GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TDZK - Gwiezdny Kupiec On-Line - część 69

25.04.2003
15:40
[1]

Qna [ Konsul ]

TDZK - Gwiezdny Kupiec On-Line - część 69

Witamy

Co to jest TDZK? Jest to jedna z wielu, bardzo wielu gier on-line przez WWW.
Ogólnie rzecz biorąc, jest to gra s-f, rozgrywająca się w kosmosie. Gracz posiada statek kosmiczny należącego do jednego z 9 typów, od frachtowca do pancernika. Co można robic w tej grze? Mozna handlować i zbierać surowce, co jest naszym podstawowym zajęciem na początku gry. Po kolejnych awansach na wyższe poziomy i uzbieraniu dostatecznej ilości gotówki możemy przesiąść się na okręt wojenny i napadać na porty, walczyć i polować na innych graczy lub NPC. Ostatecznym celem może być zdobycie i rozbudowa planety, jednek tego celu nie da się osiągnąć samotnie. Trzeba przyłączyć się do jednego z wielu sojuszy i dzięki temu będzie mozna osiągnąć ten cel.

Gra oferuje bardzo bogaty świat, w którym jest 36 systemów słonecznych, 8800 sektorów, 610 portów i 74 planet. Do wyboru jest 7 ras.

*********************************************
W chwili obecjen dzialaja dwa sojusze:

Sojusz: Silver Horde (sojusz pelny)
Leader: Gryffin
Sub-Commanders: DanielfromPoland (czytaj MOD :) ), Urdaz

Sojusz Silver Horde. (uwaga na kropka:) ) --> Zapisy po rozmowie z liderem! Zgłoszenia wysyłać via TDZK lub GG (nr. 4458289) <--
Leader: Bialy (kot)
Sub-Commanders: Banshee, Pirx (trener rekrutow)
Ambassador: Mirmil


Siedziba: Silver Moon w 25023.
************************************************************
Strona Silver Horde: https://tdzk.oitbd.pl
************************************************************
LINKI:
*******************
GRA: 216.128.73.12 lub www.tdzk.net lub www.tdzk.com
Strona MADOX'a z opisem stacji i nie tylko: https://tdzk.madox.net/
Applety do irca: https://irc.vjtd3.com/index.phtml?applet=1
Kanał IRC: #silverhorde

Poprzedni wątek:

25.04.2003
15:43
smile
[2]

Qna [ Konsul ]

Myślę, że nie będziecie mieli mi za złe wklejenie tego obrazeczka jako naszej wizytówki? :P

25.04.2003
17:16
[3]

Gryffin [ Entil'Zha ]

Qna --> ale do wstepniaka to trzeba juz byklo daodac i trzeci sojusz:)

25.04.2003
17:48
[4]

Qna [ Konsul ]

Gryffin---> qwa, faktycznie, przeoczyłem sprawę ale byłem podjarany rojechaniem feniksów :)

25.04.2003
18:06
[5]

Mohrven [ Pretorianin ]

Szanowni wielbiciele Gwiezdnego Kupca. Jako miłośnik wersji papierowej tej fantastycznej gry, widząc od dłuższego czasu wątki na temat TDZK postanowiłem i ja spróbować. Musze powiedzieć, że gra jest super!. Mam jeszcze 250 newbie turnsów, zakupiłem resourcera i kręcę się po pierwszym układzie. Pytanie pierwsze: gdzie najbliżej można kupić upgrady do przestrzeni ładunkowej i do szybkości stanku. Po drugie czy można zrzucać drony wspomagające resourcowanie jeszcze podczas expl. turnów? Po trzecie. Jakie są szanse wstapienia do jednego ze wspaniałych aliansów szanownych uczestników tego wątku?

Pozdrawiam
Mohrven vel Serpent

25.04.2003
18:23
[6]

Gryffin [ Entil'Zha ]

Mohrven --> witaj w TDZK:)
Co do upgr. to na stronie sh jest zarowno lista sprzetu jak rowniez wyszukiwarki, takze zapraszam: https://tdzk.oitbd.pl.

