GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia

28.04.2003
23:49
smile
[1]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia

U nas zawsze jest wesoło, słonko zawsze świeci nam, a ludzie rześko i ochoczo prowadzą dialog na sto dwa :P U nas Ci piwa pod dostatkiem, i dziewczyn ładnych też, przyłącz się brachu i siostro do rozmowy, a obiecuje spodoba Ci się :-D

To jest część nr: 9

Ci, którzy życzą sobie by ich nicki były we wstępniaku:
1. Justa
2. K@mil
3.Hellcat
4.Raynor
:-D

Rekord postów w jednym wątku: 1070

Link do poprzedniej części:

28.04.2003
23:50
smile
[2]

L@WYER [ Valaraukar ]

jestem

28.04.2003
23:50
smile
[3]

K@mil [ Wirnik ]

A gdzie numer części ??

28.04.2003
23:50
smile
[4]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Camper ! :P

Trzeci ?

Siemanko ludziska ! I co Wy na to ?!?

28.04.2003
23:50
smile
[5]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Cainoor::::>Dałeś ciała :DD

28.04.2003
23:51
[6]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

znou narzekacie :///

28.04.2003
23:51
smile
[7]

K@mil [ Wirnik ]

Cainoor ===> ZAPOMNIAŁES NUMERU CZĘŚCI W TYTULE :-(

28.04.2003
23:51
smile
[8]

L@WYER [ Valaraukar ]

Cainoor --> ale podpadłeś. Dlaczego mnie tam nie ma (znaczy się we wstepniaku) ?

28.04.2003
23:52
[9]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

eeeee....a mi tam sie podoba...zreszta ostatnio mi wszystko jedno...ide sobie...nara:))))

28.04.2003
23:52
smile
[10]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sasanka::::>Nie mamy lepszych rozrywek :PP :)))

28.04.2003
23:52
smile
[11]

Pijus [ Legend ]

Cainoor -och ach och

wtopa na calego:PPPPPPP

28.04.2003
23:52
smile
[12]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

L@WYER ---> Patrzyłem na liste z 3 czesci w tyl i dales siebie do "mi to zwisa" :P

A numeru nie ma spcejalnie ! i co ? hehe

28.04.2003
23:53
smile
[13]

juuusta [ malinka ]

Cainoor==>a L@WYER? on też chciał :)
i wogóle co to za zmiany, gdzie komunikat o hodowli warzyw? :P może być :)

28.04.2003
23:53
smile
[14]

L@WYER [ Valaraukar ]

I jeszcze nie ma naszego sztandarowego pytania ...

28.04.2003
23:53
smile
[15]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

widze ,dlatego nie bede wiecej nic nowego zakladac jesli chodzi o wyspe:-) tzn zadnego nowego watku:-)

28.04.2003
23:53
smile
[16]

K@mil [ Wirnik ]

Cainoor ===> Dzięki za wyróżnienie :-)

28.04.2003
23:54
smile
[17]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sasanka::::>looooser :))))))

justa::::>Co do eksperymentów, przekonasz się w praniu :PP

Ja się żegnam, DOBRANOC :))

28.04.2003
23:55
smile
[18]

Pijus [ Legend ]

z pytaniem to akurat prawda..

Ale Ilek byl przy zakadaniu...wiec pytanie nie mialo by sesnu:)))))

28.04.2003
23:56
[19]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

L@WYER ---> Jakiego pytania ? Chodzi o te buraki ? zapomniałem, przyznaje się.

28.04.2003
23:56
smile
[20]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

aaa gdzie jest ILEK ! no tak... sorx :P

28.04.2003
23:57
smile
[21]

K@mil [ Wirnik ]

Ide w końcu spać. Papa

29.04.2003
00:02
smile
[22]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Dobra ja też sie zawijam. Niech każdy kto zakłada wątek robi to po swojemu i tyle ! :P Ja Wam mogę zakładać, ale obiecuje, że każdy będzie inny :-)

Dobranoc wszystkim !

29.04.2003
00:05
smile
[23]

juuusta [ malinka ]

tez się żegnam, dobranoc

29.04.2003
00:11
smile
[24]

L@WYER [ Valaraukar ]

No dobra proponuje zagłosować na temat:

Czy pozwolimy żeby cainoor założył kiedyś jakis wątek?

NIE
1. L@WYER
2.

TAK
1.
2.

29.04.2003
00:18
smile
[25]

L@WYER [ Valaraukar ]

Ale jestem wrrrredny, nieprawdaż ?
:D :D :D

A tak w ogóle to ktos jeszcze tu jest ?

29.04.2003
00:40
smile
[26]

juuusta [ malinka ]

ja jestem, miałam spać ale coś mi nie wyszło :)

29.04.2003
00:48
[27]

juuusta [ malinka ]

wszyscy już śpią, ja też powinnam
dobranoc po raz drugi :)

29.04.2003
01:27
smile
[28]

Straszliwy Pedro [ Konsul ]

Witam po kilkudniowej nieobenosci spowodowanej wojazami po kraju.
Nikogo nie ma? Ide spac, jutro Katowcie, a za niedlugo Wawa.

juuusta --> Nie wyszlo Tobie, czy banicie? :>

29.04.2003
06:35
smile
[29]

K@mil [ Wirnik ]

Witam w ten piękny poranek.

29.04.2003
07:41
smile
[30]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

O której Ty wstajesz !?! Współczuje :-P

L@WYER --->

Czy pozwolimy żeby cainoor założył kiedyś jakis wątek?

NIE
1. L@WYER
2. Cainoor

:-D

29.04.2003
10:42
smile
[31]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no i co z sobota?? sa juz jakies ustalenia??

29.04.2003
11:26
smile
[32]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Witam GOLasów właśnie wstałem ;-)


ILEK >> brak :-), ale można coś ustalić :-D, jeśli będę w Warszawie to cos się wymyśli, w ostateczności będzie się improwizowało ;-D


Cainoor&Pijus >> hmm to co z tymi pannami? za kogo zapłaciliście w takim razie skoro nie wiecie czy z kimś idziecie czy nie ;-)

29.04.2003
13:46
[33]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> na razie mamy tylko godzinę spotkania - 20.00.
Moje apele o propozycje miejsca przeszły bez echa.

29.04.2003
14:00
[34]

Raynor [ Big Man ]

Witam!

Dzis kolejny dzien narzekan i niekonczoncej sie walki z nauczycielami, trudnej ale bardzo satysfakcjonujacej :)))

29.04.2003
14:15
[35]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

hej :-))

chyba bede chora:-/ a taka ladna pogoda ...hm...


29.04.2003
14:25
smile
[36]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Sasanka bez takich jutro impreza !!!!!!!

29.04.2003
14:42
smile
[37]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pamir - spoko:-DD

na impreze ozdrowieje:-DDD

29.04.2003
14:46
smile
[38]

Pamir [ Generaďż˝ ]

No ja myślę !!!, bo kto mi inaczej znajdzie dziewczynę ;-P

Jak idzie nauka? ja teraz udaje że się uczę matmy :-D

POzdrowionka zdrowiej prędko
;-)

29.04.2003
14:47
[39]

Raynor [ Big Man ]

Hehe, tymczasowe wyzdrowienie :))))

29.04.2003
14:48
smile
[40]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ych...Pamir...mialem tego nie pisac...ale co tam...

A o ziomkach z rejonu to sie zapomina!!!

29.04.2003
14:50
[41]

Pamir [ Generaďż˝ ]

ILEK ?? hmmmm? nie załapałem, ja o was nie zapomniałem, o co chodzi?

29.04.2003
14:51
[42]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

niewazne:PPP...ale w delikatesach to juz lepiej zakupow nie rob:))

29.04.2003
14:53
smile
[43]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> taaaak, NIEKTÓRZY mają problemy z pamięcią jak wszyscy diabli :>, no nie ?

