GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 2 (cz.14)

30.04.2003
23:43
[1]

Gordek [ Generał ]

Gothic 2 (cz.14)

Zostala wypuszczona kolejna czesc wspanialej gry, jaka jest Gothic 2. Tu bedziemy rozmawiac o swoich rozterkach w grze jak i problemach, napotkanych podczas podrozy po dolinie, ktorej juz nie oslaniala bezpieczna bariera, w ktorej grasuja Orki ze smokami na czele. My musimy sprostac wyzwaniom i pokonac zlego boga Beliara, przywracajac tym samym spokoj i rownowage krainie ludzi !

SPOILER:

1. GILDIA ZŁODZIEJI
"Jak zostałem złodziejem?" by Silent Otto
Moja scieżka wyglądała tak:
Na targowisku kupiec Jar skarży się, że skradziono mu sakiewkę. Należy złapać złodzieja i WSADZIĆ GO ZA KRATKI. Po jakimś czasie karczmarz z portowej knajpy powie, ze ktoś czeka na nas za sklepem rybnym. Należy sie udać na spotkanie i usiec typa. Zabieramy mu klucz, który otwiera wejście do kanałów. Znajduje się ono po prawej stronie nabrzeża portowego. Trzeba wskoczyć do wody i kawałek popłynąć w prawo. Przeoczyć się nie da. Otwieramy drzwi i zapuszczamy się w głąb kanałów. Tam spotykamy złodzieja, który zaprowadzi nas do głowy gildii. W czasie miłej konwersacji zgadzamy sie zostać złodziejem.

"Jak zostać złodziejem?" by Blugkolf
Najpierw należy uzyskać od Lorda Andre questa ze znalezieniem gildii złodzieji, potem pójść do Jory, obiecać mu złapanie Rengaru w zamian za info o gildii a nie za kasę, złapać Rengaru, zabrać mu kase i puścić wolno, oddać kase Jorze mówiąc, że Rengaru uciekł. Poprosić o info o gildii, potem pójść do knajpy portowej. Od oberżysty uzyskać info o specjalnych zleceniach i wziąc zadanie z przesyłką dla Baltrama od Nagura, pójść na farmę Akila odebrać przesyłkę dla Baltrama (tylko jak już pozbędziemy się najemników) i przy okazji załatwić bandytów którzy obrobili Hakona (jaskinia koło drogi z farmy Akila do latarni) w szkrzyni w tej jaskini jest smierdząca ryba, użycie jej powoduje znalezienie wewnątrz niej wiadomości. Teraz należy wrócić i zagadać z handlarzem ryb, dogadać się z nim i pójsć do tawerny zagadać z Nagurem, a potem z oberżystą. Spotkać się z Atillą, podziękuje nam za lojalność i da klucz do kanałów. I teraz już tylko dołączyc do gildii.


2. PROBLEMY Z KASĄ by Cainoor
Chodzi o pojedynek z typkiem na tyłach magazynu:
1. Najpierw pokonujesz go (wygrywasz 50 sz - oprócz swoich)
2. Prosi Cię byś odkupił jego miecz
3. Handlarz Jora sprzedaje go nam
4. Wracasz by się znów pojedynkować i teraz:
- Jak tylko pokonasz kolesia, zabierasz z ziemi jego miecz
- Ponownie z nim walczysz (za każdą wygraną zgarniając 50 sz)
Dopóki będziesz podnosił miecz po wygranej walce, dopóty koleś będzie chciał z Tobą walczyć
(sprawdzone parokrotnie)

3. KAPLICZKI by Long
Kapliczki: podsumowanie
Uparłem dowiedzieć się o kapliczkach eksperymentalnie jak najwięcej i oto efekty: nie ma znaczenia której kapliczki się użyje - łaskę Innosa można i tak otrzymać tylko raz dziennie. W ogóle można uzyskać do 8 bonusów, które zależą od wielkości datku (generowany losowo):
100 sz: +8 życia, +4 many, +2 siły, +2 zręczności
50 sz: +4 życia, +2 many, +1 siły, +1 zręczności
10 sz: "czujesz się jak nowonarodzony" :)

Losowość generowanego bonusu oznacza, że można uzyskać komplet modyfikacji jednej tylko cechy - mechanizm S/L. Ale to nie sportowo :)

4.O DOŚWIADCZENIU by mikmac
Generalnie 1% umiejetnosci kosztuje 1 pkt. nauki. Ale w pewnym momencie drozeje do 2 pkt. nauki.
Tworcy gry doszli do wniosku, ze jezeli walczysz mieczem jedn. to tez poniekad nabywasz doswiadczenia w dwurecznym - i odwrotnie. Podobnie jest z kuszami i lukami. Ponadto poza procentami w kazdej umiejetnosci sa trzy stopnie - zielony, wojownik [kusznik], mistrz
I dlatego, jak podobne umiejetnosci [luk-kusza; jedno.-dwureczny] roznia sie stopniem, to zawsze uczysz sie za 10 pkt nauki i idzie to po 5% na kazda umiejetnosc. Jest to po to aby nadgonic z druga umiejetnoscia do tego samego stopnia.
I tak: jak masz luk 35% [lucznik] i kusze 10% [zielony] to zawsze nauka bedzie kosztowac 10 pkt nauki po 5% na kazde - az do momentu 55% luk, 30% kusza. Teraz sa w takim stopniu i mozesz uczyc sie je oddzielnie - czyli przeznaczac punkty tylko na jedno lub drugie.
Stopnie sa: zielony: 0% - 29%, wojownik: 30% - 59%, mistrz: 60% - 100%

5.JAK ZDOBYĆ ZBROJĘ PEŁZACZY by _Luke_
Co do tej zbroi z pelzaczy. Najpierw trzeba pogadac z mysliwym Gestath'em (kolesiem od smokow, o ktorego pytalo tyle osob), pozniej idziemy do Wilka na farmie Omara i przekazujemy mu 10 plyt z pelzaczy. Na nastepny dzien mamy zbroje:
55/50/20/15 cena - 1500

6. ODŻYWIANIE by _Luke_
Zjedzenie 25 jabłek daje +1 siły, 50 ciemnych grzybów +10 many, specjalne piwo +3HP i +1 many, gulasz Thekli (farma Onara) +1 siły

