GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Pod Rozbrykanym Nazgulem" symfonia 385

29.04.2003
20:57
smile
[1]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

"Pod Rozbrykanym Nazgulem" symfonia 385

"A droga wiedzie w przód i w przód, choć zaczęła się tuż za progiem...”
Leniwie nuciłeś starą pieśń i tu przyniosły Cię nogi.
Nie wiesz jak tu dotarłeś, nie wiesz, jaki to czas i kraje,
A karczm się widzi tak wiele, gdy się przez życie wędruje.
Stoły stoją puste, siatkę tworzą w drewnie rys tysiące,
Wiatr w kaganku świszczy, a w kominku leżą drwa stygnące.
Gollum jakiś markotny, okiem w Twą stronę tęsknie błyska,
Zwykle w karczmie o poranku, pustką świeci jego miska.

Pomyślisz - tu nic się nie dzieje, tu nie spotkasz człowieka,
Nim kaptur naciągniesz, wyjdziesz, usiądź przy stole, poczekaj.
Przyjdą inni skoro Anor do horyzontu się zbliży,
Puchar wino wypełni, gwar rozmów powietrze ożywi.
Pusta miska Golluma zadźwięczy, gdy wrzucisz Skarb skromny:
Rybę w srebrzystych łuskach albo suchar niedojedzony.
Rozmowy rozpoczną się różne, włącz się w którą zapragniesz:
O piwie, o smokach, broni, o dziejach Śródziemia również.

Zobaczysz tu wiele dziwadeł, istot wybór szeroki:
Ludzie, Krasnoludy, wampiry i Elfy Pięknookie.
Wędrowców, kapłanów i bardów, mądrali i statsiarzy,
Wybieraj, przebieraj, ktokolwiek tylko Ci się zamarzy.

To FoXXXMagda, w swej elfiej mowie Pellamerethiel zwana,
Która dawno, dawno temu tę karczmę ufundowała,
Historię Śródziemia powie, ma wiedzę swej rasy godną.
A najpiękniejsza kami przywita Cię słowem pogodnym.
Z Vilyą pomówisz o sztuce, ambitne są to tematy,
Inna sprawa - to sztuka parzenia kawy i herbaty.
Miła nam Elfka sarenka rozmyśla o sensie życia,
Zaś niepozorna Cody pierwsza do walki i krwi picia.
Sprytna Półelfka martusi_a i Meeyka – smoków treserka,
To chyba wszystkie bywające w naszej karczmie dziewczęta.

Barman o smoczym imieniu to Drak'kan, miłośnik piwa,
A gofer, ten, który je warzy, w piwniczce się zaszywa.
Cokolwiek blady wampir Spooke przychodzi wkrótce po zmroku,
Błyskając długimi kłami, skupia się na szklance soku.
Bywa, że przyjdzie i mati, Drow małomówny i skryty,
A Looz^, Gondorczyk prawdziwy, nie zadaje głupich pytań.
Iarwain Ben-Adar o wystrój i nastrój karczmy się troszczy,
A topór krasnoluda Jolo raczej przyjaźnie błyszczy.
Arahno mówi, że lubi pająki, człek tajemniczy,
Zapewne w ciemnych lasach Mirkwood nigdy nie był leśniczym.
Wiedźmin - krasnolud Paudyn piwem w kącie się delektuje,
Jednak wkrótce swym ostrzem potworów krwi zasmakuje.
Wpada tu z miną groźną Mysza - szef patrolu orczego,
Ale to Ork po naszej stronie, więc bać się nie ma czego.

I to mniej więcej wszyscy, więc wybór masz chyba dość duży?
Zamów kufel piwa z Bree, odpocznij po trudach podróży,
Rozgość się i rozluźnij, i nie przejmuj się niczym w ogóle:
Miłej uczty życzy ekipa „Pod Rozbrykanym Nazgulem”.

29.04.2003
21:00
[2]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Hall of Fame by Hugo ;)

29.04.2003
21:00
[3]

sarenka [ Senator ]

Witam wszystkich, co u Was słychać?

Etna -> NIe mów, faceci z długimi włosami są cool i jeszcze pokręconymi lekko [ pofalowanymi] mniami

Paudyn -> Gratuluje oceny mówiłam, że będzie dobrze.

Jolo -> Wdech wydech;)

Ja chyba jestenm inna kobietą, bie nie nawidze chodzic po sklepach. dwa odwiedze stwierdze ze nic nie ma i ide do domu, a potem w czym chodzic nie mam. jesli chodzi o wlosy zawsze mam potargane nawet minute po czesaniu takie juz sa. A jeszcze tak do typowiej gadki kobiet "jaka ja brzydka jestem" to:wchodzimy z Nadhią do jubilera a tam córka taka mała ekspedientki się pyta kio przyszzedł, pani odpowiada i mówi"dziewczynki". dziecko się na nas spojrzało i mówi, cytuję " brzydkie dziewczynki!". Tak więc jak my mamy nie narzekać?

29.04.2003
21:00
[4]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Menu by Vilya ------>:)

29.04.2003
21:02
[5]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Wnętrze by Drak'kan----->

Witaj Sarenko, nie przejmuj się... mówią, że dzieci i głupcy nigdy nie kłamią, ale w naszych czasach jest to ewidentną bzdurą :) Smile :)!

29.04.2003
21:02
[6]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Wnętrze by Iarwain------->:)

29.04.2003
21:04
[7]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Piwem się poczęstujcie sami, barek otwarty :) Ja na razie lecę...

Paudyn------>Gratuluję :D

Jolo ------->Ale i tak dasz radę, a to tylko niewielka przeszkoda dla Ciebie, nie?

Ale mnie ostatnio na Jednorożce wzięło, nie wiem już czy wolę je czy Smoki ;)

29.04.2003
21:06
smile
[8]

Etna [ Pretorianin ]

Magda - dzieki :)))))) nareszcie ktos pomyslal o mnie i zalozyl nowy watek:P
Moge sie produkowac na nowo bo tamta czesc laduje mi sie w ciagu 15 minut ;P

A poza tym to nie wiedzialam ze ktos zalzyl ta karczme i dopisalam sie do tamtej :)
Moja cierpliwosc byla u kresu wytrzymalosci :)

29.04.2003
21:08
smile
[9]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sarenka::::>Dzięx, wiem że mówiłaś, ale człowiiek zawsze ma jakieś wątpliwości :)

Pelle:::>Również dzięx:)) Co do Kinga to właśnie skończyłem "Lśnienie", a jutro zabieram się za... no właśnie sam jeszcze nie wiem za co :))

Etna::::>Specjalnie czekałem tak długo z nową częścią aby Cię torturować :)) No ale Pelle pokrzyżowała mi plany :)))

29.04.2003
21:09
smile
[10]

Etna [ Pretorianin ]

Sarenka- o gustach sie nie dyskutuje ale jesli chodzi o moje zdanie to goscie z dlugimi wlosami sa......bleeeeeeeeeeh:))))))))

29.04.2003
21:12
smile
[11]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- Wiedzialam!!!! Oj bo .... no grabisz sobie po prostu! ;P

Sarenka - jeszcze jedno...nie przejmuj si dziewczynka :) Do mnie sie zawsze jak ide jakies stare dziady usmiechja oblesnie ... zebracy puszczaja mi oczka no mowie Ci makabra ;P ale przynajmniej mam ubaw :)

29.04.2003
21:12
smile
[12]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sarenka:::::>nie lubisz chodzić po sklepach?? :)) Więcej takich proszę :D
Co do tych brzydkich dziewczynek to BIG LOL :)))))))

29.04.2003
21:19
smile
[13]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- Hm... ja wiem .... To moze tobie odpowiadaja kobiety ktore ogldaja mecze pilkarskie w tv i strasznie sie tym zachwycaja, pija tak jak wy faceci hektolitry piwska, nie myja sie tak jak wy i te rzeczy?;P
Wybacz zlosliwosci ale musialm to powiedziec :)))))))
To u nas rodzinne :)

29.04.2003
21:22
[14]

sarenka [ Senator ]

Etna -> Masz rację o gustach się nie dyskutuje;). Ale dziewczynka była spoko wreszcie ktoś szczery, faktycznie chodzą tacy całe szczescie ze chodze z kumpela to wszystko generalnie na nia ;)

Paudyn -> Tak tylko potem denerwuje sie ze nie mam w czym chodzic:/

29.04.2003
21:23
smile
[15]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna::::>Złosliwość mnie absolutnie nie rusza, bo jak już samam pewnie zauważyłaś, sam jestem taki :))
Owszem, przydałaby się babeczka oglądająca mecze piłkarskie, nie mająca nic przeciwko odrobinie alkoholu od czasu do czasu, nie siedząca przed lustem po 3 godziny dziennie, nie łażąca po sklepach w kilku godzinnych maratonach, niepaląca, nie panikująca z byle powodu i nieprzejmująca się byle pierdołami :PP :))

sarenka::::>Więc wybierz się na zakupy raz a porządnie do jakiegoś większrgo przybytku ze strojami :))

29.04.2003
21:31
[16]

sarenka [ Senator ]

PAudyn -> Ale przecież nie może byc taka idealna czego byś się czepiał?