29.04.2003
14:55
[44]

Pamir [ Generaďż˝ ]

yyy heheheh, qrna o czym ja nie wiem? chodzi o imprezę? przecież pisałem jakieś dużo postów temu kto chce się ze mną zabrać i jedyni którzy się zgłosili byli : Sasanka Cainoor i Pijus.... nie ja wybierałem kto idzie zgłosić mógł się każdy....

29.04.2003
14:55
smile
[45]

Pamir [ Generaďż˝ ]

L@WYER >> hehe ;-)

29.04.2003
14:56
smile
[46]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a olej nas przy kolejnej imperce to ci jeszcze Kwiryne i Klifa zablokuje:PPPPPPPP

29.04.2003
14:57
smile
[47]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

zartuje przeciez...ale jakos musialem to przeoczyc...zreszta Matki Boskiej Pienieznej dopiero w piatek...a jak w srode to bedzie cud:)))))))))

29.04.2003
14:59
smile
[48]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pamir --> aj Ci urządzę blokadę Pawiaka i BeverlyHills ;)

29.04.2003
14:59
[49]

Pamir [ Generaďż˝ ]

heheh ILEK możesz przecież iść wystarczy powiedzieć, ja się chyba ze 3 razy na forum pytałem kto chce iść i się nie odezwałeś....

29.04.2003
15:00
smile
[50]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Zablokujcie mi szkołę w dniu matury :-D

29.04.2003
15:01
[51]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER----->a ty tez sie lepiej nie odzywaj...wziales od Zielonego maszynke a ja teraz zarosniety chodze:))))...(podpale meblowy i Grycana):))))))))

Pamir---->spox....przeciez widzialem jak gadaliscie...ale niespecjalnie moge isc wiec sie nie udzielalem....ZARTOWALEM z tymi Delami,Kwiryna i Klifem:)))))))))

heheheh...ale go wzielo:))))...

29.04.2003
15:04
smile
[52]

Pamir [ Generaďż˝ ]

ILEK wiem wiem :-), a co byście powiedzieli na browar któregoś dnia? tak po prostu a nie jakiś zlot :-D

29.04.2003
15:06
[53]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

heh...no mnie bardzo latwo zlapac(szczegolnie w mojej obecnej sytulacji)...od 19 na rejonie za Delikatesami...a jezeli tam mnie nie bedzie to Plastyczne:))))))

29.04.2003
15:16
smile
[54]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pamir ; ILEK --> pomysł jest niezły - jutro np. pracuję do 5tej.

29.04.2003
15:27
smile
[55]

K@mil [ Wirnik ]

Witajcie, właśnie wróciłem ze szkoly.

29.04.2003
16:36
[56]

Pamir [ Generaďż˝ ]

K@mil >> Witaj :-)

L@WYER >> ehhh jutro nie wiem czy dam radę.....

29.04.2003
16:54
smile
[57]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hmm widzę, że piwne spotkanie wkracza w mniej oficjalną fazę :)) Skończy się na popijawie pod płotem :PP

29.04.2003
17:24
smile
[58]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Witam !

Pamir ---> Ja idę z niunią o imieniu Aleksandra :-) Dam Ci znać na gg zaraz. A wiesz w końcu kogo bierze Pijus ? :P

29.04.2003
17:42
smile
[59]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Cainoor >> spoko :-)

Paudyn >> hehe no wiesz piwa nigdy dosyć ;-) co nie Cainoor? ;-)

29.04.2003
18:24
smile
[60]

Pijus [ Legend ]

Cainoor - tego nawet ja nie wiem...Jeszcze...Ale mam juz plan zapasowy:)))))

Pamir - odezwe sie wieczorem na gg!!

29.04.2003
18:28
smile
[61]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> w razie ładnej pogody zamiast "pod płotem" proponowałbym na Cytadeli :D

29.04.2003
18:31
smile
[62]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Pijus >> oki :-D, a przy okazji zapraszam do wątku o tuningu ;-D

29.04.2003
18:55
smile
[63]

Pamir [ Generaďż˝ ]

halo wyspiarze wstawać :-D

29.04.2003
18:57
[64]

Hellcat [ Legend ]

Hmm, jak taka pogoda się utrzyma do lata, to bedzie fajnie :-)

29.04.2003
18:58
[65]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Nic mi o pogodzie nie mówcie.... jak ja mam się uczyć jak tak ładnie za oknem dziś było ?

29.04.2003
19:02
smile
[66]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Może być Cytadela, może być inne klimatyczne miejsce na świeżym powietrzu :)

29.04.2003
19:09
smile
[67]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> Cytadela ma świetny klimat - są tam przecież Święte Drzewa.

29.04.2003
19:27
smile
[68]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>No to walimy... znaczy się na Cytradelę :)))

29.04.2003
19:28
smile
[69]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Na cytadelę!!!! hehe ;-D

29.04.2003
19:28
smile
[70]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> od razu ;) tyle, że tam wybrałbym się trochę wcześniej - np. koło szóstej.

29.04.2003
19:31
smile
[71]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No problemu, wystarczy wybrać dzień :))

29.04.2003
19:33
smile
[72]

L@WYER [ Valaraukar ]

może byc np. czwartek ??

29.04.2003
19:34
smile
[73]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

W czwartek mnie nie ma :/ Wolałbym tą sobotę :D

29.04.2003
19:36
smile
[74]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> czemu nie ?

29.04.2003
19:41
smile
[75]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jutro jadę do Białej Podlaskio na imieniny wujka, wracam dopiero w czwartek wieczorem, a w piątek mam gości i nie wiem ile mi się zejdzie, no a sobota absolutnie wolna, więc nie byłoby żadnego problemu :)

29.04.2003
19:43
smile
[76]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> spoko - w sobotę mam wolne i moge pić ;) ile dusza zapragnie.

29.04.2003
19:43
smile
[77]

K@mil [ Wirnik ]

O czym gadacie ?? :-)

29.04.2003
19:45
smile
[78]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Nie wiem jeszcze o której dokładnie będę wracał w czwartek, może wcześniej, jakby coś się zmieniło, zadzwonię wcześniej lub dam znać na forum :))

K@kil:::>Wciąż o tym samym :)

29.04.2003
19:47
[79]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Znikam będę wieczorem po 22 narka

29.04.2003
19:47
smile
[80]

K@mil [ Wirnik ]

Paudyn ===> Czyli o czym ?? :-)

29.04.2003
19:49
smile
[81]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> spox - jakby co, mój numer znasz :D

29.04.2003
20:04
[82]

Raynor [ Big Man ]

Jaka Cytadela bo za bardzo nie jestem obeznany ;)))

jakies szczegoliki ???

29.04.2003
20:07
smile
[83]

L@WYER [ Valaraukar ]

Prawdopodobnie w sobotę, koło (w zależnosci od ustaleń) szóstej lub ósmej, na Cytadeli, przy Świętych Drzewach spotkamy się na małym piwku . Jeśli pogoda dopisze ...

29.04.2003
20:08
smile
[84]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Czy nie chodzi przypadkiem o Cytadelę przy Wilsona ?? :-)

29.04.2003
20:09
smile
[85]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER:::>Ofkors, znam i odezwę się w razie potrzeby :)

29.04.2003
20:11
smile
[86]

L@WYER [ Valaraukar ]

Cainoor --> raczej przy moście Gdańskim. Przy placu Wilsona jest park bodajże Żeromskiego - kiedys, w liceum moi dwaj kumple z klasy po pijaku połamali sobie nogi - każdy prawą - to był dopiero wielki LOL

29.04.2003
20:12
smile
[87]

Raynor [ Big Man ]

ale gdzie jest ta Cytadela lub te swiete drzewa ??

moze sie dolacze jesli nikt nie ma nic przeciwko :))

29.04.2003
20:20
smile
[88]

L@WYER [ Valaraukar ]

Raynor --> :D
Cytadela Warszawska, twierdza rosyjska zbudowana w Warszawie w latach 1832-1834 na koszt miasta, z rozkazu cara Mikołaja I Romanowa, zwana oficjalnie Cytadelą Aleksandrowską. Wzniesiona głównie w celu utrzymania kontroli nad Warszawą, jako reakcja na powstanie listopadowe 1830-1831. Jej integralną częścią był X Pawilon - główne więzienie polityczne Królestwa Polskiego, miejsce straceń polskich patriotów, uczestników zrywów niepodległościowych i działaczy ruchu rewolucyjnego. Jako więzienie przestała działać w latach 1923-1925. Od 1963 X Pawilon przekształcono w muzeum.
Cytadela ciągnie sie mniej więcej od mostu Gdańskiego, do wysokości Spójni - z drugiej strony dochodzi do placu Inwalidów.Na jej terenie, obok Bramy Straceń znajdują się Święte drzewa.

