GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepszy E-ZIN w sieci - glosowanie...

27.04.2003
20:31
smile
[1]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

Najlepszy E-ZIN w sieci - glosowanie...

Jaki jest wg. was najlepszy E-ZIN w sieci? kategoria dowolna - glosowanie!

27.04.2003
20:38
smile
[2]

Łukasz [ NetSlave ]

........a śą jakieś nagrody ?? ;)

27.04.2003
20:38
smile
[3]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

haloooo :)

27.04.2003
20:39
smile
[4]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

no co ty ! jasne ! +1 POST :)

27.04.2003
20:40
smile
[5]

donzoolo [ Senator ]

OCZYWISCIE ZE REVOLTER
ma zajebisty klimat, mnostwo dobrych textow, zabawne opowiadanie - Kamelot, wywiady, opisy ksiazek i plyt muzycznych, mnostwo POradnikow, kacik cheats i w ogloe jest naj, zalogag wysiada,
do pobrania z www.revolter.deo.pl

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27.04.2003
20:46
smile
[6]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

REVOLTER - 1 głos

zapraszam ludziskoof :P

27.04.2003
20:46
[7]

donzoolo [ Senator ]

mowilem juz ze zachecam do pobrania!

27.04.2003
20:50
[8]

Łukasz [ NetSlave ]

ja tam nigdy nieinteresowałem sie żadnymi e-zinami, ale może właśnie nadszedł czas :)

27.04.2003
20:58
[9]

donzoolo [ Senator ]

Lukasz---> E ziny sa lepsze o gazet papierowych, z tego wzgledu, ze maja dokladnie taka sama zawartosc, ale sa za darmoche (przynajmniej revolter), mozesz w kazdej chwili go sciagnac, starsze numery tez, i nie musisz sie ruszac z domu!!!!!!

27.04.2003
21:02
[10]

Soulcatcher [ Prefekt ]

mam taką propozycję, w związku z tym że z uporem reklamujecie swoją gazetkę na gry-online za darmo to może zareklamujecie za darmo gry-online w swojej gazetce, układ chyba jest poprawny ?

27.04.2003
21:05
smile
[11]

donzoolo [ Senator ]

hehehe, ja nie reklamuje, poprustu biore udzial w sondazu

to chyba nie jest karalne?

27.04.2003
21:09
[12]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Soulcatcher : My (SS-NG) tez ? ;)

28.04.2003
12:50
smile
[13]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

zapraszam dalej do glosowania :))

ciebie soulcatcher tez ow kors :)

28.04.2003
13:09
[14]

DeV@sT@toR [ Senator ]

Ja tam kiedys lubilem tego zina. Dawno nie zagladalem wiec nie wiem jak z poziomem tekstow.
PS> Sorry za brak polskich liter, mala awaria :)

28.04.2003
13:11
smile
[15]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

+1 dla SS-NG :]

28.04.2003
14:30
smile
[16]

katrin20 [ Kati ]

revolter!!!

28.04.2003
14:33
[17]

Soulcatcher [ Prefekt ]

donzoolo --> co to znaczy "he he he he he" ?

czy czujesz że robisz mi jakiś dowcip ? co wydaje ci się takie zabawne ?

28.04.2003
18:17
smile
[18]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

Revolter - 2 glosy
Nnmag - 1 glos

zapraszamy zapraszamy... co was tak malo? :)

28.04.2003
18:27
[19]

Łukasz [ NetSlave ]

oddaje swój głos na Revolter

28.04.2003
18:33
[20]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

Załoga G

Już byłotakie głosowanie, ale spoko...

28.04.2003
18:42
[21]

donzoolo [ Senator ]

Soulcatcher----> Nie skad, nie czuje ze robie sobie Tobie jakis dowcip, to mial byc taki gest przyjacielski, przykro mi z tego powodu, ze wyczules tam jakis podtekst, ktorego notabene mialo nie byc!

28.04.2003
18:43
[22]

donzoolo [ Senator ]

Poprawan wersja____
Soulcatcher----> Nie skad, nie czuje ze robie Tobie jakis dowcip, to mial byc taki gest przyjacielski, przykro mi z tego powodu, ze wyczules tam jakis podtekst, ktorego notabene mialo nie byc!