29.04.2003
21:34
smile
[17]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- uf :) dobrze ze cie nie rusza bo ja mam tak od urodzenia ;P jakis taki zakrecono- zlosliwy charakter;P
ah te geny;P btw. hohoh to masz wymagania chlopie ;P niczym Brat Pitt ktorym nie jestem ;P (lepiej sie przyznaj jesli nim jestem bo jak sie pozniej dowiem ze jednak jestes i bede ostatnia po autograf to zabije:P)
No i jeszcze- widac Twoj brak doswiadczenia w zakupach ;P
Po pierwsze to nie da sie tak hurtem kupowac ;P Po drugie niw eim czy wiesz ale to jest tak ze jak idziesz po cos konkretnego to nigdy tego nie kupujesz tylko kupujesz cos co akurat bylo mniej przydatne :)))
Moze opatentuje ta teorie i pozniej dzieci beda sie w szkolach uczyli o tym :)
A co! ja ise ucze o roznych teoriach i prawach to ja im tez pokaze ze potrafie ;P
Teoria nazwana.... teoria Nieprzydatnych- Przydatnych Zakupow :P

29.04.2003
21:39
smile
[18]

Etna [ Pretorianin ]

A oto tresc mojej teorii:

Teoria Przydatnych- Nieprzydatnych Zakupow

Jesli jestes kobietą i idziesz do sklepu po upatrzoną wcześniej rzecz, to mimo wszystko kupisz cos innego. Cos co na Ciebie czekało i jest tobie przeznaczone. Nie bój się więc i kup to, gdyż za nastepnych wyjściem na zakupy kiedy będziesz szła po coś zupełnie innego- wtedy ją znajdziesz:)

oł yeah! ;)

btw. zabrzmiało troszke jak tekst z biblii czy cuś ;P

29.04.2003
21:43
smile
[19]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sarenka:::::>To tylko taka nieśmiała sugestia, a powód do narzekań zawsz esię znajdzie :PP :))

Etna::::>Bradem Pittem nie jestem, przyznaję się bez bicia, zresztą i tak nie dałbym autografu :))
Co do zakupów, to ja mówiłem o MĘSKIM ich wydaniu, a nie DAMSKIM :)) A skoro sarenka ma w tym niekobiecy stosunek do zakupów, to ja takowy jkej poleciłem :))
Co do DAMSKIEGO sposobu na zakupy, to mam pytanie, kto za to zapłaci?? :)))

29.04.2003
21:51
smile
[20]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn - stary, nie dobijaj mnie ;P
No widze ze nie slyszales jeszcze mojej kolejnej(wynalezionej juz dawno) teorii ze ...
Za zakupy , cala reszte , restauracje, drogie auta, kosmetyki, wakacje, wczasy, zwierzeta, rachunki za telefon;P
Placi facet ktory bedzie moim mezem ;P No ale nie to najwazniejsze ;P
Najwazniejsze ze bedzie bardzo bogaty hehhe ;P(prosze mnie nie posadzac o materializm);P
Nie mysle tu tylko o sobie ale tez o moim rodzensywie sztuk jeden(czyt. Jolo) ktore niestety jako nauczyciel czy cos takiego nie bedzie zarabial duzo ;P Siostra mu pomoze ;P Zabierac bedzie jego dzieciaki (I hope so dziewczynki ) :)))) na zakupy!!!! :))))))))))))
jejej ;)
czujecie ten klmat...
"Ciocia Kasia zabierze was na zakupy i kupi duzo fajnych rzeczy " :)))))

29.04.2003
22:02
smile
[21]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna:::::>Buhahahah dawno się tak nie uśmiałem :)))))) Dobrze, że nie jestem piękny i bogaty, niczym Brad Pitt, bo wtedy musiałbym się od Ciebie opędzać, a i tak wszystkie Twoje wysiłki spełzłyby na niczym hahaha :)))

29.04.2003
22:06
[22]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Paudyn------>Ja jestem nietypowa w sprawach zakupów, bo w Empiku, księgarni, sklepach AGD i przede wszystkim komputerowych mogę siedzieć kilka godzin, ale nigdy(!) w ciuchowych, moja matka prawie na siłę mnie do nich wyciąga:)) Za to moja przyjaciółka uwielbia mecze piłkarskie :PP

29.04.2003
22:09
smile
[23]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pelle::::Weźcie Wy sią jakoś połączcie, sklonujcie czy co tam i będzie git :PP :)))

29.04.2003
22:12
smile
[24]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- no uf :) ulzylo mi jak sie dowiedzialam ze nie jestes piekny i bogaty ;P Kto by chcial takiego zlosliwego meza ;P hehe ;) a teraz go away zlosliwcze haha :))))))

Magda - Ksiegarnia to ok - moge siedziec....wbrew pozorom lubie i umiem czytac hehe :)
Ciuchy- nie ma sprawyyyy moge siedziec!!! :) I to ja wszystkich wyciagam :) Heh jakie to zycie jest ciezkie takiej malej istotki jak ja ktora chce tylko jakby to powiedzial Jolo "spedzac aktywnie zycie " :))))

29.04.2003
22:14
smile
[25]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- maja sie klonowac?;P To z czego bys sie smial?? ;P (badz z kogo?):)

29.04.2003
22:19
smile
[26]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etnas:::>wbrew pozorom lubie i umiem czytac hehe :) Buhahahahaha
Takiego złołliwego i i brzydkiego mężą zechce zapewne jeszcze złośliwsza i brzydsza przedstawicielka płci pięknej :)))
A co do smiania to jak już powiedziałęm, zawsze coś się znajdzie :PP :)))

Errata. To o klonowaniu to oczywiście do wszystkich pań mających niekobiecy stusunek do pewnych kwestii :)) Czyli bez Etny :PP :)))))

A teraz się pożegnam, czas jakiś filmik zazućić na kompie, DOBRANOC:)

29.04.2003
22:20
[27]

spooke [ Optymista ]

Witam ponownie. Troszke pózniej niż myślałem, ale gości miałem :)))))

Usiąde sobie tutaj i przysłucham się rozmową to może załapie o co biega:)

Piwo stawiam dla grupki optymistów ==========>

29.04.2003
22:26
smile
[28]

Etna [ Pretorianin ]

spooke- ja dzis jestem optymistka !!dawaj piwo ;P (szybko zanim Jolo na kontrole przybiegnie hehehe)

Jolo- wiem ze cie nie ma ale jak bedziesz to pozniej czytal to to byl ZART ;P hehe nie dzwon do rodzicow ;P
Ja NIE PIJE ;P hehe (jak patrza) ;P

Paudyn - posadzasz mnie o takie rozne rzeczy ze....wstydz sie! ;P brudny facecie o dziwnym podejsciu do zycia, nielubiacy zakupow .... co za ludzie ....co za ludzie....;P
btw. brzydsza dziewczyna od Ciebie ??;P Jestes pewien ze to mozliwe?;P (pamietaj ze mnie juz wykluczylismy z gory) hehe ;)))

29.04.2003
22:27
[29]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

Cześć
Dawno mnie tutaj nie było...
Hmm
Pozdrowionka dla wszystkich.

29.04.2003
22:29
[30]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Paudyn------>Pff, też coś! Chciałbyś mieć koło siebie robota?? Nie ma ludzi idealnych, Ty... Ty... seksisto:D!

29.04.2003
22:31
smile
[31]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

OOo już miałem iść, ale zapach piwa mnie przywrócił do świata żywych :PP

Spooke::::>Dzięki, tego mi było trzeba :))

Etna::::>Wszystko jest możliwe :)) Nie zapominaj o tym, jeśli nie chcesz się kiedyś niemile zaskoczyć :)
Iarwainj:::::>Dla Ciebie również pozdrowienia :)

A teraz po raz drugi i ostatni SPOKOJNYCH SNÓW :))

29.04.2003
22:33
[32]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Widze ze Etna z Paudynem wciaz kreca karczma.... ech ;-)

Vilya---> ja tez jakos nie kocham pana Dzordza Dablju ;-) Zreszta na amerykanow wogole patrze z przymruzeniem oka bo to baaaaardzo dziwny i zarozumialy narod, co nie zmienia faktu ze lubie np ich (jakze krotka) historie, a szczegolnie okres wojny o niepodleglosc ;)

29.04.2003
22:33
smile
[33]

spooke [ Optymista ]

Iarwain ---------> Witaj, dobrze Cie widzieć. Nie widziałem Cię chyba już z 2 miesiące bo wcześniej mnie długo nie było więc opowiadaj co tam u Ciebie się działo ???

Etna ------------> Heh, ciesze się bardzo i mam nadzieje, że Ci się spodoba i zostaniesz nia już do końca swoich dni :))

A Jolo chyba takim kablem nie jest:))))

29.04.2003
22:34
[34]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

A spokojnych, spokojnych.

29.04.2003
22:34
smile
[35]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Errata

Pelle:::::>Foch z dziubkiem :>
PRzyjemnej podróży do Lubnia :)

END OF TRANSMISSION

29.04.2003
22:35
[36]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

Duzo różnych rzeczy sie działo.
Chory na razie jestem obłożnie.
A wcześniej to ho ho praca dom praca dom....