Co do dronow, to jestem prawie pewnie ze mozna, ale nie na 100% bo ja exploratory od razu zrzucam. A dolaczyc sie oczywiscie mozesz. Zglos sie do Exara w tdzk w sojuszu .Silver Horde. :)

25.04.2003
18:41
[7]

darkomen2 [ Konsul ]

CO do pierwszego systemu to zdaje sie ze kosil tam gosci na niskich lev niejaki Zell wiec jak skonczysz newbi to uwazaj na siebie :))

25.04.2003
19:26
[8]

Mohrven [ Pretorianin ]

Dzięki za informacje. W noticach widziałem że jakiś gościu został załatwiony przez port w 2083, pewnie chciał wypróbować jak działa opcja walki :)
Jak tylko zakupię drony to sprawdzę co i jak. Stronę sh przeglądam bo sporo tam materiału, fajnie że są tam takie informacje.
Dzięki za ostrzeżenie przed Zellem, będe miał oczy na rufie :)
Aha, wiadomo kiedy restart tdzk?

pozdrawiam

25.04.2003
19:34
[9]

MOD [ Generaďż˝ ]

Nie pytaj o restart ,gramy dopiero od konca lutego czyli 3 miesiace.A zabawa dopiero sie zaczela:)

25.04.2003
20:18
[10]

Prodi [ Legionista ]

czekamy oczywiscie na kolegów, do psucia dron w porcie jak i oczywiscie całego portu :), cos dzisiaj tzreba popsuc jeszcze oprocz 4 feniksow

25.04.2003
21:49
smile
[11]

Qna [ Konsul ]

Już do was jadę Prodi :P emajcie dla mnie miejsce w szyku bojowym i to dużo bo mój battle do najmniejszych nie nalezy :P

26.04.2003
12:57
smile
[12]

Urdaz [ Konsul ]

Mam propozycje dla całego SH , Dafek zrobił pare tagów dla kropki , jak je zobaczyłem to sie zachwyciłem i tez juz taki mam :D . A mysle ze moze byc to taki uniwersalny tag dla naszych ludzi (chyba ze ktos ma swojego ulubionego Taga) . W kazdym razie ja zmieniłem swojego taga i bede je co jakis cza zamieniał bo mi sie oba podobaja . Wypowiedzcie sie prosze co o ty myslicie

26.04.2003
14:52
[13]

Qna [ Konsul ]

Ja jestem za tym, żebyśmy podobnie jak GC i inne sojusze mieli takie same tagi z imionami pilotów.

26.04.2003
15:05
[14]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

nie wszystkie sojusze maja ujednolicone tagi.... mi tam starczy ze sojusz ma swoj znaczek i w zyciu bym nie zamienil mojego spoX&ql! ;) taga na cos niemojego, chyba ze by mi sie bardziej podobal :)

btw jeden z sojuszy ma bardzo ciekawego taga (zarowno sojusz jak i gracze) - cale pole jest czarne :)

26.04.2003
17:54
[15]

Sinic [ ]

Maelstrom ma cale pole czarnne i musze przyznac, ze mi sie to bardzo podoba )

26.04.2003
19:02
smile
[16]

Qna [ Konsul ]

Czemu w SH jest nas tylko 28 ?

27.04.2003
12:01
[17]

byczeq [ Legionista ]

Proponuję, żeby Dafek wkleił te tagi na forum kropki, a potem małe gosowanko i może się troszkę ujednolicimy...?

27.04.2003
12:11
[18]

Szumo [ Junior ]

Nie czarne a przezroczyste.

27.04.2003
16:08
smile
[19]

Urdaz [ Konsul ]

byczeq --> tagi sa juz dla czesci ras , a mozna je zobaczyc jak sie sprawdzi koalicje trzecia SH

27.04.2003
17:00
[20]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

[SoF] I RESOURCE... Interceptor L: 150 0/8
Pretzels [Online] Zallun L: 32

jakie dziwy mozna w galaktyce spotkac...

27.04.2003
19:57
[21]

MOD [ Generaďż˝ ]

Wszystkich chętnych do wiadomo czego w warshipach zapraszam ok 21 na irca.

