna niechęć do wszystkiego i rozleniwienie to u mni nic dziwnego:)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor - hehe , ladnie...:-)
a ja wlansie odkrylam jakas rane na lokciu po wczorajszej imprezie,wiec jak ktos ma jakas plamke krwi gdzies na ubraniu to niewykluczone ze to moja krew:-DD

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor a co to za projekt? moze pomoge jakos :-))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Sasi ---> Zastanawiałem się kto wczoraj przywalił mi z łokcia w twarz :-D hehehe
Dobra biorę się za rysowanie w Visio... blah,

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor ja tylko bylam w poblizy Ciebie jak tanczylismy, a ztego co pamietam to nie uderzylam nikogo w twarz z lokcia:-) i juz na pewno nie CIebie:-))

katrin20 [ Kati ]
Sasanka -----> WITAM :-DDD widzę, że ktoś wczoraj nieźle balował :-DDD
Cainoor -----> Nie wiem, nie sprawdzałam, ale raczej sporo
L@WYER ----> No to miłej zabawy życzę :-DDD po całym dniu w pracy ci się należy :-)))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Katrin - wiekszosc stad balowala wczoraj razem:-DD
i niektorym wiatr silnie wial tylko jakos tak wirowal :-))
az trudno sie bylo utrzymac :-)
a pan z "ochrony" ze 4 razy mi sprawdzal torbe:-) hm...panow macal tu i owdzie:-)
mnie na szczescie nie:-))

katrin20 [ Kati ]
Sasanka -----> Och ten wiatr, zawsze utrudnia wracanie z imprezki, nawet jak nie wieje :-DDD a może ten pan z ochrony próbował ci wrzucić do torebki swój numer telefonu, ale za każdym raem uważnie patrzyłaś i mu się nie udawało dlatego sprawdzał aż 4 razy :-))) chociaż z drugiej strony skoro macał chłopców to moze coś z nim było nie tak :-DDD

Sasanka [ Generaďż˝ ]
katrin - sczzesliwie mi nic nie wialo:-)))
numer telefonu ...od niego ...a fuuu:-DDD
az sie wzmocnie jakim trunkiem:-D

Sasanka [ Generaďż˝ ]
no dobra to ja spadam,bo zaraz mam goscia:-D

katrin20 [ Kati ]
Sasanka -----> a był aż taki straszny? :-))) to radzę ci wyrzucić wszystko z torebki i dokładnie sprawdzić, hehe :-))) Ja znam sporo ochroniarzy, ale muszę przyznać, że wśród nich jest tylko kilku przystojnych :-DDD
Jakim trunkiem?? Pochwal się cio lubisz :-)))

katrin20 [ Kati ]
Sasanka -----> No to papatki :-))) ciekawe cóż to za gość :-DDD

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Katrin - teraz popijam Advocata. tak wiem zajezdza od niego spirytem ale dobrze rozgrzewa:-PP a mi zimno jakos:-)
a gosc to kolezanka:-)
co do torebki - sprawdzalam ,nie mam nic. :-) mam sie cieszyc:-))? to i tak bede sie cieszyc:-)
alez ja bzedty pisze :-DDD

Cainoor [ Mów mi wuju ]
a ja zostawiłem wczoraj klucz do domu w torebce koleżanki Oli :D
no i "muszę" się z Nią spotkać, żeby odzyskać zgubę, prawda ? :P

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor - tylko odbierz klucz i nic wiecej:-PP i nie zostaw go przypadkiem znow:-PP
och, wpadla Ci w oko...:-DD

katrin20 [ Kati ]
Sasanka -----> Advocat, hmm, no fakt rozgrzewa, ale i zajeżdża, hehe :-DDD Zimno ci??? Mi to gorąco jak diabli, a i tak już siedzę prawie nago :-))) i popijam już drugie piwko :-DDD
Koleżanka... a już myślałam, że jakiś przystojniaczek ;-PPP U mnie kumpela będzie za 15 minut :-DDD
Jak był kiepski to się ciesz, że nic nie znalazłaś :-DDD a jak ciekawy to płacz ;-PPP
Jak ty mówisz, że piszesz głupoty to co ja mam dopiero powiedzieć, hehe :-DDD

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Katrin teraz kumpela,a pozniej chlopak nomen omen przystojniaczek:-)))
im blizej nocy tym ciekawiej sie robi dzisiaj :-DD
oddaj mi troszke tego swojego ciepelka ,co ?:-)))))))

katrin20 [ Kati ]
Sasanka -----> No to mamy podobne plany :-DDD
Chcesz ciepełka, no dobra :-))) zaraz ci oddam, a masz pomysł jak :-DDD Mam do Warszawki ze dwie godzinki drogi więc jak tyle wytrzymasz to już podwijam kiecę i lecę ;-PPP

Sasanka [ Generaďż˝ ]
hm...no wiesz,za dwie godzinki to ktos inny mnie rozgrezje:-)) w mniej lub bardziej konwencjonalny sposob:-PP
ale jak chcesz to przesylaj na mail:-)
dobra lece,bo kumpela sie zbliza,papa:-)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
katrin ---> Wiesz, właśnie doszedłem do wniosku, że jako jedyna z naszego grona nie dałaś swojego zdjęcia jeszcze. Czas najwyższ ! :P Czekamy...
Sasanko ---> Jaki jest ten mniej konwencjonalny sposób ?? :-D

katrin20 [ Kati ]
Sasanka -----> No już się nawet domyślam w jaki sposób, właściwie to chyba najlepszy ze znanych mi sposobów ;-PPP
Nio to papatki i milej zabawy :-DDD ale rozczarowałaś mnie :-((( ja się już szykowałam do wyjazdu, a tu nic ;-PPP
Cainoor -----> Niestety nie mam skanera, ale widzę, że chyba raczej nie mam wyjścia i będę musiała gdzieś zeskanować. Tak na marginesie to ja nie widziałam waszych, hmm ;-PPP więc gdzie tu sprawiedliwość :-DDD

katrin20 [ Kati ]
Cainoor -----> Co do tego mniej konwencjonalnego sposobu to popuść wodzę wyobraźni ;-PPP a dowiesz się :-DDD
A co do tego zdjęcia to zeskanuję, wrzucę na forum, a jak pojadę pod koniec czerwca do Warszawki to pewnie będą porozwieszane na każdym słupie, więc muszę się nad tym jeszcze zastanowić ;-PPP