29.04.2003
20:23
smile
[89]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

A wiecie kto siedział w celi (chyba) nr 23 w XX wieku w tej Cytadeli ? :-)

29.04.2003
20:24
[90]

Raynor [ Big Man ]

hehe, dzienx. Wstyd mi :PP Mam 15 lat i takich rzeczy nie wiedziec, ale to dlatego ze nie mam potrzeby jezdzic po calym miescie.

29.04.2003
20:24
[91]

Raynor [ Big Man ]

Cainoor ===> nie bede zgadywal :)))))))

29.04.2003
20:25
smile
[92]

L@WYER [ Valaraukar ]

Raynor --> moje dawne LO znajduje się w tamtej okolicy, wię Cytadela była świetnym miejscem na małe wagary z piwkiem w plecaku :D

29.04.2003
20:29
[93]

Raynor [ Big Man ]

L@WYER ===> ja mam tekie szczescie ze u mnie na goclawiu mam dwa jeziorka gdzie przy chmielowym nektarze poddajemy sie rozmowa, rozmyslenia i ciekawym spostrzezenia :)))

29.04.2003
21:18
smile
[94]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

elo :-)

Pamir , Pijus, Cainoor - czy jutro jakos sie umawiamy przed tym klubem? na ktora to w ogole jest??


29.04.2003
21:39
[95]

Raynor [ Big Man ]

joł!!!

Chyba juz film im sie urawal :))

Tak to jest jak sie tankuje browca przed kompem :)))

29.04.2003
21:43
smile
[96]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sasanka ---> Odpowiadam za siebie, ale i za Pijusa któy wybył po tatę na lotnisko :-) Ja bym się umówił jakos przed klubem Niby zaczyna się o 20.00 ale to chyba troszkę za wcześnie. A Ty jak myslisz ?

Raynor ---> A ja nie piję już ponad 2 tygodnie. Jednak kasę, którą chciałem przez to zaoszczędzić wydaje na jakieś głupie bzdety. Miałem się "odchudzić" z oponki a zacząłem sobie kupwać full żarcia w jakichś Donaldach :P

29.04.2003
21:45
smile
[97]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor - no wlasnei,lepiej wejsc jakos razem:-DD
moze umowmy sie ok.20.30?

29.04.2003
21:45
[98]

Raynor [ Big Man ]

Cainoor ===> ja mam tak samo :))) z tym ze pilem przez ostatanie dwa tygodnie. O ile dwa browce mozna nazwac piciem :)))


Pamietacie takie piwo jak MOCNY FULL ???

29.04.2003
21:48
smile
[99]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raynor ---> 2 browce to ja piłem od wrześnie CODZIENNIE :P W weekendy jakieś 10-12 ... a i tak byłem cieńki zawodnik wśród swoich kumpli. heh

Sasanko ---> 20.30 ? Hmm... myślę, że da rade. Wiesz dokładnie gdzie jest ten klub ?

29.04.2003
21:51
[100]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Pamir---->jak tam jest z miejscami...(bo powoli zaczyna mnie to kusic:))...moj atut??? IDE SAM:))))

29.04.2003
21:53
[101]

Raynor [ Big Man ]

Cainoor ===> ale czego ty oczekujesz od 15 latka [za tydzien 16stolatka :)] ktory musi sie uczyc zeby go do dobrego liceum pzyjeli.....

29.04.2003
21:54
smile
[102]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor- hm..no wlasnie nei wiem,ale Silent mowi ze nie powinno byc problemu z szukaniem go:-))


29.04.2003
21:55
smile
[103]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raynor ---> Niczego nie wymagam :-) Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz. I dwa browki tygodniowo to w sam raz :D

29.04.2003
21:57
[104]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Cainoor---->jak zaczynasz...to nie pozostawiaj chlopaka w niepenosci:))))..."ucz sie ucz, bo nauka to potegi klucz....jak nazbierasz duzo kluczy to zostaniesz.......WOZNYM":))))))))))))))))))))))))))

29.04.2003
21:57
smile
[105]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sasi ---> Taaak ? :P A jedzie samochodem ? :-D Podobno ta imprezownia jest gdzieś koło Foksal'u (?) na Nowym Świecie, więc na pewno znajdziemy :-)

29.04.2003
21:58
[106]

Raynor [ Big Man ]

Cainoor ===> ja tam chce wiecej.......czekam na wakacje :> to bedzie melanz :)))) A tylko dwa bo nie ma czasu na wiecej, a ze polskiego nie bylo a ja nialem 15 zl to z qmple postanowilismy sie odstressowac :)))

29.04.2003
21:58
smile
[107]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

ILEK ---> Każdy orze jak może, a woźny to nie taka zła fucha :-D

29.04.2003
21:59
smile
[108]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cain - nie, jedziemy busem:-)))

29.04.2003
22:01
[109]

Raynor [ Big Man ]

ILEK ===> ktos powiedzial inna wersje "ucz sie ucz bo nauka to potego klucz....... do dzwi bez zamka :))))"


Cainoor ===> Ja nie che byc woznym :(( bo wiem jakie oni maja zycie


Sasanka ===> masz racje. Kierowca nie ebdzie mogl pic, bedzie sie z wami meczyl ;))

29.04.2003
22:01
smile
[110]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sasaneczko ---> To On też będzie pił ?? Kurna... myślałem, że chociaż jeden niepijący sie znajdzie. I jak ja wytrzymam > Toż to będzie baaardzo trudne zadanie. Chyba wezme samochód :P

29.04.2003
22:03
smile
[111]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor - samochod sie tuninguje i dlatego nie bedzie autem:-))

ja jeszcze swojego :kaszlaka" nie dostalam,wiec tez bede musialam pic:-DDD

29.04.2003
22:08
smile
[112]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sasanko ---> Łee... to ja będę pił tylko Red Bulla chyba :-) No nic. Szykuje się super bibka. Mam nadzieję, że miuzik będzie fajny.

ILEK ---> Staraj się jeszcze wkręcić ! :P

29.04.2003
22:08
smile
[113]

Pijus [ Legend ]

Cainoor - samochod, to mozesz sobie jutro na uczelnie wziac!! A nie na bibke!!!

Cholera..telefon milczy...chyba bedzie trzeba zastosowac wariant nr2

29.04.2003
22:12
smile
[114]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor-z nami sie nei napijesz?:-))))hehhe ,typowy przyklad namawiania kogos do picia:-PP

Pijus - kombinuj,kombinuj:-))

29.04.2003
22:23
[115]

Raynor [ Big Man ]

Raynor idze kimac :))

Dobranoc wszystkim!!! Milej bibki :)))

29.04.2003
22:24
smile
[116]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja też wczęsnie się pożegnam życząc udanej imprezy :)

BTW.Justa:::>Nie płacz, wracam dopiero w czwartek :))

29.04.2003
22:27
smile
[117]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raynor ---> 3m sie.