27.04.2003
20:04
[22]

Sinic [ ]

d333d333 -->
Jak mozesz to wejdz do nas na irc. Stalem w sektorze z hunterami GC i czekalem na kogos. I wtedy zaczeli walczyc z waszym hunterem. Wciagnelo mnie chyba w 2-3 salwie i akurat moj strzal rozwalil waszego niestety. Dopiero jak zobaczylem czerwona ikonke zorientowalem sie, ze cos sie dzialo i ze nie mam juz cloaka ;)

27.04.2003
21:41
[23]

Sinic [ ]

d333d333 -->
To teraz, po skonczonej akcji, pelen wyjasnienie. :P
Czekalem nad Volkov na 2 hunterow z IR, ktorzy sobie polowali w Cryos. I jak wyskoczyl ten IPT i zaczal walczyc z GC to mnie wciagnelo niestety. Musicie sie chyba dogadac tez z GC bo beda ciagle takie nieporozumienia. My czesto razem z nimi polujemy.

28.04.2003
00:10
smile
[24]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

ta jasne, pg zaplacili wam zebyscie nas sciagneli w dol :P ale spoko, mysle ze to jest do wyjasnienia - widze mutal defensive pact, co moze potwierdzac twoje slowa....wypadki sie zdarzaja:) niestety ostatnio mamy serie glupich podow :/
jak chcesz to napisz msg do pechowca albo leadera

28.04.2003
06:33
[25]

Sinic [ ]

d333d333 -->

04/27/03 12:59:39 EDT
You were attacked by Manser in Sector 25376.
04/27/03 12:59:39 EDT
You destroyed Manser (173).

To jest to co ja mam u siebie. Najprawdopodobniej Manser i tak by zginal. Walczyl z grupa GC i zamiast uciec zaatakowal. W tym momencie mnie wciagnelo. W czasie gdy atakowal mial juz niemal zniszczony statek i popelnil blad. Ja uderzylem w salwie jako pierwszy najpewniej i dlatego to ja go dobilem. W tym czasie, jako ze stalismy w grupie, rozmawialem akurat spokojnie na irc. I dopiero po chwili odswiezylem i zobaczylem co sie stalo. Nawet z poczatku, jak juz wspominalem, nie za bardzo wiedzialem co sie stalo. Ale i tak bym pewnie nie zdarzyl uciec. Nawet gdybym wiedzial co sie dzieje i kto mnie atakuje. A o to nie jest zbyt latwo, jak sam zapewne wiesz, gdy juz walczysz.
Wyslalem mu to od razu po walce pytajac dlaczego mnie zaatakowal. Jednak nie mogl tego zrobic i tak to nie wygladalo. Dlatego juz wczesniej probowalem doprowadzic do jakiegos porozumienia IPT i GC. Do tej pory wy sie jednak wzajemnie radosnie podujecie. ;)
I, biorac pod uwage nasze wlasciwie codzienne dzialania wspolnie z GC, moze dochodzic do wielu takich nieporozumien. Szczegolnie ze ostatnio jakby wiecej ze soba walczycie. ;) Dlatego jedyna mozliwoscia jest wasze dogadanie sie z GC lub nie latanie w Cryos. Inaczej znow za kilka dni moze dojsc do takiej sytuacji.

28.04.2003
06:42
[26]

Qna [ Konsul ]

Sinic ---> jeśli ktośs poluje w 25 to niech się przygotuje wcześniej czy później na poda, nie ma co z tego powodu rozdzierać szat.

28.04.2003
10:47
[27]

Urdaz [ Konsul ]

stało sie , ale szkoda sojusznika , dogadanie sie IPT z GC byłoby nam wszystkim na reke

28.04.2003
11:43
[28]

Sharky [ Generaďż˝ ]

I znowu po weekendzie raporty dron (w sumie juz 15):
04/27/03 07:35:38 EDT
You destroyed azx (4569).
04/26/03 10:33:23 EDT
You destroyed Darius (1283). -- Phoenix Wing latal nad planeta...

