
banan [ Leniwiec Pospolity ]
Rosyjskie dowcipy nt. Iraku :)
Przedstawiony material nie jest odzwierciedleniem opinii nt. zadnej ze stron:)) :
Jacy przedsiębiorczy są ci Amerykanie! Ledwo Saddam Husajn ogłosił, że będzie wypłacał nagrody za zabicie każdego żołnierza koalicji, a zaczęli strzelać do własnych oddziałów i samolotów.
Wystąpienie Busha do narodu amerykańskiego po rozpoczęciu wojny z Irakiem: - Wróg podstępnie napadł na nasze samoloty, które pokojowo bombardowały jego miasta.
Bush wzywa swego najbliższego doradcę wojskowego: - Dlaczego mnie nie uprzedziłeś przed wybuchem wojny, że w Iraku jest nie tylko pustynia, ale i miasta?
Amerykanie użyli nowej superbomby niszczącej urządzenia elektroniczne przeciwnika i ze zdumieniem stwierdzili, że w pistolecie maszynowym AK-47 nie ma mikroprocesorów.
Wierzycie jeszcze w prawo międzynarodowe? Nie wiecie, co to takiego demokracja? Sami wydobywacie ropę? No to lecimy do was!
Po zakończeniu wojny Irak będzie podzielony na trzy strefy okupacyjne: E 98, E 95 i diesel.
Wywiad z wieśniakiem, który zestrzelił amerykański helikopter Apache: - Leciał mi prosto nad głową. Przymierzyłem z dubeltówki, strzeliłem i trafiłem go. Potem leciał drugi: przymierzyłem, strzeliłem, trafiłem go. Potem zabrakło mi nabojów i helikoptery latają bezustannie.
Analitycy Pentagonu twierdzą, że wojna nie potrwa zbyt długo, jeśli Irakijczycy nie będą wtrącać się w jej przebieg.
Z meldunku sztabu USA: - Taktyka użycia delfinów-saperów na pustyni sprawdziła się tylko częściowo.
Stacja BBC pokazuje przedmieścia Basry. Żołnierze starają się wybić drzwi do jednego z domów. Na podwórku szczeka na nich czarny pies. Kąsa niektórych żołnierzy w łydki. Komentarz spoza kadru: - Przez dziesiątki lat reżim Saddama Husajna prał mózgi mieszkańcom.
Z wystąpienia prezydenta Busha w telewizji: - Z powodu coraz większego oporu Irakijczyków zmieniamy taktykę operacji z "Szok i przerażenie" na wariant "Uprzejmość i delikatność".
Agencja Reuters donosi, że przez pomyłkę amerykański pilot zrzucił bombę z ładunkiem jądrowym na brytyjską dywizję marines. Według wysoko postawionych przedstawicieli Pentagonu i brytyjskiego ministerstwa obrony w rezultacie incydentu rany odniosło siedmiu Brytyjczyków.

NaJlePsZy [ Konsul ]
:))
banan---->jaki ty dzis rozrywkowy:))

Annihilator [ ]
rotfl!
świetne!

Minas Morgul [ Senator ]
hahah
dobre :]]]]]]]

Diplo [ Generaďż˝ ]
heheh ;) "Z meldunku sztabu USA: - Taktyka użycia delfinów-saperów na pustyni sprawdziła się tylko częściowo. " to najlepsze :D

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Dobre, ale nie powaliło mnie na kolana.

Banita_bb [ bo był za miły ]
Buhahaha poplakalem sie ze smiechu SUPER
btw czesc Paszczak pijemy dzisiaj?

sid86 [ Konsul ]
Dobre:)

eJay [ Gladiator ]
Kto czyta "Angore" ten wie ze tego typu zartow jest tam wiecej...ROTFL:D

Sephion [ One Winged Angel ]
Niezle to, ciekawe ile jeszcze takich kawalow krazy po sieci :)

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Sephion ----->Całe mnóstwo...
Po pojmaniu przez Irak kilku żołnierzy amerykańskich, jedna z gazet napisała:
"Niezwykłe osiągnięcie Stanów Zjednoczonych. Mimo burz piaskowych, siedmiu Amerykanów dotarło już do Bagdadu".
Powell przychodzi do Busha i mówi:
- George, mam dla ciebie dwie wiadomości: dobrą i złą. Którą najpierw chcesz usłyszeć?
- Złą.
- Irak ma broń nuklearną.
- A dobra wiadomość?
- Będą ją zrzucać z wielbłądów.
- Jakich jest 5 powodów uderzenia na Irak?
- Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP.
Treść jednej z ulotek rozrzucanych nad Bagdadem:
"McDonald's wkrótce w Bagdadzie. Zbierz cztery takie same ulotki. Po zakończeniu naszych bombardowań dostaniesz bezpłatnie Coca-Colę".
Dziennikarz mówi do prezydenta Busha:
- Husajn twierdzi, że zestrzelił brytyjski samolot.
- Jak zwykle kłamie! To my go zestrzeliliśmy

zarowka [ ]
ahhahahaha
mORfeOoSH [ NULL ]
niezle

Adamss [ -betting addiction- ]
Buehehehe! Świetne! Z tym kałachem było najlepsze!
Windi_ [ Generaďż˝ ]
fajne :)

mikhell [ Master of Puppets ]
czemu wszyscy się śmieją z "najinteligentniejszego" :D człowieka na świecie jakim jest Bush?
gofer [ ]
Propagandowe kawały o Francuzach (link poniżej) są znacznie lepsze :-)
PS
i poprawne politycznie...
Tanatos [ Centurion ]
A wiecie, co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Niemalże identyczne dowcipy opowiadano jeszcze dwadzieścia lat temu o ZSRR. Historia lubi się powtarzać...
Orrin [ Najemnik ]
heheheh dobre w ryj :)

K@mil [ Wirnik ]
Dobre :-D

BukE [ Majster ]
..dobre, dobre.. ;]
olivier [ unterfeldwebel ]
tak, tak, Czeczenom musi być cholernie do śmiechu...

Ender 1 [ Legionista ]
Będe wtórny ;)
Niezłe :)

zmudix [ palnik ]
ehehehe rotfl:) macie więcej takich dowcipów?:))))
maniek_ [ O_o ]
Hje hje hje :P Boskie :D

hotDog [ Outsider ]
loch [ Pretorianin ]
zaje***... fajne :)

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
LOL świetne!!

SULIK [ olewam zasady ]
Dobre, dobre :)
A jeszcze lepszy jest stats na początek dnia :)

Big Money [ Senator ]
Świetne :-D LOL
Jak nikt nie patrzy :> to +1
Chasm [ Generaďż˝ ]
KAPITALNE...

Sparrow [ Pretorianin ]
<==
U-boot [ Karl Dönitz ]
up ^
wrte przeczyatnia :-)
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Buhahhahaha

J0lo [ Legendarny Culé ]
fajne
loch [ Pretorianin ]
dobre ale juz czytalem

Sinic [ ]
Jak dla mnie czolowka to McDonald i Bush :D
IceManEk [ Konsul ]
dobre

Janio [ Pretorianin ]
Hehe dobre :)))

katrin20 [ Kati ]
Niezłe, hehehe :-))) jeszcze tego nie czytałam
U-boot [ Karl Dönitz ]
Któż jeszcze tego nie czytał ??

sergi__ [ Underworld ]
bueuhehe :)
dobre

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
lol
Znam jeszcze:
Saddamowi Husajnowi bomba odrąbała nogę, ale najbardziej martwią się sobowtóry

Szaluś [ Konsul ]
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool...!!!