Cainoor [ Mów mi wuju ]
katrin ---> nie ma się nad czym zastanawiać :-) jak chcesz obejrzeć nasze zdjęcia to poszukaj w poprzednich wątkach. każdy się znajdzie :P (a słupów w warszawie nie wolno obklejać;)

katrin20 [ Kati ]
Cainoor -----> Mówisz, że nie można obklejać słupów, hmm no to może się skuszę ;-DDD

Pijus [ Legend ]
Helol
wracam wlasnie z osiedlowych sparingow.
Nos caly, chociaz szczeka lekko spuchnieta:)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Witam :))
O Boże, co za impreza, wujek zarzucił specjały domowej roboty (60%) i cała rodzinka się narąbała :)))) Idę nieco odpocząć po podróży :PP :)))

Pijus [ Legend ]
Witaj Paudyn:)
widze, ze obaj mielismy ciekawy dzien:)) Zaraz sie zrelaksuje przy "Vampier:The Masquarade"
Swietna gra - polecam!

juuusta [ malinka ]
też już jestem, objadłam sie jak nigdy, ledwo pisze :)
Paudyn==>nareszcie, wypłakiwałam oczy już:)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pijus::::>Ooo tak, ciekawe były zarówno wczorajszy wieczór, jak i dzisiejszy poranek :PP :)))
A Vampire znam i cenię, przeszedłem zaraz jak pojawiło się w kraju, czyli jakieś 1,5 roku temu, też polecam z czystym sumieniem :))
justa::::>Rycz mała rycz :))) Aż tak tęskniłaś ??:))

katrin20 [ Kati ]
WITAM :-DDD
Czyżby ktoś się przejadł i przechlał ;-DDD
Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa-------> hmm za mna czy za Paudynem ?
grzybek17 [ Legionista ]
wazeliniarze i narcyzy jebane!!!
grzybek17 [ Legionista ]
50 post :)

Hellcat [ Legend ]
Grzybek=== Nie za dużo sobie pozwalasz??

Pijus [ Legend ]
Paudyn - njak juz zaczne grac, to nie idzie mnie oderwac:))) Dawno tak nie mialem:P teraz jestem w Londynie i rabie mieczem zolnierzy:)))))
grzesiek17 - temu panu juz dziekujemy...

katrin20 [ Kati ]
Weźcie zróbcie coś z tym chamem (grzybek17) bo już mi się nie dobrze robi!!! :-(((
Zobaczcie jego wpisy w innych wątkach, wszędzie to samo chamsto!!!

Pijus [ Legend ]
katrin - spoko:)nie znasz powiedzonka:
najodwazniejszy jest zawsze anonim
tak jak szybko przyszedl, tak szybko pojdzie

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pijus ---> O 12.00 jutro na Potockiej (idziemy na basen). Be there.

Pijus [ Legend ]
Cainoor - nie ma opcji. Jutro 10-20 robie projekt i nikt mnie od tego nie odwiedzie!!!!
:)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pijus::::>NIe bój się, nie tylko Ty masz ten problem, ja przez Vampire nie dosypiałem, dopiero jak padłem ze zmęczernia, to przestawałem grać :)) Ta giera ma zarąbisty klimat :)) No i te średniowieczne angielskie wstawki :)) To the abyss with thee!!!! :)))))
katrin::::>Eee tam, ja to jeszcze jakoś wyglądałem, ale ciotka wywinęła orła na żywopłocie i omal nie poszłą spać na podłodze :)) Tak doprawionej ciotki to jeszcze nie widziałem :))))))
grzybek::::::>Witamy kole4jnego buraka :/

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pijus ---> Co Ty je... mówisz !! Marsz na basen o 12.00 - to Ci dobrze zrobi i zrelaksujesz się. I przestań gadać głupoty. Sam dzisiaj robiłęm projekt od rana do teraz i wiem, że to niemożliwe tak non-stop przez 10 h ! Rusz dupcie leniwcze :P

katrin20 [ Kati ]
Pijus -----> Już mi powoli opada ciśnienie :-))) ale denerwują mnie tacy ludzie, aż mnąrzuca normalnie, wrrrrrrrrrrrr :-DDD
Cainoor -----> O proszę kto wrócił :-))) już po pracy???

Pijus [ Legend ]
Cainoor- wlasnie wlasnie....a ja zamaist dzis robic projekt to okladalem sie ostro z koleszkami:) I piweczko do tego i w ogole, lepiej nie mowic:)))) Dzis troszke pogram i padne. Jutro robie projekt i basta!
a w sobote:DD

Pijus [ Legend ]
ok
i'm gone
dobranoc!!

katrin20 [ Kati ]
Paudyn -----> No to nieźle, hehehe, jakk ja ostatnio byłam na imprezce rodzinnej to moja ciotka rzygała na balkonie i pech tak chciał, że akurat szedł jej sąsiad :-))) niezła była zadyma, już chciał po policję dzwonić :-DDD
Pijus -----> JESZCZE WCZEŚNIE!!! NIE IDŹ BO ZACZNĘ PŁAKAĆ!!! ;-(((

Cainoor [ Mów mi wuju ]
katrin ---> Ech... Niby po pracy, ale jestem i tak dopiero na starcie. Szkoda, że nie można pstryknąć palcami i mieć tego już za sobą :-)
Pijus ---> Jesteś leń i tyle. A do tego nie masz mięśni Bleee :P

katrin20 [ Kati ]
Cainoor -----> ahaś, rozumiem :-)))

K@mil [ Wirnik ]
Połozyłem się "na chwilke" o 19.00 i teraz wstałem :-) Trzeba ograniczyć nocne siedzenie :-D

K@mil [ Wirnik ]
Czyżby wszyscy trzeźwieli po wczorajszej imprezce ?? :-)

Hellcat [ Legend ]
Nocna wachta...myślałby kto...:-)

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat ====> Nocna ??? Dopiero wieczorna :-D
katrin20 [ Kati ]
JA JUŻ UCIEKAM... CZAS SIĘ POBAWIĆ... A WIĘC PAPATKI I MIŁEGO WIECZORKU DLA WSZYSTKICH MOICH ULUBIONYCH FORUMOWICZÓW :-DDD
DO ZOBACZENIA JUTRO I OCZYWIŚCIE, TRADYCYJNIE ŻYCZĘ WAM
MILUSICH I KOLOLOWYCH ŚNÓF O LÓZOWYCH MAMUTACH :-DDDDDDDDDDDD
Raynor [ Big Man ]
czesc!
co tam porabiacie ??

juuusta [ malinka ]
Banita&Paudyn==>oczywiście że za jednym i drugim :)

K@mil [ Wirnik ]
Pewnie każdy czeka aż kto inny podniesie ten wątek :-D

Raynor [ Big Man ]
No to DOBRANOC!!!!!!
milych rozmow i ile takowe jeszcze dzis beda :))
a jak nie to moze jutro.
g'night ya'll :)))))))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ja też chyba się zawijam.
Dobranoc.

