GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Krakowska AGH i egzaminy.

30.04.2003
21:42
[1]

maniek_ [ O_o ]

Krakowska AGH i egzaminy.

Mam pytanie do osób studiujących na krakowskiej AGH jak i do tych które się tam wybierają a są zaznajomione z tematem. Otóż zdaję maturę łączoną z Wydziałem Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska na kierunek Inżynieria środowiska. Wiem, że mogę, a nawet pownieniem zdawać dodatkowi test z matematyki na ten kierunek aby zwiększyć swoje szanse. Chcę również zdawać na Geodezję i Kartografię na tym samym wydziale. Na GiK nie można dostać się z matury łączonej, można tylko dostać się egzaminem. Tak więc, w swojej szkole zdaję maturę łączoną, a w czerwcu jendego dnia test a następnego egzamin. I teraz pytanie, jak to wszystko rozegrać? Tzn. nie spotkałem się na stronie AGH z opisem jak się za to zabrać, co dodatkowego napisać w podaniu. Będę wdzięczny za pomoc.

30.04.2003
22:06
[2]

Father Michael [ Padre ]

Na podaniu na AGH, ktory, w zaleznosci od wydzialu, sciagasz z Internetu (www.agh.edu.pl), lub kupujesz u nich, wpisujesz od razu cztery kierunki, na ktore zdajesz. Odbywa sie to na zasadzie: jesli nie dostane sie na pierwszy, prosze o przyjecie mnie na drugi. Jesli nie dostane sie na drugi, prosze o przyjecie mnie na trzeci, a jesli nie dostane sie na trzeci, to prosze o przyjecie mnie na czwarty. Mysle, ze w ten sposob to mozesz rozwiazac.

30.04.2003
22:13
[3]

maniek_ [ O_o ]

Father Michael ---> No tak, ale zdaję łączoną na IŚ a wolę iść na GIK... Wysłałem majla do dziekanatu, a nuż dostanę odpowiedź.... oby przed końcem maja...

30.04.2003
22:21
[4]

Father Michael [ Padre ]

Nie dostaniesz. Ja juz kilka razy probowalem :) A moze Ty wiesz, gdzie mozna zdobyc informacje typu: ile osob bylo na jedno miejsce w zeszlym roku na danym wydziale?
A co do Twojego problemu, to chyba najlepiej Ci to wytlumacza w dziekanacie.

30.04.2003
22:40
[5]

maniek_ [ O_o ]

Znajdziesz te informacje w bierzącym informatorze. Ponadto na stronach poszczególnych wydziałów powinny być te informacje.

01.05.2003
18:56
[6]

maniek_ [ O_o ]

^^ do góry

A nuż ktoś ma bardziej szczegółowe informacje. Można zdawać wogóle na dwa kierunki na agh??

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.