Sasi ---> Taa... no może jednego browka... :-) Nie żartuje. Mam takie postanowienie, bo nie chcę w ogóle pić już nic, gdyż znam siebie i nie znam umiaru. Jak już zacznę to na jednym się nie skończy. Mam słabą samokontrolę czasem :-)

29.04.2003
22:31
smile
[118]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainus - ja Cie przypilnuje juz:-DDD

29.04.2003
22:35
smile
[119]

Pijus [ Legend ]

Cainoor - jezeli mimo wszystko sie nie dasz palko przekonac, to sobie zamawiam miejsce w furce:)))

No chyba, ze spotkam jakies ciekawe towarzystwo:PPP

PS.Idziemy z kvc-em:D

29.04.2003
22:37
[120]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Siemanko :-), heheh Cainoor a wiesz że tam z autkiem nie wpuszczają ;-P

29.04.2003
22:38
[121]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pijus ---> Spox :-)

Przeczytajcie sobie komentarze o tym klubie... hmm. Mam nadzieję, że coś się zmieniło :P

Tam jest cudownie normalnie tyle dobrych gosci jeszcze nie widziałem kocham gejów a tam jest ich w pizdu ciesze sie dobry gejowski klub acha kocham policje

Link poniżej:

29.04.2003
22:42
smile
[122]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cain - jesli to impra zamknieta to jest ok:-) bo np. taki Relax to szajs na imprezke jesli chcesz sie pobawic ze znajomymi,ale super miejsce na imprezii zamkniete:-)

29.04.2003
22:43
smile
[123]

Pijus [ Legend ]

Skoro nie ide z dzioucha, tylk oz kumplem, to moze wczesniej jakis bro?? Co wy na to??

29.04.2003
22:45
smile
[124]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

hehhe, Pijus ,gadaj o tym z Silentem jesli chodzi o nas:-)))

29.04.2003
22:46
smile
[125]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Jestem zależny od du... koleżanki :-) Tylko się zastanawiam po co ja ją tam biorę ??

BTW: Jak się umawiamy ?

29.04.2003
22:48
smile
[126]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Cainoor >> impreza zamknięta tak jak już Sasanka wspomniała :-), będą tylko nasi ludzie ( czytaj brak gejów ;-p )

Pijus >> no ja JA JA chcę na browar przed :-)

29.04.2003
22:49
smile
[127]

Pijus [ Legend ]

Cainoor - nie bierz jej! Wez Ilka:)))

To moze gdzies tam niedaleko sie znajdzie jakis pubik, co?? Ustawilibysmy sie na starowce or sthg....

29.04.2003
22:50
smile
[128]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

dobar ja i Silent tez sie ustawiamy:-PP

moment Sil ma jakis pomysl tylko piszema na gg:-))

29.04.2003
22:52
smile
[129]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pijus ---> Fakt... ale ILEK mi potem la... eee o czym to ja ? hmm... a tak... ILEK nie ma tak miłego głosu i w ogóle (ma owłosione nogi!;) :P hehehe

No offence :D

29.04.2003
22:54
smile
[130]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

cytuje Sila:-))) :

jest taki klubik, obok foksal
jak się patrzy od nowego światu to w uliczkę pierwszą w lewo i jakieś 20 m
, Magnez albo Magnes cos like that


wiec jak pasuje? tylko o ktorej

29.04.2003
22:54
smile
[131]

Pijus [ Legend ]

Cainoor - na blow up'a to i tak nie licz:)) A z Ilkiem to sie przynajmniej napijemy:))))

Sasanka - To niech Silent sam tu z pomyslem wyskoczy:)))

29.04.2003
22:56
smile
[132]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

\Pijus ,nie moze bo mu net zablokowali i dziala mu wolno a najlepiej gg wiec robie za jego sekretarke:-))

29.04.2003
22:56
smile
[133]

Pijus [ Legend ]

hmmm..ja bylem ostatnio w fajnym takim pubiku na starowce (Celibar), ale nie liczylbym na tyle miejsc jutro:/

A Silent jest przekonany o tym pubie?? Tzn wie dokladnie gdzie sie znajduje??:))

29.04.2003
22:58
smile
[134]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus Sil byl tam we wrezsniu

29.04.2003
22:58
[135]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

To ustalcie a ja sie dostosuje.

29.04.2003
23:01
smile
[136]

Pijus [ Legend ]

Ok. To w takim razie proponuje godz 19.30 na nowym swiecie.

29.04.2003
23:02
smile
[137]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijs a dokladnie gdzie ? jakis punkt specjalny:-DD

29.04.2003
23:04
smile
[138]

Pijus [ Legend ]

no to przy foksal:) skrzyzowanie foksal i nowego swiatu (jest takie??)

29.04.2003
23:06
smile
[139]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

To może przy Palmie ? :P

Albo przy Empiku ?

Ablo przy Macu ? :-D

29.04.2003
23:06
smile
[140]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

tak ,jest ,ok.

czyli jutro o 19.30 przy foksal i nowym swiecie:-))

i jak sie ktos spozni to ma przechlapane:-))

29.04.2003
23:08
smile
[141]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Panowie,powiedziec swoim paniom,ze zbiorka jest p 19.15 i niech sie wyszykuja wczesnije:-))))))

29.04.2003
23:10
smile
[142]

Pijus [ Legend ]

Ja tam nie mam na szczescie komu powiedziec:DDDDD

29.04.2003
23:11
smile
[143]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ja to mówię, że jest o 19.30 i jak się spóźni to jej nie zabiore :-D

Haha właśnie zobaczyłem, że katrin20 (czytasz to złotko?;) ma 45 postów / dzień. Ale ma kobieta siłę :P

29.04.2003
23:11
[144]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus nie ciesz sie tak szybko:-DDD

29.04.2003
23:18
smile
[145]

Pijus [ Legend ]

...bo okaze sie, ze Sasanka wezmie na impreze dziewczyne specjalnie dla mnie...:))))

29.04.2003
23:19
smile
[146]

Pamir [ Generaďż˝ ]

No wstępne ustalenia zakończone :-) ( Pijus >> hehe )

29.04.2003
23:21
smile
[147]

Pamir [ Generaďż˝ ]

E E E E to mi szukacie dziewczyny ja mam na tej imprezie wolne ;-)

29.04.2003
23:22
smile
[148]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus - hehe,nie ,nie ,nie:-DDDD

29.04.2003
23:22
smile
[149]

Pijus [ Legend ]

Pamir - bardzo wstepne powiedzial bym nawet:)))

29.04.2003
23:22
smile
[150]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

W razie czego main phone number to: 0-700 607 555 622 55 409 :-P

29.04.2003
23:23
smile
[151]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

a poszukac mozna:-PPPP

29.04.2003
23:24
smile
[152]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus jak to!!!:-))))))) widzimy sie na polaczeniu foklas i nowego ,pozniej idziemy do Magnesa czy jak to tam (Silent prowadzi) tam pijemy a poznije 20-21 idziemy na impre:-DDD
tam sie bawimy i pijemy znow i tanczymy kto chce itp,itd:-DDD


29.04.2003
23:26
smile
[153]

Pijus [ Legend ]

Sasanko - wszystko sie zgadza:))))

do jutra:)

29.04.2003
23:26
smile
[154]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

do jutra:-DDD

miejmy nadzieje ze bedzie super:-))

29.04.2003
23:26
smile
[155]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Sasanka >> co racja to racja ;-)

29.04.2003
23:27
smile
[156]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Jak można sobie powiększyć biceps, tak by mieć w kablu 40 ? :P

Dobra, odbija mi, więc idę spać :-)

Dobranoc.

ps. wątek bez numeru części w tytule zajebiscie mi sie podoba musze powiedziec hahaha :P

29.04.2003
23:27
[157]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Narta Pijus :-)

29.04.2003
23:28
smile
[158]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Cainoor >> narka, heheh no nie jest taki zły :-D, a co do bicepsa to musze Cię zasmucić w twoim przypadku się nie da ;-)

29.04.2003
23:36
smile
[159]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Dobra też znikam, jutro ciężki dzień :-D życzę dobrej nocki

29.04.2003
23:49
[160]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Pamir---->zasugerowalem cos o 21.51...ale widze ze masz to w dupie:PPPP...wiec chyba ci poblokuje te sklepy:PPPPPP

30.04.2003
00:15
[161]

Pamir [ Generaďż˝ ]

ILUSEK >> teraz moja wina sorki nie było mnie i nagle tyle postów było że nie przeczytałem sorki, ale chyba sprawa już jasna ?