29.04.2003
22:37
[37]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

Ej to ile was tam do tego lubnia jedzie?

29.04.2003
22:40
[38]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Paudyn----->Pa, szowinisto ;D Jadę dopiero (aż...) w czwartek :)

Iarwain-------->Ja, Cody, Blumschen i jeszcze jedna nie-Golowiczka ;D

29.04.2003
22:41
[39]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

Aaa i wszystkie do jednego faceta?

29.04.2003
22:43
smile
[40]

Etna [ Pretorianin ]

OK! :)
Czas i na mnie ale wczesniej:
Wiem jak lubicie czytac moje posty więc pozwole wam na troche przyjemnosci:)))))))

Spooke- nie no Jolo w zasadzie nie jest kupusiem ;P (powiedzialam w zasadzie) ;P

Paudyn - zapomnilam ze moj bogaty i piekny maz bedzie jeszcze imial dobrze tanczyc :) Dobranoc Tobie ;P
Kolorowych snów z brzydszymi (jesli to mozliwe):PPP kobietami od Ciebie i na dodatek bardziej zlośliwymi:P
Tylko nie obudz sie z krzykiem ;P seseses ....;P

:) No to sie dzis nagadalam i npostaowalam :)

Pozdrawiam i zycze kolorowyh snow i dluuuuuuuuugiej nocy wszystkim ktorzy lubia spac tak jak ja!! :)

Papa i na wasze nieszczęście do jutra! :)

29.04.2003
22:44
[41]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

A dobrych snów życzę.

29.04.2003
22:53
[42]

sarenka [ Senator ]

Iarwain -> Witaj.

Etna -> Spokojnej nocy.

Paudyn -> wiesz co, nie dość że mecze bedzie oglądać, nie bedzie godzinami po sklepach latac, a lustro prawie bedzie niepotrzebna a Ty jeszcze chcesz narzekac

29.04.2003
22:53
[43]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Iarwain------->A kto powiedział, że do faceta jedziemy;))))))?

Dobranoc, ja również już idę. Chandra mnie złapała :(

Dobrych snów

29.04.2003
22:55
[44]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

Hmm ja i tak już wiem, że tak... :)

29.04.2003
22:57
[45]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

Sarenka coś ty w mroku porabiała i to jeszcześ córka została...

29.04.2003
23:01
[46]

sarenka [ Senator ]

Iarwain -> Oj długa historia, teraz własnie się zastanawiam czy sobie nicku nie zmienić;) bo mi nie pasuje:/

29.04.2003
23:02
[47]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

jaknie pasuje to na co czekasz?

29.04.2003
23:06
[48]

sarenka [ Senator ]

Iarwian -> No tak, ale teraz, jeśli mnie ktoś zna to jako sarenke a jak zmienie nicka to bede tak jakby inna osoba.

29.04.2003
23:07
[49]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

e tam wydaje Ci się
Ludzie jak będą wiedzieć to nie będzie im to przeszkadzać
ja nazywałm się wcześniej
Wentylator tak ze 4 lata temu może z 5

29.04.2003
23:09
[50]

sarenka [ Senator ]

Iarwain -> Muszę pomyślec nad tym;) i najprawdopodobniej tak zrobie, ale musze się tak do końca do nicku wymyslonego przekonać;)

29.04.2003
23:10
[51]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

No i bardzo dobrze mnie mój pasuje jak ulał.

29.04.2003
23:11
smile
[52]

spooke [ Optymista ]

Nio i ja już będę uciekać. Jakieś senności mnie dorwały więc nie ma co zwlekać.

Żegnam wszystkich i słodkich snów życze ;)))))

29.04.2003
23:12
[53]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

Pa pa.

29.04.2003
23:21
[54]

sarenka [ Senator ]

Iarwain -> Najważniejsze żeby sie podobał.

Ja tez już muszę uciekać mama chce spać [ kiedy ja wreszcie się przeprowadzę do tego pokoju ]. Spokojne nocy i kolorowych snów.

30.04.2003
01:43
smile
[55]

Mysza [ ]

Informuję wszem i wobec, że dziś się zastrzelę... przyczyna: nieuważne czytanie programu tv... właśnie włączyłem program 2 tvp... a tam koncert Sigur Rós... w stereo i kolorze... ale zaczął się o 0.40.... więc godzinę temu... fuuuuck...

...ooo... właśnie się kończy.... fuuuuuuuuuuuuuuuuuck...


...przynajmniej teledysk dali na koniec... na otarcie łez...

30.04.2003
06:45
smile
[56]

Etna [ Pretorianin ]

Witajcie :)
Słoneczko świeci ślicznie :) A ja Otwieram karczme i lece na śniadako a później do szkółki!!!:)
Życzę miłego dzionka :)
Będę po południu :)

30.04.2003
07:09
smile
[57]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hej :)
Mam nadzieję, że pogoda dopisze, choć jakieś chmurki snują się po niebie :)
Dziś robię wyjazd do leśniczóki mojego wujka, więc życzę miłych najbliższych dwóch dni, będę jutro wieczorkiem, a póki co już mnie nie ma :)

30.04.2003
07:22
[58]

cronotrigger [ Rape Me ]

Witam!

Ostatni dzień przed długim weekendem. Już się nie mogę doczekać.
Co porabiacie? bo ja nadal czytam miecz przeznaczenia ( dłuży sie i dłuży).

30.04.2003
09:17
smile
[59]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

Witaj Pelle, jak Ci się podobał wyjazd? Powiadasz, że stałaś się fanką jednorożcy? W takim razie lil' gift 4 U --->
:)

30.04.2003
09:41
smile
[60]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Hej!

Sloneczko pieknie swieci, wiec czas najwyzszy wstac i zaczac funkcjonowac. Dzis w programie: pisanie rozdzialu magisterki ;-)

Milego dnia!

Paudyn----> czekam na wytyczne ;-)

30.04.2003
12:59
smile
[61]

Vilya [ Wilczyca Stepowa ]

Nareszcie, nareszcie! Jedziem do dom na długi łykend!

zyczę wszystkim pięknej pogody i słodkiego lenistwa!

30.04.2003
14:26
[62]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

A ja wlasnie zakonczylem bolesny proces przemieniania mojej pracy wg zalecen prmotora. Dzieki temu praca urosla o 2 strony ;-) Fajnie ;-)
Teraz pomimo duzej niecheci bede kontynuowal dzielo rozwijajac koncepcje "rozwoju spoleczenstwa stanowego" ;-)

30.04.2003
15:05
[63]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

NO coz, bez choc ociupinki weny nie da sie pisac. A rodzenie jednego zdania przez 30 min a potem mazanie go jest bez sensu. Zawieszam dzialalnosc. Moze wieczorkiem...

Oj pustki pustki...

30.04.2003
20:14
smile
[64]

Etna [ Pretorianin ]

Hello Nazgulowicze!!!:)
Aleeeeee pustoooooooooooo;P
Właśnie wróciłam z zakupów w Tesco!!!:) Ale jedzenia ;P I to prawie wszystko dla mnie ;P
Jak rodzice wyjadą to będzie tyle jedzenia ze przy nauce nie będę się nudziła !!! :))))

Pozdrawiam i zmykam narazie :)

30.04.2003
20:55
smile
[65]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Welcom back ;-)

Rekonesans pubowy dokonany. Bylo milo, posmialismy sie, pogadali i wrocilem do domku. Dzis niestety nie moglismy sobie z przyjacipolmi posiedziec dluzej bo kazdy jutro rano cos ma wiec musi wczesnie wstac.

Ale i tak bylo fajnie ;-)

Widze ze pustki... Wszyscy gdzies wyjechali...

30.04.2003
21:00
[66]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Hejka wszystkim :)))) Jutro rano do muzeum na wystawę Makowskiego, a potem Lubień;P

Ezrael------>Było super, świetnie się bawiłam;) I dzienx za Jednorożca, ale tego akurat mam :>

30.04.2003
21:24
[67]

Mysza [ ]

Bardzo miły dzionek właśnie się kończy... bardzo rowerowo-jeżozwierzowo-piwno-erpegowy... uwielbiam takie leniwe dni... kiedy niczego nie muszę... kiedy wszystko przychodzi spontanicznie samo, z zadziwiającą łatwością... wyprawa na rowerku... jeżozwierzowanie się miedzy drzewami... wypijane powoli zimne piwko w upalne popołudnie... spontaniczna sesyjka erpegowa... a w perspektywie porażająco klarowna wizja wypadu nad jeziorko ze sprawdzoną ekipą... i na pohybel defetystycznym prognozom pogody... a wczorajszy orzeźwiający strzał w głowę z pistoletu na wodę rozjaśnił umysł i kazał wierzyć w powtórkę koncertu... TV Polonia, tajna broń KRRiTv... :)))))

30.04.2003
21:25
[68]

sarenka [ Senator ]

Witam wszystkich, co u Was słychać?

padam z nóg nie mam na nic sił chyba idę zaraz spać:/

30.04.2003
22:19
[69]

sarenka [ Senator ]

Ja uciekam, jestem aprawdę bardzo zmęczona i nie wytrzymam przy kompie juz dłuzej,spokonej nocy.