7. KRWAWE KIELICHY by Gordek, SilentOtto and _Luke
- Pierwszy kielich znajdziemy w pierwszym domu na prawo zaraz po wejściu do górnego miasta. Znajduje się on w skrzyni (kod do niej PPLPPL)
- Drugi kielich znajdziemy dom dalej. Należy wejść na pierwsze piętro, przekręcić lampę i zejść na dół.
Tam znajdziemy skrzynię do której klucz posiada Valentino (wymagana umiejętność kradzieży kieszonkowej i zręcznośc na poziomie 40).
- Trzeci kielich umieszczony jest w skrzyni w domu sędziego. Skrzynia ta ukryta jest na parterze w tajnym pomieszczeniu, które otworzymy
przekręcając tarczę obok kominka na pierwszym piętrze. Klucz do niej posiada sędzia (wymagania takie jak powyżej).
- Czwarty kielich znajduje się w domu obok alchemika w górnym mieście (przed wejściem należy się upewnić, że strażnik nie patrzy).
Kielich ten jest w skrzyni do której klucz znajdziemy na kominku w tym samym domu.
- Piąty kielich jest w ratuszu (o dokłądną lokalizację prosze SilentOtto)
- Szósty znajdziemy u lichwiarza w dzielnicy portowej w jego skrzynce (kod LPPLP)
Link do poprzedniej części:

30.04.2003
23:55
[2]

boom-er [ Chorąży ]

Kto w obozie najemników uczy siły powyżej 90?

01.05.2003
01:37
[3]

Gordek [ Generał ]

Z tego co wiem to tylko Torlof uczy siły w obozie najemników. Jednak poszukałem trochę i dowiedziałem się, że w którymś z późniejszych rozdziałów (może nawet i tam gdzie jesteś) siły do 100 uczy bennet - kowal.

01.05.2003
02:04
[4]

Gordek [ Generał ]

Znalazłem przydatną strone dla tych wszystkich, którzy mają problemy z Gothiciem 2. Są na niej porady do najważniejszych misji i dodatkowo przydatne mapki z umieszczonymi najważniejszymi rzeczami.
LINK:

01.05.2003
02:31
[5]

Ataff [ Pretorianin ]

możecie mi powiedziec jak zamienic gin na wode w knajpie gdzie chodzi o zaklad (stoje razem z nimi i nic) gdy tylko podejde do kufra dostaje w czape

01.05.2003
02:34
[6]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Ataff --> musisz przyjsc tam wczesnym rankiem - kiedy ten gosc siedzi na lawce przed karczma

01.05.2003
02:37
[7]

Ataff [ Pretorianin ]

_Luke_ ---> nie ma innej opcji ?? co mi to da jak on bedzie na lawce i tak farmerzy mnie zaatakuja

01.05.2003
03:28
[8]

NicK [ Smokus Multikillus ]

A kto uczy kuszy powyżej 60 dla Paladyna?

01.05.2003
03:34
[9]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Ataff --> nikt Cie nie zaatakuje

NicK --> nie mam pojecia...

01.05.2003
03:40
smile
[10]

Gall [ Chorąży ]

Użyłem wiadr z wodą :) w załączeniu fotka

Jeżeli ktoś ma problem z kasą to koło szbienicy rozdają za darmo piwo które można sprzedać po 6 szt złota. (palladyni chyba zbankrutują).

01.05.2003
03:41
[11]

Gall [ Chorąży ]

Oczywiście chodziło mi o miecz z wodą w wiadrze. pużno już było

01.05.2003
09:07
[12]

xman18 [ Pretorianin ]

czemu nikt ni egra magiem ? :‹‹‹‹‹‹‹‹‹‹‹ bo pytam pytam i nikt mi pomoc nie moze :]

01.05.2003
09:15
[13]

szokbar [ Pretorianin ]

pyt 1 ----------> gdzie mogę znależć tego silniejszego zębacz, którego szuka jakiś gość

pyt 2 ----------> mam wpis w dzienniku "Do dna" jak moge wykonać to zadanie

01.05.2003
09:59
[14]

mikmac [ Senator ]

mam taka propozycje, dla osob, ktore udzielaja sie tutaj od kilku watkow.
Czytajcie do jasnej cholery poprzednie watki bo odpowiadanie po raz 10 na to samo ptanie staje sie nudne.
Wszystkie zadane pytania w tej czesci byly juz rozwiazane wczesniej.

01.05.2003
10:43
[15]

xman18 [ Pretorianin ]

:PPPPPP w sumie masz racje,, ja nie mam takiego szczescia ............................wie ktos na jakim poznimie albo kiedy odbywa sie proba u maga?

01.05.2003
10:48
[16]

SilentOtto [ Faraon ]

mikmac ---> Tia, z 14-tu części dałoby się zrobić 7 :D. Od siebie dodam, że instrukcję dodaną gry też warto przeczytać... I skąd ta niechęć do samodzielnego rozwiązania prostego nieraz problemu? Gdyby napisać solucję dla każdej klasy postaci i umieścić na wstępie wątku, to... Nic by się chyba nie zmieniło ;o))) BTW - gdzieś rzuciło mi się w oczy, że gra jest +18 ;o)

Gordek ---> Kielich jest w ratuszu na piętrze i jeżeli dobrze pamiętam stoi sobie "na widoku". Gdzie stoi? Odpowiedź pozostawiam dociekliwości gracza... ;o)

01.05.2003
12:13
[17]

boom-er [ Chorąży ]

Jestem w rozdzile 5, zręczności moge sie nauczyć do 100 (pomogłem Diego), a u Benneta nie ma żadnej zmianki o sile. Dziwne to jest bo on mnie nauczył wykuwać miecz 110/100... Czy jest ktoś inny? Czy musze wypełnić jakieś zadanie żeby Bennet mnie uczył? Ewentualnie gdzie moge znaleźć kupca z eliksirem siły, mam 94 siły i pierścień +5.

01.05.2003
12:33
[18]

Hamski [ Pretorianin ]

Mam 2 pytania a jak już były odpowiedzi to odopowiedzcie jescze raz bo nie mogę cofąć się o naście wątków żeby szukac odpowiedzi.

1. Jak można zdobyć ciężką zbroje paladyna?? Jestem w 5 rozdziale i już mam wypłynąć statkiem. Więc pomyslałem że warto zdobyć inną zbroję u lorda hagena ale się nie da on gada że idzie do górniczej doliny i nie wiem jak zdoby ć zbroję.
2. Kto uczy tworzenia run???

