donzoolo [ Senator ]
Z cyklu: "Jestem z Wami dokladnie ROK"
No wslasnie, przylaczylem sie do tej wspolonty dokladnie 365 dni temu, dokladnie 1 maja 2002 roku, dzis mamy 1 maja ale roku 2003. Ten rok byl naprawde niezly, razem z Gry-OnLine milo spedzalem czad w necie, niepokoi mnie jednak to czy FORUM za kolejny rok bedzie bezplatne, mam nadzieje ze TAK!

Quicky [ Senator ]
milo spedzalem czad w necie
Rzeczywiscie, tutaj jest naprawde czadowo...:)

K@mil [ Wirnik ]
Ja tam jeszcze roczka nie mam :-)

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Cieszymy się razem z tobą ;D

K@mil [ Wirnik ]
Macu ====> Masz coś bezalkocholowego ?? :-)

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Coś się znajdzie :D
mikmac [ Senator ]
donzoolo -->
mimo ze nie jestem pracownikiem GOL-a to mwie Ci ze TAK, forum bedzie bezplatne.
Wprowadzenie oplat za taka usluge nie przyniesie zadnych zyskow, a tylko zmniejszy zyski z innych uslug.
Forum dziala jak swego rodzaju baner reklamowy dla calego serwisu GOL-a.
Gratuluje urodzin :-)

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
gratuluje roq spedzonego na forum :D

ghost666 [ 666st Ghost of Doom ]
łiiiii jak fajnie - nastepna czyjas rocznica :)

katrin20 [ Kati ]
No to gratulacje, hehe, mi tam jeszcze duuuuuuuuuuuuuużo brakuje do roku
sergi__ [ Underworld ]
gratuluje :)
donzoolo [ Senator ]
THX wszystkim, kliknijcie sobie na ksywke, fajnie to wyglada,
pierwszy post 1 maja
ostatni post 1 maja: )

paściak [ z domu Do'Urden ]
Gratulacje ;)