30.04.2003
22:21
[70]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Jeny, nie zauważyłam, że ktoś odświeżył Nazgula...:(

Jolo----->Jak praca?

Mysza----->Jeżozwierzo?!:) Nie Fiordo?

Sarenka------>Dobranoc :)

30.04.2003
22:28
[71]

Meeyka [ The Hunter ]

witajcie ludzie!!!!!!! jestem!

skonana polElfka opadla na lawe w swoim kaciku po czym usmiechnela sie slabo do reszty towarzystwa.

- Kto postawi mi piwo? Ale Reddsa, jesli mozna? :)

30.04.2003
22:31
[72]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Witaj Meeyka, ja piję tylko Reddsa, proszę!:D Co słychać?

30.04.2003
22:45
[73]

Meeyka [ The Hunter ]

witaj, Pelle! :) ach, u mnie stara bieda, do tego teraz jeszcze zmeczona :D

30.04.2003
22:59
smile
[74]

spooke [ Optymista ]

Witajcie!!! Jakże się cieszę, że długi weekend właśnie się zaczął :))))))

Co tam u Was słychać???

Piwo dla wszystkich====>

30.04.2003
23:02
[75]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Meeyka------>E tam, długi weekend jest! Trzeba się cieszyć:)

Spooke------->Witaj wampirku, jak tam książka? :):):):):):):)

30.04.2003
23:24
smile
[76]

spooke [ Optymista ]

Pelle --------> Heh, nieźle nieźle:D Jestem w połowie (koło 150 strony:)) Najbardziej podobał mi się opis jak koleś zawisł na sojej twarzy i jak mu skóra zaczęła schodzić z głowy. Wypasiony kawałek i tak przyjemnie krwawy :))))))

30.04.2003
23:49
[77]

spooke [ Optymista ]

Nio co jest??

Co tak ucichło???????://

01.05.2003
07:20
smile
[78]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Weekend czas zaczac ;-)

No to milego wypoczynku!

01.05.2003
09:56
smile
[79]

Etna [ Pretorianin ]

Hello:)
Witajcie w ten jakze sloneczny dzionek....
Heh rodzice jada do rodznki i Kasia czyli ja ;P Zostaje na 4 dni sama :)
Moze i bym sie cieszyla bardziej gdybym nie miala przed soba perspektywy 4 dni nauki....:/
Zajrze tu do was jak sie dziś moze obudzicie wreszcie !!!! ;)))
Halo?;P Nie zostawiajcie mnie wszyscy samej!!! :(

01.05.2003
13:52
[80]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Spooke------>Ty to masz krwawe rzeczy zawsze w głowie... polubiłbyś Mastertona, głowę daję:>

Właściwie przyszłam się pożegnać, bo niedługo jadę do Lubnia:) Wszystkim życzę udanego długiego weekendu, złapcie trochę słońca i nie wypalajcie oczu przed komputerem ciągle (np. z 10 godzin zmniejszcie siedzenie do 9;)

Papatki :)

01.05.2003
18:36
smile
[81]

Etna [ Pretorianin ]

Nie ma nikogo?:((((((
Trudno....pogadam sama do siebie.....
Zostalam sama, do kogos musze mowic nie?:(
Ehhhhhh........Wracajcie no ;P Co to ma byc?;P Nie wierze ze wszyscy nagle wyjechali...ok daje Wam ostatnia szanse....czekam do wieczora a jak sie nie pojawicie to........;)

01.05.2003
20:35
smile
[82]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No i jestem z powrotem :) Ależ taki wyjazd do rodzinki robi człowiekowi dobrze :) Ta leśniczówka wuja to naprawdę wspaniała sprawa :)

Ale popijawa woczoraj była, nie dość, że zakrapiana specjałami wuja włąsnej roboty (trunki po 60%) to jeszcze ciotkę spiliśmy, a ta wywinęła orła na żywopłocie, tak wstawionej rodzinki dawno nie widziałem :)))))) No i nie ma to jak szczere rozmowy na "nierrzeźwo" :)) Do następnego razu:)))

Jest tu ktoś jeszcze ??:)

01.05.2003
20:43
smile
[83]

Etna [ Pretorianin ]

Nareszcie ktos jest!!!
ja juz nie moglam wytrzymac tu sama :)

01.05.2003
20:50
smile
[84]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna::::>Wpadam i wypadam, bo zmęczony po podróży jestem :)) POza tym ja przecież brzydki i zośliwy jestem, więc raczej na mnie nie czekasz :PP

01.05.2003
20:53
smile
[85]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- to nie jest smieszne, musze siedziec sama w domu przez 3 dni:((((((
Nie mam sie do kogo odezwac ;( a na dodatek jeszcze sciga mnie mysl o tym ze musze sie uczyc:(
Beznadzieja:(

01.05.2003
21:11
smile
[86]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna::::>Nie lubisz sama siedzieć ?? :)) Ja kkocham mieć chałupę tylko i wyłącznie dla ssibie, mogę wtedy wszystko :))) A nauka pozwoli Ci zabić czas ;))))

01.05.2003
21:25
[87]

sarenka [ Senator ]

do karczmy weszła elfka, ej włosy rozwioane były przez wiatr, na jej twarzy widac było delikatne rumieńce od szybkiego marszu.

Witam wszystkich, właśnie wrociłam z dworu. co u Was słychać?

Etna -> nauka, ja stwierdziłam, ze moja nauka niewiele przynosi efektow.

Paudyn -> samotnie siedziec w domu, czasami jest milo, ale nie zawsze. gdy sie mam wolny domek, mozna robic wszystko, albo czuc ogromna samotnośc:/

spojrzała na w oczy krasnoluda, a potem oddaliła się do swego ulubionego kąta karczmy

01.05.2003
21:47
smile
[88]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- ja tez sobie lubie czasem posiedziec sama w domku ale przez dzien jeden np. a nie 3 dni i trzy noce :/

Sarenka - u mnie narzie cieńko z nauka, a samotnosc jest odczuwalna w duzym stopniu :/

01.05.2003
21:54
[89]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wiedźmino krasnolud pokiwał głową ze zrozumieniem...

Sarenka:::::>ja od zawsze wolałem samotność, świetnie się bawię w towarzystwie przyjaciół, ale nadchodzi chwila, kiedy chcę być sam i w samotności pomyśleć nad pewnymi sprawami, rozwiązać problemy, tudzież zrelaksować się...
Od jakichś 2 lat jeszcze bardziej cenię samotność...

Etna::::>A ja mam frajdę, jak rodzice wyjeżdżają na 2 tygodnie i zostawiają mnie na gospodarstiw... czuję się wtedy taki wolny...

01.05.2003
21:56
[90]

Etna [ Pretorianin ]

Pudyn- ale Ty pewnie jestes dwa razy wiekszy ode mnie i masz dwa razy mniejszy klopot w razie jakby sie cos stalo....no i pewnie z 6 razy mniej strachu :)

01.05.2003
22:00
[91]

sarenka [ Senator ]

Etna -> pozostaje mi zyczyc Ci powodzenia z nauka i walka z samotnoscia.

Paudyn -> Ja również jest samotnica i dobrze mi samej, ale nie zawsze.czasami jednak isamotnosc nie jest dobtrym rozwiazaniem i jest bardzo bolesna:/

01.05.2003
22:04
[92]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna:::::>Tylko dwa?? :)) Jestem niższy o 3 centymetry od Twojego brata i ważę ponad 90 kilo :))))

sarenka:::::>Czasami to boli, czasami jednak jest niezbędna do wyleczenia ran...

01.05.2003
22:06
[93]

Etna [ Pretorianin ]

Sarenka- Dziekuje :) Trzymaj kciuki :)

Heh...no juz mi troszke lepiej....mam nadzieje ze nic sie zlego nie stanie i nie bede miala powodow zeby sie bac!

01.05.2003
22:17
smile
[94]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- O Dzizas!!!! to moze zajmiesz sie albo zalozysz jakas firme ochroniarska ?;P

01.05.2003
22:22
smile
[95]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna::::>Cóż, zapomniałem dodać, że strachliwcem tez nie jestem :P :)))
O firmie ochroniarskiej myślałem, bo nikt mnie jakoś nie chce zaczepić :PP :)) Ale też nikogo niebyłoby stać na moje usługi :)))

sarenka:::::>Kiedyś wiatr rozgoni czarne chmury i zaświeci słońce, bądź cierpliwa...