01.05.2003
12:38
smile
[19]

bone_man [ Powered by ATI ]

Witam!
Mam takie male pytanie: Jak zjemy bagienne ziele, lub wypalimy lodyge bagiennego ziela to kazdy chyba wie jaki to ma efekt. Tylko czy to jest tylko dla picu czy ma to jakies znaczenie, wiecie cos to daje czy mozna to jakos wykorzystac?

I w majatku onara przy wiezy jest taki maly oboz, jak chce tam isc to straznik mi mowi, ze musze podac imie ich szefa: Mam do wyboru Lee i Diego. To zaden z nich i oni mnie atakuja, moge ich bez bolu zabic, ale jednak chcialbym wiedziec kto powie mi, ze ich szefem jest Dexter?

01.05.2003
12:48
smile
[20]

War [ dance of death ]

Mógłby ktoś podać liste nauczycieli ?
I np. umieścić ją potem we wstępniaku ;)

01.05.2003
13:06
[21]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Nick --> A sprawdzałeś u paladyna Udara (czy jakoś tak się nazywał...) stojącego przy wejściu do zamku w górniczej dolinie (chodzi o wejście po taranie)??

boom-er --> A wyuczyłem się do setki modląc się raz dziennie w kapliczkach za 100 złota.

01.05.2003
13:31
[22]

Gordek [ Generał ]

xman18 -->
Co do próby maga to masz ją opisaną na stronei którą podałem powyżej (zaraz po rozpoczeciu wątku).

Tutaj moje pytania z poprzedniego wątku, na które nikt nie zechciał odpowiedzieć. Może teraz zechce.

aries --> mam do Ciebie pytanie odnośnie Twojego bloku. Czy przy samym wciskaniu strzałki w dół bohater Ci się nie wycofywał? Na którym poziomie rozwaliłeś wszystkie orki bez straty życia i wspomagania go napojami?

Te pytania natomiast są do wszystkich:
Czy jako bohater bez żadnej przynależności w pierwszym rozdziale dostanę się w ogóle do klasztoru? Czy mam jakieś szanse zdobyć święty młot do zabicia tego kamiennego golema? Gdzie w pierwszym rozdziale znajdę lepszą zbroję, bo na razie mam skórzaną? Czy gostek na levelu 11 z siłą 66, zręcznością 39, maną 36, HP ok. 280, z uszkodzonym mieczem półtoraręcznym (45 dmg 45 siła), skórzaną zbroją, 40% broni jednoręcznej i 20% dwuręcznej ma szanse z elitarnym orkiem, bo ja nie mogę dać mu rady? Jakies podpowiedzi do taktyki?

Ktoś się też pytał dlaczego go atakują jak wchodzi do czyjegoś domu. Odpowiadam, żeby nic nie mieli muszą o tym nie wiedzieć, czyli potrzeba Ci umiejętności skradania. Tak w ogóle to chyba by się przydał nowy temat.

01.05.2003
13:39
[23]

Ataff [ Pretorianin ]

szokbar --> do dna wlasnie robie; trzeba zamienic gin ktory jest w kufrze na wode .... i przyprowadzic moczymorde aby wzial udzial w zakladzie
mikmac ---> jezeli chodzi o twoja uwage to nie kazdy zaczal gre tak wczesnie jak ty i mogl sledzic forum od poczatku zalozenia tematu a czytac wszystkie watki ..... czytalem i co ... dalej mam pare pytan to chyba nie problem odpowiedziec na nie (bez obrazy)

01.05.2003
13:56
[24]

SilentOtto [ Faraon ]

Hamski ---> Zbroja paladyna jest w klasztorze. W czasie eksploracji podziemi klasztoru (Xardas w liście zostawia Ci wskazówki) musiałeś się natknąć na czystą runę i przeczytać Almanach. Tam jest opisane co zrobić z runą, aby dostać się do pomieszczenia ze zbroją...

01.05.2003
14:28
[25]

xman18 [ Pretorianin ]

Gordek=========> jakbym mial dostepna probe ognia to bylbym w 7 niebie....... mam 9 level i nie moge 2 zadan wykonac z bobo[co zamiata] i z onolosem[co zajmuje sie owcami]
pierwszy chce pracowac w ogrodzie a drugi chce recepture i dostac si edo biblioteki
i nie moge tych zadan wykonac......i wlasni nie wiem czy poki ich nie wykonam to nie bede mogl przystapic do proby ognia a ci z klasztoru jzu mi mowia od tygodnia ze niedlugo beda proby a jak ich nie bylo tak ich nia ma ............i jestem w rosterce: ]

01.05.2003
15:19
[26]

P4weleK [ Legionista ]

Mam male pytanko jakie sa wasze sposoby na zalatwienie czarnego trolla bo jakby to powiedziec cos mi z nim nie idzie :P dodam ze jestem najemnikeim zna 14 clv

01.05.2003
15:26
[27]

Gordek [ Generał ]

xman18 --> To pewnie spowodowane jest maturami, wiesz magowie muszą przygotować pytania i nie mają czasu na próbę ognia. Musisz poczekac jeszcze z miesiąc ;) Jeśli Cię to pocieszy to ja będę grał magiem jak przejdę grę paladynem, czyli gdzieś w okolicy końca lipca, początku sierpnia. Wtedy jak dowiem się jak zacząć tę próbę to Ci powiem.

01.05.2003
15:37
smile
[28]

War [ dance of death ]

No nareszcie jestem czeladnikiem u kowala. I teraz mam 2 pytanka :
1. Skąd moge brac stalowe pręty ? Wziąłem 2 od tego drugiego czeladnika/kowala, zrobiłem z nich miecze, sprzedałem ale nie mam skąd wiecej ich brać :/
2. Jak pogadać z Lordem Hagenem ? Ten taki paladyn w centrum górnego miasta nie wierzy w opowieśc o smokach, wspomniał coś o Diego...A do Hagena strażnicy mnie nie wpuszczają :/ Co robić ??????

01.05.2003
16:01
[29]

boom-er [ Chorąży ]

P4weleK===> Włazisz na półkę skalną po lewej, lekko sie wychylasz (małymi krokami, tak żeby nie zaatakował) i atakujesz, ale nie do przodu (bo zlecisz z półki albo trol cie "pogłaszcze") tylko lewo, prawo. Kikla ciosów i pada.