K@mil [ Wirnik ]
Jak wszyscy idą to znaczy że sam zostałem ?? :-)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa----> mnie ta odpowiedz nie satysfakcjonuje nie wiem czemu :PPP

juuusta [ malinka ]
Banita==>ja też nie wiem:P
jest tu jeszcze ktoś?

Banita_bb [ bo był za miły ]
Hmm no tylko my we dwoje zostalismy to moze hmm....

juuusta [ malinka ]
hmm, głowa mnie boli :P

Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa-----> ja sie nie dziwie ze tyle w tym kraju jest rozwodow.....Ale jak mnie boli to Ciebie to nie interesuje....
Tylko spiewasz- znow sie zepsules, i wiem co zrobie, zamienie ciebie na lepszy model....

juuusta [ malinka ]
od kiedy miewasz bóle głowy co? :) a śpiewać każdy może...lalala :P

Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa ------>ja mam takie bole glowy jak WY..... Tzn i tak wiemy ze to tylko pic na wode fotomontaz....

juuusta [ malinka ]
skoro wiemy, to po co tracisz czas na dyskusje? :P

Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa ------> massz racje- szkoda gadac bierzemy sie do roboty....

Straszliwy Pedro [ Konsul ]
Wlasnie odbieram porod, dawno nie widzialem tyle krwi :/.

Banita_bb [ bo był za miły ]
Pedro--------> tzn uscislij- Ty jestes poloznikiem czy szczesliwa matka?:PPP

Straszliwy Pedro [ Konsul ]
Raczej matka, to moj 9. potworek z rzedu, szkoda tylko, ze sam nie chce wyjsc i trzeba mu pomagac, rozcinajac tkanke :/.
Banita_bb [ bo był za miły ]
Pedro--------> trzeba bylo tak od razu mowic ze Ci mleczaki wypadaja .....

Straszliwy Pedro [ Konsul ]
Nie wypadaja, a wyrastaja...i to wcale nie jest powod do szczescia :P.
Dobranoc.

K@mil [ Wirnik ]
Dzień dobry wszystkim mieszkańcom warszawy i okolic :-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Dzień dobry i Tobie - K@mil-u
Raynor [ Big Man ]
Dybry Dybry:)))))
Chyba my tylko tu jestesmy..........
Raynor [ Big Man ]
L@WYER ===> co za synchronizacja :))))

baziiii [ '87 ]
dobry dzień

L@WYER [ Valaraukar ]
Raynor --> to wręcz podejrzane :)
baziiii --> witaj

Raynor [ Big Man ]
L@WYER ===> trzeba to oblac ;)))
baz ===> waitmy!!
ja spadam ,bede potem :PP

L@WYER [ Valaraukar ]
Raynor --> jutro spotkanie - spróbuj się wyrwać :)

Raynor [ Big Man ]
Juz probowalem, mialem wyjsc na dwor. Oczywiscie szlaban..... :(( ehh mam walnieta stara....

L@WYER [ Valaraukar ]
Raynor --> mój dobry kumpel miał kiedyś problem ze starymi, którzy nie chcieli go wypuścić na jakiś koncert
- wieczorkiem poszedł zamknąć bramę wjazdową do ich "posiadłości" i wrócił 3 dni później :D

juuusta [ malinka ]
witam panów w ten piekny dzionek

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> a witamy, witamy przedstawicielkę płci pięknej, dzionek zaiście mamy piękny :)

Raynor [ Big Man ]
L@WYER ===> ja mieszkam w bloku ;((
ok, koncze bo stara chce mnie wyciagnac na zakupu w roli tragarza :(((

L@WYER [ Valaraukar ]
Raynor --> możesz iść śmieci wyrzucić ;). Ehhhhh ja w Twoim wieku ........

juuusta [ malinka ]
Raynor==>nie daj się, wrób ojca:)
porozmawiajmy o pogodzie:))) czy sądzicie że taka aura utrzyma się do jutra?:)

juuusta [ malinka ]
dobra, pogoda to oklepany temat, ale nie chce mi się myśleć dzisiaj :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> mam taką nadzieję - wtedy "przyleciałbym" na mojej Srebrnej Strzale :)

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>musze to zobaczyć :)
btw.właśnie widziałam w telezakupach mango pomocnik do składania ubrań i ROTFL :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> pomocnik do składania ubrań ?!
To ludzie już nie maja czego wymyślać ?
LOL

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>nie pamiętam jak oni to nazwali:) takie coś zrobione z trzech prostokątów na co kładziesz koszulke, spodnie czy co tam chcesz i składasz, to chyba dla jakiś debili jest, i jeszcze na końcu dodają że jak ktoś nie rozumie obsługi to dołączają instrukcje obrazkową :) ale i tak nic nie pobije dekoracyjnej miski i srebrnego szejkera który wygląda jak wibrator z antenką :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> hmmm jaki program Ty właściwie oglądasz ?

juuusta [ malinka ]
no oczywiste że telezakupy 24h/dobe :) a na serio to czasami jak przelatuje po kanałach to natrafiam na to i oglądam sobie takie pierdoly, moze coś zamówie:))))

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> A wiesz, ktoś kiedyś rzucił ideą, aby za zarzucanie skrzynek pocztowych durnymi reklamami karą było roczne oglądanie TV-Shopu non-stop.

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>to tak nie do końca kara bo można się nieźle pośmiać czasami, ale nie wiem czy ktoś by przeżył taką dawke głupoty przez tydzień a co dopiero cały rok :)
btw.opuszczam wyspe, do kina ide, zostajesz sam na stanowisku:)
Raynor [ Big Man ]
L@WYER ===> juz to robilem. Wyszedlem wyrzocic smiecie i wrocilem po 4h z zaje...fajnym usmieszkiem :)) A potem nie moglem sie przestac smiac jak moja stara jakis drgawek dostala :)) Ojca nie bylo :PP

L@WYER [ Valaraukar ]
Raynor --> widzisz ? jak chcesz to możesz :). czekamy więc jutro w umówionym miejscu o umówionej godzinie :D .
Raynor [ Big Man ]
no nie wiem...... zobaczymy :-|

Cainoor [ Mów mi wuju ]
L@WYER ---> Jutro cały dzień poświęcam na wypoczynek. Z rańca nad Zegrze, a potem z Wami :-) Życie jest piękne :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Cainoor --> ja również będę się jutro obijał - rano wpadnę na giełdę obalić jakieś piwko z kumplami a potem ....
:D

