
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia
U nas zawsze jest wesoło, słonko zawsze świeci nam, a ludzie rześko i ochoczo prowadzą dialog na sto dwa :P U nas Ci piwa pod dostatkiem, i dziewczyn ładnych też, przyłącz się brachu i siostro do rozmowy, a obiecuje spodoba Ci się :-D
To jest część nr: 9
Ci, którzy życzą sobie by ich nicki były we wstępniaku:
1. Justa
2. K@mil
3.Hellcat
4.Raynor
:-D
Rekord postów w jednym wątku: 1070
Link do poprzedniej części:

L@WYER [ Valaraukar ]
jestem

K@mil [ Wirnik ]
A gdzie numer części ??

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Camper ! :P
Trzeci ?
Siemanko ludziska ! I co Wy na to ?!?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Cainoor::::>Dałeś ciała :DD
Sasanka [ Generaďż˝ ]
znou narzekacie :///

K@mil [ Wirnik ]
Cainoor ===> ZAPOMNIAŁES NUMERU CZĘŚCI W TYTULE :-(

L@WYER [ Valaraukar ]
Cainoor --> ale podpadłeś. Dlaczego mnie tam nie ma (znaczy się we wstepniaku) ?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
eeeee....a mi tam sie podoba...zreszta ostatnio mi wszystko jedno...ide sobie...nara:))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sasanka::::>Nie mamy lepszych rozrywek :PP :)))

Pijus [ Legend ]
Cainoor -och ach och
wtopa na calego:PPPPPPP

Cainoor [ Mów mi wuju ]
L@WYER ---> Patrzyłem na liste z 3 czesci w tyl i dales siebie do "mi to zwisa" :P
A numeru nie ma spcejalnie ! i co ? hehe

juuusta [ malinka ]
Cainoor==>a L@WYER? on też chciał :)
i wogóle co to za zmiany, gdzie komunikat o hodowli warzyw? :P może być :)

L@WYER [ Valaraukar ]
I jeszcze nie ma naszego sztandarowego pytania ...

Sasanka [ Generaďż˝ ]
widze ,dlatego nie bede wiecej nic nowego zakladac jesli chodzi o wyspe:-) tzn zadnego nowego watku:-)

K@mil [ Wirnik ]
Cainoor ===> Dzięki za wyróżnienie :-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sasanka::::>looooser :))))))
justa::::>Co do eksperymentów, przekonasz się w praniu :PP
Ja się żegnam, DOBRANOC :))

Pijus [ Legend ]
z pytaniem to akurat prawda..
Ale Ilek byl przy zakadaniu...wiec pytanie nie mialo by sesnu:)))))
Cainoor [ Mów mi wuju ]
L@WYER ---> Jakiego pytania ? Chodzi o te buraki ? zapomniałem, przyznaje się.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
aaa gdzie jest ILEK ! no tak... sorx :P

K@mil [ Wirnik ]
Ide w końcu spać. Papa

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Dobra ja też sie zawijam. Niech każdy kto zakłada wątek robi to po swojemu i tyle ! :P Ja Wam mogę zakładać, ale obiecuje, że każdy będzie inny :-)
Dobranoc wszystkim !

juuusta [ malinka ]
tez się żegnam, dobranoc

L@WYER [ Valaraukar ]
No dobra proponuje zagłosować na temat:
Czy pozwolimy żeby cainoor założył kiedyś jakis wątek?
NIE
1. L@WYER
2.
TAK
1.
2.

L@WYER [ Valaraukar ]
Ale jestem wrrrredny, nieprawdaż ?
:D :D :D
A tak w ogóle to ktos jeszcze tu jest ?

juuusta [ malinka ]
ja jestem, miałam spać ale coś mi nie wyszło :)
juuusta [ malinka ]
wszyscy już śpią, ja też powinnam
dobranoc po raz drugi :)

Straszliwy Pedro [ Konsul ]
Witam po kilkudniowej nieobenosci spowodowanej wojazami po kraju.
Nikogo nie ma? Ide spac, jutro Katowcie, a za niedlugo Wawa.
juuusta --> Nie wyszlo Tobie, czy banicie? :>

K@mil [ Wirnik ]
Witam w ten piękny poranek.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
O której Ty wstajesz !?! Współczuje :-P
L@WYER --->
Czy pozwolimy żeby cainoor założył kiedyś jakis wątek?
NIE
1. L@WYER
2. Cainoor
:-D

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no i co z sobota?? sa juz jakies ustalenia??

Pamir [ Generaďż˝ ]
Witam GOLasów właśnie wstałem ;-)
ILEK >> brak :-), ale można coś ustalić :-D, jeśli będę w Warszawie to cos się wymyśli, w ostateczności będzie się improwizowało ;-D
Cainoor&Pijus >> hmm to co z tymi pannami? za kogo zapłaciliście w takim razie skoro nie wiecie czy z kimś idziecie czy nie ;-)
L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> na razie mamy tylko godzinę spotkania - 20.00.
Moje apele o propozycje miejsca przeszły bez echa.
Raynor [ Big Man ]
Witam!
Dzis kolejny dzien narzekan i niekonczoncej sie walki z nauczycielami, trudnej ale bardzo satysfakcjonujacej :)))
Sasanka [ Generaďż˝ ]
hej :-))
chyba bede chora:-/ a taka ladna pogoda ...hm...

Pamir [ Generaďż˝ ]
Sasanka bez takich jutro impreza !!!!!!!

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pamir - spoko:-DD
na impreze ozdrowieje:-DDD

Pamir [ Generaďż˝ ]
No ja myślę !!!, bo kto mi inaczej znajdzie dziewczynę ;-P
Jak idzie nauka? ja teraz udaje że się uczę matmy :-D
POzdrowionka zdrowiej prędko
;-)
Raynor [ Big Man ]
Hehe, tymczasowe wyzdrowienie :))))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ych...Pamir...mialem tego nie pisac...ale co tam...
A o ziomkach z rejonu to sie zapomina!!!
Pamir [ Generaďż˝ ]
ILEK ?? hmmmm? nie załapałem, ja o was nie zapomniałem, o co chodzi?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
niewazne:PPP...ale w delikatesach to juz lepiej zakupow nie rob:))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> taaaak, NIEKTÓRZY mają problemy z pamięcią jak wszyscy diabli :>, no nie ?
Pamir [ Generaďż˝ ]
yyy heheheh, qrna o czym ja nie wiem? chodzi o imprezę? przecież pisałem jakieś dużo postów temu kto chce się ze mną zabrać i jedyni którzy się zgłosili byli : Sasanka Cainoor i Pijus.... nie ja wybierałem kto idzie zgłosić mógł się każdy....