28.04.2003
18:44
smile
[23]

jakoos [ Legionista ]

JA JESTEM ZA REVOLTEREM - NAJLEPSZY E-ZIN JAKI JEST W SIECI. TO PRZEZ REVOLTER ZALOGAG PRZESUNELA WYDANIE SWOJEGO KOLEJNEGO NUMERU !!!!!!!!

28.04.2003
18:47
[24]

M@N [ Pretorianin ]

To chyba jasne, ze Revolter.

28.04.2003
18:50
[25]

donzoolo [ Senator ]

Male podsumowanie
Revolter - 4 głosy
Nmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos

28.04.2003
18:50
[26]

donzoolo [ Senator ]

czyli
Revolter - 5 głosów
Nmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos

28.04.2003
18:52
[27]

tymczasowy154592 [ Junior ]

Glosuje na Revoltera!

Swietne teksty, mnostwo roznych dzialow (nawet humor! - ROTFL zapewniony) i odwazny Kamelot.

28.04.2003
19:00
[28]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

hehe... jak widze takie plebiscyty to sie zastanawiam co ja robie na tym 4um... :) albo bierzecie pod uwage tylko glosy czytelnikow, a nie redaktorow, albo wszystkie glosy - wiec na SS-NG powinny byc juz 2 (moj i LooZ`a)

28.04.2003
19:04
[29]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

I mój, i mój!!!;) ja tam lubię SS-NG, a redaktorem bynajmniej nie jestem;)

Revolter - 4 głosy
Nmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
SS-NG - 1 głos

28.04.2003
19:05
[30]

donzoolo [ Senator ]

sorry, nie zauwazylem

Revolter - 5 głosów
Nmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
SS-NG - 2 głosy

28.04.2003
19:06
[31]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

Ups... najmocniej przepraszam, zafałszowałem ranking...

Revolter - 5 głosy
Nmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
SS-NG - 1 głos

28.04.2003
19:06
[32]

donzoolo [ Senator ]

ja tam juz nie robie podsumowania, bo chyba liczyc nie umiem!:)

28.04.2003
19:07
[33]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

cholera... juz nic nie zmieniam... niech ktoś po mnie naprawi:P

28.04.2003
19:08
[34]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

Revolter - 5 głosy
SS-NG - 3 głosy
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos

28.04.2003
19:09
[35]

donzoolo [ Senator ]

o wlasnie, tak to powinno wygladac!

28.04.2003
19:12
smile
[36]

Voytas_WRC [ Rajdowiec ]

Nie wiem o co biega, ale głosuję na SS-NG =P +1

28.04.2003
19:19
[37]

Kaeddar [ Pretorianin ]

Głosuję na SS-NG...

28.04.2003
19:20
[38]

Edyl [ Centurion ]

tez oddaje moj glos na Revolter

28.04.2003
19:22
[39]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

Revolter - 6 głosow
SS-NG - 5 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos

28.04.2003
19:22
[40]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Też nie wiem, ale SS-NG +1.

28.04.2003
19:22
[41]

Soulcatcher [ Prefekt ]

SS-NG

28.04.2003
19:25
[42]

donzoolo [ Senator ]

z jakiej stronki mozna zassac SS-NG

28.04.2003
19:27
smile
[43]

Blackhite [ Pretorianin ]

Oczywiście najlepszy REVOLTER!!! EMILL ... amyś ... sorry :) ... już nic :)

28.04.2003
19:27
[44]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

donzoolo --> link przy mojej xywce
SS-NG - 7 głosow
Revolter - 6 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos

28.04.2003
19:31
[45]

donzoolo [ Senator ]

w tym SS-NG cos malo textow macie, 5 recek i 5 zapek, cienko:)

SS-NG - 7 głosow
Revolter - 7 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos

28.04.2003
19:34
[46]

Gizmooo [ Junior ]

Mój głos na SS-NG

28.04.2003
19:36
smile
[47]

Ramirey [ Centurion ]

Well , 10 points go to Revolter :)

28.04.2003
19:37
[48]

Regis [ ]

Silpion

www.silpion.rpg.prv.pl

28.04.2003
19:38
smile
[49]

tymczasowy68770 [ Junior ]

ss-ng

28.04.2003
19:38
smile
[50]

Blackhite [ Pretorianin ]

SS-NG - 7 głosow
Revolter - 7 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos

EMILL nie kłam :)

28.04.2003
19:39
[51]

McBoss [ Chor��y ]

Najlepszy jest Revoter :) +1

donzoolo: tylko czemu nie ma "czytaj on-line" ??