28.04.2003
13:47
[29]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Kto robi nowe tagi? Jakby zrobil i dla mnie to by bylo milo :)

28.04.2003
15:22
[30]

Mohrven [ Pretorianin ]

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak przy pomocy navigation dostać się tam gdzie chcę. Wpisywałem tam po kolei Waypointy, naciskałem plot course do porzędanego sektora, trasa mi sie wyświetliła i co dalej, nie czegoś takiego jak "go" więc jak to zrobić.
Dzięki

28.04.2003
15:42
[31]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Mohrven --> wpisujesz w okienko nawigacyjne numer sektora docelowego (np 25023) i "plot course". Podswietlaja Ci sie na zolto kursory sterujace i pokazuje odleglosc (w sektorach) oraz opcja "engage jump drive". I wybierasz czy chcesz zrobic skok (oczywiscie o ile masz jump drive w statku) czy leciec przez wszystkie sektory po drodze, kierujac sie zoltymi strzalkami.

28.04.2003
15:46
[32]

Sinic [ ]

Mohrven -->
Wpisujesz w pilot course numer sektora w ktorym chcesz sie znalezc. W dowolnym systemie. Wtedy automatycznie ustawiaja ci sie waypointy. Jak w tym samym systemie to 1. Jak w innym systemie to waypointy ustawiaja sie w node i sektorze docelowym. Nawigacja dziala dopiero po wydokowaniu. Strzalki kierunkowe do sterowania lotem zmieniaja kolor pokazujac kierunek do waypointa. Ponadto jak masz Subspace Jump Drive to nr sektorow z waypointami auto wchodza do sterowania skokiem jako docelowe dla niego. Nie musisz wpisywac w przestrzeni nr sektorow dla skoku, co najczesciej konczy sie szybkim zgonem. ;)

28.04.2003
16:09
[33]

Mohrven [ Pretorianin ]

Ok, dzięki chłopaki,zaraz wypróbuję.

28.04.2003
16:59
[34]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Huh! 4, 15 i 55 miejsce Hord... Calkiem niezle :)

28.04.2003
18:01
smile
[35]

byczeq [ Legionista ]

Czy ja dobrze wyczytałem na forum GC? Pirx i Andrew spodowali tych dwóch cwaniaków z IR bezczelnie latających po naszym systemie? GRATULACJE!!!!!

28.04.2003
18:14
smile
[36]

Urdaz [ Konsul ]

Sharky -> na razie nie jestesmy zadowoleni z rezultatów szukania "twarzy dla wraitha" . Na razie sa ustalone twarze dla Kitaran , Tamaran i Derivian , a my szukamy dalej . Jakby ktos miał jakies grafiki które by mogły podpasowac , niech wkleji na tym forum , wszelkie materiały moga byc przydatne z góry thx

29.04.2003
00:04
smile
[37]

Qna [ Konsul ]

Urdaz ---> a mi sie podoba to którą mam, Dafek ją zrobił i chociaż nie jest z niej zadowolony to mi sie podoba. Można oglądać mnie w SH :)

29.04.2003
09:26
smile
[38]

Simek_ [ Pretorianin ]

Witam wszystkich! człowiek sobie na wakacje miesięczne wyjedzie, a tu tyle zmian - przymierzam sie do odrobienia zaległośći, chociaż w części. Mam 12k tur i teraz czemam tylko do wieczorka,a na marginesie to ładnie daliście czadu prze ostani czas! Do zobaczenia w Grze!

P.S. Ten limit tur jest jakiś okłamany - miło być 200*speed, a mi wychodzi 400* speed!

29.04.2003
11:28
[39]

Mirmil [ Konsul ]

Simek: Ty sie lepiej ciesz a nie marudz! Ja nawet w swoim superresie nie moge zrobic wiecej niz 1 lev dziennie przez te cholerne tury.... Gdzie ten czas, gdy mialem ich 2000?