Pamir [ Generaďż˝ ]
L@WYER >> hehe ;-)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
a olej nas przy kolejnej imperce to ci jeszcze Kwiryne i Klifa zablokuje:PPPPPPPP

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
zartuje przeciez...ale jakos musialem to przeoczyc...zreszta Matki Boskiej Pienieznej dopiero w piatek...a jak w srode to bedzie cud:)))))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
Pamir --> aj Ci urządzę blokadę Pawiaka i BeverlyHills ;)
Pamir [ Generaďż˝ ]
heheh ILEK możesz przecież iść wystarczy powiedzieć, ja się chyba ze 3 razy na forum pytałem kto chce iść i się nie odezwałeś....

Pamir [ Generaďż˝ ]
Zablokujcie mi szkołę w dniu matury :-D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
L@WYER----->a ty tez sie lepiej nie odzywaj...wziales od Zielonego maszynke a ja teraz zarosniety chodze:))))...(podpale meblowy i Grycana):))))))))
Pamir---->spox....przeciez widzialem jak gadaliscie...ale niespecjalnie moge isc wiec sie nie udzielalem....ZARTOWALEM z tymi Delami,Kwiryna i Klifem:)))))))))
heheheh...ale go wzielo:))))...

Pamir [ Generaďż˝ ]
ILEK wiem wiem :-), a co byście powiedzieli na browar któregoś dnia? tak po prostu a nie jakiś zlot :-D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
heh...no mnie bardzo latwo zlapac(szczegolnie w mojej obecnej sytulacji)...od 19 na rejonie za Delikatesami...a jezeli tam mnie nie bedzie to Plastyczne:))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
Pamir ; ILEK --> pomysł jest niezły - jutro np. pracuję do 5tej.

K@mil [ Wirnik ]
Witajcie, właśnie wróciłem ze szkoly.
Pamir [ Generaďż˝ ]
K@mil >> Witaj :-)
L@WYER >> ehhh jutro nie wiem czy dam radę.....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Hmm widzę, że piwne spotkanie wkracza w mniej oficjalną fazę :)) Skończy się na popijawie pod płotem :PP

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Witam !
Pamir ---> Ja idę z niunią o imieniu Aleksandra :-) Dam Ci znać na gg zaraz. A wiesz w końcu kogo bierze Pijus ? :P

Pamir [ Generaďż˝ ]
Cainoor >> spoko :-)
Paudyn >> hehe no wiesz piwa nigdy dosyć ;-) co nie Cainoor? ;-)

Pijus [ Legend ]
Cainoor - tego nawet ja nie wiem...Jeszcze...Ale mam juz plan zapasowy:)))))
Pamir - odezwe sie wieczorem na gg!!

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> w razie ładnej pogody zamiast "pod płotem" proponowałbym na Cytadeli :D

Pamir [ Generaďż˝ ]
Pijus >> oki :-D, a przy okazji zapraszam do wątku o tuningu ;-D

Pamir [ Generaďż˝ ]
halo wyspiarze wstawać :-D
Hellcat [ Legend ]
Hmm, jak taka pogoda się utrzyma do lata, to bedzie fajnie :-)
Pamir [ Generaďż˝ ]
Nic mi o pogodzie nie mówcie.... jak ja mam się uczyć jak tak ładnie za oknem dziś było ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Może być Cytadela, może być inne klimatyczne miejsce na świeżym powietrzu :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> Cytadela ma świetny klimat - są tam przecież Święte Drzewa.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>No to walimy... znaczy się na Cytradelę :)))

Pamir [ Generaďż˝ ]
Na cytadelę!!!! hehe ;-D

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> od razu ;) tyle, że tam wybrałbym się trochę wcześniej - np. koło szóstej.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No problemu, wystarczy wybrać dzień :))

L@WYER [ Valaraukar ]
może byc np. czwartek ??

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
W czwartek mnie nie ma :/ Wolałbym tą sobotę :D

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> czemu nie ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jutro jadę do Białej Podlaskio na imieniny wujka, wracam dopiero w czwartek wieczorem, a w piątek mam gości i nie wiem ile mi się zejdzie, no a sobota absolutnie wolna, więc nie byłoby żadnego problemu :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> spoko - w sobotę mam wolne i moge pić ;) ile dusza zapragnie.

K@mil [ Wirnik ]
O czym gadacie ?? :-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Nie wiem jeszcze o której dokładnie będę wracał w czwartek, może wcześniej, jakby coś się zmieniło, zadzwonię wcześniej lub dam znać na forum :))
K@kil:::>Wciąż o tym samym :)
Pamir [ Generaďż˝ ]
Znikam będę wieczorem po 22 narka

K@mil [ Wirnik ]
Paudyn ===> Czyli o czym ?? :-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> spox - jakby co, mój numer znasz :D
Raynor [ Big Man ]
Jaka Cytadela bo za bardzo nie jestem obeznany ;)))
jakies szczegoliki ???

L@WYER [ Valaraukar ]
Prawdopodobnie w sobotę, koło (w zależnosci od ustaleń) szóstej lub ósmej, na Cytadeli, przy Świętych Drzewach spotkamy się na małym piwku . Jeśli pogoda dopisze ...

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Czy nie chodzi przypadkiem o Cytadelę przy Wilsona ?? :-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER:::>Ofkors, znam i odezwę się w razie potrzeby :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Cainoor --> raczej przy moście Gdańskim. Przy placu Wilsona jest park bodajże Żeromskiego - kiedys, w liceum moi dwaj kumple z klasy po pijaku połamali sobie nogi - każdy prawą - to był dopiero wielki LOL

Raynor [ Big Man ]
ale gdzie jest ta Cytadela lub te swiete drzewa ??
moze sie dolacze jesli nikt nie ma nic przeciwko :))