Dobra teraz już naprawdę znikam, narka

30.04.2003
02:15
[162]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

heh...wlasnie dotarlem z malego piwka z L@WYERem:)))...Muranow rulez:)))))))))

30.04.2003
07:00
smile
[163]

juuusta [ malinka ]

witam w ten piękny ranek,miłego dnia życze i spadam do szkoły

Paudyn==>przeżyje:P

30.04.2003
07:23
smile
[164]

Raynor [ Big Man ]

Ja tez witam i zarazem spadam do szkoly :))) Znalazlem na mapie Cytadele :)))))))))))))))

30.04.2003
09:41
smile
[165]

Pamir [ Generaďż˝ ]

NO ja też Witam właśnie wstałem :-) ale do szkoły się nie wybieram ;-)

POzdrowienia Pamir

30.04.2003
09:47
smile
[166]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Pamir---->no niestety...na mnie dzis nie liczcie...wiedzialem ze tak bedzie...jak sie chce miec dlugi weekend wolny...to trza pogarowac dluzej:(((...bede mial szczescie jak sie na mecz wyrobie:(((

30.04.2003
09:52
[167]

Pamir [ Generaďż˝ ]

ILEK >> szkoda :-/, ale w sobotę mam nadzieje że będziesz?

30.04.2003
09:59
smile
[168]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no raczej:))))))

30.04.2003
10:16
smile
[169]

L@WYER [ Valaraukar ]

Raynor --> moje gratulacje :P

ILEK -->jak żyjesz ;) ?

30.04.2003
10:21
[170]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->spoko...ale oczywiscie nie wstalem o tej o ktorej chcialem:)))))))))

Ustalmy cos konkretnego z sobota:))))

30.04.2003
10:25
smile
[171]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> luzik - ja też nieco zaspałem.
A co do soboty to albo spotykamy się na Cytadeli, przed Cytadelą albo w jakiejś knajpce - teraz jest tylko sprawa, które rozwiązanie wybierzemy .

30.04.2003
11:25
smile
[172]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

czesc wszystkim:-))))))))

ladny dzisiaj dzien,cieplutko i wieczorkiem imprezka sie szykuje:-)))
zyc nei umierac...

pozdrawiam wszystkich:-PPP

30.04.2003
11:56
smile
[173]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Witam Sasanko :-D zapomniałaś przed tym żyć nie umierać dodać matura za 6 dni :D

30.04.2003
12:22
[174]

K@mil [ Wirnik ]

Dzień Doberek :-D

30.04.2003
13:22
smile
[175]

Pamir [ Generaďż˝ ]

K@mil >> siema


PIJUS >> co do planów wszystko aktualne i jak bym się nie odezwał to o ustalonej godzinie w ustalonym miejscu, nie jestem jeszcze pewny na 100%, to będę wiedział dopiero po 17 jak wrócę z angielskiego i wtedy zadzwonię, ale tak czy siak wszystko i tak aktualne!!!

30.04.2003
13:24
smile
[176]

Hellcat [ Legend ]

Hehe, a ja jak zawsze wspomne o pogodzie, która jest w sam raz do wycieczek rowerowych :-D

30.04.2003
13:25
[177]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Hell--->myslalem wczoraj o wygrzebaniu roweru...masz jakies miejscowki gdzie czesto jezdzisz??

30.04.2003
13:28
smile
[178]

Pamir [ Generaďż˝ ]

oooo właśnie rowerek :-D po maturze trzeba będzie go wyremontować i w drogę :-D może jakiś zjazd rowerzystów GOL'a? :-D

30.04.2003
13:30
[179]

Hellcat [ Legend ]

ILEK===>Moja sztandarowa trasa to z Białołeki na Ochotę[i spowrotem], po trasie Armii Krajowej, a poza tym to jeżdże gdzie mnie koła poniosą[czytaj, wszędzie w Warszawie, i w okręgu 50KM od niej]

30.04.2003
13:30
[180]

Hellcat [ Legend ]

ILEK===> A co?? Chcesz mnie spotkać??

30.04.2003
13:33
[181]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no mysle wlasnie...ale jutro to chyba sobie podjade na rowerku na mecz K.S. GOLa...na Hutniku:)))

Moze ktos z wyspiarzy ma chec zagrac jutro w noge??

30.04.2003
13:33
smile
[182]

L@WYER [ Valaraukar ]

Proponowałem i dalej proponuję spotkanie sobotnie na Cytadeli, ponieważ dojazd rowerkiem jest całkiem niezłym pomysłem także dla mnie - prosiłbym o jakies konkretne opinie na ten temat.

30.04.2003
14:01
smile
[183]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

ej ale to spotkanie w sobote to dla tych co maja rowery??:-))

bo jak nie to na Cytadeli nawet pasuje.

30.04.2003
14:03
smile
[184]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> spotkanie jest dla wszystkich, którzy chcą przyjs - rower jest tylko dodatkową opcją.

30.04.2003
14:04
smile
[185]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Sasanka >> uczyć się a nie na imprezy ;-) ( buhahahah i kto to mówi ehh to znaczy pisze )

30.04.2003
14:04
[186]

Hellcat [ Legend ]

Sasanka===> A jak ktoś przyjedzie na rowerze to będzie źle??

30.04.2003
14:07
smile
[187]

K@mil [ Wirnik ]

Co czujecie myśląc o tym że już majówka ?? :-)

30.04.2003
14:08
[188]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

K@mil---->zeby myslec na ten temat...musialbym znac godzine wyjscia z pracy:)))))))

30.04.2003
14:09
smile
[189]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Hell - nie a czy ja cos mowie takiego? nie, pytam sie bo ja nie mam roweru w Warszawie. ( a nawet jak bym go tutaj miala to si ena nim nie pokaze:-))) pytamsie tylko czy maja byc sami rowerzysci zebym nie musiala gonic za Wami jesli wymyslicie przejazdzke:-))

Pamir - ha ha ha ha ah , zdamy?? moze dadza z polaka jakis temat dotyczacy imprez:-)) np." na jakich imprezach ostatnio byles i jakie sa twoje wrazenia. czy terazniejsze zabawy przypomnijaja te z innych epok? wyraz swoja opinie i uwzglednij mozliwe teksty kultury":-))))))))

30.04.2003
14:11
smile
[190]

K@mil [ Wirnik ]

ILEK ====> To nie masz stałej godziny wyjścia ??

30.04.2003
14:11
smile
[191]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

K@mil - czujemy sie swietnie ,szczegolnie ze rodzice juz pojechali na majowke ,a mi sie szykuje imprzka z Silentem, Pamirkiem, Pijuskiem i Cainoorem :-) i masa innych , miejmy nadzieje fajnych ludzi:-))))

30.04.2003
14:11
smile
[192]

Hellcat [ Legend ]

Sasanka===> Przepraszam za tą niespodziankę, będe czekał tak długo jak będzie potrzeba :-)

30.04.2003
14:12
smile
[193]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Hellcat - nic sie przeciez nie stalo :-)))

30.04.2003
14:13
[194]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

K@mil---->no teoretycznie tak...ale w praktyce to jest roznie...szczegolnie na poczatku miesiaca...a dzis siedze bo wzialem wolny piatek...i chce troche wadrobic:)))))))

30.04.2003
14:14
smile
[195]

katrin20 [ Kati ]

HELLO EVERYONE!!! :-DDD

30.04.2003
14:14
smile
[196]

K@mil [ Wirnik ]

Sasanka ===> Boże, co za komfort psychiczny: Jutro nie trzeba iść do szkoły :-)