Teraz ja mam małe pytanko... Jestem w 5 rozdziale, otworzyłem księge Xsardasa, "oczyściłem" biblioteke pod klasztorem, w jeden z tamtejszych ksiąg przeczytałem o jakiejś wyspie koło Khorintis... co mam zrobić? Gdzie iść?

01.05.2003
16:13
[30]

xman18 [ Pretorianin ]

gordek===>jeszcze dzisiaj to roztrzaskam a jak ty skonczysz paladynem ta gre to ja juz przejde 4 x: ], paladynem gra to jest BULKA Z MASLEM w porownaniu do maga: [

01.05.2003
16:14
[31]

xman18 [ Pretorianin ]

war=========>idz do lorda andre w koszarach i zostan straznikiem , wtedy bedziesz miec dostep do lorda hagena ale jesli nie bedziesz miec z 14 lev to nawet nie idz do doliny gorniczej


ok spadam grac : ]

01.05.2003
16:58
[32]

DarkStar [ PowerUser ]

boom-er --->
gdzies tam powinna lezec mapa wyspy na ktorej znajduje sie dwor Irdorath. oblukaj ja, zalatw statek, zaloge, rozwal glownego zlego i game over:)

co do twojego wczesniejszego pytania o benneta to faktycznie uczy on sily do 100 ale dopiero w 6 rozdziale jak go zabierzesz na wyspe.


ja mam pytanko odnosnie tych bandytow, ktorzy atakja nas na poczatku gry. wiadomo maja nasza podobizne, po rozwaleniu ich przy jednym mozna znalezc informacje o cenie za nasza glowe podpisana inicjalem D. i co dalej? chodzi pewnie o Dextera ale nie wiaze sie z nimi dodatkowy quest... mozna go tylko rozwalic...

01.05.2003
17:09
smile
[33]

Kyahn [ Kibic ]

Mam za zadanie przeprowadzić eksperyment z czarem "niepamięć" ,
próbowałem już na wielu osobach,ale ciągle mi nie wychodzi.
Czy ktoś może mi powiedzieć co ja mam zrobić ???
Pozdr.

01.05.2003
17:22
[34]

DarkStar [ PowerUser ]

Kyahn --->
musisz skopac komus tylek w Khorinis, byle nie w dzielnicy portowej. ja zalatwilem Rengaru kiedy stal kolo drzewa za koszarami.

01.05.2003
18:05
smile
[35]

Bdx [ Senator ]

(: Niech Żyje Król :)

01.05.2003
18:07
smile
[36]

Paul Atryda [ Chorąży ]

Czesc, slyszalem o jakichs zbrojach ze smoczych lusek, wiec mam male pytanka:
1. Zeby zdjac luski ze smoka, to jakich umiejetnosci lowieckich potrzeba ?
2. Gram palladynem, czy zbroja z łusek jest lepsza od Zbroi Rycerza ?
3. Z jakiego smoka zbroja jest najlepsza

01.05.2003
18:18
smile
[37]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

najpierw pytanie: Jak dostac sie do podziemi gdzie znajduje sie zbroja palladyna?
(wiem ze przekrecic lampe, ale co z kolesiem ktory nie chce mmnie tam wpuscic i w dodatku jest niezniszczalny??)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPOILER na kase czyli jak majac kowalstwo zarobic 5 tys w 5 min, 10 tys w 10 itd

caly pic wiarze sie z Benetem, kowalem najemnikow i jego nieograniczona iloscia pretów... minowicie jest tak zaczepiamy benneta gdy jest przy kuzni : ma 2 stalowe prety, przy kowadle: 2 rozgrzane prety, przy wiadrze z woda : 2 rozgrzane ostarza. Z pretow robimy sami, a rozgrzane ostrza wystarczy zanuzyc w wiadrze z woda.
Potem smigamy do miasta i sprzedajemy wszystko Haradowi. Tak srednio wychodzi 5 tys na 5 min gry... no moze chwile dluzej :))

metoda ta pozwala zarobic nieograniczona ilosc pieniedzy pod warunikiem ze zaczepiamy benneta podczas roboty nie spacerow pomiedzy kowadlem, wiadrem i kuznia
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bylbym b. wdzieczny za odpowiedz na pyt. Jestem w 3 akcie i wlasnie mam wybrac sie na poloowanie na smoki.
Czy aby napelniac oko inosa trzeba umiec usuwac serca smokow?, i gdzie ja mam szukac tych smokow.....?
Przedewszystkim jednak priorytet to zbroja pala :))

01.05.2003
18:24
[38]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

jaki jest problem z kamiennymi golemami???
przeciez one sa strasznie cienkie i nie potrzeba do tego mlota, wystarczy zwykla kosa,. Bedac raptem na 10 lvl wyrżnalem cala jakinie golemow (jak je bijemy podczas podnoszenia zamieniaja sie spowrotem w gruz, wiec nie sa w stanie atakowac). A te stojace golemy, lodowe i kamienne sa na kilka strzalow.... Mialem duzo wieksze problemy z jaszczuroludzmi niz z golemami lodowymi....

01.05.2003
18:49
[39]

Paul Atryda [ Chorąży ]

A gdzie ta zbroja jest ?

01.05.2003
19:17
[40]

Paul Atryda [ Chorąży ]

Sory, glupoty pisze wlasnie teraz patrze, ze zbroja jest w klasztorze, ale jesem w 3 akcie i na razie chyba jej nie dorwe

01.05.2003
20:03
[41]

Michal0111 [ Legionista ]

Mam male pytanko: wie ktoś gdzie jest kamienny smok tzn. ten w wieży bo ja ją całą przeszedłem i go tam nie ma, odkryłęm komnatę z demonaem ale dale nie wiem co robić, prosze pomóżcie!!!!

01.05.2003
20:11
[42]

bone_man [ Powered by ATI ]

Mam malutkie pytanko: pojedynek z typkiem na tylach magazynu walczylem z nim dlugo zawsze podnosilem jego miecz oddawalem mu i dostawalem kase, a on teraz nie chce ze mna walczyc mowi ,,Mysle, ze juz dosc wygrales...,,. I co teraz?