L@WYER [ Valaraukar ]
Raynor --> :D
Cytadela Warszawska, twierdza rosyjska zbudowana w Warszawie w latach 1832-1834 na koszt miasta, z rozkazu cara Mikołaja I Romanowa, zwana oficjalnie Cytadelą Aleksandrowską. Wzniesiona głównie w celu utrzymania kontroli nad Warszawą, jako reakcja na powstanie listopadowe 1830-1831. Jej integralną częścią był X Pawilon - główne więzienie polityczne Królestwa Polskiego, miejsce straceń polskich patriotów, uczestników zrywów niepodległościowych i działaczy ruchu rewolucyjnego. Jako więzienie przestała działać w latach 1923-1925. Od 1963 X Pawilon przekształcono w muzeum.
Cytadela ciągnie sie mniej więcej od mostu Gdańskiego, do wysokości Spójni - z drugiej strony dochodzi do placu Inwalidów.Na jej terenie, obok Bramy Straceń znajdują się Święte drzewa.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
A wiecie kto siedział w celi (chyba) nr 23 w XX wieku w tej Cytadeli ? :-)
Raynor [ Big Man ]
hehe, dzienx. Wstyd mi :PP Mam 15 lat i takich rzeczy nie wiedziec, ale to dlatego ze nie mam potrzeby jezdzic po calym miescie.
Raynor [ Big Man ]
Cainoor ===> nie bede zgadywal :)))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
Raynor --> moje dawne LO znajduje się w tamtej okolicy, wię Cytadela była świetnym miejscem na małe wagary z piwkiem w plecaku :D
Raynor [ Big Man ]
L@WYER ===> ja mam tekie szczescie ze u mnie na goclawiu mam dwa jeziorka gdzie przy chmielowym nektarze poddajemy sie rozmowa, rozmyslenia i ciekawym spostrzezenia :)))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
elo :-)
Pamir , Pijus, Cainoor - czy jutro jakos sie umawiamy przed tym klubem? na ktora to w ogole jest??
Raynor [ Big Man ]
joł!!!
Chyba juz film im sie urawal :))
Tak to jest jak sie tankuje browca przed kompem :)))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Sasanka ---> Odpowiadam za siebie, ale i za Pijusa któy wybył po tatę na lotnisko :-) Ja bym się umówił jakos przed klubem Niby zaczyna się o 20.00 ale to chyba troszkę za wcześnie. A Ty jak myslisz ?
Raynor ---> A ja nie piję już ponad 2 tygodnie. Jednak kasę, którą chciałem przez to zaoszczędzić wydaje na jakieś głupie bzdety. Miałem się "odchudzić" z oponki a zacząłem sobie kupwać full żarcia w jakichś Donaldach :P

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor - no wlasnei,lepiej wejsc jakos razem:-DD
moze umowmy sie ok.20.30?
Raynor [ Big Man ]
Cainoor ===> ja mam tak samo :))) z tym ze pilem przez ostatanie dwa tygodnie. O ile dwa browce mozna nazwac piciem :)))
Pamietacie takie piwo jak MOCNY FULL ???

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Raynor ---> 2 browce to ja piłem od wrześnie CODZIENNIE :P W weekendy jakieś 10-12 ... a i tak byłem cieńki zawodnik wśród swoich kumpli. heh
Sasanko ---> 20.30 ? Hmm... myślę, że da rade. Wiesz dokładnie gdzie jest ten klub ?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Pamir---->jak tam jest z miejscami...(bo powoli zaczyna mnie to kusic:))...moj atut??? IDE SAM:))))
Raynor [ Big Man ]
Cainoor ===> ale czego ty oczekujesz od 15 latka [za tydzien 16stolatka :)] ktory musi sie uczyc zeby go do dobrego liceum pzyjeli.....

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor- hm..no wlasnie nei wiem,ale Silent mowi ze nie powinno byc problemu z szukaniem go:-))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Raynor ---> Niczego nie wymagam :-) Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz. I dwa browki tygodniowo to w sam raz :D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Cainoor---->jak zaczynasz...to nie pozostawiaj chlopaka w niepenosci:))))..."ucz sie ucz, bo nauka to potegi klucz....jak nazbierasz duzo kluczy to zostaniesz.......WOZNYM":))))))))))))))))))))))))))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Sasi ---> Taaak ? :P A jedzie samochodem ? :-D Podobno ta imprezownia jest gdzieś koło Foksal'u (?) na Nowym Świecie, więc na pewno znajdziemy :-)
Raynor [ Big Man ]
Cainoor ===> ja tam chce wiecej.......czekam na wakacje :> to bedzie melanz :)))) A tylko dwa bo nie ma czasu na wiecej, a ze polskiego nie bylo a ja nialem 15 zl to z qmple postanowilismy sie odstressowac :)))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
ILEK ---> Każdy orze jak może, a woźny to nie taka zła fucha :-D

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cain - nie, jedziemy busem:-)))
Raynor [ Big Man ]
ILEK ===> ktos powiedzial inna wersje "ucz sie ucz bo nauka to potego klucz....... do dzwi bez zamka :))))"
Cainoor ===> Ja nie che byc woznym :(( bo wiem jakie oni maja zycie
Sasanka ===> masz racje. Kierowca nie ebdzie mogl pic, bedzie sie z wami meczyl ;))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Sasaneczko ---> To On też będzie pił ?? Kurna... myślałem, że chociaż jeden niepijący sie znajdzie. I jak ja wytrzymam > Toż to będzie baaardzo trudne zadanie. Chyba wezme samochód :P

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor - samochod sie tuninguje i dlatego nie bedzie autem:-))
ja jeszcze swojego :kaszlaka" nie dostalam,wiec tez bede musialam pic:-DDD

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Sasanko ---> Łee... to ja będę pił tylko Red Bulla chyba :-) No nic. Szykuje się super bibka. Mam nadzieję, że miuzik będzie fajny.
ILEK ---> Staraj się jeszcze wkręcić ! :P

Pijus [ Legend ]
Cainoor - samochod, to mozesz sobie jutro na uczelnie wziac!! A nie na bibke!!!
Cholera..telefon milczy...chyba bedzie trzeba zastosowac wariant nr2

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor-z nami sie nei napijesz?:-))))hehhe ,typowy przyklad namawiania kogos do picia:-PP
Pijus - kombinuj,kombinuj:-))
Raynor [ Big Man ]
Raynor idze kimac :))
Dobranoc wszystkim!!! Milej bibki :)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja też wczęsnie się pożegnam życząc udanej imprezy :)
BTW.Justa:::>Nie płacz, wracam dopiero w czwartek :))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Raynor ---> 3m sie.
Sasi ---> Taa... no może jednego browka... :-) Nie żartuje. Mam takie postanowienie, bo nie chcę w ogóle pić już nic, gdyż znam siebie i nie znam umiaru. Jak już zacznę to na jednym się nie skończy. Mam słabą samokontrolę czasem :-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainus - ja Cie przypilnuje juz:-DDD

Pijus [ Legend ]
Cainoor - jezeli mimo wszystko sie nie dasz palko przekonac, to sobie zamawiam miejsce w furce:)))
No chyba, ze spotkam jakies ciekawe towarzystwo:PPP
PS.Idziemy z kvc-em:D
Pamir [ Generaďż˝ ]
Siemanko :-), heheh Cainoor a wiesz że tam z autkiem nie wpuszczają ;-P
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pijus ---> Spox :-)
Przeczytajcie sobie komentarze o tym klubie... hmm. Mam nadzieję, że coś się zmieniło :P
Tam jest cudownie normalnie tyle dobrych gosci jeszcze nie widziałem kocham gejów a tam jest ich w pizdu ciesze sie dobry gejowski klub acha kocham policje
Link poniżej:

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cain - jesli to impra zamknieta to jest ok:-) bo np. taki Relax to szajs na imprezke jesli chcesz sie pobawic ze znajomymi,ale super miejsce na imprezii zamkniete:-)

Pijus [ Legend ]
Skoro nie ide z dzioucha, tylk oz kumplem, to moze wczesniej jakis bro?? Co wy na to??

