GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Legend of the Green Dragon

19.04.2003
08:19
smile
[1]

Drag [ Pretorianin ]

Legend of the Green Dragon

Zapraszam do ciekawej gry online, ktora znajduje sie pod adresem:
https://fg.risp.pl/logd/

19.04.2003
14:46
smile
[2]

Drag [ Pretorianin ]

up^

28.04.2003
08:06
[3]

Drag [ Pretorianin ]

Ponownie zapraszam wszystkich fanów gier online. Gra naprawdę polecenia.
Mamy już ok. 40 zarejestrowanych graczy.

ZAGRAJ I TY! ;)

28.04.2003
10:30
[4]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Co to za gra? Na czym polega? Sorki, ze cie mecze, ale chociaz slowko moglbys rzucic ;]

28.04.2003
10:38
smile
[5]

Drag [ Pretorianin ]

Jest to sieciowy erpeg (obsługa przez www), z nieco uproszczonymi zasadami (barak bardzo rozbudowanych statystyki postaci), w którym zabija się potworki, kupuje broń itp. Do wyboru mamy wojownika, maga i złodzieja, zdobywamy kolejne poziomu doświadczenia, aby w końcu spotkać się z legendarnym Zielonym Smokiem :)

Najlepiej po prostu zagrać ;)

28.04.2003
10:40
[6]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Huh... Czyli cos pokroju Dragon Court. Jesli znajde chwilke czasu dzisiaj, to sprobuje.

05.01.2004
10:24
[7]

Nemeda [ Konsul ]

no i stalo sie to czego sie mozna bylo obawiac :(

gra nieczynna do odwolania :( Buuuuuu

zeby wersja zagraniczna troszke szybciej chodzila ... heh ...

a tak fajnie sie gralo ...

Pozdr.
Nemeda

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.