PS. Czy jak skonczycie G II to zagracie jeszcze raz i przylaczycie sie do innej gildi? (pytam z czystej ciekawosci)

01.05.2003
20:32
[43]

xman18 [ Pretorianin ]

pewnie ze sie przylanczamy do innej ..... ja tak chociaz zrobilem , przeszedlem paladynem i teraz probuje zostac magie, PROBUJE !!! ale cos mi nie wychodzi : p a ze magow malo jest to nikt mi pomoc nie moze : ]

01.05.2003
20:35
[44]

moussad [ la kretino maximale ]

gothic 2 to fajna gra

01.05.2003
20:47
[45]

Paul Atryda [ Chorąży ]

Moglby ktos mi cos rzec na temat: Czy mozna zrobic zbroje ze smoczych lusek ? Jaka ? Jakie umiejetnosci lowieckie sa potrzebne, zeby je zdjac ?

01.05.2003
20:55
[46]

wuluk [ Tleilaxanin ]

Jak można zdobyć klucz do drzwi WEWNĄTRZ gildii złodziei (tych ze skrzynią z najdłuższą kombinacją i amuletem siły +15) nie zabijając jednocześnie członków gildii? I czy mały klucz otrzymany od Hanny za księgę rachnkową Lehmara może w tym pomóc??

01.05.2003
21:34
[47]

Paul Atryda [ Chorąży ]

Ja dostalem od czlonka Gildii bedacego na dole (zapomnialem imienia), w 3 akcie

01.05.2003
21:42
[48]

Cyber [ Pretorianin ]

Pytanko -> gdzie moge znalezc Pedro(?!) z 3 rozdzialu, ktory to wykradl Oko Innosa z klasztoru?

01.05.2003
21:42
[49]

boom-er [ Chorąży ]

Paul Atryda=====> Musisz mieć umiejętność zdejmowania łusek, naucz sie też upuszczania krwi (przydaje sie do zrobienia DOBREGO dwuręcznego miecza 110/100), ja nauczyłem się obu umiejętności u jedego z łowców smoków, na początku aktu (którego nie pamiętam, polowanie na smoki, tak sie chyba nazywał), przy wejściu do góniczej doliny. Łuski możesz zanieść do kowala w zamku (nie radze), idź lepiej na farmę Onara, do Benneta, on ci zapłaci za łuski, przynajmniej troche ci sie zwróci za zbroje (12.000).

01.05.2003
21:47
[50]

bone_man [ Powered by ATI ]

Cyber --> przed klasztorem przy kamiennym moscie stoi koles zapytaj sie jego o nowicjusza. Nastepnie skocz do wody w strone ktora pokaze Ci koles. Plyn do konca znajdziesz wloczege on Ci powie cos, a dalej to sobie juz poradzisz...

01.05.2003
21:51
[51]

Gordek [ Generał ]

wuluk --> zabij tego gostka cokręci się przy kuchence. Reszta nie zwróci na to uwagi i dzięki temu zdobędziesz ten amulet. Ja tak zrobiłem i nadal dostaje misje od gildii. Klucz od Hanny (trzeba było najpierw oddać książkę Lehmara Thorbenowi, później Corragonowi, a następnie Hannie (wcześniej odkupując ją od tamtych_ wtedy dostałbyś dodatkowo 400 doświadczenia) jest do skrzynki na wyspie skarbów, która znajduje się zaraz na wprost od portu (musisz wskoczyć do wody).

DO WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ SIĘ O COŚ ZAPYTAĆ, NIECH NAJPIERW POSZUKAJĄ ODPOWIEDZI NA TEJ STRONIE:

01.05.2003
21:53
[52]

Cyber [ Pretorianin ]

thanx bone ;)

01.05.2003
22:00
[53]

Zeneq [ Chorąży ]

Co to znaczy przynieść owce aby wstąpić do klasztoru, jak to zrobić. Podobno trudne są tam zadania, jakieś zagadki może udzielibyście mi jakiś porad???

01.05.2003
22:06
[54]

xman18 [ Pretorianin ]

idz do pasterza u najemnikow i kup owce za 100 zl

01.05.2003
22:09
[55]

wuluk [ Tleilaxanin ]

Gordek--> Thx.

01.05.2003
22:12
[56]

xman18 [ Pretorianin ]

gordek nie masz wiecej takich stronek ? : 0 bo tam nie ma rzeczy ktore mnie interesuja : P

01.05.2003
22:24
[57]

Gordek [ Generał ]

xman18 niestety nie mam, ale wierzę, że jak Ci się uda dojść do tej próy to na pewno stworzysz takową.

01.05.2003
22:29
[58]

xman18 [ Pretorianin ]

thx gordek............... , poczekam do 14 lev i jak sie wkurze to wytne caly zakon : P , nara i dobranoc ide grac

01.05.2003
22:31
smile
[59]

War [ dance of death ]

Oki gadałem z Lordem Hagenem, kazał mi przynieść dowód, ale mówiliście mi żebym nie szedł tam przed 14 lev...a ja mam 3 (prawie 4) :D. Kilka pytań :
1. Gdzie moge kupować pręty ?
2. Gdzie znajde Peck'a ?
3. O co chodzi z tym bagiennym zielem ? Gadałem z karczmarzem, on mówi o jakimś najemniku...gdzie go znaleźć i kto to ?
4. Co mam zrobić by zostać paladynem ?
5. Jak robić lepsze miecze ?

01.05.2003
22:36
[60]

War [ dance of death ]

Errata do 2 - Peck to koleś ze straży, który ma dać mi broń, ale gdzieś się zgubił (lol :)).

Aha i co tak ogólnie mam robić ? Bo czuje że jestem strasznie słaby, a zadania w mieście powolij sie kończą...

01.05.2003
22:58
[61]

Angel_from_kabaty [ Pretorianin ]

===>War
1)W Khorinis u czeladnika ,który pracuje u kowala i u jednego ze sprzedawców
2) Peck jest "w domu rozpusty"
3) jeśli chodzi ci o misję z paczką ziela to jest ona w jednym z budynków w dokach.
4) na to jeszcze przyjdzie czas. najpierw zostań Straznikiem miejskim a potem fabuła trochę się rozkręci......
5) poczekaj aż przejdziesz do następnych rozdziałów i spotkasz nowych kowali jak równierz pojawią się nowe opcje u starych znajomych kowali:)

01.05.2003
23:03
[62]

War [ dance of death ]

1. Ale ten koleś, czeladnik, mam maaaało prętów i wolno mu się odnawiają :( A u którego kupca konkretniej ?
3. W którym konkretniej ;) ??
4. Jestem już strażnikiem miejskim, a Lord Hagen mówi że musze coś tam z honorem bla bla bla...

