
Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
Najlepszy E-ZIN w sieci - glosowanie...
Jaki jest wg. was najlepszy E-ZIN w sieci? kategoria dowolna - glosowanie!

Łukasz [ NetSlave ]
........a śą jakieś nagrody ?? ;)

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
haloooo :)

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
no co ty ! jasne ! +1 POST :)

donzoolo [ Senator ]
OCZYWISCIE ZE REVOLTER
ma zajebisty klimat, mnostwo dobrych textow, zabawne opowiadanie - Kamelot, wywiady, opisy ksiazek i plyt muzycznych, mnostwo POradnikow, kacik cheats i w ogloe jest naj, zalogag wysiada,
do pobrania z www.revolter.deo.pl
POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
REVOLTER - 1 głos
zapraszam ludziskoof :P
donzoolo [ Senator ]
mowilem juz ze zachecam do pobrania!
Łukasz [ NetSlave ]
ja tam nigdy nieinteresowałem sie żadnymi e-zinami, ale może właśnie nadszedł czas :)
donzoolo [ Senator ]
Lukasz---> E ziny sa lepsze o gazet papierowych, z tego wzgledu, ze maja dokladnie taka sama zawartosc, ale sa za darmoche (przynajmniej revolter), mozesz w kazdej chwili go sciagnac, starsze numery tez, i nie musisz sie ruszac z domu!!!!!!
Soulcatcher [ Prefekt ]
mam taką propozycję, w związku z tym że z uporem reklamujecie swoją gazetkę na gry-online za darmo to może zareklamujecie za darmo gry-online w swojej gazetce, układ chyba jest poprawny ?

donzoolo [ Senator ]
hehehe, ja nie reklamuje, poprustu biore udzial w sondazu
to chyba nie jest karalne?
LooZ^ [ be free like a bird ]
Soulcatcher : My (SS-NG) tez ? ;)

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
zapraszam dalej do glosowania :))
ciebie soulcatcher tez ow kors :)
DeV@sT@toR [ Senator ]
Ja tam kiedys lubilem tego zina. Dawno nie zagladalem wiec nie wiem jak z poziomem tekstow.
PS> Sorry za brak polskich liter, mala awaria :)

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
+1 dla SS-NG :]

katrin20 [ Kati ]
revolter!!!
Soulcatcher [ Prefekt ]
donzoolo --> co to znaczy "he he he he he" ?
czy czujesz że robisz mi jakiś dowcip ? co wydaje ci się takie zabawne ?

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
Revolter - 2 glosy
Nnmag - 1 glos
zapraszamy zapraszamy... co was tak malo? :)
Łukasz [ NetSlave ]
oddaje swój głos na Revolter
trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Załoga G
Już byłotakie głosowanie, ale spoko...
donzoolo [ Senator ]
Soulcatcher----> Nie skad, nie czuje ze robie sobie Tobie jakis dowcip, to mial byc taki gest przyjacielski, przykro mi z tego powodu, ze wyczules tam jakis podtekst, ktorego notabene mialo nie byc!
donzoolo [ Senator ]
Poprawan wersja____
Soulcatcher----> Nie skad, nie czuje ze robie Tobie jakis dowcip, to mial byc taki gest przyjacielski, przykro mi z tego powodu, ze wyczules tam jakis podtekst, ktorego notabene mialo nie byc!