28.04.2003
19:40
[52]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

SS-NG - 9 głosow
Revolter - 8 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
Slipion - 1 glos

28.04.2003
19:40
smile
[53]

Blackhite [ Pretorianin ]

ups klapa :) za puźno wysłałem :)

Revolter - 17 głosow
SS-NG - 8 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos

28.04.2003
19:41
[54]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

Revolter - 9 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
Slipion - 1 glos

28.04.2003
19:41
smile
[55]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

17.. no i kto tu klamie :)

28.04.2003
19:46
[56]

Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]

To i ja sobie zaglosuje: SS-NG

28.04.2003
19:47
[57]

donzoolo [ Senator ]

McBoss--> narazie nie ma, bo to dopiero 2 numer, ale bedzie w nastepnym juz, 1 czerwca wyjdzie, Zapraszam Cie do wtedy

28.04.2003
19:55
smile
[58]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

w wyniku zakulisowych pertraktacji i mediacji doszlismy do wniosku, ze pora zakonczyc zarowno ten bezsensowny watek, jak i wojne miedzy zalogami Revoltera a SS-NG - oglaszamy remis oraz zakopanie siekierki wojennej i pakt o nieagresji :)

28.04.2003
19:58
smile
[59]

donzoolo [ Senator ]

Oki!

28.04.2003
20:03
[60]

Dwalin [ Reggae ]

www.revolter.deo.pl wymiata:

Revolter - 10 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
Slipion - 1 glos

28.04.2003
20:07
smile
[61]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

Dwalin --> chyba nie zauwazyles, ze watek zostal zamkniety :)

Prosimy dalej nie glosowac

28.04.2003
20:20
[62]

Ramirey [ Centurion ]

Remis - hmmm, az strach pomyslec, co by było, gdyby odbyła sie mała fuzja. Nowy zin 18, Załoga 1 :)

28.04.2003
20:23
[63]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

Ramirey ---> hmm... pakt o nieagresji, zakopanie toporka wojennego - jesli o to chodzi, to jestem za, ale jesli chodzi o fuzje, to nie... jednak nasz zin ma swoja podbudowe w SS`ie, wiec tutaj o polaczeniu z Wami raczej nie moze byc mowy... chociaz chetnie sie dowiem, jakbys to widzial

28.04.2003
20:57
[64]

Ramirey [ Centurion ]

EMILL ---- > Dlatego napiałem, ze az strach pomyslec co by to było :) Nie sadzisz chyba, ze proponowałbym fuzje na forum :) - od takich rzeczy jest korespondencja prywatna. Co nie zmienia faktu, ze "toporek" zakopalismy, chociaz w sumie chyba go nigdy nie wykopywalismy. Zyjmy w harmoni i zgodzie wszyscy :)

28.04.2003
21:06
[65]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

Ramirey --> no, Black, LooZ, a takze i ja mozemy co nieco powiedziec na temat tego wykopywania :] (wasze niektore aluzje w Revolterze tez mile nie byly :P ) ale od tej pory - pax vobiscum :)

28.04.2003
21:39
[66]

DRIZIT [ Pretorianin ]

Witaj Ramirey --> Tak pokój :] Ale co do aluzji to Emill ma rację :> Tfuuu, znowu zaczynam....FINITO

28.04.2003
22:01
[67]

Dwalin [ Reggae ]

EMILL ---> łeeee nie czytałem postów po koleji to nie wiem :)

Czamu tak wcześnie zamkneliscie wątek...

28.04.2003
22:11
smile
[68]

BukE [ Majster ]

..a ja "Slipion +1"

.. :D

28.04.2003
22:41
smile
[69]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

emill ----->jak nie glosowac?? to moj watek! odczep sie! glosujemy dalej... :)

Revolter - 10 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
Slipion - 2 glosy

i jeszcze jedno - prosze o linka do SS-NG i Slipiona (jesli jest cos takiego :))

28.04.2003
22:48
smile
[70]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

do SS-NG link jest obok mojej xywki :)
do Slipiona ponizej

28.04.2003
22:48
smile
[71]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Kiedyś Dragon's Cavern, teraz Gorgon's Nest...