A i właśnie - w porcie, jak jest ten koleś co juz mnie zna...Gadałem z nim ostatnio BEZ zbroji strażnika miejskiego a on wiedział że nim zostałem...Troche bez sensu :/

01.05.2003
23:09
[63]

Angel_from_kabaty [ Pretorianin ]

1) nie pamiętam jego imienia
3) w tym w którym jest pozostawiony koleś na straży (ty jeszcze robisz misję z paczką ziela? może masz na myśli misję w której szukasz gościa który rozprowadza ziele w mieście?
4) musisz przejść kilka rozdziałów i wtedy Lord Hagen wyrazi zgodę abyś do nich dołączył.

01.05.2003
23:11
[64]

War [ dance of death ]

3. Tak, ja dopiero niedawno zacząłem...To misja, którą zlecił mi chyba Lord Andre - ktoś rozprowadza po mieście bagniste ziele...
A skoro ten dom jest pilnowany, to moge sobie tak spokojnie tam wejsc ?

01.05.2003
23:15
[65]

Angel_from_kabaty [ Pretorianin ]

Chyba nie ma sensu żebym Ci opowiedział dokładnie krok po kroku co masz zrobić?........ja bym przynajmniej nie chciał tak grać...... podpowiedziałem Ci gdzie szukać a teraz ciesz się grą. Ja starałem się wydłużać fabułę ile mogłem ale gra i tak się szybko zkończyła......więc nie staraj się wszystkiego dowiedzieć wcześniej......nie warto.

01.05.2003
23:18
smile
[66]

War [ dance of death ]

Noo w sumie masz racje :D Tylko czasami nie chce mi się biegać 10 minut w poszukiwaniu jednego głupiego domu, a potem jeszcze coś mnie ma tam zabić i czekać aż się wczyta :P
Ale ok, lece grać dalej, zobaczymy jak to bedzie ;) Thx Angel :)

01.05.2003
23:20
[67]

Angel_from_kabaty [ Pretorianin ]

nie ma za co:) życzę miłej gry.

01.05.2003
23:54
smile
[68]

Paul Atryda [ Chorąży ]

Jestem pal, i bardzo chcialbym sie nauczyc sciagania lusek smokom, puszczania krwi..., ale w rozmowie z Godarem nie ma nic na temat nauki (wg. niemieckiego spisu on uczy takich rzeczy). Czy bedac pall. bede mogl w ogole sie tego nauczyc ?

02.05.2003
00:11
smile
[69]

[Evil] [ Legionista ]

Dajcie jakies namiary na poradnik albo solucje do Gothica 2 (ew. przyslijcie na e-mail). Mapki tez mile widziane :P Z gory dzieki :)

02.05.2003
00:14
[70]

War [ dance of death ]

Czy da się odpoczywać, inaczej niż na łóżkach ?

02.05.2003
00:16
[71]

Paul Atryda [ Chorąży ]

Jezeli moze byc po niemiecku, to:
https://gamesweb.com/pc/tipps_tricks/gothic2/maps.php

02.05.2003
00:46
smile
[72]

Astrea [ Genius Loci ]

War ---> Nie da się.


No cóż... skończyliśmy :)
Powiem jedno - zakończenie mnie nie usatysfakcjonowało wcale, wiec zapytam - trzecia część będzie za kiedy??

:-)))))))))))

02.05.2003
01:21
[73]

Gall [ Chorąży ]

Ja to samo prawie pytanie co Paul Atryda - chodzi o szkolenie ściągania usek i spuszczenia krwi ze smoka. Zgodnie z mapką powinien być w 11 ktoś kto tego uczy ale ja go tam znaleść nie mogę może ma ktoś screna z tym gostkiem ? albo dokładną lokalizację gdzie jest.

02.05.2003
01:45
smile
[74]

Blugkolf [ Centurion ]

Robił ktoś questa z opętanymi? Gdzie jest Maelek (czy jak mu tam) pomocnik z farmy Baltrama? NPC mówia że poszedł w góry, a ja już złaziłem całą mapę i nie mogę go znaleźć :/

02.05.2003
02:03
[75]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Blugkolf ---> Malak jest w wąskim przejściu między górami, koło Groma i niedaleko kapliczki. Jest to okolica, gdzie znajdują się 2 trolle :) Bardzo niedaleko jest wieża bandytów, w której jest Dexter. Dokładnie jak Ci się uda dotrzeć do Groma, to naprzeciwko wyjścia jego namiotu jest wąski przesmyk skalny - tam odnajdziesz Malaka z grupą ludzi.

02.05.2003
02:22
[76]

Paul Atryda [ Chorąży ]

Gall-----> Goscia, ktory wg niemieckiego opisu uczy puszczania krwi (nazywa sie on Godar) mozna znalezc na wysokosci 6 na twojej mapie, po 2 stronie rzeki. Ale u mnie nie ma w ogole opcji nauki w rozmowie z nim. Nie wiem, moze to zarezerwowane jest tylko dla lowcow smokow.

Jezeli ktos z forum jako palladyn nauczyl sie zbierania smoczych lusek, puszczania krwi..., prosze o pomoc.

02.05.2003
02:30
[77]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Ja się nauczyłem jako paladyn zbierania łusek smoków i krwi :) Ale gdzie to dokładnie było??? Jutro powie wam Astrea, bo to ona nauczyła się tych umiejętności, kiedy mnie akurat przy kompie nie było :)

02.05.2003
02:32
smile
[78]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Zaraz mnie trafi szlag... czy ktos spotkal sie z bugiem, ktory powoduje niemoznosc zalozenia dwoch pierscieni jednoczesnie?? Mam zalozony 1 amulet i 1 pierscien i za diabla nie moge uzyc drugiego

02.05.2003
02:42
[79]

Gall [ Chorąży ]

Chyba znalazłem ale u mnie też nie ma opcji dialogowej :( , może to poprzednia rozmowa na początku doliny gdzie zabiłem jednego łowcę a drugiego pobiłem ? _Luke_ czekam na sugestie
W załączeniu fotka

02.05.2003
02:45
[80]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Ten lowca jest tam gdzie ta 11 na mapie. Sa jakby 2 drogi - jedna na gore, druga na dol - gosc jest na tej dolnej. CIEZKO go nie zauwazyc. Po drodze mijasz jaszczury - zwykle i ognia.

CO Z TYMI PIERSCIENIAMI?

