GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spece od bajerow w WIN XP !! HELP ! :)

30.04.2003
21:53
smile
[1]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

Spece od bajerow w WIN XP !! HELP ! :)

jak ustawic obraz botowania systemy (bootscren)
??????????????????

30.04.2003
21:54
smile
[2]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

Tutaj jest wszytsko ładnie opisane:

30.04.2003
22:03
smile
[3]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

YHX !!
probuje :P

30.04.2003
22:10
smile
[4]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

nie bardzo to kumam
przeczytalem ale jakos .....

30.04.2003
22:16
smile
[5]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

Trzeba zrobić backupa jakiegoś pliku (jest napsiane jakiego), ściagnąć skina, rozpakować zmienić plik .exe na taką nazwę jak miał ten plik, co się backupa zrobiło, uruchomić widnowsa w trybie awaryjnym, podmienić nowy plik z oruyginalnym i gotowe.

30.04.2003
22:52
smile
[6]

Rendar [ Senator ]

Zainstaluj program BootXP. Zrobi wszystko za Ciebie.

30.04.2003
22:55
smile
[7]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Albo Style XP :)

30.04.2003
23:00
[8]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

yazz_aka_maish---> style XP bootow nie obsluguje bo mam :(

30.04.2003
23:07
smile
[9]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

czemu booty sa w tylko 256 kolorow??

30.04.2003
23:15
smile
[10]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

Renadr ===>
dzieki spox programik :)))
ale dalej 256 kolorow

01.05.2003
00:02
smile
[11]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

No jakoś tak jest te 256 kolorów... ale jakbyś nie zauważył ja także sie już jakiś czas temu zpytałemw tym drugim wątku o themesach :).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.