30.04.2003
14:16
smile
[197]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Sasanko heheh dobre :-D albo coś w tym stylu : "Wpływ piwa i innych trunków, na kształtowanie świadomości narodowej oraz ich wpływ na integrację europejską. Pracę należy oprzeć na słowach "Polak Węgier dwa bratanki..." oraz własnych doświadczeniach i przemyśleniach" :-D buhahaha no może bym zdał :-)

30.04.2003
14:16
smile
[198]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

K@mil - nie jestem Bogiem,co najwyzej Matka Boska:-))
hehe co do szkoly to do niej juz nie chodze 3 tygodnie:-) do szkoly dopiero we wtorek :// :-)

30.04.2003
14:17
smile
[199]

K@mil [ Wirnik ]

ILEK ====> Skoro jesteś w pracy to co robisz na GOLu ?? :-)

30.04.2003
14:19
smile
[200]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pamir- h aha ha ,dobre:-)) ale damy rade:-))
podobno na pamiec trezba jesc sardynki w oleju i pestki dyni:-))
a na polski wypic setke:-)) tak,by rozwiazac sobie pismo:-)

ide sie kawy napic bo leb mi peka i ucho boli:-// trzeba sie "nacpac" lekow na impreze bo inaczej nei wyrobie:-))

30.04.2003
14:20
smile
[201]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

K@mil---->taka praca:))))))))))))...ale ja sie wam troche dziwie...no moze poza tegorocznymi Maturzystami...co wy robicie w domu??

30.04.2003
14:21
smile
[202]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Ilek 0 nie tylko Ty sie dziwisz , caly rok w wawie ,no moze poza feriami i wakacjami i siedza w domu :-) bo my Maturzysci musimy odreagowac ten stres tory nas czeka i pijemy :-))))))))))

30.04.2003
14:24
smile
[203]

K@mil [ Wirnik ]

ILEK ===> Możesz powiedzieć gdzie pracujesz, czy to tajne ? ?:-)

30.04.2003
14:24
smile
[204]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Ponawiam pytanko...Ma ktos chec pograc...lub pokibicowac K.S.GOLowi w jutrzejszym morderczym rewanzu??

30.04.2003
14:25
smile
[205]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

K@mil---->nie bardzo...nie dlatego ze mam cos do ludzi z tego watka...ale wstep tu ma kazdy.Powiem ci wieczorem na GG.

30.04.2003
14:29
smile
[206]

K@mil [ Wirnik ]

ILEK ===> Z góry bardzo dziękuje :-)

30.04.2003
14:53
smile
[207]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

BUM.

30.04.2003
14:54
smile
[208]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

i czego sie tak tluczesz??...nie umiesz spokojnie wejsc??:))))

30.04.2003
14:54
smile
[209]

K@mil [ Wirnik ]

Cainoor ===> Nie statsuj :-D

30.04.2003
14:56
smile
[210]

juuusta [ malinka ]

nie krzycz tak głośno :)

30.04.2003
15:00
[211]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Hehe... wassup ??

Dzisiaj okazało się, że mi typ nie przyjął semestralnego projektu... hehehe... kutas. Będę musiał robić jeszcze raz zupełnie od nowa... hehehe... kutas. Dzisiaj chyba nie biorę na impre samochodu :P

30.04.2003
15:01
[212]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

tym bardziej zaluje:((

30.04.2003
15:03
smile
[213]

K@mil [ Wirnik ]

Cainoor ===> Faktycznie kutas. A może trzeba było pójść z flachą ?? :-D

30.04.2003
17:19
[214]

baziiii [ '87 ]

warszawa odpoczywa? :-D
opcja ze Spotkaniem 3 maja jest nadal aktualna? ;o bo jakoś nikt o tym nie dudni ;-/



Lista "spotkaniowa" - na sobotę 3 maja na 20.00. Miejsce do ustalenia.

1. Justa
2. Paudyn
3. L@WYER
4. Cainoor
5. baziii <70%>
6.Sasanka ( 80%)
7.ILEK
8. Pamir


30.04.2003
17:29
smile
[215]

Raynor [ Big Man ]

Witam!

Ehh, zajefajny dzionek w szkole...... fiza, chemia.....

Co do spotkania to nie mozna wczesniej ???

30.04.2003
17:32
[216]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

co do spotkania to moglbys Baziii poczytac posty :-) spoktanie jest na Cytadeli :-)

Raynor - juz mowilismy, ze spotkanie nie moze byc wczesniej bo ostatnio bylo dla tych mlodszych a oni si enie pokazali wcale podobno.

30.04.2003
17:34
smile
[217]

juuusta [ malinka ]

ponieważ mój rower jest w rozsypce, może ktoś mnie poinformuje czym moge tam dojechać? albo najlepiej narysuje mape :)))

30.04.2003
17:37
smile
[218]

Raynor [ Big Man ]

Sasanka ===> ok, spoko, trudno. Moze jak starsi wyjada :PP

30.04.2003
17:40
smile
[219]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

justa a skad chcesz tam jechac?:-) tzn moge sie z Toba umowic np na pl wilsona:-) a tam dojedziesz autobusem 515, 415,195,303,122,520,157, 519, hm...jak mi sie przypomnij jakimi jeszcze to dam znac:-) ale mozemy sie umowic i razem pojsc bo tak to jest ciezko wytlumaczyc:-)

30.04.2003
17:42
smile
[220]

L@WYER [ Valaraukar ]

W kwestii formalnej - Ci, którzy nie wiedzą jak dostać się na Cytadelę, mogą się ze mna spotkać np. na przystanku tramwajowym na moście Gdańskim - stamtąd ruszymy na miejsce spotkania, czyli pod Bramę Straceń.

Proponuję czas spotkania ustalić na 17.40 - wtedy na miejsce będziemy przed szóstą, na którą to godzinę sugeruję
ustalić spotkanie - czekam na opinie.

30.04.2003
17:48
[221]

Raynor [ Big Man ]

17.00 :))))))) wtedy bym pobyl troszke :)) moze z 3h :)) Wiem ze malo ale mam nadopiekunczych starszych (przynajmniej mi tak sie wydaje)

30.04.2003
17:51
smile
[222]

juuusta [ malinka ]

Sasanka==>z bemowa jade więc mi pasuje:)możemy sie umówić

L@WYER==>możesz się z nami umówić:)

30.04.2003
17:54
smile
[223]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa ; Sasanka --> czy czas i miejsce wam odpowiadają ?

30.04.2003
18:08
smile
[224]

juuusta [ malinka ]

myśle że na przystanek tramwajowy trafie :) gorzej z tym czasem, nie można z godzinke później?

30.04.2003
18:10
smile
[225]

L@WYER [ Valaraukar ]

Podajcie godzinę, jaka Wam odpowiada - mnie to wsjo ryba.

30.04.2003
18:10
smile
[226]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Justa to umow sie dokladnie ze mna albo z L@wyerem:-) bo juz sie gubie , jakos kombinujecie:-) a zreszta co do godziny to sie umowmy jak wszyscy beda na forum,bo z tego co wiem niektorzy pija wlasnie :-DD

30.04.2003
18:12
[227]

baziiii [ '87 ]

fajnie ze wiem gdzie jest ta cytadela :-/

30.04.2003
18:14
[228]

baziiii [ '87 ]

hmmm mi by pasuje startowac 18-20, ale jak bedzue pozniej to tez wpadne....

30.04.2003
18:21
smile
[229]

juuusta [ malinka ]

dobra Sasanka to na placu wilsona może być
sorry L@WYER ale tam mam pewność że trafie nawet z moimi możliwościami orientacji w terenie:)
co do spotkania to 19-20.

30.04.2003
18:25
smile
[230]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> może byś i plac Wilsona - ale gdzie konkretnie i o której konkretnie ?
Np. 19.30 pod kinem Wisła.

30.04.2003
18:37
[231]

juuusta [ malinka ]

ok, pod kinem o 19:30, myśle ze na 19 też sie wyrobie. Sasanka pasuje ci?