02.05.2003
03:13
smile
[81]

Paul Atryda [ Chorąży ]

Bylem tam na rekonesans, ale jeszcze nie zabilem zadnego smoka przeszedlem to mniejsce wzdluz i wszerz. Nie zauwazylem go. Moze on pojawia sie dopiero po zabiciu 1 smoka ?

02.05.2003
03:25
[82]

Paul Atryda [ Chorąży ]

Gall------------>ZNALAZLEM GOSCIA!!! STOJE PRZED NIM

02.05.2003
05:56
smile
[83]

volvo95 [ Legend ]

Niedawno zacząłem grać w Gothica i mam do was takie 2 pytanka :

1. Gdzie w okolicy miasta Khorinis moge znaleźć Orka , bo potrzebuje zdobyć jego broń dla mistrza ...
2. Mam iść do takiego jednego farmera , aby wyraził zgode na to , aby niejaki Balthazar mógł na jego terenie paść owce . Rozmawiam z nim , aż w końcu moge tylko wybrać KONIEC no i nie wiem co mam robić ...

02.05.2003
07:58
[84]

xman18 [ Pretorianin ]

volvo...===>bodajrze 2 wataki dalej wczensiej opisalem gdzie i w korej jaskini, wysil sie troszke......

02.05.2003
08:23
[85]

Bdx [ Senator ]

_Luke_ - mój bohater ma trochę więcej palców :/ mogę założyć AŻ dwa pierścienie :(

02.05.2003
08:33
[86]

Michal0111 [ Legionista ]

Mam kilka pytań wcześniejsze wątki przejrzalem ale tam nie znalazłem odp. wież pytam:
-------Kto robi mikstury siły, bo ten gościu z podziemi klasztoru ma opcje tylko ekstrakt leczniczy, many i szybkosci i nic pozatym, chociaż ja mam wszystkie potrzebne składniki?
-------Z dzień wcześniej dalem mu smocze jajo bo miał zrobić jakiś eliksir, kiedy on go zrobi, bo w opcjach dialogowych nie mam zapytania o ten eliksir?
-------ile razy można konsekrować miecz ,jestem w 5 rozdziale i już raz konsekrowalem, da się to zrobić kilka razy z tym samym mieczem , jak zrobić Gniew Inosa?
------CZy bedąc paladynem Bennet nauczy mnie wykuwania tych najlepszych mieczy, ile na to trzeba punktów nauki?
------ i ostatnie co zrobić z łzami Inosa

02.05.2003
10:31
smile
[87]

Blugkolf [ Centurion ]

NicK ---> No tak tam nie szukałem, ale chyba TYLKO tam! ;) Dzięki :)

02.05.2003
11:02
[88]

Szczep [ Junior ]

Panowie mam prośbe i jednocześnie propozycje by do tego ogólnego info rozpoczynającego każdy wątek wrzucic wiadomości jak zdobyć najlepsze bronie i pancerze [szczególnie to drugie]

02.05.2003
11:59
smile
[89]

Mysia [ Szczurek ]

Witam wszystkich, troche nadgonilem fabule i jestem na poczatku 4 epizodu, ale mam pewien problem, mianowicie

1. gdzie rosnie zwyczajowo szczaw krolewski bo jak do tej pory znalazlem tylko 2 (polana troli i krypcie kolo nowego obozu)

2. a wie ktos moze gdzie jest kusza tego kolesia kolo tawerny? bo jakos jej nie moge znalezc choc chyba przelazilem juz cala mape:)

02.05.2003
12:29
[90]

Hamski [ Pretorianin ]

Pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jestem na dowrze Irdorath(czy jakoś tak) i mam pokonac ostatniego smoka ale nie mam naładowanego oka innosa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie mam menzurki czy wie ktoś gdzie ją można znaleźć na tym dworze???????? Proszę odpowiedzcie!!!!!!!!!!

02.05.2003
12:29
[91]

xman18 [ Pretorianin ]

szczaw krolewski moze lezy kolo kregu za farma lobarta , ale nie jestem pewny cos tam ktos mowil o tym w grze...
a ta kusza lezy chyba w kregu kamiennym chodzi chyba to to gdzie to oko inosa rozwalali w gorach ale tez nie jestem pewny

02.05.2003
12:37
[92]

xman18 [ Pretorianin ]

a nie ma do sprzedania ten mag wody Ve...... , mam nadzieje ze go wziales do druzyny

02.05.2003
12:38
[93]

Gordek [ Generał ]

ariesa coś ostatnio nie ma i nie może odpowiedzieć mi na moje pytanko, ale moze Wy mi pomożecie. Te pytania zadaje już trzeci raz.

1. Czy jako bohater bez żadnej przynależności w pierwszym rozdziale dostanę się w ogóle do klasztoru?

2. Czy mam jakieś szanse zdobyć święty młot do zabicia tego kamiennego golema, jeśli nie chcę być magiem?

3.Gdzie w pierwszym rozdziale znajdę lepszą zbroję, bo na razie mam skórzaną?

4. Jak zabić trola i ognistego jaszczura? Jaszczur mnie podpala, a troll jak machnie łapą to nie mam nawet gdzie się odsunąć.
Zgóry thx za odpowiedzi.

02.05.2003
12:45
[94]

xman18 [ Pretorianin ]

1 chyba cie nie wposzcza !jak zostanies znowicjumesz to bedziesz mial dostep
2 mlot najlepiej zakosic w sposob taki: uzyc czaru na zwoju sen i gosc usnie i zapier.. mlot : P
3 lespza dostaje sie chyba w 2 rozdziale jja tak mailem chociaz jak gralem paladynem to w tym zamku dopiero w 2 roz dsotalem od goscia co zajmowal sie zapasami za 2500
4 trolla to ja zabilame wzialem sobie miksure szybkosci i go w dupala tluklem a jaszczura to jak bedziesz miec duyzoa odpornosc na ogien ale tez mialem na poczatku z nim problemy i mowilem mu : z Bogiem , i go omijalem :P

02.05.2003
13:03
[95]

Ataff [ Pretorianin ]

czy moze ktos natknal sie na mape cos takiego jak byla w morro ze mozna bylo zapisywac sobie co i gdzie sie zrobilo ?? a moze cos w tym stylu bo widze pare map i nawet na tej niemieckiej stronie jest we flashu ale ja chcialbym miec ja na kompie

02.05.2003
13:09
[96]

xman18 [ Pretorianin ]

chcialem oficialnie zawiadomic ze doszedlem do proby ognia i niedlugo bede magiem , dzieki pomocy czytelnika forum ktory sie narazie nie ujawnia :DZIEKI GHOST

02.05.2003
13:23
[97]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Bdx --> ha ha ha :( Przez jakis czas tez nosilem 2 pierscienie ale po jakims czasie - zdjalem jeden z nich i kolejnego zalozyc juz nie moglem. Nie wierze, ze tak jest tylko u mnie :/

02.05.2003
13:37
[98]

maxgrucha [ Chorąży ]

posiadam miecz ktory wymaga 60 sily,( mam 60 sily) i dalej zdobywam sile czy wzrastaja moje mozliwosci w walce z kolejnymi poziomami sily bez zmiany broni

02.05.2003
13:40
[99]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

maxgrucha ---> Twoja siła jest dodawana do obrażeń broni z szansą zależną od wyszkolenia. Im więcej tym lepiej.

