
OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
Spece od bajerow w WIN XP !! HELP ! :)
jak ustawic obraz botowania systemy (bootscren)
??????????????????

spider2000 [ Master Of Windforce ]
Tutaj jest wszytsko ładnie opisane:

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
YHX !!
probuje :P

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
nie bardzo to kumam
przeczytalem ale jakos .....

spider2000 [ Master Of Windforce ]
Trzeba zrobić backupa jakiegoś pliku (jest napsiane jakiego), ściagnąć skina, rozpakować zmienić plik .exe na taką nazwę jak miał ten plik, co się backupa zrobiło, uruchomić widnowsa w trybie awaryjnym, podmienić nowy plik z oruyginalnym i gotowe.

Rendar [ Senator ]
Zainstaluj program BootXP. Zrobi wszystko za Ciebie.

yazz_aka_maish [ Legend ]
Albo Style XP :)
OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
yazz_aka_maish---> style XP bootow nie obsluguje bo mam :(

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
czemu booty sa w tylko 256 kolorow??

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
Renadr ===>
dzieki spox programik :)))
ale dalej 256 kolorow

spider2000 [ Master Of Windforce ]
No jakoś tak jest te 256 kolorów... ale jakbyś nie zauważył ja także sie już jakiś czas temu zpytałemw tym drugim wątku o themesach :).