jakoos [ Legionista ]
JA JESTEM ZA REVOLTEREM - NAJLEPSZY E-ZIN JAKI JEST W SIECI. TO PRZEZ REVOLTER ZALOGAG PRZESUNELA WYDANIE SWOJEGO KOLEJNEGO NUMERU !!!!!!!!
M@N [ Pretorianin ]
To chyba jasne, ze Revolter.
donzoolo [ Senator ]
Male podsumowanie
Revolter - 4 głosy
Nmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
donzoolo [ Senator ]
czyli
Revolter - 5 głosów
Nmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
tymczasowy154592 [ Junior ]
Glosuje na Revoltera!
Swietne teksty, mnostwo roznych dzialow (nawet humor! - ROTFL zapewniony) i odwazny Kamelot.
EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
hehe... jak widze takie plebiscyty to sie zastanawiam co ja robie na tym 4um... :) albo bierzecie pod uwage tylko glosy czytelnikow, a nie redaktorow, albo wszystkie glosy - wiec na SS-NG powinny byc juz 2 (moj i LooZ`a)
Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
I mój, i mój!!!;) ja tam lubię SS-NG, a redaktorem bynajmniej nie jestem;)
Revolter - 4 głosy
Nmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
SS-NG - 1 głos
donzoolo [ Senator ]
sorry, nie zauwazylem
Revolter - 5 głosów
Nmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
SS-NG - 2 głosy
Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
Ups... najmocniej przepraszam, zafałszowałem ranking...
Revolter - 5 głosy
Nmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
SS-NG - 1 głos
donzoolo [ Senator ]
ja tam juz nie robie podsumowania, bo chyba liczyc nie umiem!:)
Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
cholera... juz nic nie zmieniam... niech ktoś po mnie naprawi:P
EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
Revolter - 5 głosy
SS-NG - 3 głosy
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
donzoolo [ Senator ]
o wlasnie, tak to powinno wygladac!

Voytas_WRC [ Rajdowiec ]
Nie wiem o co biega, ale głosuję na SS-NG =P +1
Kaeddar [ Pretorianin ]
Głosuję na SS-NG...
Edyl [ Centurion ]
tez oddaje moj glos na Revolter
EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
Revolter - 6 głosow
SS-NG - 5 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Też nie wiem, ale SS-NG +1.
Soulcatcher [ Prefekt ]
SS-NG
donzoolo [ Senator ]
z jakiej stronki mozna zassac SS-NG

Blackhite [ Pretorianin ]
Oczywiście najlepszy REVOLTER!!! EMILL ... amyś ... sorry :) ... już nic :)
EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
donzoolo --> link przy mojej xywce
SS-NG - 7 głosow
Revolter - 6 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
donzoolo [ Senator ]
w tym SS-NG cos malo textow macie, 5 recek i 5 zapek, cienko:)
SS-NG - 7 głosow
Revolter - 7 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
Gizmooo [ Junior ]
Mój głos na SS-NG

Ramirey [ Centurion ]
Well , 10 points go to Revolter :)
Regis [ ]
Silpion
www.silpion.rpg.prv.pl

tymczasowy68770 [ Junior ]
ss-ng

Blackhite [ Pretorianin ]
SS-NG - 7 głosow
Revolter - 7 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
EMILL nie kłam :)
McBoss [ Chor��y ]
Najlepszy jest Revoter :) +1
donzoolo: tylko czemu nie ma "czytaj on-line" ??
EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
SS-NG - 9 głosow
Revolter - 8 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
Slipion - 1 glos

Blackhite [ Pretorianin ]
ups klapa :) za puźno wysłałem :)
Revolter - 17 głosow
SS-NG - 8 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
Revolter - 9 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
Slipion - 1 glos

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
17.. no i kto tu klamie :)
Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]
To i ja sobie zaglosuje: SS-NG
donzoolo [ Senator ]
McBoss--> narazie nie ma, bo to dopiero 2 numer, ale bedzie w nastepnym juz, 1 czerwca wyjdzie, Zapraszam Cie do wtedy

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
w wyniku zakulisowych pertraktacji i mediacji doszlismy do wniosku, ze pora zakonczyc zarowno ten bezsensowny watek, jak i wojne miedzy zalogami Revoltera a SS-NG - oglaszamy remis oraz zakopanie siekierki wojennej i pakt o nieagresji :)

donzoolo [ Senator ]
Oki!
Dwalin [ Reggae ]
www.revolter.deo.pl wymiata:
Revolter - 10 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
Slipion - 1 glos