Sasanka [ Generaďż˝ ]
czesc :-))
mily dzisiaj dzien...:-D

L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka --> cześć - dzień jest wspaniały a wieczorek zapowiada się jeszcze wspanialej.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
czesc Statsanko :P
Kurcze taka fajna pogoda, a ja siedzę w domu !! Grrrr....
Jestem już po obiadku i teraz musze cos w koncu zaczac robic heh.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
L@wyer - u mnie tez wieczor sie zapowiada ciekawie:-D
Cainoor - jaka Statsnka? :-PP obiad? ja dopiero zjadłam śniadanie:-))
hehehe, moge używac polskich lieterk , naprawiłam swój kompiuterek:-DD
jaka ja zdolna jestem ...ach i och :-)) :-DD

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Sasi ---> Gratuluje :-) ...ach i och :-D hahahaha
Czy ktoś z Was ma sprawozdanie do laborki nr 27 z fizyki ? :P
(encepence ja Cie krece...)
Trzym się ramy to na poczcie się spotkamy. Coś jeszcze ? Nie teraz leszcze :D
Raynor [ Big Man ]
Czesc Satanko :)))

L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka --> mnie się szykuje miła i zakrapiana sesyjka Warhammera :D
Raynor [ Big Man ]
l@WYER ===> no to zes wzbudzil we mnie wspomnienia.....
pamietam jak mielismy zajawke na Warhammerka, oczywiscie tego opowiadanego. Te wszystkie zorne misje, czasem glopie czasem dziwne. Ehhh, to byly czasy. Mialem wojaka - rangera, qmpel maga (nie pamietam jakiego ale chyba wojny czy cos w tym stylu) potem sie dolaczylo kilku innych... Co to byla za frajda wykonywac zadania np: "Odbicie dziwek z burdelu opanowanego przez orki " :)))))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
a ja byłem Elementalistą 4 poziomu :-)
ech... łezka w oku. pamiętam jak planowałem drogę rozwoju swojego bohatera a i tak nigdy nie dochodził dalej niż 4 profesje :P raz grałem w kolesiami sesje-kampanie. trwała chyba z dwa miesiace i była suuper. jednak nasz mg tak sie zakrecil ze wyladowalismy gdzies daleko na polnocy. bylismy juz tak przypakowani... hehe :-) dawne czasy.
baziiii [ '87 ]
ok mam jakieś pół godzinki na GOL-a :-)
jutro jadę do Kazimierza Dolnego - lol ;-)

K@mil [ Wirnik ]
Niedawno wróciłem z rowerka. Albo miałem pecha, albo czasem jest upiorny wiatr.

L@WYER [ Valaraukar ]
Cainoor ; Raynor --> zabawa szykuje się totalna - koleś, który jest mistrzem gry jest niezłym luzakiem, więc dużo subie obiecujemy po tej sesyjce....

Cainoor [ Mów mi wuju ]
L@WYER ---> Zazdroszczę Ci :-) Do dzisiaj mam podstawkę wo WFRP + Kampanie Wewnętrzny Wróg + wiele innych dodatków. Sam robiłem za MG - marnego, ale przynajmniej inny MG nie mógł mi kitu wciskac :P Teraz dużo bym dał by mi jakiś mg nasciemniał. Gram sobie PBEM ale to juz nie to samo hehe
Udanej zabawy juz teraz zycze :-) Tylko zebyscie narabani po ulicy smoków nie zabijali ! hahaha :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Rainoor --> kiedyś kumpel, który odgrywał krasnoluda był tak zjechany browcami i bezsennością, że zasnął w trakcie sesji i MG uznał, że powinniśmy go ze sobą "nosić" :) - jaja były jak berety ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Witam, właśnie wróciłem ze spotkania z jedną grupą internautów GOLa, a już jutro kolejna impreza :)))
Co tam u Was słychać ??:))

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> I'm still alive :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER:::::>I can see that :)) Co tam porabiasz, w robocie sie męczysz ?? :D
L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> dokładnie - praca, praca, praca - i tak siedzę do ósmej trzydzieści ....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Pomyśl sobie, że jutro po południu wreszcie odreagujesz w doborowym towarzystwie :D

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> odreagowywanie zaczynam już dzisiaj na sesyjce Warhammera, jutro z rana małe co nieco na giełdzie i wieczorem Cytadela :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Uuuu widzę, że kolega bawi się w najlepsze :)) Coś czuję, że po tylu odreagowaniach nie pójdziesz już do roboty :D

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> do roboty zamierzam zawitać w niedzielę - coś czuję, że może byc ciężko ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Sam nie wiem, skąd to przeświadczenie :D BTW. Warhammera grasz w realu, a nie na kompie ?? :)))

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> w realu, tylko i wyłącznie - zabawa jak już wspominałem, szykuje się setna ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER:::::>Hmmm tyle słysszałem o tej gierce. a nigdy nie miałem okazji zgłębić jej tajników, kumple zagrywali się w to, a mnie ominęło całe to zamieszanie :PP :))

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> ominęło Cię rzeczywiście dużo świetnej, żebym nie napisał genialnej zabawy ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Człowiek uczy się przez całe życie, nic straconego :)) Może jeszcze kiedyś się w to zagłębię, o ile czas pozwoli :))

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> jak czas i możliwości pozwolą, to urządzi się jakąś sesyjkę w moim kwadracie na Mokotowie :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Z chęcią skorzystam z rad takiego wyjadacza i wcielę się w rolę ucznia, mówisz, że to naprawdę aż taka frajda ? :))

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> nie jestem wyjadaczem, gram w to od czasu do czasu - za to ekipa z którą gram - to są nieźli kolesie ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER:::::>Zatem ja będę się bardziej temu przyglądał, choć kto wie, w końcu to trening czyni mistrza, trzeba trochę po dupie dostać, żeby się czegoś nauczyć :))

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> nie ma co sie przyglądać - trzeba grać, kombinować i miec dobrą zabawę .

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Zatem wypada mi tylko czekać na sesyjkę :))) A na razie spadam, czas odpocząć po spotkaniu :))

K@mil [ Wirnik ]
L@WYER, Paudyn ====> Rany, jaką rozmowe tu odwaliliście :-D

L@WYER [ Valaraukar ]
K@mil --> podtrzymujemy wątek przy życiu.