29.04.2003
12:39
smile
[40]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

simek - bo wprowadzili 400*speed po rollbacku i tak juz zostalo :) ale to i tak za malo :((((

29.04.2003
13:58
smile
[41]

Urdaz [ Konsul ]

teoretycznie znalazłem cos takiego , powinno byc ok

29.04.2003
14:14
smile
[42]

Urdaz [ Konsul ]

i jeszcze cos tak przy okazji

29.04.2003
15:12
smile
[43]

Mirmil [ Konsul ]

Panie i panowie, wiem ze sie po raz n-ty powtarzam, ale kiedy wreszcie przejmiecie jakas planete? Na forum juz widze plany ataku na porty lev 41, a o probie walki z planeta NIC! Oczywiscie, wiecznie slysze "juz niedlugo jak sie zbierze 10 battli lev 250, kazdy pilot na 50-tym levelu, pogoda bedzie dobra, przyjda dotacje z UE...i itp"
Od resetu kilka(nascie) planet zdazylo jzu zmienc wlasciciela, a watpie czey ekipy rajderskie mialy wlasnie taki sklad i sprzet... Miejcie wiec troche odwagi i przejmijcie wreszcie cos dla kropka! Jestesmy drugim sojuszem w rankingu z zaledwie jedna planetka!
Jesli sie boicie kontrataku Holy, to zaatakujcie chocby IPT w 24 - sa tam 3 planety o przecietnym (ok 3300) rankingu...

Jesli RZECZYWISCIE uwazacie ze nie macie szans w rajdzie na planecie to namowcie wysokopiomowych graczy do przejscai na battle... Bo to troche wstyd gniezdzic sie na tym jednym, nieszczesnym Silver Moon... I wstyd nie miec odwagi sprobowac.

29.04.2003
15:20
[44]

Urdaz [ Konsul ]

IGF nie IPT jakby co ma tam planety :)

29.04.2003
15:21
smile
[45]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

wlasnie cos mi sie tak nie zgadzalo :)

29.04.2003
15:44
[46]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Mirmil : Wlasnie, ja moge robic nawet za kamikaze ;)

29.04.2003
15:54
[47]

Qna [ Konsul ]

Mirmil---> łatwo powiedzieć "zdobądźcie planete". Wczoraj w 5 rajdowaliśmy port na 26 lvl i mimo, że miałem 5000 tarcz to oberwałem tak, ze prawie straciłem całość. W czasach kiedy te planety o których wspominasz były rajdowane mialy nizsze statsy i łatwiej je bylo zdobyć. Teraz jest inaczej, nie twierdze, ze wszystkie są niedozdobycia ale sporo juz takich jest, tymniemniej masz racje ze powinnismy się pospieszyc bo planety rosną w siłę, a nie słabną. Jednakże nie możemy rzucać się w nieznane, najpierw dobierzmy ekipę która byłaby w stanie taką planete zdobyć, bo wystarczy, żę jeden battl podczas ataku zostanie strącony i reszta nie ma czego szukać, rajdowanie to nie to samo co polowanie, to akcja zespołowa, nie może w niej być słabych ogniw, bo inni tego nie nadrobią.
Jestem dobrej mysli i uważąm, że jeśli ludziom czas pozwoli to w czasie tego dłuuuugiego łikendu zrajdujemy jakąś planetę.

29.04.2003
15:58
[48]

Sinic [ ]

Mam nadzieje, ze jak bedziemy mieli zamiar rajdowac planety IPT to nie zostanie to juz umieszczone na GOL :P

29.04.2003
16:02
[49]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Sinic : LOL :)

29.04.2003
16:45
[50]

Mirmil [ Konsul ]

1. Oczywiscie ze IGF :) Mea Culpa
2.Wiem ze latwo mi mowic, ale coz... I mowic trzeba. Na planete czekam z wytesknieniem w kazdym badz razie.

29.04.2003
16:53
[51]

Sinic [ ]

Chetnych na wyrazanie swoich opinii na tematy ogolne zapraszamy do dyskusji na irc.