02.05.2003
13:48
[100]

maxgrucha [ Chorąży ]

dzieki ->Cainoor
czy sytulacja wyglada tak samo przy poziomie doswiadczenia broni dwu-recznej, 60+

02.05.2003
13:50
[101]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

maxgrucha ---> Tak. Np masz siłę 60, obrażenia broni 60 i szansa na udane uderzenie 60%. Tak więc czasami zadajesz obrażenia równe 60 punktom, a czasami 120. Nie ma znaczenia czy bronią jednoręczną , czy dwuręczną.

02.05.2003
13:58
[102]

maxgrucha [ Chorąży ]

ponowne dzieki ->Cainoor
czy oplaca sie inwestowac w magie i w zrecznosc czy najlepiej byc najlepszym w broni dwurecznej i miec wieksza sile

02.05.2003
14:02
[103]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

maxgrucha ---> Zależy kim grasz. Ja skończyłem grę Łowcą Smoków i w ogóle nie inestowałem w manę i zręczność. Miałem bronie jednoręczne i dwuręczne na 100% i siłę powyżej 100. Nie miałem z grą żadnych problemów. Inne klasy inaczej do tego podchodzą :-)

02.05.2003
14:02
[104]

maxgrucha [ Chorąży ]

jestem palladynem

02.05.2003
14:05
[105]

maxgrucha [ Chorąży ]

jestem w momencie, gdy mam zabic maga orkow jak daleko jest jeszcze do konca gry?

02.05.2003
14:32
[106]

bone_man [ Powered by ATI ]

Mam pytanie, gdzie jest sloneczny aloes? Saggita prosila mnie abym go jej przyniosl ponoc rosnie na odchodach czarnego trolla. Poszedlem wiec do cz. trolla nawet go zalatwilem dostalem 1000 pd. a tego aloesu nigdzie nie ma. Help.

02.05.2003
14:34
[107]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

bone_man ---> Jest tam. Poszukaj dokładne na teranie przy tym trollu.

maxgrucha ---> Chodzi Tobie o czarnego maga przed wielkimi drzwiami ? Jesli tak to do konca gry niedaleko.

02.05.2003
14:37
[108]

xman18 [ Pretorianin ]

wlasnie zostalem magiem :PPPp ale sie ciesze hehehe

bone... =>>>> aloes jest tak jakby przed jaskinia poszukaj MUSI TAM BYC po prawej stronie .....kolo niego tez jest goblinia jagoda co daje 1+ zrecznosc

02.05.2003
14:46
[109]

xman18 [ Pretorianin ]

maxgrucha ====>jeszcze ci zostalo nie boj sie : p zawsze mozna zagrac od nowa , nie? : ]]]]]]]]

02.05.2003
14:57
[110]

bone_man [ Powered by ATI ]

Cainoor, xman18 --> dobra bede musial lepiej poszukac dzieki :)

02.05.2003
15:06
smile
[111]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

sorka ze sie "lemeruje" przed wami ale jaka jest najlepsza stronka o gothic 1 ??

02.05.2003
15:10
smile
[112]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

CrazyMan ---> A niby czym się tu lamerujesz ?? :-) Nie mam pojęcia jaka jest najlepsza stronka o G 1

02.05.2003
15:13
smile
[113]

xman18 [ Pretorianin ]

a po co ci ta strona ? : ) ja tam gralem tylko w gothica i nigdy na zadne stronki nie wchodzilem , nie mialem czasu : P,bo gralem hehe

02.05.2003
15:13
smile
[114]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

nic tak tylko powiedzialem bo tutaj "profesjonalny" watek o gothic'ach a jestem wyznawca jedynki wiec chcialem jakas stronkre zobaczyc....kiedys fajne widzialem ale dziasiaj zadnej (fajnej) znalezc nie moge :))

02.05.2003
15:15
[115]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

xman18 ----> ja juz 2 razy przeszedlem ale chcialem zobaczyc stronki bo slyszalem ze jakies mody sa...jedna stronke widzialem ale download nie dzialal...(autor mowil ze server pada)...

02.05.2003
15:18
[116]

xman18 [ Pretorianin ]

https://gothic.gry-online.pl/
https://members.lycos.co.uk/strefagothic/
https://www.gothic.site.prv.pl/
https://www.rpgothic.glt.pl/
https://www.gothic.gra.prv.pl/


takie znalazlem teraz !!

02.05.2003
17:02
[117]

xman18 [ Pretorianin ]

ludzie mag to potega : P , ale smarze all heheheeh, w noicy to zajebiscie wyglada leci 4 zebacze i nawet nie dobiegaja heheh , i smarzone miecho : ], jak dojde do 3 kregu to pozamiatam doline gornicza : 0, w sumie mam nowy sposob na kaske dla maga , jeszcze go nie wyprobowalem ale np : stworzylem wlasnie rune kule ognia i w sprzedazy wezme za nia 1000 : 0, a wydatki to 100 pusta runa , 100 chyba kula ognia zwoj , i smola okolo 50,to chyba sie oplaca takie z 4 stworzyc i jazda 100 extratow many pozniej zakupic : ]]]]] , narazie bede wieczorem

02.05.2003
17:16
[118]

mikmac [ Senator ]

sznurek do nowej czesci :

02.05.2003
19:49
[119]

maxgrucha [ Chorąży ]

sorki ze tak post pod postem,ale mam wazne pytanie
gdzie moge znalezc kowala, ktory moze mi dac sily powyzej 70
Bennet nie moze kowal w miescie tez kowal w zamku tez

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.