K@mil [ Wirnik ]
L@WYER ====> No widać :-)
Raynor [ Big Man ]
jestem :PP
L@WYER ===> a u nas byla jescze przygoda "znajdz zlotego kondoma" :))))))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
K@mil --> tak się składa, że pracuję w kawiarence internetowej i robię tam za "barmana" - umiejętność rozmowy z każdym (nie tylko z ludźmi, z którymi lubię rozmawiać, ale i z takimi, którym w normalnych warunkach nie podałbym ręki) jest bardzo wskazana - i wydaje mi się, że wychodzi mi nieźle :)

K@mil [ Wirnik ]
Raynor ====> No :-D Wreszcie ktoś do dyskusji ;-P

K@mil [ Wirnik ]
L@WYER ====> To zmienia postać rzeczy :-)

Pijus [ Legend ]
Witam!
Skonczylem swoj boj z Auto CADem...
na dzis jestem wykonczony
chyba pojde cos porzucac do kosza:///

L@WYER [ Valaraukar ]
Pijus --> ja będę ćwiczył pewność ręki w podnoszeniu kufla/szklanki/kieliszka/setki* do ust - ćwiczenia potrwają zapewne do białego rana.
*niepotrzebne skreślić :)
Raynor [ Big Man ]
K@mil ===> nie ciesz sie za bardzo :))))) zaraz ide ogladac film :)))
L@WYER ===> a ja myslalem ze jestes admin :))

K@mil [ Wirnik ]
Raynor ===> Można wiedzieć jaki ??

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pijus ---> Może wypierniczysz jutro ze mną nad Zalew ?? :-) o godzinie 10 z rana hehe
Raynor [ Big Man ]
K@mil ===> XMEN1, na XMEN2 bylem wczoraj :)

K@mil [ Wirnik ]
Raynor ====> Moim zdaniem film jest do kitu :-)

K@mil [ Wirnik ]
Zapewnie niektórzy uznają mnie za zaśmiecacza forum, ale to mój post numer 2222 i bardzo chciałbym napisać go w Warszawskiej Wyspie :-D Wybaczcie mi.

Pijus [ Legend ]
qwaaaa
wybilem sobie palec u prawej reki...jezeli to sie okaze powazniejsza kontuzja, to sie chyba zabije....
ale napiernicza....chyba musze cos walnac, bo inaczej to bedzie zle...
a lewa reka pisze sie ch...
aaaaaaaaałłłłaaaa!!!

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pijus ---> To jutro o 10.00 z rana nad Zalew tak ? :P

Pijus [ Legend ]
wez mnie nawet nie wnerwiaj co?????
juz mi tak spuchl,ze wyglada jak 3kilokramowa kielbasa!!!!
aaaaa
na nic miska z woda.....

Raynor [ Big Man ]
Cainoor ===> ale jak tu pic lewa reka ??? Puszka to mozna sobie twedy morde pochlastac :(((((
<=== nic dodac, nic ujac :(

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Fak Ju ! :-D
Dam dam dam dada dam Down Down Down Down Down da dada da dam
Lalalalalalaal !
Raynor [ Big Man ]
Cain ===> brales jakiegos kwacha ?? :))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ja to umiem nawet sobie walić konia lewą ręką ! :P Hahahaha
Jak miałem lat -ście to złamałem sobie grabe i trza było sobie jakoś radzić, nie ? Przecież przez 4 tygodnie jajka mogłymi urosnąć do rozmiarów arbuza :-D

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Raynor ---> Kwacha pod napleta i stoi Ci 24 h :P Nie próbuj tego na sobie ! :-D buehehehe

Pijus [ Legend ]
cainoor - a wiesz co jutro planowalem na wieczor???
nie no jak Boga kocham
poc;astam sie

Pijus [ Legend ]
cainoor - piles cos, czy masz glupawke?????

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pijus ---> Hahahaha. Stary co Ty tak narzekasz ?? Przecież to jest tylko jeden palec !!! A poza tym to co miałeś robić jutro wieczorem ? Idziemy na GOLasowo ?

Pijus [ Legend ]
caihoor - jutro asia +emilka mialy byc grane.....
juuusta [ malinka ]
Cainoor==>a moze jeszcze potrafisz się schylać głęboko?:)
Dzień można by uznać za udany gdyby nie powrót autobusem z pewnym panem pod wpływem alkoholu rzygającym na końcu,nie musze mówić jaki "wspaniały" zapach się roznosił :/

Cainoor [ Mów mi wuju ]
justa ---> a po co miałbym się schylać ? :-) To już musiałbym sobie chyba żebra wyjąć hahaha :P
Pijus ---> Uuuu no tak. A czemu nie mogą być grane ? Włóż palec do altracetu (czy jakoś tak) i będzie git. Wyciągnij go sobie najpierw (kminisz, nie ? :P)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor - cos piłeś dzisiaj?:-PP
Pijus - heloł :-))
Justa - no bywa:-) ale taki pan to całkiem fajny musi być, oni zazwyczaj tacy są. Poirozmawia itp:-DD

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus - palec do kubełka z lodem i altacet jak mowi Cainoor:-)
a pozniej setke na usmierzenie bólu :-)

Pijus [ Legend ]
o Sasanka przyszla..hi..powiedz cos fajnego to moze paluszek przestanie mnie bolec:)
Cainoor-niee.....zadnego wyciagania

juuusta [ malinka ]
Cainoor==>no ja też nie wiem po co miałbyś się schylać :P ale bez żeber byłbyś samowystarczalny :)
Sasanka==>cześć, siedziałam na poczatku autobusu więc o rozmowie nie było mowy, za co dziekuje bogu

Pijus [ Legend ]
mam wyjsc i pobiec na setke???

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ktoś chyba zabujał się w Sasance !! Uuuuu hihi :P eeeee nic już nie mówie !
Ja nic nie piłem - po prostu mi odjebało. Spoko, za jakąś godzinę powinno przejść :-D

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus - nic nie powiem...:-PP
a setke to wypij albo sie przebiegnij , zreszta jak wolisz:-P

K@mil [ Wirnik ]
Pijus ====> Masz sobie "strzelić" setke :-D
Swietka [ Pretorianin ]
Witam wszystkich:))
Raynor [ Big Man ]
Cainoor ===> zarzroszcze ci :)) ja to musze sie nawalic ostro aby miec objeby :)) tzn. mam czasem tak na trzezwo ale to sie zdarza najczesciej pod wlywem stressu :((((((
Pozatym dlaczego zabujal ??
Sasanka ===> HI :))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Swięta ! Witaj :-D hehe, co tam słychać ?
Swietka [ Pretorianin ]
Cainoor---> Nie Święta, tylko Swita:))) wszystko dobrze, a u Ciebie?:)
Swietka [ Pretorianin ]
Swieta:))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Raynor ---> To ja właśnie jestem zestresowany :-D
Dobra muszę dać sobie na wstrzymanie. Może robiąc kolacyjkę się uspokoje hihi :P

Pijus [ Legend ]
taaa zabujalem sie w sasance:))))
to wszystko przez te obiecanki sasanki:)))
hej swietka!
ide po altacet...

