GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rosyjskie dowcipy nt. Iraku :)

20.04.2003
11:13
smile
[1]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

Rosyjskie dowcipy nt. Iraku :)

Przedstawiony material nie jest odzwierciedleniem opinii nt. zadnej ze stron:)) :



Jacy przedsiębiorczy są ci Amerykanie! Ledwo Saddam Husajn ogłosił, że będzie wypłacał nagrody za zabicie każdego żołnierza koalicji, a zaczęli strzelać do własnych oddziałów i samolotów.


Wystąpienie Busha do narodu amerykańskiego po rozpoczęciu wojny z Irakiem: - Wróg podstępnie napadł na nasze samoloty, które pokojowo bombardowały jego miasta.

Bush wzywa swego najbliższego doradcę wojskowego: - Dlaczego mnie nie uprzedziłeś przed wybuchem wojny, że w Iraku jest nie tylko pustynia, ale i miasta?

Amerykanie użyli nowej superbomby niszczącej urządzenia elektroniczne przeciwnika i ze zdumieniem stwierdzili, że w pistolecie maszynowym AK-47 nie ma mikroprocesorów.

Wierzycie jeszcze w prawo międzynarodowe? Nie wiecie, co to takiego demokracja? Sami wydobywacie ropę? No to lecimy do was!

Po zakończeniu wojny Irak będzie podzielony na trzy strefy okupacyjne: E 98, E 95 i diesel.

Wywiad z wieśniakiem, który zestrzelił amerykański helikopter Apache: - Leciał mi prosto nad głową. Przymierzyłem z dubeltówki, strzeliłem i trafiłem go. Potem leciał drugi: przymierzyłem, strzeliłem, trafiłem go. Potem zabrakło mi nabojów i helikoptery latają bezustannie.

Analitycy Pentagonu twierdzą, że wojna nie potrwa zbyt długo, jeśli Irakijczycy nie będą wtrącać się w jej przebieg.

Z meldunku sztabu USA: - Taktyka użycia delfinów-saperów na pustyni sprawdziła się tylko częściowo.

Stacja BBC pokazuje przedmieścia Basry. Żołnierze starają się wybić drzwi do jednego z domów. Na podwórku szczeka na nich czarny pies. Kąsa niektórych żołnierzy w łydki. Komentarz spoza kadru: - Przez dziesiątki lat reżim Saddama Husajna prał mózgi mieszkańcom.

Z wystąpienia prezydenta Busha w telewizji: - Z powodu coraz większego oporu Irakijczyków zmieniamy taktykę operacji z "Szok i przerażenie" na wariant "Uprzejmość i delikatność".

Agencja Reuters donosi, że przez pomyłkę amerykański pilot zrzucił bombę z ładunkiem jądrowym na brytyjską dywizję marines. Według wysoko postawionych przedstawicieli Pentagonu i brytyjskiego ministerstwa obrony w rezultacie incydentu rany odniosło siedmiu Brytyjczyków.

20.04.2003
11:19
smile
[2]

NaJlePsZy [ Konsul ]

:))
banan---->jaki ty dzis rozrywkowy:))

20.04.2003
11:25
smile
[3]

Annihilator [ ]

rotfl!
świetne!

20.04.2003
11:27
smile
[4]

Minas Morgul [ Senator ]

hahah
dobre :]]]]]]]

20.04.2003
11:28
smile
[5]

Diplo [ Generaďż˝ ]

heheh ;) "Z meldunku sztabu USA: - Taktyka użycia delfinów-saperów na pustyni sprawdziła się tylko częściowo. " to najlepsze :D

20.04.2003
11:28
smile
[6]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

20.04.2003
11:34
[7]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Dobre, ale nie powaliło mnie na kolana.

20.04.2003
11:41
smile
[8]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Buhahaha poplakalem sie ze smiechu SUPER
btw czesc Paszczak pijemy dzisiaj?

20.04.2003
12:29
smile
[9]

sid86 [ Konsul ]

Dobre:)

20.04.2003
12:36
smile
[10]

eJay [ Gladiator ]

Kto czyta "Angore" ten wie ze tego typu zartow jest tam wiecej...ROTFL:D

20.04.2003
12:36
smile
[11]

Sephion [ One Winged Angel ]

Niezle to, ciekawe ile jeszcze takich kawalow krazy po sieci :)

20.04.2003
12:53
smile
[12]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Sephion ----->Całe mnóstwo...


Po pojmaniu przez Irak kilku żołnierzy amerykańskich, jedna z gazet napisała:
"Niezwykłe osiągnięcie Stanów Zjednoczonych. Mimo burz piaskowych, siedmiu Amerykanów dotarło już do Bagdadu".

