GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Abit BE 6 II 2.0 P3 800 Mhz Problem!!

28.04.2003
19:16
smile
[1]

puzzel [ Centurion ]

Abit BE 6 II 2.0 P3 800 Mhz Problem!!

Mam sprzet z plyta glowna abit be6 II 2.0, P3 800 Mhz, 256 Mb Ram, SB Live!,HDD IBM DTLA307030.....
Ten sprzet mam od jakiegos 2,5 roku. Ostatnio zaczal sie resetowac(na poczatku rzadko, apozniej coraz czesciej). W pewnym momencie resetowal sie htak czesto ze zmienilem magistrale na 100 Mhz (Czyli wydajnosc jak P3 600). Komputer nie resetowal sie przez jakis czas lecz po jakims czasie juz na takiej magistrali sie resetowal.I w taki sposob teraz da sie pracowac tylko na magistrali 66 Mhz. Jesli macie jakies informacje o tym problemie prosilbym i pomoc. Slyszalem ze bylo juz pare takich przypadkow,ze to jest kwestia biosu etc.. Bios aktualizowalem, lecz problem nie znikl. Jeszcze raz prosze o pomoc!!!

28.04.2003
19:19
[2]

srekal34 [ Rock Forever ]

Może ci sie procek grzeje. Zobacz temperaturę.

28.04.2003
19:23
[3]

puzzel [ Centurion ]

Wlasnie problem w tym ze wszystko jest w porzadku z prockiem

28.04.2003
19:24
[4]

srekal34 [ Rock Forever ]

No to pewnie zasilacz do wymiany

28.04.2003
19:53
smile
[5]

SEW [ Generaďż˝ ]

Qmpel mial podobny problem na tym samym procku io okazalo sie ze mu cos sie na plycie sypnelo. Dlatego stawiam na plyte :) (ale nie rzycze Ci zebo to byla plyta !!!)

29.04.2003
01:13
[6]

_ARTi_ [ Maximus ]

Kondensatory do wymiany, odwiedz serwis i zapytaj za ile wymienia.

29.04.2003
08:35
[7]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Włąśnie przechodzę identyczną historię z tą samą płytą - te same objawy, potrafiła też sama z siebie uruchomić komputer we wczesnym stadium aberacji, obecnie tylko resetuje. Działała niespełna 3 lata. Niestety serwis nie podejmuje się naprawy, zresztą ewentualny koszt przekracza cenę nowej. Jak z tego widać nie była to dobra płyta.

30.04.2003
20:33
[8]

puzzel [ Centurion ]

Ile orientacyjnie moze kosztowacv wymiana kondensatorow ??

30.04.2003
20:40
[9]

mikhell [ Master of Puppets ]

Ja miałem podobne problemy z procesorem... Miałem Durona od AMD (kupowałem używany) i okazało się że jest lekko uszczerbiony :/

01.05.2003
02:47
[10]

_ARTi_ [ Maximus ]

~60 zł

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.