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Święta ---> Oki, od teraz będę mówił Swietka. :-)
Swietka ---> To oki :P

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cinoor- kto ,gdzie kiedy i dlaczego sie zabujal?:-))
Raynor - hi :-)
Swieta - hejka :-))
Swietka [ Pretorianin ]
Pijus-hej:))
Sasanka- heloł jak tam bluzeczka:)?
Raynor [ Big Man ]
Cain ===> ja tez mam powody do stresu :((((((( boje sie ze weznie mnie nerwowy i szalenczy smiech na egzamie ;(((((((

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus- a jakie obiecanki?:-) ja nic nie wiem,albo nie pamiętam:-)
ok,odezwe się z domu:-)
pap
Swietka [ Pretorianin ]
Cainoor--> Tak naprawde mow jak chcesz, nie przeszkadza mi Święta:)))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Swietka ---> Ale mi przeszkadza ! hihihi :-D Nie no, żartuje :-)
Sasanka ---> Obiecywałaś coś Pijuskowi ? hmm... :-D
Raynor ---> Właśnie powinieneś się zacząć śmiać na egzaminie !! To Ci tylko pomoże no jeśli Cię nie wywalą;)
Oki, dajcie mi w końcu zrobić tą kolacje :D
Swietka [ Pretorianin ]
Cainoor--> Smacznego:))
Raynor [ Big Man ]
Cainoor ===> bon apetit!! Postaram sie byc opanowany. Po egzamach sie najebie :)))))

Pijus [ Legend ]
tyle Wam powiem:///
Swietka [ Pretorianin ]
Pijus---> Oj co sie stalo w palec?:/
Raynor [ Big Man ]
Pijus ===> tym wygladem to mozesz czlowieka zabic :)))))

Pijus [ Legend ]
tak konczy sei zabawa w kosza:////

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pijus ---> Obciął byś się :-) Z tego co widzę to najdłuższy palec sprawny i gotowy do działania, wieć z jutra może nie bedziesz musial rezygnowac ? :P
Własnie koncze pyszną kiełbe z rozstopionym serkiem żółtym na niej + musztardka sarepska and isosport :-)
Dobre było i ciesze sie ze mi na klawiaturke nic nie spadlo lol :-)
Ech... chyba już mi przeszło hihi
Swietka [ Pretorianin ]
Pijus---> Wspolczuje, znam ten ból :/ a złamany, zwichniety, wybity?
Raynor [ Big Man ]
tzn spojrzeniem :)))))))

Pijus [ Legend ]
zaroslem??
myslisz, ze na jutro powinienem sie ogolic??
no i milo by bylo miec wszystkie paluszki sprawne:P

Cainoor [ Mów mi wuju ]
KTO WIE JAKA JUTRO BĘDZIE POGODA NAD ZALEWEM ??? Ma ktoś znajomości tam na górze ? :P

Pijus [ Legend ]
Swietka - mam nadzieje, ze tylko stluczona....jutro sie wszystko okaze...
Raynor - spoko. Ten wzrok to na palec. Robie mu wyrzuty (how could you!!)
Swietka [ Pretorianin ]
z tego co słyszalam to ma padac, ale nie bede wywoływała wilka z lasu, bo nie chce deszczu:)))
Swietka [ Pretorianin ]
Pijus--> To do wesela sie zagoi:)) hehe

Pijus [ Legend ]
Cainoor - u nas juz teraz popaduje...
nhaszczescie 2 palce od myszki zdolne
zaraz chyba bedzie trzeba pokatowac Vampirka:))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
No właśnie... ma padać. Kurna - w czwartek nie padało, dzisiaj też nie, w niedzielę też ma nie padać. Tylko jutro, kiedy akurat jestem ustawiony na wyjaździk... damn it ! Mam nadzieję, że będzie to tylko szybki, chwilowy opadzik i będziemy wszyscy mogli się opalac (bez topów of cuz;) :-D
Jaką muzykę mi zaproponujecie ? Teraz w tym momencie co najbardziej lubicie słuchać (czego, ale nie chciało mi się kasować...) hihi :P

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pijus ---> Od myszki powiadasz... hehe tam u Ciebie na Wawrzyszewie to może i pada - u mnie jeszcze nie !

Pijus [ Legend ]
Cainoor - nowy Santana + plytka Norah Jones
fajne nastrojowe granie!
Raynor [ Big Man ]
to jest moja playlista, wybierz sobie, a jak chcesz to ci przesle cala :)

juuusta [ malinka ]
ponieważ nie byłam na spotkaniu 12-tego moglibyście mi sie poprzedstawiać,bo nie znam waszych imion a jutro jak będe was zaczepiać nie będe przecież mówić nickami :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Witam, ja na chwilkę :))
Pijus::::>Znam ten ból...
justa::::>Nie zaczepiaj mnie, bo powiem mamie :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Raynor ---> Lol. Niezła tapetka. Jak możesz rzuć mi ją na maila ([email protected]) jeśli jest w 1024... :-) Co do playlisty - zaraz się nią zajme :P
Pijus ---> Co to za nowy Santana, tytuł prosze :P
Justa ---> Dziewczyno, 12stego wszyscy się po nickach wołali i nie było źle :-) Ale jeśli ma Ci to pomóc, to Błażej jestem :-D

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>twoje znam więc cicho siedź :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
justa::::>Skąd ?? :PP

Pijus [ Legend ]
Jestem Michal, ale neistety jutro sie nie spotkamy...
Bardzo mi milo

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>sprawdziłam katalog gg
Pijus==>nie wyłamuj się

Pijus [ Legend ]
Blazej - plytka zwie sie "Szaman" i IMHO jest tak samo dobra jak "Supernatural"
Polecam!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
justa:::::>Hmmm, muszę wykasować imię z publicznego katalogu :)) Wszyscy poza rodzinką rzecz jasna mówią mi Paudyn, więc mów tak samo :)

Pijus [ Legend ]
justa - ja sie nie wylamuje, gdyz nigdzie wczesniej sie nie "wlamalem"
Raynor [ Big Man ]
poszlo!!

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>ok, do mnie możesz mówić Justa, Justka,Justyna, Justynka,Justina i wiele innych:)
Pijus==>dobra dobra, nie tłumacz się teraz :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
justa:::>Już wykasowałem :PP A do Ciebie będę mówił siostro :o))))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Raynor ---> Dzięki ! Teraz przynajmniej skoro nie pije - popatrze sobie :-)
Ile kosztuje dobry fotol "pod" kompa ?