Sasanka [ Generaďż˝ ]
hehhe, Pijus ,gadaj o tym z Silentem jesli chodzi o nas:-)))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Jestem zależny od du... koleżanki :-) Tylko się zastanawiam po co ja ją tam biorę ??
BTW: Jak się umawiamy ?

Pamir [ Generaďż˝ ]
Cainoor >> impreza zamknięta tak jak już Sasanka wspomniała :-), będą tylko nasi ludzie ( czytaj brak gejów ;-p )
Pijus >> no ja JA JA chcę na browar przed :-)

Pijus [ Legend ]
Cainoor - nie bierz jej! Wez Ilka:)))
To moze gdzies tam niedaleko sie znajdzie jakis pubik, co?? Ustawilibysmy sie na starowce or sthg....

Sasanka [ Generaďż˝ ]
dobar ja i Silent tez sie ustawiamy:-PP
moment Sil ma jakis pomysl tylko piszema na gg:-))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pijus ---> Fakt... ale ILEK mi potem la... eee o czym to ja ? hmm... a tak... ILEK nie ma tak miłego głosu i w ogóle (ma owłosione nogi!;) :P hehehe
No offence :D

Sasanka [ Generaďż˝ ]
cytuje Sila:-))) :
jest taki klubik, obok foksal
jak się patrzy od nowego światu to w uliczkę pierwszą w lewo i jakieś 20 m
, Magnez albo Magnes cos like that
wiec jak pasuje? tylko o ktorej

Pijus [ Legend ]
Cainoor - na blow up'a to i tak nie licz:)) A z Ilkiem to sie przynajmniej napijemy:))))
Sasanka - To niech Silent sam tu z pomyslem wyskoczy:)))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
\Pijus ,nie moze bo mu net zablokowali i dziala mu wolno a najlepiej gg wiec robie za jego sekretarke:-))

Pijus [ Legend ]
hmmm..ja bylem ostatnio w fajnym takim pubiku na starowce (Celibar), ale nie liczylbym na tyle miejsc jutro:/
A Silent jest przekonany o tym pubie?? Tzn wie dokladnie gdzie sie znajduje??:))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus Sil byl tam we wrezsniu
Cainoor [ Mów mi wuju ]
To ustalcie a ja sie dostosuje.

Pijus [ Legend ]
Ok. To w takim razie proponuje godz 19.30 na nowym swiecie.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijs a dokladnie gdzie ? jakis punkt specjalny:-DD

Pijus [ Legend ]
no to przy foksal:) skrzyzowanie foksal i nowego swiatu (jest takie??)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
To może przy Palmie ? :P
Albo przy Empiku ?
Ablo przy Macu ? :-D

Sasanka [ Generaďż˝ ]
tak ,jest ,ok.
czyli jutro o 19.30 przy foksal i nowym swiecie:-))
i jak sie ktos spozni to ma przechlapane:-))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Panowie,powiedziec swoim paniom,ze zbiorka jest p 19.15 i niech sie wyszykuja wczesnije:-))))))

Pijus [ Legend ]
Ja tam nie mam na szczescie komu powiedziec:DDDDD

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ja to mówię, że jest o 19.30 i jak się spóźni to jej nie zabiore :-D
Haha właśnie zobaczyłem, że katrin20 (czytasz to złotko?;) ma 45 postów / dzień. Ale ma kobieta siłę :P
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus nie ciesz sie tak szybko:-DDD

Pijus [ Legend ]
...bo okaze sie, ze Sasanka wezmie na impreze dziewczyne specjalnie dla mnie...:))))

Pamir [ Generaďż˝ ]
No wstępne ustalenia zakończone :-) ( Pijus >> hehe )

Pamir [ Generaďż˝ ]
E E E E to mi szukacie dziewczyny ja mam na tej imprezie wolne ;-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus - hehe,nie ,nie ,nie:-DDDD

Pijus [ Legend ]
Pamir - bardzo wstepne powiedzial bym nawet:)))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
W razie czego main phone number to: 0-700 607 555 622 55 409 :-P

Sasanka [ Generaďż˝ ]
a poszukac mozna:-PPPP

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus jak to!!!:-))))))) widzimy sie na polaczeniu foklas i nowego ,pozniej idziemy do Magnesa czy jak to tam (Silent prowadzi) tam pijemy a poznije 20-21 idziemy na impre:-DDD
tam sie bawimy i pijemy znow i tanczymy kto chce itp,itd:-DDD

Pijus [ Legend ]
Sasanko - wszystko sie zgadza:))))
do jutra:)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
do jutra:-DDD
miejmy nadzieje ze bedzie super:-))

Pamir [ Generaďż˝ ]
Sasanka >> co racja to racja ;-)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Jak można sobie powiększyć biceps, tak by mieć w kablu 40 ? :P
Dobra, odbija mi, więc idę spać :-)
Dobranoc.
ps. wątek bez numeru części w tytule zajebiscie mi sie podoba musze powiedziec hahaha :P
Pamir [ Generaďż˝ ]
Narta Pijus :-)

Pamir [ Generaďż˝ ]
Cainoor >> narka, heheh no nie jest taki zły :-D, a co do bicepsa to musze Cię zasmucić w twoim przypadku się nie da ;-)

Pamir [ Generaďż˝ ]
Dobra też znikam, jutro ciężki dzień :-D życzę dobrej nocki
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Pamir---->zasugerowalem cos o 21.51...ale widze ze masz to w dupie:PPPP...wiec chyba ci poblokuje te sklepy:PPPPPP
Pamir [ Generaďż˝ ]
ILUSEK >> teraz moja wina sorki nie było mnie i nagle tyle postów było że nie przeczytałem sorki, ale chyba sprawa już jasna ?
Dobra teraz już naprawdę znikam, narka
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
heh...wlasnie dotarlem z malego piwka z L@WYERem:)))...Muranow rulez:)))))))))

juuusta [ malinka ]
witam w ten piękny ranek,miłego dnia życze i spadam do szkoły
Paudyn==>przeżyje:P