30.04.2003
15:11
smile
[72]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

Revolter - 10 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 1 głos
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos

Zawisza Czarny - rzuc linkiem ;)

zapraszamy do glosowania

30.04.2003
15:22
[73]

FreemaN [ ]

z sentymentu glosuje na Zaloge G, innych zinow nie czytam ale wlasnie sciagam Revoltera :)

01.05.2003
10:09
smile
[74]

jakoos [ Legionista ]

I co jak ci sie podoba?
Revolter - 10 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 2 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos

01.05.2003
10:14
[75]

donzoolo [ Senator ]

FreemaN---> I jak Revolter ci sie podoba, kiepski czy dobry?

01.05.2003
10:14
smile
[76]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

glosuje na Revolter :)

01.05.2003
10:16
smile
[77]

jakoos [ Legionista ]

Revolter - 11 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 2 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos

01.05.2003
10:25
[78]

Imix [ Konsul ]

+ 1 NoName

01.05.2003
10:26
smile
[79]

jakoos [ Legionista ]

I wszystko jasne rycerze Kamelotu zwyciężyli:). Ktoś ma jeszcze jakieś „ale”?

01.05.2003
10:27
[80]

jakoos [ Legionista ]

Revolter - 11 głosow
SS-NG - 9 głosow
Nnmag - 1 głos
ZalogaG - 2 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos
NoName - 1 glos

Imix ----> link prosze

01.05.2003
10:30
[81]

m_hunter [ Legionista ]

1) revolter
2) Załoga G
3) No Name (za opowiadania)

01.05.2003
10:35
[82]

jakoos [ Legionista ]

Revolter for ever :)

01.05.2003
10:36
[83]

jakoos [ Legionista ]

fani wszystkich zin'ow ----> glosujcie na swoje ulubione gazetki na gry.interia.pl (jest tam ankieta o zinach;)

01.05.2003
10:56
[84]

Quicky [ Senator ]

Glosuje na Zaloge G - IMO zdecydowanie najlepszy polski e-zin...

01.05.2003
10:58
[85]

donzoolo [ Senator ]

Quicky---> to chyba Revoltera nie czytales, zachecam do sciagniecia z www.revolter.deo.pl

01.05.2003
11:23
smile
[86]

jakoos [ Legionista ]

Revolter - 12 głosow
SS-NG - 9 głosow
ZalogaG - 3 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos
NoName - 1 glos
Nnmag - 1 głos

01.05.2003
11:29
smile
[87]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Widzę że moja rozmowa to "jak dziad do obrazu", spróbuje sformułować moją propozycję najjaśniej jak się da.

Proszę o zamieszczenie w następnym numerze Revoltera, w kolejnych numerach oraz na stronie internetowej Revoltera loga GRY-OnLine sugerującego współpracę albo nie życzę sobie reklamowania w żadnej formie tej gazetki na naszym forum.

Powtarzam to wielokrotnie, to co piszę pozostaje bez odzewu

Nie podoba mi się to że w przeciwieństwie do wszystkich innych gazet i gazetek, całkowicie i zupełnie zlewacie sobie zasady jakie tu panują. Nie chodzi o wasz format, możliwości czy aspiracje, nawet jak będziecie jednostronicową gazetką dla górali mieszkających nad morzem musicie trzymać się takich zasad jak wszyscy.

01.05.2003
11:55
smile
[88]

SULIK [ olewam zasady ]

Cały ten wątek śmierdzi mi prowokacją & kryptoreklamą pisemka revolver które to chce za wszelką cenę być najpopularniejszym zinem kosztem reklamy na tym forum (a za reklame się płaci)

A jak widze połowa z głosujących na revolvera jest w jakiś sposób związana z tymże zinem

01.05.2003
15:32
smile
[89]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

oj co to sie mi porobila w watku... :)

SOUL -----> moge jeszcze prowadzic watek czy juz zostal zawieszony? :)

01.05.2003
15:34
[90]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Hakerss --> nie widzę nic złego w pisaniu u ZINach, dziwi mnie natomiast bardzo dlaczego Revolter jest jedynym zinem który nie chce zastosowac się do naszych zasad ???