Dobra, ja spadam na jakiś filmik :)) DOBRANOC :))

01.05.2003
22:24
[96]

sarenka [ Senator ]

Etna -> Będę trzymać. :)

Paudyn -> Masz racje. Ale to zalezy od człowieka, ale jak ja jestem sama w domu też się boję siedze na gorze, ze ktos wejdzie dolem, jestem na dole, ze ktos wejdzie piwnica, a tam to już w ogole w nocy boje sie zejsc, chociaz ostatnio nie tam bardzo. Ale my z Etna jestesmy tylko bezbronnymi kobietami, dziewczynkami *

*niepotrzebne skreslic

01.05.2003
22:38
smile
[97]

Etna [ Pretorianin ]

Sarenka - dokladnie , masz calkowita racje, facet to co innego , zawsze ma wieksze szanse na obrone w razie czego.
Dziekuje za kciuki:)

Paudyn- nio nie dziwie sie ....ze nikt nie zaczepia :)
W koncu nie dosc ze silny i duzo i niczego sie nie boi to jeszcze ponoc brzydki i zlosliwy ;P
Milego ogladania filmu :)

01.05.2003
22:47
smile
[98]

Etna [ Pretorianin ]

Dobranoc!! Ja tez mykam :)
Kolorowych snow i SPOKOJNEJ nocy!!:)

02.05.2003
00:38
[99]

sarenka [ Senator ]

Wszyscy już poszli także i ja udam się na spoczynek. Życzę spokojnej nocy i kolorowych snów.

02.05.2003
09:10
smile
[100]

Etna [ Pretorianin ]

Witam z rana :)
Wstalam i wyobraźcie sobie ze przezylam ;P Choc byly momenty zwatpienia ;P
Pieeeeeeeeekne sloneczko jest ze az nie chce sie isc na dwor bo goraco :)
Zostane wiec chyba dzis w domciu i zajme sie tym co planowalam....
Chcialambym zeby tylko troszke tego sloneczka wpadlo u mnie na balkon ....bo narazie na balkonie cien a wszedzie slonce :)

02.05.2003
10:35
smile
[101]

kami [ malutkie maleństwo ]

Witam w ten piekny majowy dizen:)))
W takie dni az chce sie zyc i juz nic nieboli:)

02.05.2003
11:49
smile
[102]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

No nie, z tym się akurat nie zgodzę. Mnie głowa boli. Po wczorajszym... ;) Sponiewierałem się okrutnie i przez pół nocy wąchałem kwiatki. Znalazłem fajne drzewko, nie wiem jaki to gatunek, ale jedno jest pewne - pachnie bosko. Cóz więc mi pozostało poza rozłożeniem koca i gapieniem się w niebo aż do 4 am?

Joł PałuDynie! Taki z Ciebie samotnik powiadasz? Ciekawe, chyba musimy kiedyś obgadać temat ;)Dokładnie, a dogłębnie. I przy piwku. Może być nawet wirtualne. Uwielbiam być sam w domu. U W I E L B I A M. Kropka. I całe szczęście, że od kilku lat zawsze jakoś tak wychodzi, że w wakacje wszyscy się rozjeżdżają, a ja mam ochotę zostać i przez miesiąc być panem domu. Cóż za rozkosz! Mogę śpiewać, tańczyć i chodzić nago z rękawiczką na głowie. I nikogo to nie obchodzi. No. Idę zażyć jakieś prochy, bo nie zacznę chyba dzisiaj normalnie funkcjonować... :)

02.05.2003
14:32
smile
[103]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

Zielonym nurtem Wisły płynęły dziś rano
Róża holenderska i - zwykłe guano.
Róża pociąga noskiem lekko z łobuzerska
I przedstawia się - "Jestem Róża Holenderska".
A guano, bidula, myśli, co by tu rzec,
Aby dumną różę szemnym tytułem urzec.
Myśli, aż w końcu mówi z żałośnym grymasem:
"A ja... ja jeszcze wczoraj byłem ananasem!"

:)

02.05.2003
14:45
smile
[104]

Etna [ Pretorianin ]

Hello again :)

Jaka piękna pogódka!!! Az chce sie uśmiechnąć :)))))))))))))))))))))))))))))) ;P

Ok widze ze was jak nie bylo tak nie ma za bardzo:)

Wracam do opalanie sie :) Korzystajcie ze sloneczka bo jutro ma padac!!! :))))))

02.05.2003
16:21
smile
[105]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Elloł :)) Pogoda wspaniała, nie da się ukryć :))

Ezrael::::>Kocham zostawać sam, z utęsknieniem czekam na wszelkie wyjazdy rodziców, gdy wreszcie poczuję tą swobodę i wolnośc, sprawiające że życie nabiera innej barwy, wcale nie szarej, wręcz przeciwnie :) Co do piwka, bardzo chętnie, choć wolałbym w realu rzecz jasna, kto wie, może ten biwak pod łodzią wypali ?? :)))
Ja też się skułem, ale przedwczoraj, na rodzinnej imprezce :)) Ciotka zahaftowała ogrodzenie i wywinęła orła na żywopłocie, tak wstawionej rodzinki dawno nie widziałem :))

Etna:::::>Hmmm, masz wporzo braciszka, straszny z niego luzak, no ale przecież nie spodziewałem się niczego innego :))

02.05.2003
16:35
smile
[106]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- chyba mi nie powiesz ze.....jak sie teraz skapnelam :
Mieszkasz w Warszawie a ze mowisz mi tak nagle o moim braciszku to jest cos nie halo wiec domyslam sie zekiedy on byl dzis w Wawie to sie spotkaliscie ? ;P
nieeeeeeeeeeeeeeee to niemozliwe ;P

02.05.2003
16:38
smile
[107]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna:::::>ależ jak najbardziej, nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności obalenia Tyskiego we własnym towarzystwie :)))

02.05.2003
16:40
smile
[108]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn - No matko kochana co sie dzieje w tym kraju ;P
Przeciez On Cie nie zna ;P Mogles go zabic albo cos....oooooooooo juz ja mu nagadam! ;P
hehehe nareszcie moglam powiedziec to co on by powiedzial :))))))))) ;P

02.05.2003
16:42
smile
[109]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna:::::>Czyżby mama zabroniła mu rozmawiać z obcymi ?? :PP :))
Jestem duży, ale nie jestem niebezpieczny...do czasu :))) Zresztą zgodnie stwierdziliśmy, że w razie zadymy, posłużyłbym się nim jako maczugą :DD

Hmmm, czyżby Jolo sam mówił Ci podobne rzeczy odniście Twoich spotkań ?? :))))

02.05.2003
16:46
smile
[110]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- nie ma go w gliwicach to dzieki bogu nie wie o wielu spawavh;P
Ale zdziwilbys sie ( a moze i nie) ;P co ostatnio gadal jak mu powiedzialam ze robie sobie balejaz;P Nawet rodzice staneli w mojej obronie :)

02.05.2003
16:55
smile
[111]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna:::::>No akurat dziś nic o Tobie nie gadał, więc masz sporo szczęścia :))) A co do bnalejaża, to jak każdy dobry brat, skrytykował szalony pomysł swojej siostry :))

02.05.2003
16:57
[112]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- a mowil ze dzis wraca do Łodzi?

02.05.2003
16:58
smile
[113]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna::::::>Mówił, że dziś wyjeżdza z Wawy, ale gdzie to nie wiem :)))))

02.05.2003
17:16
smile
[114]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- no wlasnie bo nie wiem czy jedzie do Łodzi czy od razu do wsi pod Łódz hehe :)

A propos ladnej pogody to widze ze uda;lo mi sie troszeczke opalic nawet :) oł yeah!! :)
Mam nadzieje ze bedzie dalej tak swiecilo to sloneczko jutro, pojutrze, popojutrze......
No w przyszlym tygodniu ma byc w koncu 28 stopni:))))))))
A tak w klimatach goracych to popijam sobie wlasnie gorący kubeczek :)
Mniam:)

02.05.2003
17:26
[115]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna:::::>I have no fuckin idea :)))

Widzę, że kontynuujesz rodzinne tradycje, Jolo chińskie zalewane zupki, a Ty gorące kubki, Boże tyle chemii w środku :)))

02.05.2003
17:28
smile
[116]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn - Czytajac Twojego posta bylam w trakcie planowania sobie jutrzejszego obiadku.....zgadnij co?;P hehe :)))))))

02.05.2003
17:32
smile
[117]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna:::::>Chińska zupka ?? :P

02.05.2003
17:37
smile
[118]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- oł yeah:)))))

02.05.2003
17:55
smile
[119]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna:::::>Smaczengo (łeeeee :))) No dobra, na razie idę się walnąć do wyrka :)) Będę później :)

02.05.2003
18:03
[120]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- Dziekuje ;P I kolorowych snow :)
Ja walcze z testami :)

02.05.2003
20:00
smile
[121]

Etna [ Pretorianin ]

Heh....testy na dzis rozwiazane....cienko jest ze mna :/

A tutaj puuuuuuuuuustki.....nieładnie :)
Jak wroce po serialu to macie tu byc :)

02.05.2003
22:00
[122]

sarenka [ Senator ]

Witam wszystkich, niedawno wróciłam z miasta, było bardzo sympatycznie. Co u Was słychać?

Etna -> Testy? mi wychodzą bardzo zle.