Raynor [ Big Man ]
Ja tez witam i zarazem spadam do szkoly :))) Znalazlem na mapie Cytadele :)))))))))))))))

Pamir [ Generaďż˝ ]
NO ja też Witam właśnie wstałem :-) ale do szkoły się nie wybieram ;-)
POzdrowienia Pamir

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Pamir---->no niestety...na mnie dzis nie liczcie...wiedzialem ze tak bedzie...jak sie chce miec dlugi weekend wolny...to trza pogarowac dluzej:(((...bede mial szczescie jak sie na mecz wyrobie:(((
Pamir [ Generaďż˝ ]
ILEK >> szkoda :-/, ale w sobotę mam nadzieje że będziesz?

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no raczej:))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
Raynor --> moje gratulacje :P
ILEK -->jak żyjesz ;) ?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
L@WYER---->spoko...ale oczywiscie nie wstalem o tej o ktorej chcialem:)))))))))
Ustalmy cos konkretnego z sobota:))))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> luzik - ja też nieco zaspałem.
A co do soboty to albo spotykamy się na Cytadeli, przed Cytadelą albo w jakiejś knajpce - teraz jest tylko sprawa, które rozwiązanie wybierzemy .

Sasanka [ Generaďż˝ ]
czesc wszystkim:-))))))))
ladny dzisiaj dzien,cieplutko i wieczorkiem imprezka sie szykuje:-)))
zyc nei umierac...
pozdrawiam wszystkich:-PPP

Pamir [ Generaďż˝ ]
Witam Sasanko :-D zapomniałaś przed tym żyć nie umierać dodać matura za 6 dni :D
K@mil [ Wirnik ]
Dzień Doberek :-D

Pamir [ Generaďż˝ ]
K@mil >> siema
PIJUS >> co do planów wszystko aktualne i jak bym się nie odezwał to o ustalonej godzinie w ustalonym miejscu, nie jestem jeszcze pewny na 100%, to będę wiedział dopiero po 17 jak wrócę z angielskiego i wtedy zadzwonię, ale tak czy siak wszystko i tak aktualne!!!

Hellcat [ Legend ]
Hehe, a ja jak zawsze wspomne o pogodzie, która jest w sam raz do wycieczek rowerowych :-D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Hell--->myslalem wczoraj o wygrzebaniu roweru...masz jakies miejscowki gdzie czesto jezdzisz??

Pamir [ Generaďż˝ ]
oooo właśnie rowerek :-D po maturze trzeba będzie go wyremontować i w drogę :-D może jakiś zjazd rowerzystów GOL'a? :-D
Hellcat [ Legend ]
ILEK===>Moja sztandarowa trasa to z Białołeki na Ochotę[i spowrotem], po trasie Armii Krajowej, a poza tym to jeżdże gdzie mnie koła poniosą[czytaj, wszędzie w Warszawie, i w okręgu 50KM od niej]
Hellcat [ Legend ]
ILEK===> A co?? Chcesz mnie spotkać??
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no mysle wlasnie...ale jutro to chyba sobie podjade na rowerku na mecz K.S. GOLa...na Hutniku:)))
Moze ktos z wyspiarzy ma chec zagrac jutro w noge??

L@WYER [ Valaraukar ]
Proponowałem i dalej proponuję spotkanie sobotnie na Cytadeli, ponieważ dojazd rowerkiem jest całkiem niezłym pomysłem także dla mnie - prosiłbym o jakies konkretne opinie na ten temat.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
ej ale to spotkanie w sobote to dla tych co maja rowery??:-))
bo jak nie to na Cytadeli nawet pasuje.

L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka --> spotkanie jest dla wszystkich, którzy chcą przyjs - rower jest tylko dodatkową opcją.

Pamir [ Generaďż˝ ]
Sasanka >> uczyć się a nie na imprezy ;-) ( buhahahah i kto to mówi ehh to znaczy pisze )
Hellcat [ Legend ]
Sasanka===> A jak ktoś przyjedzie na rowerze to będzie źle??

K@mil [ Wirnik ]
Co czujecie myśląc o tym że już majówka ?? :-)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
K@mil---->zeby myslec na ten temat...musialbym znac godzine wyjscia z pracy:)))))))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Hell - nie a czy ja cos mowie takiego? nie, pytam sie bo ja nie mam roweru w Warszawie. ( a nawet jak bym go tutaj miala to si ena nim nie pokaze:-))) pytamsie tylko czy maja byc sami rowerzysci zebym nie musiala gonic za Wami jesli wymyslicie przejazdzke:-))
Pamir - ha ha ha ha ah , zdamy?? moze dadza z polaka jakis temat dotyczacy imprez:-)) np." na jakich imprezach ostatnio byles i jakie sa twoje wrazenia. czy terazniejsze zabawy przypomnijaja te z innych epok? wyraz swoja opinie i uwzglednij mozliwe teksty kultury":-))))))))

K@mil [ Wirnik ]
ILEK ====> To nie masz stałej godziny wyjścia ??

Sasanka [ Generaďż˝ ]
K@mil - czujemy sie swietnie ,szczegolnie ze rodzice juz pojechali na majowke ,a mi sie szykuje imprzka z Silentem, Pamirkiem, Pijuskiem i Cainoorem :-) i masa innych , miejmy nadzieje fajnych ludzi:-))))

Hellcat [ Legend ]
Sasanka===> Przepraszam za tą niespodziankę, będe czekał tak długo jak będzie potrzeba :-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Hellcat - nic sie przeciez nie stalo :-)))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
K@mil---->no teoretycznie tak...ale w praktyce to jest roznie...szczegolnie na poczatku miesiaca...a dzis siedze bo wzialem wolny piatek...i chce troche wadrobic:)))))))

katrin20 [ Kati ]
HELLO EVERYONE!!! :-DDD

K@mil [ Wirnik ]
Sasanka ===> Boże, co za komfort psychiczny: Jutro nie trzeba iść do szkoły :-)