30.04.2003
18:38
[232]

Raynor [ Big Man ]

baz ===> ja mialem ten sam problem :))) poszukaj plany wawy na necie i tam znajdziesz :))

ja obstawiam za 17 :PP

30.04.2003
18:42
smile
[233]

L@WYER [ Valaraukar ]

No dobra spotkanie ustalone na godz.19.30 pod kinem Wisła. Potem nastąpi "przemarsz" na Cytadelę
Czy to jasne ?

30.04.2003
18:44
smile
[234]

juuusta [ malinka ]

dla mnie ok

30.04.2003
18:57
[235]

Raynor [ Big Man ]

to milej zabawy :))

30.04.2003
19:00
smile
[236]

baziiii [ '87 ]

cytadela to klub czy pub ? :-) ludu mozliwe ze ja tez pod kino wisla się wybiore o tej 19.30 :D

30.04.2003
19:06
smile
[237]

juuusta [ malinka ]

bazi==>cytadela to jakaś tam twierdza :)

30.04.2003
19:07
smile
[238]

Hellcat [ Legend ]

Witam, właśnie wróciłem z 60KM wycieczki po warszawie, więc jestem troche zmęczony. Teraz sobie poczytam co zaszło podczas mej nieobecności :-)

30.04.2003
19:07
smile
[239]

L@WYER [ Valaraukar ]

baziiii -->Powtórze to jeszcze raz :
Cytadela Warszawska, twierdza rosyjska zbudowana w Warszawie w latach 1832-1834 na koszt miasta, z rozkazu cara Mikołaja I Romanowa, zwana oficjalnie Cytadelą Aleksandrowską. Wzniesiona głównie w celu utrzymania kontroli nad Warszawą, jako reakcja na powstanie listopadowe 1830-1831. Jej integralną częścią był X Pawilon - główne więzienie polityczne Królestwa Polskiego, miejsce straceń polskich patriotów, uczestników zrywów niepodległościowych i działaczy ruchu rewolucyjnego. Jako więzienie przestała działać w latach 1923-1925. Od 1963 X Pawilon przekształcono w muzeum.
Cytadela ciągnie sie mniej więcej od mostu Gdańskiego, do wysokości Spójni - z drugiej strony dochodzi do placu Inwalidów.Na jej terenie, obok Bramy Straceń znajdują się Święte drzewa.


30.04.2003
19:12
[240]

baziiii [ '87 ]

lol ja myslalem ze do jakiegos pubu pojdziemy a tu k.. do jakiegoś muzeum :-D

30.04.2003
21:38
smile
[241]

K@mil [ Wirnik ]

Czy został tu jakiś warszawiak ?? :-)

30.04.2003
21:40
[242]

Raynor [ Big Man ]

Wlasnie chcilem sie o to zapytac :))))))

ale u mnie mialo to brzmiec: "pewnie wszyscy teraz pija" :)))

Ja jestem ale nie wiem po co, skoro nie ma o czym dyskutowac :((

30.04.2003
21:43
smile
[243]

K@mil [ Wirnik ]

Faktycznie, coś pusto tutaj. Pewnie wszyscy tankują. Jak wrócą to się zacznie - gadanie "kto wypił więcej" :-)

30.04.2003
21:50
smile
[244]

baziiii [ '87 ]

ja nic nie pilem dzis

30.04.2003
21:53
[245]

Raynor [ Big Man ]

A ja jutro ide do kina :))) Na XMEN2 + 2 browarki :)))

30.04.2003
21:54
[246]

Raynor [ Big Man ]

baz ===> biedaku :((( zreszta ja tez :(((

30.04.2003
23:26
[247]

Raynor [ Big Man ]

K@mil ===> przeciez oni maja impre :))))))))) zapomnialem :))))

Milem zabawy i dobranoc.

Czekamy na zdjecia i relacje :))))))

01.05.2003
03:21
smile
[248]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

I'm back...

lol zabawa fajna, mnóstwo pietnastek (hehe, prokurator czuwa;), niektórzy się wybili wcześnie inni później i wracali taxi :P Ogólnie miłe wrażenia - potańczyłem sobie, popijałem red bulla. Na całą imprę poszła jakaś stówka plnów :-) Bywa hehe

Co tam ?

01.05.2003
08:14
smile
[249]

Raynor [ Big Man ]

Nic tam. Standardowe spedzenie wieczoru jak nie ma zadnego filmu w tv ;((((

01.05.2003
09:01
smile
[250]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Ja też jestem, było fajnie, nawet bardzo ;-), pozdrowienia a teraz znikam...., niestety na Cytadeli mnie nie będzie bo muszę jednak jechać na działeczkę :-/ hehe pewnie po wczorajszym „wpadnięciu” na moich starszych, stwierdzili, że jak zostanę to będą jedynie imprezy ;-) i zero nauki... no więc komu w drogę temu rower górski z przerzutkami ( jak by to jeden z golasów powiedział ;-D ) Jeszcze raz pozdrawiam THX za miła imprezkę i do zobaczenia w niedzielę na forum...

Pozdrowienia Pamir


ps.: Sasanka ucz się ;-P ;-)

01.05.2003
09:38
smile
[251]

baziiii [ '87 ]

No to się k.... naspotykałem z wami.... :(

starsza mi dudni że 3-4 maj jedziemy do wujka na działkę... ja mówię że spoko, tylko 3-go jestem umówiony i sami jedżcie... a ona awantura na cały dom... ''Nie psuj nam wyjazdu'', ''Nie zostawimy cię samego w domu'' buehhehee ostatecznie poszło o to że moja startsza nie ma do mnie zaufania i myślę że całe 2 dni będe w domu przed kompem siedziec :-/
trudno innym razem sie spotkamy k....

01.05.2003
09:56
[252]

Raynor [ Big Man ]

U mnie jest tak samo :(((((( tez na dzialke ;((((((

01.05.2003
10:13
smile
[253]

L@WYER [ Valaraukar ]

Ale miałem fajną popijawkę - wróciłem do domku po północy, na klatce psy się szlajały (nie mam zielonego pojęcia co oni tam robili), a ja wyluzowany "lekko" hehehe wcięty, z rowerkiem na ramieniu - pełny luzik.
Nie wiem tylko dlaczego trzech ich było - jeden czyta, drugi pisze, ale po kiego grzyba trzeci - może prowadzi radiowóz, albo pilnuje, żeby ci "myślący" nie dali drapaka?

01.05.2003
10:18
smile
[254]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

jej,przed chwila wstalm obudzona telefonem od zaklopotanej mamusi ,ktora pyta co tam u mnie slychac i czy wszystko ok:-)) rany,trudno udawac ze wszystko ok,kiedy ma sie bol gardla i ucha, a na dodatek jak to po imprezce sie chrypi:-)

a tak ogolnie impra zajefajna:-D no...tych pietnastek bylo duzo:-DD a wlasnie Cainoor - Ty nie pisz ,ze bylo duzo 15stek bo sam byles z 16stka:-PPP ale juz prokurator nei czuwa:-PP

oczywiscie nie musze dodawac ,ze dla niektorych wiatr strasznie wial :-) (pogoda bezwietrza,siedzielismy czasami w "ogrodku") :-)))))))

zdjec nei bedzie bo nikt chyba nie mial aparatu:-))) hehe:-)))

ale wiecej takich imprezek!!!!:-))))))))

Pamir - jasne,bede sie uczyc:-))) :-PP

01.05.2003
10:23
smile
[255]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

aaa i nie musze chyba dodawac ,zebyscie nigdy nei tanczyli jak "stare dziadki" tzn za raczke w parze przy hip hopie ew popie czy innej muzyce" mlodziezowej" bo beda sie na Was patrzec jak na idiotow;-D

prawda Pijus?:-))))))

01.05.2003
10:41
smile
[256]

Pijus [ Legend ]

prawda:)))