29.04.2003
16:56
smile
[52]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

nie nie nie
veto!
musimy dostukac do setnej czesci :)

29.04.2003
17:47
smile
[53]

Sinic [ ]

d333d333 -->
Dostukamy, spokojna glowka. Ale samymi statsami juz teraz. :D
Przynajmniej mam taka nadzieje. :P

29.04.2003
18:56
[54]

Mirmil [ Konsul ]

No bez przesady! Na ircu mozna dyskutowac, ale wszak nie karzy jest tam caly czas! No i nie samymi statsami czlowiek zyje...

29.04.2003
18:59
[55]

tymczasowy154930 [ Junior ]

Witam wszystkich jestem nowicjuszem dzisiaj sie dowiedzialem o TDZK i odrazu sie zarejestrowalem ale zabardzo niewiem co i jak trafilem tutaj bo szukalem czegos o tej gze co by mi wyjasnilo conieco o niej i mialbym prosbe moze byl by ktos z was chetny do wyjasnienia mi co i jak bardzo bym prosil i bardzo byl bym wdzieczny najlepiej jak by ktos sie zglosil do mnie na gg 2990958 z gury dzieki pozdrawiam

29.04.2003
19:15
[56]

byczeq [ Legionista ]

Cóż, jak wyszło ze wczorajszej dyskusji na irc-u, to starszyzna SH uchwaliła, że młode zalluny ekspują do 40 lev i dopiero (pod troskliwą opieką Pirxa - czyją jeszcze?) przesiadają się na battle.. nie to zajmie jeszcze ze dwa tygodnie...:( A potem rajdujemy co podleci (będzie dwa razy więcej battli).

29.04.2003
19:31
[57]

Qna [ Konsul ]

jaro ---> wejdz na irca. Serwer irc.nihilogic.dk, kanał silverhorde, tam sie wiele dowiesz oraz odwiedz naszą stronkę sojuszową, adres w pierwszym poscie.

29.04.2003
21:47
[58]

LooZ^ [ be free like a bird ]

...

30.04.2003
01:14
smile
[59]

Urdaz [ Konsul ]

własnie skończylismy Tag sniva , mozna go zobaczyc w .SH. u Husia , zainteresowane Snivy niech zgłaszają sie do mnie lub do Dafka , nadal szukamy twarzy dla Zalluna i quellara , wraith powinien byc juz niedługo :) , wszelka pomoc w poszukiwaniach mile widziana

30.04.2003
09:21
[60]

Prodi [ Legionista ]

LooZ - strona swietnie wyglada, nie wiem jak to sie ulozy w przegladarce, ale moze troszke wieksza czcionke, niewiele ale jednak dasz?, zreszta zobaczymy jak juz bedzie, ale design jest super :)

30.04.2003
10:33
[61]

kastore [ Troll Slayer ]

Urdaz ---> Ktos miał już banerek Wraitha, jak dla mnie było OK

Burton

30.04.2003
13:44
smile
[62]

Urdaz [ Konsul ]

Hmm , Qnie i burtonowi sie podoba ten wraith , czy komus jeszcze ? Wole go bardziej dopracowac jako ze jest to najliczniejsza rasa w SH :)

30.04.2003
13:53
[63]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Urdaz --> ktory??? ;) Ten ktory widzialem u kogos (chyba z kropki) mi sie podobal.

30.04.2003
14:18
[64]

Urdaz [ Konsul ]

Sharky -> Qna go ma jest w wSH

30.04.2003
14:39
[65]

Qna [ Konsul ]

Ja mam wraitha i Thorgal, z tym że on ma z czerwonymi oczami, a ja z jasnymi. Osobiście bardziej podoba mi sie z jasnymi. :)

30.04.2003
15:05
[66]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Urdaz --> u mnie Qna ma swoje stare logo - niebieskie z krzaczkami i mala szchownica...
O ile dobrze pamietam to na tym wraithu byla podra jakiegos smoka.

30.04.2003
15:07
[67]

Prodi [ Legionista ]

Mi podoba sie taki Wraith jak u Qny, z jasnymi oczami

30.04.2003
15:07
[68]

Qna [ Konsul ]

Sharky ----> musisz odcwierzyć stronkę F5, wtedy dopiero zobaczysz nowego taga. Próbuj do skutku. :)

30.04.2003
15:51
[69]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Qna --> w koncu Twoje logo sie zmienilo, Thorgala nie.
Kto robi loga? Moglby zrobic i dla mnie? I podeslac na [email protected].