Pamir [ Generaďż˝ ]
Sasanko heheh dobre :-D albo coś w tym stylu : "Wpływ piwa i innych trunków, na kształtowanie świadomości narodowej oraz ich wpływ na integrację europejską. Pracę należy oprzeć na słowach "Polak Węgier dwa bratanki..." oraz własnych doświadczeniach i przemyśleniach" :-D buhahaha no może bym zdał :-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
K@mil - nie jestem Bogiem,co najwyzej Matka Boska:-))
hehe co do szkoly to do niej juz nie chodze 3 tygodnie:-) do szkoly dopiero we wtorek :// :-)

K@mil [ Wirnik ]
ILEK ====> Skoro jesteś w pracy to co robisz na GOLu ?? :-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pamir- h aha ha ,dobre:-)) ale damy rade:-))
podobno na pamiec trezba jesc sardynki w oleju i pestki dyni:-))
a na polski wypic setke:-)) tak,by rozwiazac sobie pismo:-)
ide sie kawy napic bo leb mi peka i ucho boli:-// trzeba sie "nacpac" lekow na impreze bo inaczej nei wyrobie:-))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
K@mil---->taka praca:))))))))))))...ale ja sie wam troche dziwie...no moze poza tegorocznymi Maturzystami...co wy robicie w domu??

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Ilek 0 nie tylko Ty sie dziwisz , caly rok w wawie ,no moze poza feriami i wakacjami i siedza w domu :-) bo my Maturzysci musimy odreagowac ten stres tory nas czeka i pijemy :-))))))))))

K@mil [ Wirnik ]
ILEK ===> Możesz powiedzieć gdzie pracujesz, czy to tajne ? ?:-)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Ponawiam pytanko...Ma ktos chec pograc...lub pokibicowac K.S.GOLowi w jutrzejszym morderczym rewanzu??

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
K@mil---->nie bardzo...nie dlatego ze mam cos do ludzi z tego watka...ale wstep tu ma kazdy.Powiem ci wieczorem na GG.

K@mil [ Wirnik ]
ILEK ===> Z góry bardzo dziękuje :-)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
BUM.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
i czego sie tak tluczesz??...nie umiesz spokojnie wejsc??:))))

K@mil [ Wirnik ]
Cainoor ===> Nie statsuj :-D

juuusta [ malinka ]
nie krzycz tak głośno :)
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Hehe... wassup ??
Dzisiaj okazało się, że mi typ nie przyjął semestralnego projektu... hehehe... kutas. Będę musiał robić jeszcze raz zupełnie od nowa... hehehe... kutas. Dzisiaj chyba nie biorę na impre samochodu :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
tym bardziej zaluje:((

K@mil [ Wirnik ]
Cainoor ===> Faktycznie kutas. A może trzeba było pójść z flachą ?? :-D
baziiii [ '87 ]
warszawa odpoczywa? :-D
opcja ze Spotkaniem 3 maja jest nadal aktualna? ;o bo jakoś nikt o tym nie dudni ;-/
Lista "spotkaniowa" - na sobotę 3 maja na 20.00. Miejsce do ustalenia.
1. Justa
2. Paudyn
3. L@WYER
4. Cainoor
5. baziii <70%>
6.Sasanka ( 80%)
7.ILEK
8. Pamir

Raynor [ Big Man ]
Witam!
Ehh, zajefajny dzionek w szkole...... fiza, chemia.....
Co do spotkania to nie mozna wczesniej ???
Sasanka [ Generaďż˝ ]
co do spotkania to moglbys Baziii poczytac posty :-) spoktanie jest na Cytadeli :-)
Raynor - juz mowilismy, ze spotkanie nie moze byc wczesniej bo ostatnio bylo dla tych mlodszych a oni si enie pokazali wcale podobno.

juuusta [ malinka ]
ponieważ mój rower jest w rozsypce, może ktoś mnie poinformuje czym moge tam dojechać? albo najlepiej narysuje mape :)))

Raynor [ Big Man ]
Sasanka ===> ok, spoko, trudno. Moze jak starsi wyjada :PP

Sasanka [ Generaďż˝ ]
justa a skad chcesz tam jechac?:-) tzn moge sie z Toba umowic np na pl wilsona:-) a tam dojedziesz autobusem 515, 415,195,303,122,520,157, 519, hm...jak mi sie przypomnij jakimi jeszcze to dam znac:-) ale mozemy sie umowic i razem pojsc bo tak to jest ciezko wytlumaczyc:-)

L@WYER [ Valaraukar ]
W kwestii formalnej - Ci, którzy nie wiedzą jak dostać się na Cytadelę, mogą się ze mna spotkać np. na przystanku tramwajowym na moście Gdańskim - stamtąd ruszymy na miejsce spotkania, czyli pod Bramę Straceń.
Proponuję czas spotkania ustalić na 17.40 - wtedy na miejsce będziemy przed szóstą, na którą to godzinę sugeruję
ustalić spotkanie - czekam na opinie.
Raynor [ Big Man ]
17.00 :))))))) wtedy bym pobyl troszke :)) moze z 3h :)) Wiem ze malo ale mam nadopiekunczych starszych (przynajmniej mi tak sie wydaje)

juuusta [ malinka ]
Sasanka==>z bemowa jade więc mi pasuje:)możemy sie umówić
L@WYER==>możesz się z nami umówić:)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa ; Sasanka --> czy czas i miejsce wam odpowiadają ?

juuusta [ malinka ]
myśle że na przystanek tramwajowy trafie :) gorzej z tym czasem, nie można z godzinke później?

L@WYER [ Valaraukar ]
Podajcie godzinę, jaka Wam odpowiada - mnie to wsjo ryba.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Justa to umow sie dokladnie ze mna albo z L@wyerem:-) bo juz sie gubie , jakos kombinujecie:-) a zreszta co do godziny to sie umowmy jak wszyscy beda na forum,bo z tego co wiem niektorzy pija wlasnie :-DD
baziiii [ '87 ]
fajnie ze wiem gdzie jest ta cytadela :-/
baziiii [ '87 ]
hmmm mi by pasuje startowac 18-20, ale jak bedzue pozniej to tez wpadne....

juuusta [ malinka ]
dobra Sasanka to na placu wilsona może być
sorry L@WYER ale tam mam pewność że trafie nawet z moimi możliwościami orientacji w terenie:)
co do spotkania to 19-20.