Pijus [ Legend ]
Justa - a mozna mowic Jurek-Ogorek??
Cainoor - fotel?? 1000-1500..
zegnam sie....lece poszalec w Vampirka
Raynor [ Big Man ]
Pijus ===> chyba cos cie boli!!!!!!!!
ja swoj kupilem za 400 zl i jestem z niego dumny!!!!!!!

Pijus [ Legend ]
Raynor - pewnie, ze kupiles..
sa fotele i fotele.....
DOBRANOC!
Raynor [ Big Man ]
Pijus ===> ok, spoko :)) i stolki :))

juuusta [ malinka ]
Pijus==>Jurek-Ogórek odpada :) dobranoc

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dobra, idę oglądać filma, dobranoc bracia i siostry :PP
Dobranoc siostro :))))

K@mil [ Wirnik ]
Nie pora na nową cześćć ?? :-)

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>lepiej zebym cię dzisiaj zobaczyła na bezsenności :P
Banita_bb [ bo był za miły ]
Ludzie ale wezcie ktos aparat zeby zdjecia na golu byly :PPP

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Jaka jazda !!! :P
Jakaś dziewczyna z którą nie gadałem od dawna na gg nagel wysyła mi smsa bym wszedł na gg, a po chwili do mnie dzwoni :-) lol Porozmawiać jej się zachciało ! hahahaaha dobra jest...
Raynor [ Big Man ]
heh... ja tam spapugowalem po sasance i wzielem "tylko dla ziomkow" :))) I zadna obca menda mi juz nie wyskakuje :)))))
Co do zdjec to jestem ZA!! Chce was zobaczc w akcji, sam bym byl ale starzy nie jada na dzialke a tak pozno to by mnie chyba spalili zywcem :)))
Moze kiedys w dzien ??
Raynor [ Big Man ]
OK, klade sie spac....
DOBRANOCKA!!!
katrin20 ===> wiesz co ? kazdy z nas zamiescil juz swoje zdjecie :)) Nie zebym cos sugerowal ale lubie wiedziec jak wyglada osoba z ktora rozmaiwam :)))))
MILYCH PROCENTOWYCH SNOW :)))))))))
%%%%%%%%%%%
%%%%%%%%%%%
%%%%%%%%%%%

K@mil [ Wirnik ]
Dzień dobry wszystkim :-D

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Witam wszystkich ! Wstałem tak rano tylko dlatego, że jadę zaraz na Zegrze... problem w tym, że pogoda ma bych ch... marna. Dlaczego akurat dzisiaj ma padać ? Jeszcze niedawno jak patrzyłem w niebo myslałem, ze nie ma chmurki, a to się okazało być całkowitym zachmurzeniem... grrrr No nic, może się uda (wejśc między uda;) :-D

K@mil [ Wirnik ]
Cainoor =====> To wyjdź na dach i kijem chmury rozpędzaj :-D
Raynor [ Big Man ]
K@mil ===> Witam
Cainoor ===> Siemka!

K@mil [ Wirnik ]
O, już jest nas trzech... a właściwie dwóch, bo Cainoor zaraz wyjeźdza :-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
siemka:-)
Cinoor - a gdzie Twoj wczorajszy optymizm? :->>
bedzie dobrze, zobaczysz:-))
czesc Raynor, hejka K@mil:-)
Raynor [ Big Man ]
K@mil ===>jest was dwóch, ty i Saska :)) Ja spadam jak nie bedzie jakiejś porządnej dyskusj
Sasanka ===> Witamy Panią!!!!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Cze Narcyzy, czas wreszcie wstać :)) Mmmm w powietrzu unosi się zapach kiełbaski, którą smażę sobie pod jajecznicę :))))

Pijus [ Legend ]
Witam
Palec tak jakby nie wzruszony noca nie odpuszcza opuchlizny:///

K@mil [ Wirnik ]
Czyli sprawa tak się przedstawia:
obecny: K@mil, Sasanka, Paudyn
Poszli se: Raynor, Cainoor (fajnie się te ksywki rymują ;-)
Raynor ====> Witaj
Sasanka ===> Dzień Dobry Pani :-)
Paudyn====> Smacznego :-)
PS. O czym gadamy ??

Pijus [ Legend ]
Paudyn - nie ma to jak jaja na sobotnie sniadanie!! Wlasnie jestem po jaku na miekko. O dziwo sie mamie udalo:)))

K@mil [ Wirnik ]
Pijus ====> Zgubiłem wątek... który palec ?? Współczuje :-(
obecny: K@mil, Sasanka, Paudyn, Pijus
Poszli se: Raynor, Cainoor (fajnie się te ksywki rymują ;-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus - do szpitala pojedz i tyle:-) tam powinni cI pomóc :-)
Paudyn - smacznego :-)

Pijus [ Legend ]
K@mil - nigdy nie wiem jak sie nazywa ten palec. Po prawej stronie od faka na prawej rece...
Raynor [ Big Man ]
jeszcze mnie się nie pozbyliście :))
Spectator mode on
______________________________________________________
______________________#_______________________________
_____________________###_____________________________
__#__________________###________________#___________
___##_______________#####_____________##___________
____###_____________#####___________###___________
_____#####__________#####________#####___________
______#######______#####_____#######___________
________#######____#####___#######______________
___________#####____###___#####___________________
__#######______###__###__###______#######_____
______########____##_#_##____########__________
__________#########_###_#########______________
_________________###_#_###__________________________
_____________#####___#___#####_____________________
_____________________#________________________________
_______________________________________________________
baziiii [ '87 ]
witam :> jestem jakies 20 minut bo do Kazimierza jade :-/

Pijus [ Legend ]
do zadnego szpitala!!!!
jeszcze mnie w gips wloza i bedzie...
poza tym - kiedys juz bylem na urazowce w bielanskim - czekalame 2h az wkoncu zauwazylem, ze kolejka nie idzie do przodu.Never again!!
No moze jutro gdzies prywatnie pojde, ale DOPIERO jutro:))
Raynor [ Big Man ]
chyba serdeczny czy jakoś tak...
obecny: Raynor, K@mil, Sasanka, Paudyn, Pijus
Poszli se: Cainoor

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pijus::::>Ooo taj, jajka to smaczna strawa. Mówisz, że mamie się udały?? :)) A jak tam palec, mniej już boli?? :) A ten palec o którym mówisz to chyba serdeczny :)
Sasanka&K@mil:::::>Dzięx :))