30.04.2003
16:08
[70]

Qna [ Konsul ]

Tagi robi Dafek z .SH. :)

30.04.2003
17:05
smile
[71]

Mirmil [ Konsul ]

Uwaga! Kropka zbliza sieniebezpiecznie blisko pierwszej dziesiatki! Ale ten czas leci... Pamietam jak jeszcze niedawno bylismy kolo 40 pozycji... GRatuluje, panie i paowie!

30.04.2003
19:16
[72]

Sinic [ ]

To niedlugo zniknie a chce by zostalo zapisane w historii :P

04/28/03 13:21:20 EDT
Pirx (4117) piloting S.H.S. Narwhal destroyed PWS a tiny cradle™, owned by a helpless child™ (991), in Sector 25376

Mial prawie 200 ofiar na koncie i jestem bardzo dumny z siebie :D


30.04.2003
19:58
smile
[73]

Urdaz [ Konsul ]

a to znaleziony w odmetach forum TDZK szkic Quellar Ambasadora

30.04.2003
21:15
smile
[74]

Urdaz [ Konsul ]

a to jeszcze jeden rys , z wszystkimi rasami tdzk dla graczy teoretycznie

30.04.2003
21:16
[75]

Prodi [ Legionista ]

a to projekt medalu (przyklad Brazu 3 klasy dla rajdera) dla ewentualnego projektu stronki Hordy robionej przez Looz'a

30.04.2003
21:18
[76]

Prodi [ Legionista ]

cos obrazka normalnie nie widac, ale jak na niego klikniecie to bedzie OK :)

30.04.2003
21:18
[77]

Urdaz [ Konsul ]

cos nie tak poszło , wiec jeszcze raz

01.05.2003
19:11
[78]

Gryffin [ Entil'Zha ]

mam pytanie, obrazki z watku wcielo tylko mnie ,czy wszystkim?

01.05.2003
19:44
[79]

Mirmil [ Konsul ]

Gryffin--> GOL sie robi platny - obraski znikaja i mozesz je obejrzec jak zaplacisz 4.90 miesiecznie

01.05.2003
23:45
[80]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

05/01/03 17:16:49 EDT
Hatcher (6955) piloting AAAAAAAAA mort les JUIF!!! destroyed S.H.S. Zawisza Cz..., owned by Diabelek1 (4883), in Sector 25324.

Zabijcie go prosze... nocuje w 25305...

01.05.2003
23:51
[81]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

widzialem to w notices, moje kondonlencje :(
btw mialem na celowniku msahna z dwuchkropkow, grzecznie zasugerowalem mu przeniesienie sie do waszego sektora :)

01.05.2003
23:54
[82]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

Andrew the Mighty (88) piloting G.C.S.S. Corsair Flagship - Khayr al Din destroyed AAAAAAAAA mort le..., owned by Hatcher (6955), in Sector 25374

DZIEKUJE ANDREW!!

01.05.2003
23:57
smile
[83]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

hehehe jaka szybka reakcja :) to pewnie przypadek ;)

02.05.2003
00:47
[84]

darkomen2 [ Konsul ]

Z ciekawostek galaktycznych :)

hello,
i'm from a small alliance called CKY2K.
we are offereing our services to help you get some more pods.
you could pay one of us 100 mil, and we will lay down our ship before you for a easy pod.....or,
you can pay us for information about online players in YOUR galaxy, we will find them for you and send you their stats so you can go port camping for another EASY pod!!!
if these services interest you then message a member of our alliance and we negotiate a contract,
thankyou for your time,
Grrrrrrrrrr

Kto chce negociowac kontrakt niech sie zglasza :PPP

02.05.2003
09:07
[85]

Gryffin [ Entil'Zha ]

d333d333 --> jaki przypadek, u nas obcy/wrodzy hunterzy nie zyja dlugo:)

02.05.2003
12:49
[86]

Gryffin [ Entil'Zha ]