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> może byś i plac Wilsona - ale gdzie konkretnie i o której konkretnie ?
Np. 19.30 pod kinem Wisła.
juuusta [ malinka ]
ok, pod kinem o 19:30, myśle ze na 19 też sie wyrobie. Sasanka pasuje ci?
Raynor [ Big Man ]
baz ===> ja mialem ten sam problem :))) poszukaj plany wawy na necie i tam znajdziesz :))
ja obstawiam za 17 :PP

L@WYER [ Valaraukar ]
No dobra spotkanie ustalone na godz.19.30 pod kinem Wisła. Potem nastąpi "przemarsz" na Cytadelę
Czy to jasne ?

juuusta [ malinka ]
dla mnie ok
Raynor [ Big Man ]
to milej zabawy :))

baziiii [ '87 ]
cytadela to klub czy pub ? :-) ludu mozliwe ze ja tez pod kino wisla się wybiore o tej 19.30 :D

juuusta [ malinka ]
bazi==>cytadela to jakaś tam twierdza :)

Hellcat [ Legend ]
Witam, właśnie wróciłem z 60KM wycieczki po warszawie, więc jestem troche zmęczony. Teraz sobie poczytam co zaszło podczas mej nieobecności :-)

L@WYER [ Valaraukar ]
baziiii -->Powtórze to jeszcze raz :
Cytadela Warszawska, twierdza rosyjska zbudowana w Warszawie w latach 1832-1834 na koszt miasta, z rozkazu cara Mikołaja I Romanowa, zwana oficjalnie Cytadelą Aleksandrowską. Wzniesiona głównie w celu utrzymania kontroli nad Warszawą, jako reakcja na powstanie listopadowe 1830-1831. Jej integralną częścią był X Pawilon - główne więzienie polityczne Królestwa Polskiego, miejsce straceń polskich patriotów, uczestników zrywów niepodległościowych i działaczy ruchu rewolucyjnego. Jako więzienie przestała działać w latach 1923-1925. Od 1963 X Pawilon przekształcono w muzeum.
Cytadela ciągnie sie mniej więcej od mostu Gdańskiego, do wysokości Spójni - z drugiej strony dochodzi do placu Inwalidów.Na jej terenie, obok Bramy Straceń znajdują się Święte drzewa.
baziiii [ '87 ]
lol ja myslalem ze do jakiegos pubu pojdziemy a tu k.. do jakiegoś muzeum :-D

K@mil [ Wirnik ]
Czy został tu jakiś warszawiak ?? :-)
Raynor [ Big Man ]
Wlasnie chcilem sie o to zapytac :))))))
ale u mnie mialo to brzmiec: "pewnie wszyscy teraz pija" :)))
Ja jestem ale nie wiem po co, skoro nie ma o czym dyskutowac :((

K@mil [ Wirnik ]
Faktycznie, coś pusto tutaj. Pewnie wszyscy tankują. Jak wrócą to się zacznie - gadanie "kto wypił więcej" :-)

baziiii [ '87 ]
ja nic nie pilem dzis
Raynor [ Big Man ]
A ja jutro ide do kina :))) Na XMEN2 + 2 browarki :)))
Raynor [ Big Man ]
baz ===> biedaku :((( zreszta ja tez :(((
Raynor [ Big Man ]
K@mil ===> przeciez oni maja impre :))))))))) zapomnialem :))))
Milem zabawy i dobranoc.
Czekamy na zdjecia i relacje :))))))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
I'm back...
lol zabawa fajna, mnóstwo pietnastek (hehe, prokurator czuwa;), niektórzy się wybili wcześnie inni później i wracali taxi :P Ogólnie miłe wrażenia - potańczyłem sobie, popijałem red bulla. Na całą imprę poszła jakaś stówka plnów :-) Bywa hehe
Co tam ?

Raynor [ Big Man ]
Nic tam. Standardowe spedzenie wieczoru jak nie ma zadnego filmu w tv ;((((

Pamir [ Generaďż˝ ]
Ja też jestem, było fajnie, nawet bardzo ;-), pozdrowienia a teraz znikam...., niestety na Cytadeli mnie nie będzie bo muszę jednak jechać na działeczkę :-/ hehe pewnie po wczorajszym „wpadnięciu” na moich starszych, stwierdzili, że jak zostanę to będą jedynie imprezy ;-) i zero nauki... no więc komu w drogę temu rower górski z przerzutkami ( jak by to jeden z golasów powiedział ;-D ) Jeszcze raz pozdrawiam THX za miła imprezkę i do zobaczenia w niedzielę na forum...
Pozdrowienia Pamir
ps.: Sasanka ucz się ;-P ;-)

baziiii [ '87 ]
No to się k.... naspotykałem z wami.... :(
starsza mi dudni że 3-4 maj jedziemy do wujka na działkę... ja mówię że spoko, tylko 3-go jestem umówiony i sami jedżcie... a ona awantura na cały dom... ''Nie psuj nam wyjazdu'', ''Nie zostawimy cię samego w domu'' buehhehee ostatecznie poszło o to że moja startsza nie ma do mnie zaufania i myślę że całe 2 dni będe w domu przed kompem siedziec :-/
trudno innym razem sie spotkamy k....
Raynor [ Big Man ]
U mnie jest tak samo :(((((( tez na dzialke ;((((((

L@WYER [ Valaraukar ]
Ale miałem fajną popijawkę - wróciłem do domku po północy, na klatce psy się szlajały (nie mam zielonego pojęcia co oni tam robili), a ja wyluzowany "lekko" hehehe wcięty, z rowerkiem na ramieniu - pełny luzik.
Nie wiem tylko dlaczego trzech ich było - jeden czyta, drugi pisze, ale po kiego grzyba trzeci - może prowadzi radiowóz, albo pilnuje, żeby ci "myślący" nie dali drapaka?

Sasanka [ Generaďż˝ ]
jej,przed chwila wstalm obudzona telefonem od zaklopotanej mamusi ,ktora pyta co tam u mnie slychac i czy wszystko ok:-)) rany,trudno udawac ze wszystko ok,kiedy ma sie bol gardla i ucha, a na dodatek jak to po imprezce sie chrypi:-)
a tak ogolnie impra zajefajna:-D no...tych pietnastek bylo duzo:-DD a wlasnie Cainoor - Ty nie pisz ,ze bylo duzo 15stek bo sam byles z 16stka:-PPP ale juz prokurator nei czuwa:-PP
oczywiscie nie musze dodawac ,ze dla niektorych wiatr strasznie wial :-) (pogoda bezwietrza,siedzielismy czasami w "ogrodku") :-)))))))
zdjec nei bedzie bo nikt chyba nie mial aparatu:-))) hehe:-)))
ale wiecej takich imprezek!!!!:-))))))))
Pamir - jasne,bede sie uczyc:-))) :-PP

Sasanka [ Generaďż˝ ]
aaa i nie musze chyba dodawac ,zebyscie nigdy nei tanczyli jak "stare dziadki" tzn za raczke w parze przy hip hopie ew popie czy innej muzyce" mlodziezowej" bo beda sie na Was patrzec jak na idiotow;-D
prawda Pijus?:-))))))