01.05.2003
15:38
smile
[91]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

moze nie lubia GOL'a? :)

TAK WIEC PANOWIE Z REVOLTERA - POGADAJCIEZ SOULCATCHEREM BO SIE NA WAS OBRAZI/OBRAZIŁ ;)

a my kontynuujemy:
Revolter - 12 głosow
SS-NG - 9 głosow
ZalogaG - 3 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos
NoName - 1 glos
Nnmag - 1 głos

01.05.2003
15:38
smile
[92]

Quicky [ Senator ]

Tez mnie juz zaczyna denerwowac to nachalne reklamowanie Revoltera. Dla mnie to raczej antyreklama. Nie tedy droga chlopaki - jak zin bedzie naprawde bardzo dobry, to nie bedzie potrzebowal reklamy.

01.05.2003
15:55
[93]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Hakerss --> proszę bardzo niech nie lubią GOLa, nie o to chodzi, ja mam problem z darmową reklamą, nie problem jest w ilości i w jakości tego co się reklamuje tylko w tym że ci z którymi mamy jakiś układ mają do mnie pretensje że inni nie przestrzegają zasad

01.05.2003
16:00
[94]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

wiem soulcatcher o co ci chodzi, rozumiem cie... miejmy nadzieje ze sie odezwa, wtedy z nimi pogadasz :)

01.05.2003
20:18
[95]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

up

01.05.2003
20:39
[96]

Las Ca [ Konsul ]

Najlepszy jest Wirtualny Komputer... ops, a no tak... jego juz nie ma. :) Sorry.

01.05.2003
22:34
[97]

Paul12 [ Buja ]

REVOLTER rox! Niedługo szykuje się mała niespodzianka - współpraca z GBZ :)

02.05.2003
00:09
[98]

FreemaN [ ]

donzoolo - Wasz zin wydaje mi sie lepszy od Zalogi jedynie pod wzgledem oprawy graficznej. Kamelot momentami mnie rozbawil jednak czasami zahacza o zbyt rynsztokowy i prymitywny humor. po przeczytaniu zapowiedzi Vice City z pierwszego numeru rece mi opadly ale zmusilem sie do przeczytania jakiegos innego tekstu w nadziei ze bedzie prezentowal lepszy poziom. wybor padl niestety na "przeszlosc i terazniejszosc gier FPP" (od kiedy hl jest na silniku q1 a sof1 na q3?). bledy rzeczowe, literowki, powtorzenia w zdaniach itp. wiecej juz mi sie nie chce pisac. jak mniemam Wasz target to podstawowka i gimnazjum. nie wydam tu koncowej oceny co do calosci zinu tylko po tym co zobaczylem. zycze Wam jednak wszystkiego najlepszego.

03.05.2003
13:10
[99]

jakoos [ Legionista ]

czytales tylko nr.1? jesli tak to readnij nr. 2:) jest duza roznica - staramy sie wszystko poprawiac i podnosic poziom. Kolejny numer to lepszy tresc merytoryczna itp. itd. Dziekujemy tez sa obiektywna krytyke, niech kazdy kto chce napisze co ma w sercu na dnie, a my bedziemy poprawiac i sie dostosowywyac

03.05.2003
13:22
[100]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

Czy to jest plebiscyt na najlepszą gazetę internetową, czy reklamowanie i namawianie ludzi do czytania Revoltera? Załóżcie sobie Księgę Gości na stronie, podajcie tu link do nie, a tam sobie pogadacie z czytelnikami... To wydaje się rozsądne...

03.05.2003
14:12
smile
[101]

Jack Pack [ Chor��y ]

Revolter

03.05.2003
15:43
[102]

jakoos [ Legionista ]

Revolter - 14 głosow
SS-NG - 9 głosow
ZalogaG - 3 głoy
Slipion - 2 glosy
Gorgon's Nest - 1 głos
NoName - 1 glos
Nnmag - 1 głos


I wszystko jasne:)

03.05.2003
16:40
[103]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

LEJDIS END DŻENTELMEN... WYGRYWA "REVOLTER"!!! NOWA CZESC ZALORZE KIEDYS, ABY NOWI MOGLI TEZ GLOSOWAC...WATEK ZAMKNIETY! :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.