01.05.2003
10:42
smile
[257]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus , opowiedz co sie wtedy czuje:-DDDD

01.05.2003
10:46
smile
[258]

Pijus [ Legend ]

Sasanko - czuje glod
glod glod
zjadlbym konia z kopytami
gdybym mogl
glod glod

:))

01.05.2003
10:48
smile
[259]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus- o rany ,zawsze cos wymyslisz :-DDD :-)))))))

01.05.2003
10:51
smile
[260]

Pijus [ Legend ]

a tak szczerze - czulem, ze jestem na jezykach kazdej 15 na imprezie ;))))
no i, ze kazdy 15 chcialby byc na moim miejscu:PPP

Impreza byla super duper:)

01.05.2003
11:03
smile
[261]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

to pozniej byles rozchwytywany pewnie przez nie:-DDD

ale chyba nie dales sie wciagnac w to samo tylko ze z 15stka a nie jak wczesniej z 14stka:-DDD??:-)))

01.05.2003
11:06
smile
[262]

K@mil [ Wirnik ]

Dzień Dobry :-)

01.05.2003
11:07
smile
[263]

Pijus [ Legend ]

nieee..
pozniej juz nie bylo takiego klimatu:)))
rwania nie mialem za duzego (tzn glownie siedzialem przy barze i pilem tekle,psy itd z Ola od Cainoora - juz wiem ile ma naprawde lat:)

01.05.2003
11:09
smile
[264]

Pijus [ Legend ]

K@mil - dobry!

01.05.2003
11:10
smile
[265]

L@WYER [ Valaraukar ]

K@mil --> no rzeczywiście DZIEŃ jak na razie jest w miarę DOBRY :D

01.05.2003
11:11
smile
[266]

juuusta [ malinka ]

i wy macie jeszcze siłe siedzieć przy kompie teraz, to się nazywa nałóg :P
btw.szkoda że nie robiliście zdjęć, napewno każdy chętnie by obejrzał :)

01.05.2003
11:11
smile
[267]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus- no ladnie:-))) ale chyba jak pije i pali to nei ma 16 stu :-)))) ale ta mlodziez dzisjesza...szybko dorasta:-DDDD

01.05.2003
11:12
smile
[268]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

justa - to nie nalog,to resztki alkoholu we krwi:-DDD

zdjecia- nikt nawet o tym nie pomyslal pewnie :-)))))))))

01.05.2003
11:13
smile
[269]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> to nie nałóg, to moja praca.

01.05.2003
11:14
smile
[270]

K@mil [ Wirnik ]

Rany, ale się ciesze gdy myśle że do budy będe musiał zasuwac dopiero w poniedziałek. Potem 3 dni, 2 praktycznie wolne (wycieczka, jakiś rajd) a potem.... Zielona Szkoła :-D

01.05.2003
11:15
[271]

Raynor [ Big Man ]

K@mil ===> 3 dni a potem ewzaminki :((((((((((((

01.05.2003
11:17
smile
[272]

K@mil [ Wirnik ]

AA, zapomniałem o nieszczęsnych maturzystach ;-) Oni nie mają takich powodów do radości. Nie martwcie się - najwyżej nie zdacie ;-D

01.05.2003
11:17
smile
[273]

juuusta [ malinka ]

Sasanka==>gadacie jak stare dziadki jakieś,nie pamietacie już jak to było kiedy sami byliście młodzi? :)

L@WYER==>jasne, jasne tak można sobie tłumaczyć :P

01.05.2003
11:18
smile
[274]

Pijus [ Legend ]

Sasanko - powiem tak: mlodziez?? mogla bys do niej MAMO mowic prawie:)))))

L@wyer - urwipolciu!! troche z Pamirem wczoraj rozawialem!! How could you??!!??:)))

01.05.2003
11:19
smile
[275]

Pijus [ Legend ]

slyszysz Sasanko - gadamy jak stare dziadki:)))

dobrze, ze justaa nie widziala jak tanczymy:))))

hahahaa

01.05.2003
11:21
smile
[276]

juuusta [ malinka ]

może mi kiedyś pokażecie?:)

01.05.2003
11:21
smile
[277]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

pijus - hahah,no wlasnie dobrze ze nie widziala:-DDD wtedy by juz z nami nie gadala:-DDDD


Justa - nie ,my jak starzy ludzie??? ja mam 14 lat przeciez:-DDD

01.05.2003
11:24
smile
[278]

Pijus [ Legend ]

Sasanko - myslisz?? W takim razie nie ma sie co narazac. Musimy szybko skonczyc z tymi tancami:)))

Zarzewiami zla;p

01.05.2003
11:24
smile
[279]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> jak nie wierzysz to wpadnij do mnie do roboty na ul. Środkową - zobaczysz, że się sianem nie wykręcam, tylko ciężko pracuję.

Pijus --> mogłem, mogłem - ale teksty były niezłe, nieprawdaż ;D ?

Pamir --> a ja Cię jeszcze dorwę, prowokatorze jeden :)))) !!!

01.05.2003
11:25
smile
[280]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus - tanczylismy tylko raz:-DD

a na "potancowke " pojdziemy kiedys:-) moznaby zorganizowac tam jakies spotkanie GOLa:-DDD

01.05.2003
11:28
smile
[281]

Pijus [ Legend ]

L@wyer - no wlasnie teksty byly 1 klasa:)) Prawie jak nasze, tylko ,ze nasze byly 4 real:D

Ja Was jeszcze za to dorwe...Serio sie wkrecilem:P

01.05.2003
11:28
smile
[282]

juuusta [ malinka ]

Sasanka==>jak ty 14 masz to ja 13 :)

L@WYER==>kiedyś wpadne i cie sprawdze, a narazie pozostaje mi wierzyć :)

Pijus==>czyli nie pokażecie mi?szkoda, moze bym sie czegoś nowego nauczyła :)

01.05.2003
11:29
smile
[283]

Pijus [ Legend ]

Sasanko - raz, a dobrze:)))))

01.05.2003
11:32
smile
[284]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pijus --> nasze w dodatku były wierszowane :D. A wkręciłeś się nie Ty jeden.

Justa --> poczekam ;P

01.05.2003
11:33
smile
[285]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus - hehhe, tak :-))

Justa - pokazemy przy okazji:-DD i jak nam postawisz kilka browcow bo inaczej nie damy rady:-DD za duzy wstyd na trzezwo;-))

01.05.2003
11:34
[286]

baziiii [ '87 ]

założe nowy wątek bo już się troszkę dlugo wgrywa

01.05.2003
11:34
smile
[287]

Pijus [ Legend ]

No coz...lece
pozdrawiam!

01.05.2003
11:36
[288]

Raynor [ Big Man ]

baz ===> jak se chcesz, ten mi sie laduje w 2sec :))

01.05.2003
11:36
smile
[289]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus - papa:-))

ja tez chyba lece ,trzeba ogarnac dom :-)) i sie pouczyc ciut:-))

01.05.2003
11:38
[290]

Raynor [ Big Man ]

Pijus ===> papa

Sasanka ===> papa2, nauka , blleeeeee. Po co mi o tym przypomnialas :)))

01.05.2003
11:38
smile
[291]

juuusta [ malinka ]

Sasanka==>zaczynam zbierać kase na te piwa już, na dużo piw żeby wstyd szybko was opuścił :)

ja też sie wkręciłam wy... :P

01.05.2003
11:46
smile
[292]

juuusta [ malinka ]

co taka cisza, czekacie na nową część czy co?

01.05.2003
12:07
smile
[293]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Dzieńdobry...

Czizas, właśnie wstałem. Jednak jaka to ulga nie mieć ŻADNEGO kaca !! Hehe...

Sasanka ---> Nie taka 16stka jak ją malowali :-)

Pijus ---> A pamietasz rozmowę na rekordy kto ile może ?? :-D

01.05.2003
12:09
[294]

Raynor [ Big Man ]

cain ===> nowa czesc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.