Pijus [ Legend ]
bazii - zle, ze jedziesz?? Kazimierz jest swietny. Zielono, pachnaco, rzeczka, zabytki, majowka, piwko
slowem wszystko

K@mil [ Wirnik ]
Pijus ====> Paluszek jest prosty czy się wykrzywił ?? Jak krzywy i mocno opuchł to może złamany :-( Ja 1.4.3 złamałem mały u lewej nogi. Podczas drogi do domu uświadomił mi bardzo boleśnie jeden fakt który ignorowałem - mam za ciasne budy.
Raynor ====> Ładny rysunek :-D :-O

K@mil [ Wirnik ]
Pijus ====> Idź do szpitala !! Jak się krzywo zrośnie to będzie boleć i będą musieli łamać :-)

Pijus [ Legend ]
Paudyn - mozna powiedziec: Jaja jak berety, bo sie mamie udaly jaja:)
Serdeczny powiadacie...Mam go juz serdecznie dosc <Pijus bierze siekiere, zamachuje sie i po chwili slychac przerazliwy jek>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Hmmm Kaziemierz, coś mi to mówi, muszę się kiedyś wybrać :))))

K@mil [ Wirnik ]
Pijus =====> Do zamrażarki, do zamrażarki :-D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pijus:::::>Tak właśnie Japończycy musieli dowieść swojej wierności, ucinali palec :)) A swój możesz oddać w celach zebrania z niego materiału genetycznego, a więc do klonowania :)))

K@mil [ Wirnik ]
A propo śniadanka to pochwale się że ja też jem :-) Ponieważ rodziców nie ma, a moje próby usmażenia jajek skończyły by się pożarem jem chleb z drzemem. Truskawkowym rzecz jasna ;-)

Pijus [ Legend ]
K@mil - poczekam do jutra:)) Szykuje sie ciekawy wieczor i nie przeszkodzi mi w tym paluszek serdeczny!!
ps.altacet....uuuulga
Raynor [ Big Man ]
ja skomsumowałem sałatke z wczoraj :(((( Starsza wyszła do sklepu i nie ma kto mi porządnego śniadania zrobić :P

baziiii [ '87 ]
pijus :> ale dzis slyszalac jaka piękna pogoda ma być? :/
baziiii [ '87 ]
BTW: Słyszałeś

Pijus [ Legend ]
bazii - pogoda nie gra roli:)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pijus::::>Prawda, w pewnych sprawach palec nie ma prawa stanąć na przszkodzie ;))))
Dobra, ja lecę troszkę posprzątać, narka :)
Raynor [ Big Man ]
Nerka :))
Ja tez spadam troche sie pouczyc :(((

K@mil [ Wirnik ]
Raynor ====> Pogieło Cię, kuć w sobotni ranek ?? Od czego są noce :-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus - a będziesz dzisiaj?
juz nie wiem, kto ma być ...
oprócz tego, że stawią się Justa, L@wyer i Cainoor:-)
Hellcat [ Legend ]
Sasanka===> Ja sobie moge na rowerku podjechać, bo mam blisko :-)

Pijus [ Legend ]
Sasanko - "z wielka checia bym Toba poszla, ale spotykam sie ze znajomymi z liceum"
jak onegdaj napisala mi kolezanka:)
a serio - jestem dzis umowiony z kolezankami, wiec nie moge:/

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus - trudno :-(
ale baw się dobrze:-P

Raynor [ Big Man ]
czy jest tu kotś kto zdaje egzamin do liceum ???

K@mil [ Wirnik ]
Raynor ====> Zdajesz egzamin do liceum ?? współczuje :-(
Raynor [ Big Man ]
K@mil ===> ehhhh, szkoda gadać. Pierwszy raz mam taką fazę, że mi ręce same opadaja jak myślę o tym co mnie czeka :(((((((( Strasznie się stresuje :(((((((

K@mil [ Wirnik ]
Raynor ====> Spokojnie. Ja też tak miałem przed egzaminem do gimnazjum i testem kompetencji. I to i to poszło doskonale, było o wiele łatwiejsze niż myślałem :-)

K@mil [ Wirnik ]
Od kwadransa cisza :-)
Raynor [ Big Man ]
Heh, czlowieku!!! Widziałem te wasze testy... banalne w poruwnaniu z naszym :(((

Hellcat [ Legend ]
Ja to ostatnio jakiś odpychający jestem, bo się nikt do mie nie odzywa :-|
Raynor [ Big Man ]
hellcat ===> po prostu sie nie odzywasz...

Hellcat [ Legend ]
Raynor===> Jeszcze takie znieważenie, moja xywa z małej litery :-)
Raynor [ Big Man ]
Hellcat ===> sorry!! Mam juz dosc, ide spac :(((((
Hellcat [ Legend ]
Raynor===> Przecież to był żart

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat ====> Uśmiechnij się :-D

Hellcat [ Legend ]
K@mil===> No przecież jestem cały czas uśmiechnięty, nie widzisz?

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat ====> Tak o wiele lepiej :-)

katrin20 [ Kati ]
puk puk :-))) jest tu kto ;-PPP
CZEŚĆ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!! :-DDD

katrin20 [ Kati ]
No i nie ma nikogo :-(((

K@mil [ Wirnik ]
Katrin20 ====> Ja jestem :-D

Hellcat [ Legend ]
A mnie nie ma...

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat =====> A gdzie jesteś ?? :)
Hellcat [ Legend ]
Aktualnie na rowerze :-)
Raynor [ Big Man ]
Pogoda sie pier***i :((((((((
Evanescence - Bring Me To Life
Hellcat [ Legend ]
Raynor===> Pier**** pogodę, w taką też się da jeździć :-)

Raynor [ Big Man ]
Hell ===> Ale w taka P********ą pogodę ni da się K***a uczyć do J******o egzaminu który mnie K***a czeka :))))))))))))))))) I odp***** sie :))))))))))))))))))

Hellcat [ Legend ]
Raynor===> Ale ty k**** jesteś miły k**** jak bym ci pół rodziny k**** wybił...:-)))

K@mil [ Wirnik ]
Moze by tak kolejną częśc ?? :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Oj coś czuję, że moderator wkroczy do akcji :D
Raynor [ Big Man ]
Ale ja tak na żarty :)))))
NUUUUUUDDDDDYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba się zacznę uczyć z nudów ;((

K@mil [ Wirnik ]
Grzecznej mi tu :-)
Raynor [ Big Man ]
Hell ===> jak chcesz to wal na gg to Ci dam namiary do obrzucania mięchem :)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dobra, założę nowy wątek :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]