Pijus [ Legend ]
prawda:)))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus , opowiedz co sie wtedy czuje:-DDDD

Pijus [ Legend ]
Sasanko - czuje glod
glod glod
zjadlbym konia z kopytami
gdybym mogl
glod glod
:))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus- o rany ,zawsze cos wymyslisz :-DDD :-)))))))

Pijus [ Legend ]
a tak szczerze - czulem, ze jestem na jezykach kazdej 15 na imprezie ;))))
no i, ze kazdy 15 chcialby byc na moim miejscu:PPP
Impreza byla super duper:)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
to pozniej byles rozchwytywany pewnie przez nie:-DDD
ale chyba nie dales sie wciagnac w to samo tylko ze z 15stka a nie jak wczesniej z 14stka:-DDD??:-)))

K@mil [ Wirnik ]
Dzień Dobry :-)

Pijus [ Legend ]
nieee..
pozniej juz nie bylo takiego klimatu:)))
rwania nie mialem za duzego (tzn glownie siedzialem przy barze i pilem tekle,psy itd z Ola od Cainoora - juz wiem ile ma naprawde lat:)

Pijus [ Legend ]
K@mil - dobry!

L@WYER [ Valaraukar ]
K@mil --> no rzeczywiście DZIEŃ jak na razie jest w miarę DOBRY :D

juuusta [ malinka ]
i wy macie jeszcze siłe siedzieć przy kompie teraz, to się nazywa nałóg :P
btw.szkoda że nie robiliście zdjęć, napewno każdy chętnie by obejrzał :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus- no ladnie:-))) ale chyba jak pije i pali to nei ma 16 stu :-)))) ale ta mlodziez dzisjesza...szybko dorasta:-DDDD

Sasanka [ Generaďż˝ ]
justa - to nie nalog,to resztki alkoholu we krwi:-DDD
zdjecia- nikt nawet o tym nie pomyslal pewnie :-)))))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> to nie nałóg, to moja praca.

K@mil [ Wirnik ]
Rany, ale się ciesze gdy myśle że do budy będe musiał zasuwac dopiero w poniedziałek. Potem 3 dni, 2 praktycznie wolne (wycieczka, jakiś rajd) a potem.... Zielona Szkoła :-D
Raynor [ Big Man ]
K@mil ===> 3 dni a potem ewzaminki :((((((((((((

K@mil [ Wirnik ]
AA, zapomniałem o nieszczęsnych maturzystach ;-) Oni nie mają takich powodów do radości. Nie martwcie się - najwyżej nie zdacie ;-D

juuusta [ malinka ]
Sasanka==>gadacie jak stare dziadki jakieś,nie pamietacie już jak to było kiedy sami byliście młodzi? :)
L@WYER==>jasne, jasne tak można sobie tłumaczyć :P

Pijus [ Legend ]
Sasanko - powiem tak: mlodziez?? mogla bys do niej MAMO mowic prawie:)))))
L@wyer - urwipolciu!! troche z Pamirem wczoraj rozawialem!! How could you??!!??:)))

Pijus [ Legend ]
slyszysz Sasanko - gadamy jak stare dziadki:)))
dobrze, ze justaa nie widziala jak tanczymy:))))
hahahaa

juuusta [ malinka ]
może mi kiedyś pokażecie?:)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
pijus - hahah,no wlasnie dobrze ze nie widziala:-DDD wtedy by juz z nami nie gadala:-DDDD
Justa - nie ,my jak starzy ludzie??? ja mam 14 lat przeciez:-DDD

Pijus [ Legend ]
Sasanko - myslisz?? W takim razie nie ma sie co narazac. Musimy szybko skonczyc z tymi tancami:)))
Zarzewiami zla;p

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> jak nie wierzysz to wpadnij do mnie do roboty na ul. Środkową - zobaczysz, że się sianem nie wykręcam, tylko ciężko pracuję.
Pijus --> mogłem, mogłem - ale teksty były niezłe, nieprawdaż ;D ?
Pamir --> a ja Cię jeszcze dorwę, prowokatorze jeden :)))) !!!

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus - tanczylismy tylko raz:-DD
a na "potancowke " pojdziemy kiedys:-) moznaby zorganizowac tam jakies spotkanie GOLa:-DDD

Pijus [ Legend ]
L@wyer - no wlasnie teksty byly 1 klasa:)) Prawie jak nasze, tylko ,ze nasze byly 4 real:D
Ja Was jeszcze za to dorwe...Serio sie wkrecilem:P

juuusta [ malinka ]
Sasanka==>jak ty 14 masz to ja 13 :)
L@WYER==>kiedyś wpadne i cie sprawdze, a narazie pozostaje mi wierzyć :)
Pijus==>czyli nie pokażecie mi?szkoda, moze bym sie czegoś nowego nauczyła :)

Pijus [ Legend ]
Sasanko - raz, a dobrze:)))))

L@WYER [ Valaraukar ]
Pijus --> nasze w dodatku były wierszowane :D. A wkręciłeś się nie Ty jeden.
Justa --> poczekam ;P

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus - hehhe, tak :-))
Justa - pokazemy przy okazji:-DD i jak nam postawisz kilka browcow bo inaczej nie damy rady:-DD za duzy wstyd na trzezwo;-))
baziiii [ '87 ]
założe nowy wątek bo już się troszkę dlugo wgrywa

Pijus [ Legend ]
No coz...lece
pozdrawiam!
Raynor [ Big Man ]
baz ===> jak se chcesz, ten mi sie laduje w 2sec :))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus - papa:-))
ja tez chyba lece ,trzeba ogarnac dom :-)) i sie pouczyc ciut:-))
Raynor [ Big Man ]
Pijus ===> papa
Sasanka ===> papa2, nauka , blleeeeee. Po co mi o tym przypomnialas :)))

juuusta [ malinka ]
Sasanka==>zaczynam zbierać kase na te piwa już, na dużo piw żeby wstyd szybko was opuścił :)
ja też sie wkręciłam wy... :P

juuusta [ malinka ]
co taka cisza, czekacie na nową część czy co?

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Dzieńdobry...
Czizas, właśnie wstałem. Jednak jaka to ulga nie mieć ŻADNEGO kaca !! Hehe...
Sasanka ---> Nie taka 16stka jak ją malowali :-)
Pijus ---> A pamietasz rozmowę na rekordy kto ile może ?? :-D
Raynor [ Big Man ]
cain ===> nowa czesc