
Drag [ Pretorianin ]
Legend of the Green Dragon
Zapraszam do ciekawej gry online, ktora znajduje sie pod adresem:
https://fg.risp.pl/logd/

Drag [ Pretorianin ]
up^
Drag [ Pretorianin ]
Ponownie zapraszam wszystkich fanów gier online. Gra naprawdę polecenia.
Mamy już ok. 40 zarejestrowanych graczy.
ZAGRAJ I TY! ;)
Lookash [ Generaďż˝ ]
Co to za gra? Na czym polega? Sorki, ze cie mecze, ale chociaz slowko moglbys rzucic ;]

Drag [ Pretorianin ]
Jest to sieciowy erpeg (obsługa przez www), z nieco uproszczonymi zasadami (barak bardzo rozbudowanych statystyki postaci), w którym zabija się potworki, kupuje broń itp. Do wyboru mamy wojownika, maga i złodzieja, zdobywamy kolejne poziomu doświadczenia, aby w końcu spotkać się z legendarnym Zielonym Smokiem :)
Najlepiej po prostu zagrać ;)
Lookash [ Generaďż˝ ]
Huh... Czyli cos pokroju Dragon Court. Jesli znajde chwilke czasu dzisiaj, to sprobuje.
Nemeda [ Konsul ]
no i stalo sie to czego sie mozna bylo obawiac :(
gra nieczynna do odwolania :( Buuuuuu
zeby wersja zagraniczna troszke szybciej chodzila ... heh ...
a tak fajnie sie gralo ...
Pozdr.
Nemeda