Poprawili bug'a ze za rajdy nie dostawalo sie expa:) Ciekawe ile teraz beda dawac:)

02.05.2003
14:20
smile
[87]

Qna [ Konsul ]

Gryffin---> łatwo sprawdzić :) kiedy rajdujemy? wieczorkiem? port na 30lvl? :)

02.05.2003
16:57
smile
[88]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

jeeeee i port lvl 5 poszed sie tegowac :)))) drzyjcie dzieci bo juz nigdzie nie jest bezbiecznie odkad JA sobie rajduje ;P

02.05.2003
17:33
[89]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

d333d333 - czym zrajdowales?

I w ogole co sie zarabia na rajdzie takiego 5lvlowca?
Sam to zrobioles czy w grupie?

I tak w ogole jak wyglada walka? czas rzeczywisty?

02.05.2003
17:41
smile
[90]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

spokojnie bym sobie poradzil sam, bo najwieksze uszkodzenia jakie raz otrzymalem to ok 1000 oslon(pozostale zadko przekraczaly 500 widocznie jakies fuksiarskie krytyki wyszly)...ale zeby oszczedzic turki mialem wsparcie drugiego taniego niszczyciela, obaj walilismy primary only(zwykla bron, nie siege) bo amunicja do sec "wyszla" :) przyrostu doswiadczenia nie zauwazylem, za to kasa byla 2 razy wieksza niz z 20 spodowanych statkow :)

02.05.2003
18:47
[91]

Qna [ Konsul ]

BIGos ---> czas rzeczywisty jak najbardziej, a najgorsze jest to, że nie na sejwów :P Gdzie latasz jesli wogóle latasz? Jaki sojusz?

02.05.2003
18:48
[92]

Qna [ Konsul ]

d333d333 --> nie dostałeś expa?? Gryffin posał, że naprawili ten błąd i już się dostaje za rajdy.

02.05.2003
20:26
smile
[93]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

widocznie jest to ilosc symboliczna :)

02.05.2003
22:28
[94]

Rav_s [ Konsul ]

Byly propozycje w poprzednich watkach, zeby nie umieszczac informacji waznych tutaj na publicznym forum do ktorego moglaby miec dostep konkurencja. Mysle, ze to nie jest dobry pomysl, gdyz to forum dostarcza nam najlepszych rekrutow, a jak przestaniemy tu pisac, to i nie bedziemy mieli nowych rekrutow.
Mysle, ze nie powininismy umieszczac tutaj tylko informacji tajnych np. informacji o pewnym projekcie (ale o nim cicho sza). Ale juz np. projekty statkow mozna smialo umieszczac. Mysle, ze jak jakis gracz ze slabego sojuszu podpatrzy nasz projekt to niech mu to wyjdzie na zdrowie i tak nas nie zalatwi, a dobre sojusze i tak maja swoje projekty statkow, ktore uwazaja za najlepsze (oczywiscie sie myla, bo to my mamy najlepsze :> ) i naszych nie potrzebuja.

02.05.2003
23:01
smile
[95]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

<------ sygnaturka rava :)

03.05.2003
00:03
[96]

Mirmil [ Konsul ]

03.05.2003
00:31
smile
[97]

Urdaz [ Konsul ]

no ładnie sie bawicie :D , tak przy okazji Jump node

03.05.2003
07:54
[98]

Qna [ Konsul ]

Urdaz ---> łade, tylko jakoś tak dziwnie tam ppusto, żadnych scoutów ??? ;-P

03.05.2003
08:05
smile
[99]

Qna [ Konsul ]

Znowu jesteśmy na I-szym miejscu !!! :)

03.05.2003
08:43
[100]

Dzikh [ Pretorianin ]

Znowu?To kiedy byliśmy poprzednio,bo nie pamietam:P

03.05.2003
09:03
[101]

Gryffin [ Entil'Zha ]

Heh, na reszcie, cala galaktyka widi do czego jestesmy zdolni:)

03.05.2003
10:52
smile
[102]

Qna [ Konsul ]

Jump node do następnej części wątku:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.