02.05.2003
22:02
[123]

Etna [ Pretorianin ]

Sarenko czy to nie Ty przypadkiem mowila mi ze z probnych mialas 96 punktow?;P
Ehhhh........nie zalamuj mnie, skoro tobie ida zle to co ja mam powiedziec?:/

02.05.2003
22:12
smile
[124]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Paudyn, Etna ---> I watching you! ;-)

Paudyn---> piwko to byl b.dobry pomysl ;-)))

02.05.2003
22:14
[125]

sarenka [ Senator ]

Etna -> 92, ale jak robiłam dzisiaj test z victora miałam punktów 34 chyba:/

02.05.2003
22:17
smile
[126]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jolo:::::>I can see that :) Mam nadzieję, że podróż się udała bez szczególnych ekscesów :)) Co do piwka, to to jest zawsze dobry pomysł :)) Szkoda tylko. że tak krótko i po jednym, ale to się jeszcze nadrobi :PP

Etna&Sarenka:::::>Nieszczęsne, ja za to mam teraz luzik, aż do jutra, kiedy to zacznę przygotowywać kolejny referacik :))

sarenka::::>"Tylko" 92?? Wstyd :PP No a te 34 to na ile możliwych, 35, czy 40 ?? :))))

02.05.2003
22:23
smile
[127]

Etna [ Pretorianin ]

Sarenka- ja tem mam w tych granicach z mat- przyr. a humanistyczne to sie jeszcze zobaczy.
Ja robie te ze strony gazety wyborczej. Sa zamieszczane w necie to sobie drukuje potem sprawdzam odpowiedzi. Ale narazie robilam tylko mat.- przyr. jutro humanistyczne na ktore licze bardziej i zobaczymy jak to bedzie.

Paudyn- Ty leniwcu wstretny!;P

Jolo- spotkania za moimi plecami;P Wszysc wiedza aja zawsze dowiaduje sie ostatnia ;P

02.05.2003
22:25
[128]

Etna [ Pretorianin ]

AAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!! ja nie chce tu siedziec sama o tej porze :/

02.05.2003
22:27
[129]

sarenka [ Senator ]

Etna -> ja również mat-przyr, ale ja na ten test bardziej liczę:/

paudyn -> Na 50, i nie badź złośliwy.

02.05.2003
22:29
smile
[130]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sarenka:::::>Nie moge nie być złośliwy skoro osiągasz satysfakcjonujące wyniki :))) Wyluzuj dziewczyno, takie testy są zawsze trudniejsze, żeby zmobilizować młodzież :)))

Etna::::>Ja też wygoniłem babcię, więc jestem w końcu sam :))

02.05.2003
22:35
smile
[131]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- chyba rzeczywisce jest cos w tym co mowisz....tak dzis siedzialam i zastanawialam se co jest grane ze niektorye pytanie sa takie trudne .... a na probnym nie bylo az tak trudno...no w kazdym razie nie az tak!

02.05.2003
22:36
[132]

sarenka [ Senator ]

to i ja dołaczam do klubu siedzących sam w domu. wszyscy pojechali na ognisko, ja nie miałam ochoty.

Paudyn -> powiedziałam sobie, że chce mieć minimalnie 80 punktów na 100. Inaczej boje sie, że mnie do liceum nie przyjmą , a złożyłam tylko jedno podanie:/

02.05.2003
22:38
[133]

sarenka [ Senator ]

Etna -> Nie wiem jaki Wy mieliście test próbny, ale chy ataki sam. Dla mnie on był prosty, tylko to glupie zadanie z optyki. Gdybym przed testem miała optyke omówiona to bym miala komplet punktów, a tak to nie wiedziałam jak je zrobić, bo jeszcze nie mielismy.

02.05.2003
22:41
[134]

Etna [ Pretorianin ]

Sarenka - chyba mialysmy wiec rozne testy probne bo u mnie optyki nie bylo;P I dobrze bo tez bym nie zrobila tego zadania. A ile mialas z humanistycznego a ile z mat.- przyr.??

02.05.2003
22:43
smile
[135]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dobra drogie Panie, uszy do góry, jakoś to będzie :o))))

A ja się pożegnam, bo idę filmik oglądać :))

DOBRANOC

02.05.2003
22:44
[136]

sarenka [ Senator ]

Etna -> Matematycznego i humanistycznego miałam po 46 punktów. Jeśli chodzi o zadanie to było na podstawie katów padania promieni i odbijanie ich.

02.05.2003
22:46
smile
[137]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn- uzaleznisz sie od filmow kiedys wesz?;P Kolorowych i spokojnych tego tobie i sobie przede wszystkim dzis (nie jestem egoistka ale tego wymaga moja obecna syuacja) zycze.

Sarenka- Tylko jedno podanie?? Ja jeszcze nie zlozylam zadnego ale mam 4 szkoly i nie wiem na ktora ta trzecia sie wlasnie zdecydowac eh :/

02.05.2003
22:49
[138]

sarenka [ Senator ]

PAudyn -> Spokojnych snów i miłego oglądani filmów.

Etna -> Do którego u Was można oddawać podania? U nas termin minał 30 kwietnia.

02.05.2003
22:50
[139]

Etna [ Pretorianin ]

Sarenka - to pisalysmy dwa rozne....Ja z zadan otwratych z mat- przyr. to mialam np. zadanie tekstowe na rownania z jakimis kajakami....zadanie z fizyki z wykorzystanie wzoru...pozniej jeszcze jedno z fzizyki, jakies zaleznosci ale nie pamietam juz jakie....i jeszcze jedno jakies z proba srebra czy jakos tak....z zadan otwarttych braklo mi ylko 2 punktow do max zawalilam tylko niektore zamkniete m.inn. z chemii i geografii....:/

02.05.2003
22:52
[140]

Etna [ Pretorianin ]

Sarenka- 30 kwietnia???? To niemozliwe....u nas dokumenty mozna skladac do 13 czerwca....

02.05.2003
22:54
[141]

Etna [ Pretorianin ]

Sarenka - a w jakim wojewodztwie mieszkasz jesli moge wiedziec?:) bo to troche niuczciwe w stosunku do was ze tylko do 30 kwietnia. My napiszemy egzamin i jeszcze mozemy skaladac papiery....

02.05.2003
22:54
smile
[142]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Witam po długiej nieobecności wieczorową porą.

Ja miałem z próbnego +\- 60.
Oto co mi dały 3 lata bardzo lekkiego podejścia do życia.Ale powiem wam,że nia żałuje.Pójde do jakiegoś średniego liceum,gdzie odnajde ludzi podobnych sobie.W końcu.
Przez jakiś m-c powtarzałem sobie wszystkie 3 klasy i teraz z testów wychodze obecnie obronną reką na 75.
Mam nadzieje,że jeszcze wyjde na ludzi...

btw.sarenka nie wiedziałem,że jesteś w moim wieku.

Ja nie złożyłem jeszcze(do 16 maja),mam na celowniku dwa LO,3 złoże do b.dobrego,może sie powiedzie?


02.05.2003
22:57
[143]

Etna [ Pretorianin ]

BarD- ja skladam podania do dwoch b. dobrych...wlasciwie najlepszych...a trzecie zastanawiam sie czy do podobnego czy troszke gorszego w razie jakby sie nie powieodlo:/

02.05.2003
22:59
smile
[144]

Etna [ Pretorianin ]

Ok ja sie pozegnam juz...Zycze wam i sobie spokojnej nocy;)
Do jutra! :)

02.05.2003
23:00
[145]

sarenka [ Senator ]

Etna -> Jestem z woj. lódzkiego. U nas podani można było do 30, potem swiadctwa do któregos czerwca a potem trzy dni na potwierdzenie przyjecia do szkoly;) Tak u nas jest.

Bard -> Ja powiem szcze rze że egzaminami bardziej sie przejmowałam e drugiej klasie niz obecnie. w tej chwili to mi za bardzo nie zalezy. chce dobrze napisac, ale nie robie praktycznie nic aby powiekszyc swoje szanse. mam takie przeczucie, ze czy bede sie uczyc czy nie i tak napisze tak samo. nie wiedziałes? dziwne, a myslełes, ze jestm mlodsza czy starsza?

02.05.2003
23:05
[146]

spooke [ Optymista ]

Witam wszystkich.

Ależ mieliśmy dziś piękny dzień i pomyśleć, że cały spędziłem w domu: rozwiązałem 3 egzaminy, troszke się pouczyłem
i poczytałem książkę.

Pelle ------> Heh, już go polubiłem. Deberwują mnie tylko te dokładne opisy. Jakby mnie obchodziło jakiej firmy koleś
wcina płatki.

02.05.2003
23:08
[147]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Etna-->Z tego co czytam nie może Ci sie nie powieść;)
I nawet,jak za pierwszym razem sie nie dostaniesz,zawsze warto napisać odwołanie,zazwyczaj pomaga(choćby argument że złożyłaś tylko do tego i sytuacja jest krytyczna).
Dobrej nocy.

sarenka-->Starsza,zawsze nieodmiennie kojarzyłem Ciebie z Magda i Nadhią i blumschen,dużo tu z Kraka,myślałem że
i Ty jestes.

I też dodam jeszcze,że mimo niezawysokich notów z testu jestem spokojny,sam nie wiem czemu...

Uciekam,musze sie jeszcze zmierzyć z procesami cieplnymi.
Snów.