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
Dwalin --> chyba nie zauwazyles, ze watek zostal zamkniety :)
Prosimy dalej nie glosowac
Ramirey [ Centurion ]
Remis - hmmm, az strach pomyslec, co by było, gdyby odbyła sie mała fuzja. Nowy zin 18, Załoga 1 :)
EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
Ramirey ---> hmm... pakt o nieagresji, zakopanie toporka wojennego - jesli o to chodzi, to jestem za, ale jesli chodzi o fuzje, to nie... jednak nasz zin ma swoja podbudowe w SS`ie, wiec tutaj o polaczeniu z Wami raczej nie moze byc mowy... chociaz chetnie sie dowiem, jakbys to widzial
Ramirey [ Centurion ]
EMILL ---- > Dlatego napiałem, ze az strach pomyslec co by to było :) Nie sadzisz chyba, ze proponowałbym fuzje na forum :) - od takich rzeczy jest korespondencja prywatna. Co nie zmienia faktu, ze "toporek" zakopalismy, chociaz w sumie chyba go nigdy nie wykopywalismy. Zyjmy w harmoni i zgodzie wszyscy :)
EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
Ramirey --> no, Black, LooZ, a takze i ja mozemy co nieco powiedziec na temat tego wykopywania :] (wasze niektore aluzje w Revolterze tez mile nie byly :P ) ale od tej pory - pax vobiscum :)
DRIZIT [ Pretorianin ]
Witaj Ramirey --> Tak pokój :] Ale co do aluzji to Emill ma rację :> Tfuuu, znowu zaczynam....FINITO
Dwalin [ Reggae ]
EMILL ---> łeeee nie czytałem postów po koleji to nie wiem :)
Czamu tak wcześnie zamkneliscie wątek...

BukE [ Majster ]
..a ja "Slipion +1"
.. :D

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
emill ----->jak nie glosowac?? to moj watek! odczep sie! glosujemy dalej... :)
Revolter - 10 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
Slipion - 2 glosy
i jeszcze jedno - prosze o linka do SS-NG i Slipiona (jesli jest cos takiego :))

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
do SS-NG link jest obok mojej xywki :)
do Slipiona ponizej

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Kiedyś Dragon's Cavern, teraz Gorgon's Nest...

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
Revolter - 10 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos
Zawisza Czarny - rzuc linkiem ;)
zapraszamy do glosowania
FreemaN [ ]
z sentymentu glosuje na Zaloge G, innych zinow nie czytam ale wlasnie sciagam Revoltera :)

jakoos [ Legionista ]
I co jak ci sie podoba?
Revolter - 10 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 2 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos
donzoolo [ Senator ]
FreemaN---> I jak Revolter ci sie podoba, kiepski czy dobry?

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
glosuje na Revolter :)

jakoos [ Legionista ]
Revolter - 11 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 2 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos
Imix [ Konsul ]
+ 1 NoName

jakoos [ Legionista ]
I wszystko jasne rycerze Kamelotu zwyciężyli:). Ktoś ma jeszcze jakieś „ale”?
jakoos [ Legionista ]
Revolter - 11 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 2 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos
NoName - 1 glos
Imix ----> link prosze
m_hunter [ Legionista ]
1) revolter
2) Załoga G
3) No Name (za opowiadania)
jakoos [ Legionista ]
Revolter for ever :)
jakoos [ Legionista ]
fani wszystkich zin'ow ----> glosujcie na swoje ulubione gazetki na gry.interia.pl (jest tam ankieta o zinach;)
Quicky [ Senator ]
Glosuje na Zaloge G - IMO zdecydowanie najlepszy polski e-zin...
donzoolo [ Senator ]
Quicky---> to chyba Revoltera nie czytales, zachecam do sciagniecia z www.revolter.deo.pl

jakoos [ Legionista ]
Revolter - 12 głosow
SS-NG - 9 głosow
ZalogaG - 3 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos
NoName - 1 glos
Nnmag - 1 głos

Soulcatcher [ Prefekt ]
Widzę że moja rozmowa to "jak dziad do obrazu", spróbuje sformułować moją propozycję najjaśniej jak się da.
Proszę o zamieszczenie w następnym numerze Revoltera, w kolejnych numerach oraz na stronie internetowej Revoltera loga GRY-OnLine sugerującego współpracę albo nie życzę sobie reklamowania w żadnej formie tej gazetki na naszym forum.
Powtarzam to wielokrotnie, to co piszę pozostaje bez odzewu
Nie podoba mi się to że w przeciwieństwie do wszystkich innych gazet i gazetek, całkowicie i zupełnie zlewacie sobie zasady jakie tu panują. Nie chodzi o wasz format, możliwości czy aspiracje, nawet jak będziecie jednostronicową gazetką dla górali mieszkających nad morzem musicie trzymać się takich zasad jak wszyscy.