Powell przychodzi do Busha i mówi:
- George, mam dla ciebie dwie wiadomości: dobrą i złą. Którą najpierw chcesz usłyszeć?
- Złą.
- Irak ma broń nuklearną.
- A dobra wiadomość?
- Będą ją zrzucać z wielbłądów.

- Jakich jest 5 powodów uderzenia na Irak?
- Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP.

Treść jednej z ulotek rozrzucanych nad Bagdadem:
"McDonald's wkrótce w Bagdadzie. Zbierz cztery takie same ulotki. Po zakończeniu naszych bombardowań dostaniesz bezpłatnie Coca-Colę".

Dziennikarz mówi do prezydenta Busha:
- Husajn twierdzi, że zestrzelił brytyjski samolot.
- Jak zwykle kłamie! To my go zestrzeliliśmy

20.04.2003
13:01
smile
[13]

zarowka [ ]

ahhahahaha

20.04.2003
13:42
[14]

mORfeOoSH [ NULL ]

niezle

20.04.2003
13:44
smile
[15]

Adamss [ -betting addiction- ]

Buehehehe! Świetne! Z tym kałachem było najlepsze!

20.04.2003
13:47
[16]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

fajne :)

20.04.2003
13:54
smile
[17]

mikhell [ Master of Puppets ]

czemu wszyscy się śmieją z "najinteligentniejszego" :D człowieka na świecie jakim jest Bush?

20.04.2003
14:01
[18]

gofer [ ]

Propagandowe kawały o Francuzach (link poniżej) są znacznie lepsze :-)

PS
i poprawne politycznie...

20.04.2003
15:12
[19]

Tanatos [ Centurion ]

A wiecie, co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Niemalże identyczne dowcipy opowiadano jeszcze dwadzieścia lat temu o ZSRR. Historia lubi się powtarzać...

20.04.2003
15:19
[20]

Orrin [ Najemnik ]

heheheh dobre w ryj :)

20.04.2003
15:32
smile
[21]

K@mil [ Wirnik ]

Dobre :-D

20.04.2003
16:10
smile
[22]

BukE [ Majster ]

..dobre, dobre.. ;]

20.04.2003
16:53
[23]

olivier [ unterfeldwebel ]

tak, tak, Czeczenom musi być cholernie do śmiechu...

20.04.2003
22:01
smile
[24]

Ender 1 [ Legionista ]

Będe wtórny ;)
Niezłe :)

20.04.2003
22:07
smile
[25]

zmudix [ palnik ]

ehehehe rotfl:) macie więcej takich dowcipów?:))))

20.04.2003
22:11
[26]

maniek_ [ O_o ]

Hje hje hje :P Boskie :D

21.04.2003
16:59
smile
[27]

hotDog [ Outsider ]

21.04.2003
17:21
[28]

loch [ Pretorianin ]

zaje***... fajne :)

21.04.2003
17:33
smile
[29]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

LOL świetne!!

21.04.2003
17:41
smile
[30]

SULIK [ olewam zasady ]

Dobre, dobre :)

A jeszcze lepszy jest stats na początek dnia :)

21.04.2003
18:33
smile
[31]

Big Money [ Senator ]

Świetne :-D LOL

Jak nikt nie patrzy :> to +1

21.04.2003
18:50
[32]

Chasm [ Generaďż˝ ]

KAPITALNE...

21.04.2003
19:09
smile
[33]

Sparrow [ Pretorianin ]

<==

28.04.2003
19:57
[34]

U-boot [ Karl Dönitz ]

up ^
wrte przeczyatnia :-)

28.04.2003
20:04
[35]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

Buhahhahaha

28.04.2003
20:06
smile
[36]

J0lo [ Legendarny Culé ]

fajne

28.04.2003
20:09
[37]

loch [ Pretorianin ]

dobre ale juz czytalem

28.04.2003
20:10
smile
[38]

Sinic [ ]

Jak dla mnie czolowka to McDonald i Bush :D

28.04.2003
20:13
[39]

IceManEk [ Konsul ]

dobre

28.04.2003
22:06
smile
[40]

Janio [ Pretorianin ]

Hehe dobre :)))

29.04.2003
13:02
smile
[41]

katrin20 [ Kati ]

Niezłe, hehehe :-))) jeszcze tego nie czytałam

03.05.2003
00:34
[42]

U-boot [ Karl Dönitz ]

Któż jeszcze tego nie czytał ??

03.05.2003
08:04
smile
[43]

sergi__ [ Underworld ]

bueuhehe :)
dobre

03.05.2003
08:10
smile
[44]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

lol

Znam jeszcze:

Saddamowi Husajnowi bomba odrąbała nogę, ale najbardziej martwią się sobowtóry

03.05.2003
08:16
smile
[45]

Szaluś [ Konsul ]

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool...!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.