02.05.2003
23:19
[148]

sarenka [ Senator ]

Bard -> Ale Nadhia też jest w naszym wieku;)

spooke -> Witaj, krwi?

02.05.2003
23:25
smile
[149]

spooke [ Optymista ]

sarenka ----------> Ohhh... jak zawsze wiesz czego mi trzeba ;))))))

02.05.2003
23:29
[150]

sarenka [ Senator ]

Spooke -> Ja nic nie wiem. A Tobie jak nauka idzie?

02.05.2003
23:32
[151]

kami [ malutkie maleństwo ]

Witam naszych zakuwajacych do egzaminow:) Jak wam idzie maluchy? ;)

02.05.2003
23:35
[152]

sarenka [ Senator ]

Kami ->Witaj, Nie najlepiej, ale się nie przejmuję, jak będę sie przed tym bardzo denerwować to co bedzie przed matura?

02.05.2003
23:37
smile
[153]

spooke [ Optymista ]

Dziś przejzałem tablice matematyczne, gdyż zawsze miałem problemy z zapamiętanie tych wszystkich wzorów na pola, promienie okręgów wpisanych i opisanych, objętości itp. Rozwiązałem 3 testy z polaka, ale tylko pytania zamkniete :) Napisałem na 17 pkt z 20 wiec srednio. Przeczytałem także wszystkie wiersze, które nam Maćkowiaczka zadała. Jutro zamierzam napisac jeszcze z 3 egzaminy i może jakąś rozprawke skrobne, ale to zobacze :D

02.05.2003
23:40
[154]

kami [ malutkie maleństwo ]

Az milo popatrzec jak inni zakuwaja:)) Nie no zartuje oczywiscie, ale wy to nie macie sie czym przejmowac jak was znam. Napiszecie na maksa na pewno, w Belchatowie jest taka zdolna mlodziez przeciez:))) Np oprocz was ja:)

02.05.2003
23:45
smile
[155]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

kami-->jakoś idzie-->

sarenka-->No i masz babo placek;)Oczywiście,starsza\młodsza nie kojarzyłem na podstawie wypowiedzi,jakoś z początku mi sie zakodowało.

spooke-->Ty też,to nas cała chmara widze.Sarenka,Nadhia,spooke,ja,Etna...

ktoś jeszcze?

nie dam rady z tą fizyką.nie to,żeby była jakaś skąplikowana,tylko coś czuje,rano bede miał wiekszą efetywność...

ja skompletowałem wszystkie wzory nad moim przepasiastym wyrkiem i jedziemy równo,już umiem zdecydowaną wiekszość;)


p.s.mam nadzieje,ze nikogo nie draznia te moje obrazki,ale są tak jakoś adekwatne do sytuacji...

02.05.2003
23:53
[156]

spooke [ Optymista ]

Kami --------> Wiesz może i młodzież w naszym mieście jest zdolna. Niestety są takei wyjątki jak ja, ale czy tak czy siak to się nie przejmuje. Najwyżej rok sobie pokibluje, zapoznam się z kumplami spod bloku :)))))

Bard --------> Heh fizyki jakoś mi się nie chce uczyć. Wierze że to umiem choć jest to tylko złudne marzenie bo prawda jest taka że mam pustke w głowie :D Teraz bede uczył sie bioli bo babka wpadla na pomysł, ze przed samym egzaminem zrobi nam sprawdzian:/ Jeszcze chemie organiczna musze sobie przestidiowac bo nasza kochana nauczycielka niestety nie zdazyla nam przekazac wszystkiego co trzeba :)

02.05.2003
23:54
[157]

sarenka [ Senator ]

Kami -> Tak, tak w bełchatowie zdolna młodzież, phi, proszę sobie zartów nie robić.

spooke -> z polskiego ni nie zrobilam, jesczez:/

Bard -> ja też obawiałam się fizyki, ale jak przejzałam zeszyt to stwierdziłam, że nie mam zbytnio czym. boje sie biologii i geografii troche i moze historii.

02.05.2003
23:57
[158]

kami [ malutkie maleństwo ]

Spooke --> tak naprawde to mlodziez tutaj jest taka sama jak wszedzie czyli w wiekszosci zdegenerowana i nieodpowiedzialna. Przepraszam jesli kogos urazam ale niestety z moich obserwacji wynika ze osoby do powiedzmy 23 roku zycia to na ogole nieodpowiedzialne szczeniaki. To taka dygresja tylko:) A Toie na pewno pojdzie swietnie, ta wasza klasa jest podobno calekim niezla:)

03.05.2003
00:03
smile
[159]

spooke [ Optymista ]

Kami -------> Klasa jak klasa, rzeczywiscie jest dobra. Ja czasami się zastanawiam co ja tam robie :))))

Sarenka --> Właściwie to nie miałem zamiaru się zabrać za polski. Jednak stwierdziłem, że moge sobie coś tam zrobić.
I tak bardziej obawiam się matmy bo na obu probnych mi kiepsko wyszła, gorzej od polaka (o dziwo)

03.05.2003
00:21
[160]

kami [ malutkie maleństwo ]

Ja sie juz pozegnam. Znow pewnie bede miec ciekawe sny..:)

Spokojnej nocy.

03.05.2003
00:23
[161]

sarenka [ Senator ]

Kami -> Spokojnej nocy.

spooke-> No cóz, ja miłam oba wyniki takie same, wiec nie moge powiedziec,że któryś napisałam lepiej, aczkolwiek jestem zdziwiona, ze polski poszedł mi tak dobrze.

03.05.2003
00:26
[162]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Kami,Spooke---> jako 24-letni ODPOWIEDZIALNY ;-) czlowiek zgodze sie ze do 23 roku to straszne szczeniactwo... buahahaha ;-)
A tak powazniej to mozna spotkac tak samo odpowiedzialnego i madrego powiedzmy 18-latka jak i idiotycznego i nieodpowiedzialnego 27 latka... tu nie ma reguly. To sa ludzie.

03.05.2003
00:30
[163]

sarenka [ Senator ]

Jolo -> Mam podobne zdanie, nie mozna jakkby to powiedzieć szufladkować ludzi ze wzgledu na ich wiek.

03.05.2003
00:39
smile
[164]

spooke [ Optymista ]

Nie wiem... może rzeczywiście jeszcze jestem szczeniakiem i nie wiem co to znaczy odpowiedzialna, mądra osoba, ale
uważam, ze jest wiele osób w moim wieku, które właśnie takie są i nie sądze by wiek miał jaki kolwiek na to wpływ.

Sarenka --------> A ja się nie dziwie, że tak dobrze Ci poszłedł :)

Jolo -------------> Witaj! Może piwko ======>

03.05.2003
00:46
[165]

sarenka [ Senator ]

spooke -> A ja się dziewię.

Ja już się z Wami pożegnam, cieszę się, że nie bedę dzisiaj zamykac karczmy tak jak wczoraj. Spokojnej nocy i pięknych snów.

03.05.2003
01:17
smile
[166]

spooke [ Optymista ]

Czyżbym sam został?? Aż się wierzyć nie chce!

Nio to ja zamykam karczmę. Zostawiam piwo dla wszystkich, którzy przybędą lub kryką się w cieniu.

Życze strasznych, krwawych snów (czyli tych najprzyjemniejszych ;))

03.05.2003
08:24
smile
[167]

Etna [ Pretorianin ]

Heh Dzien Doberek!!:)
Wiem ze wczesnie jak na sobote ale jakos tak sie obudzialam nic nie poradze:)
Zreszta mam dzis duzo do zrobienia :P
Musze rozwiazac jakies testy, posprzaztac cale mieszkanko(wiadomo chyba kto mi kazal) ;P i doprowadzic pokoj do uzytku (sterta ubran na krzesle ktora zaczyna juz siegac wyzej od stolika czyli okolo 80 cm).;P
Pozdrawiam i Zycze wszystkim ladnej pogody bo z tego co widze to u nas sloneczka nie ma :/

03.05.2003
08:25
smile
[168]

Etna [ Pretorianin ]

AAAAAAA !!! no i chcialam to powiedziec:

Otwieram Karczme Drodzy Państwo!! :)

03.05.2003
09:15
smile
[169]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ehhh ale mi się fajnie spało, a tu czas wstawać :PP

Miłego dzionka:)

03.05.2003
09:39
smile
[170]

Etna [ Pretorianin ]

Ale z was śpiochy !!!! Ja juz wstalam ubralam sie bylam z piesem i zjadlam sniadanko a teraz.....
teraz ruszam doprowadzic moj pokooik do porzdnego wygladu:)
jejeje ;P
sama radosc;P Ok wiec misja nr 1 rozpoczeta......

03.05.2003
09:44
smile
[171]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A ja właśnnie smażę sobie kiełbaskę na jajecznicę :))

03.05.2003
09:46
smile
[172]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Witam wszystkich i uciekam robic sniadanie, a potem ewakuacja z Łodzi ;-)
Nawet pogoda sie poprawia po porannych deszczykach.
A no i nawet mi sie cos dzis snilo, ale nie powiem co.... bo zapomnialem ;-) Pamietam tylko ze wiazalo sie to w jakis sposob z Hollywood. Ale nie pamietam kompletnie o co chodzilo.
OK, znikam...