SULIK [ olewam zasady ]
Cały ten wątek śmierdzi mi prowokacją & kryptoreklamą pisemka revolver które to chce za wszelką cenę być najpopularniejszym zinem kosztem reklamy na tym forum (a za reklame się płaci)
A jak widze połowa z głosujących na revolvera jest w jakiś sposób związana z tymże zinem

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
oj co to sie mi porobila w watku... :)
SOUL -----> moge jeszcze prowadzic watek czy juz zostal zawieszony? :)
Soulcatcher [ Prefekt ]
Hakerss --> nie widzę nic złego w pisaniu u ZINach, dziwi mnie natomiast bardzo dlaczego Revolter jest jedynym zinem który nie chce zastosowac się do naszych zasad ???

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
moze nie lubia GOL'a? :)
TAK WIEC PANOWIE Z REVOLTERA - POGADAJCIEZ SOULCATCHEREM BO SIE NA WAS OBRAZI/OBRAZIŁ ;)
a my kontynuujemy:
Revolter - 12 głosow
SS-NG - 9 głosow
ZalogaG - 3 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos
NoName - 1 glos
Nnmag - 1 głos

Quicky [ Senator ]
Tez mnie juz zaczyna denerwowac to nachalne reklamowanie Revoltera. Dla mnie to raczej antyreklama. Nie tedy droga chlopaki - jak zin bedzie naprawde bardzo dobry, to nie bedzie potrzebowal reklamy.
Soulcatcher [ Prefekt ]
Hakerss --> proszę bardzo niech nie lubią GOLa, nie o to chodzi, ja mam problem z darmową reklamą, nie problem jest w ilości i w jakości tego co się reklamuje tylko w tym że ci z którymi mamy jakiś układ mają do mnie pretensje że inni nie przestrzegają zasad
Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
wiem soulcatcher o co ci chodzi, rozumiem cie... miejmy nadzieje ze sie odezwa, wtedy z nimi pogadasz :)
Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
up
Las Ca [ Konsul ]
Najlepszy jest Wirtualny Komputer... ops, a no tak... jego juz nie ma. :) Sorry.
Paul12 [ Buja ]
REVOLTER rox! Niedługo szykuje się mała niespodzianka - współpraca z GBZ :)
FreemaN [ ]
donzoolo - Wasz zin wydaje mi sie lepszy od Zalogi jedynie pod wzgledem oprawy graficznej. Kamelot momentami mnie rozbawil jednak czasami zahacza o zbyt rynsztokowy i prymitywny humor. po przeczytaniu zapowiedzi Vice City z pierwszego numeru rece mi opadly ale zmusilem sie do przeczytania jakiegos innego tekstu w nadziei ze bedzie prezentowal lepszy poziom. wybor padl niestety na "przeszlosc i terazniejszosc gier FPP" (od kiedy hl jest na silniku q1 a sof1 na q3?). bledy rzeczowe, literowki, powtorzenia w zdaniach itp. wiecej juz mi sie nie chce pisac. jak mniemam Wasz target to podstawowka i gimnazjum. nie wydam tu koncowej oceny co do calosci zinu tylko po tym co zobaczylem. zycze Wam jednak wszystkiego najlepszego.
jakoos [ Legionista ]
czytales tylko nr.1? jesli tak to readnij nr. 2:) jest duza roznica - staramy sie wszystko poprawiac i podnosic poziom. Kolejny numer to lepszy tresc merytoryczna itp. itd. Dziekujemy tez sa obiektywna krytyke, niech kazdy kto chce napisze co ma w sercu na dnie, a my bedziemy poprawiac i sie dostosowywyac
trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Czy to jest plebiscyt na najlepszą gazetę internetową, czy reklamowanie i namawianie ludzi do czytania Revoltera? Załóżcie sobie Księgę Gości na stronie, podajcie tu link do nie, a tam sobie pogadacie z czytelnikami... To wydaje się rozsądne...

Jack Pack [ Chor��y ]
Revolter
jakoos [ Legionista ]
Revolter - 14 głosow
SS-NG - 9 głosow
ZalogaG - 3 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos
NoName - 1 glos
Nnmag - 1 głos
I wszystko jasne:)
Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
LEJDIS END DŻENTELMEN... WYGRYWA "REVOLTER"!!! NOWA CZESC ZALORZE KIEDYS, ABY NOWI MOGLI TEZ GLOSOWAC...WATEK ZAMKNIETY! :)