Milego dzionka ;-)

03.05.2003
09:47
smile
[173]

Etna [ Pretorianin ]

Misja nr 1 :odkopanie dywanu spod sterty ubran....
Wykonano ...

03.05.2003
09:47
smile
[174]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Paudyn----> smacznego ;-)

03.05.2003
09:50
smile
[175]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jolo::::>Hejka. Dzięki, jestem na drugim etapie, wbiłem już na patelnię jajka i idę je przewrócić ;o))))

03.05.2003
09:50
smile
[176]

Etna [ Pretorianin ]

Jolo- ja wiem ja wiem!!! snilo ci sie .....o byla przyszlosc Twojej siostry :)))
Przeciez od zawsze mowilam ze bede slawna! :P
Ha! zobaczycie :)

W teleturnieju ktorymmam przypadkowo wlaczony na...nie powiem jakim programie bo to bylaby reklama ;P
Btlo pytanie ....taka krzyzowke rozwiazuja....i bylo pytanie "Misato z Politechnika Śląską"
i literki sa....
A babka tam mysli mysli, jej czas minal przeszlo na takieho goscia on tez mysli mysli....
Co za ludzieeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! a odpowiedz....Gliwice !

Przelaczylam program...glupi ludzie eh:/

03.05.2003
09:57
smile
[177]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna::::>Jasne że będziesz, z Twoją gadaną załapiesz się na audycję radiową w toku "Wszyztko o mnie" :))) To się raczej nigdy nie skończy ;)))

03.05.2003
10:01
smile
[178]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Paudyn---> buahaha, punkt dla Ciebie. Obawiam sie ze to musialaby byc osobna stacja z jedna tylko audycja- "Zywot Etny" ;-)

03.05.2003
10:03
smile
[179]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jolo:::::>To może pamiętnik w formie książkowej, byłoby to grubsze i miało więcej tomów niż encyklopedia Brittanica, a przy tym te ciągłe aktualizacje i kontynuacje, na tym można zbić majątek :PP :))))

03.05.2003
10:08
smile
[180]

Etna [ Pretorianin ]

Paudyn & Jolo- Chlopaki wy sie tu zajmusiecie planowaniem mojej kariery ;P
A ja musze myc naczycia heh....swoja droga dlaczego zawsze kiedymyje naczycia jestm cala mokra bo jakos tak ta wredna wyda wylewa sie na mnie ze zlewozmywaka?;P

Hmn....moze oglosze casting na ...zaplanowanie mi kariery?;P
no bo na ochroniarza to wiadomo kto by wygral nie Paudyn ?;PPP

03.05.2003
10:11
smile
[181]

Etna [ Pretorianin ]

Ah no i:
Misja nr 2 :
Zmywanie nacyc zalegających w zlewozmywaku po dwudniowym obzeraniu sie ....-
- [/B] Wykonanao! :)

03.05.2003
10:12
smile
[182]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No jasne, że bym wygrał konkurs na ochroniarza i dlatego nie startuję, daję szanse innym :))

03.05.2003
10:12
smile
[183]

Etna [ Pretorianin ]

YYY.... w ostatnim poscie ujawil sie moj talenyt hehe ;P
Tylko ja moge zaznaczyc zeby mi pogrubilo a pozniej wylaczyc ta zakladke ...eh tak, tak ....wiem jak to jest byc ofiarą losu;P

03.05.2003
10:20
smile
[184]

Etna [ Pretorianin ]

Jolo!
Powiedz Sylwi ze przepuscila dzis bajke na tv o 8.25 pt. "Smocze opowiesci"! :))))
(Ja wcale nie jestem zlosliwa ) :)

03.05.2003
10:22
smile
[185]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Etna:::::>Niektórzy mają lepsze zajęcie niż siedzieć i gapić się w telewzior, to tylko Ty będziesz kiedyś telenowelową maniaczką, o ile już nie jesteś ;))))

03.05.2003
10:28
smile
[186]

Vilya [ Wilczyca Stepowa ]

Pozdrowienia od pana Gienia spod monopolowego na zielonej Lubelszczyźnie, gdzie trawa jest zieleńsza, a gawrony czarniejsze i bardziej wrzaskliwie kraczą.
Mam nadzieję, że macie równie udany, leniwy weekend, jak ja.

03.05.2003
10:32
[187]

Etna [ Pretorianin ]

Vilya- Leniwym to w moim wypadku racze nie da sie go nazwac ....naokolo mnie nauka testy egzaminy ktore sie zblizaja...a dzis jeszcze sparzatanie ehhhhhhhhhhhhh....co tu duzo gadac...bardzo pracowicie...

03.05.2003
10:37
smile
[188]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

No to czas na wyjazd z tego miasta ;-) Milego weekendu.

Vilya----> oj owszem owszem. Weekend mija w bardzo milym i niestandardowym rytmie. Ozywcze to dla ducha i ciala ;-)

Do zobaczenia pewnie jutro wieczorkiem ;-)

03.05.2003
10:39
smile
[189]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ptaszki ptaszkami, drzewka drzewkami, gawrony gawronami, a za to u wujka w okolicach leśniczówki są dziki :)))

No, na mnie czas, nie rozrabiajcie tu za bardzo, bo Etna i tak ma co sprzątać ;PP :))))

No to pa lenie ;o)))

03.05.2003
10:48
smile
[190]

Etna [ Pretorianin ]

Jolo- papapa braciszku baw sie dobrze przy przekopywaniu ogrodka uheheheh :)))))) ol yeah! ;P

Paudyn- Ty mnie nie nwerwiaj nawet....sam powinienes sprzatac...!!!

Swoja droga to kurcze zadzownil tata do mnie i mu mowie ze nie moge sie uczyc bo sparzatam! z naciskiem na sprzatam! a on no tak tak cos tam....nic nie powiedzial a stylu" To Kasiu ucz sie biedactwo a nie zajmuj sie miesznaiem bo jemu sie nic nie stanie a jk ty nie zdasz to bedzoe gorzej" eHHH powiedzial tylko "dzis jest swieto" .
Cos tu jest nie halo!
Nikogo juz nie obchodz chlip chlip.:P

03.05.2003
12:13
smile
[191]

Etna [ Pretorianin ]

No heh!
Misja nr 3:
Scieranie zalegającej warstwy kurzu w całym mieszkanu....
Wykonano!

btw. Nie będę moze wspominala ze największą przyjemność sprawiło mi ścieranie kurzu w łazience i układanie tam właśnie wszystkiego na półkach:)))
No i może jeszcze myciie luster:))

A teraz będzie gorzej.....
Misja nr 4;P - Siłowanie sie z odkurzaczem...

Rozpoczęto!! :/

03.05.2003
13:09
[192]

kami [ malutkie maleństwo ]

Droga spolecznosci nazgulowska, zanim jeszcze raz na mnie najedziecie przeczytajcie dokladnie co napisalam! WIEKSZOSC- slowo klucz, wiekszosc a nie wszyscy.

03.05.2003
13:19
smile
[193]

Etna [ Pretorianin ]

OK ! koniec z odkurzaniem ze scieraniek kurzow z myciem naczyn. itd. na dzis
KONIEC!!!

Ale jestem gloooooooooodna!!!! Praca sprawila ze zaczelam miec wilczy apetyt czy cos ;P
Dobrze ze tak rzadko pracuje bo przytylabym o 20 kilo chyba ;P

03.05.2003
14:06
smile
[194]

Etna [ Pretorianin ]

Oto bilans jedzenia przeze mnie zupki chinskiej:
- jeden poparzony jezyk,
- jeden katar,
- jedno przejedzenie.

Uh...umieram....po tym odkurzaniu cos mi w kregoslupie przeskoczylo czy cos i boli ....ciezkie jest zycie staruszki ;P

03.05.2003
14:22
smile
[195]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wpadłem sprawdzić, co u Was słychać :))

Etna::::>Katar??:)) Jak to możliwe :PP

03.05.2003
14:33
smile
[196]

Etna [ Pretorianin ]

No wyobraź sobie ze katar ;P
Moglam nie dac sie tacie jak poduwal mi w tesco najostrzejsza zupke z naostrzejszych eh...naiwna ze mnie istotka :P

03.05.2003
14:40
smile
[197]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No jakoś nie mogę sobie wyobrazić, pomimo że moja wyobraźnia jest baaardzo bujna :PP


A co do zupki, to masz nauczkę na przyszłość :))) Choć ja akurat bardzo lubię ostrą :) Zawsze do każdej zupy dodaję tonę pieprzu :)

03.05.2003
14:49
smile
[198]

Etna [ Pretorianin ]

Eh....czas isc z piesem bo nikt inny nie pojdzie (zwazywszy na to ze jestem sama w domku) :P

03.05.2003
14:50
smile
[199]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Idź idź, spacerek dobrze robi na krążenie :PP :))

03.05.2003
14:55
smile
[200]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Do nowej części zaprosi nas ten sympatyczny osobnik :PP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.