GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kategoria: uwagi i propozycje

18.04.2003
19:44
smile
[1]

Mulder [ Generaďż˝ ]

Kategoria: uwagi i propozycje

Tak się zastanawiam: Czy z założenia kategoria uwagi i propozycje ma dotyczyć uwag i propozycji związanych w forum, czy wszelkich uwag i propozycji? Gdy ktoś kiedyś założył wątek w tej kategorii, a nie był on związany z forum, to najczęściej jego kategoria była zmieniana na na każdy TEMAT. Natomiast, gdy ja ostatnio założyłem wątek związany z forum (choć rzeczywiście nie była to ani uwaga, ani propozycja, tylko pytanie), to jego kategoria również została zmieniona na na każdy TEMAT (chodzi o wątek https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1290197&N=1).
Przecież jeżeli kategoria ta nie musi mieć związku z forum, to można w niej założyć wątek np. "Proponuję, abyśmy wszyscy wpłacili jakąś sumę na cele dobroczynne" - Taki wątek nie miałby związku z forum, ale byłaby to propozycja (a nazwa kategorii brzmi: uwagi i propozycje). Jednak jeżeli kategoria z założenia ma dotyczyć działania forum (a tak mi się wydaje), to uważam, ze nazwa tej kategorii powinna być zmieniona tak, aby była bardziej jasna. Na przykład na dotyczy forum, albo jakoś inaczej :). A znów jeżeli zaraz się okaże, ze kategoria ta z założenia nie dotyczy tylko forum (co mi sie do tej pory wydawało), to uważam, ze tak powinno być od tej pory (oczywście za jednoczesną zmianą jej nazwy). Po co zmiania nazwy? Nie raz było tak, że jakiś Junior zamieszczał pierwszy swój wątek w tej właśnie kategorii, a wątek dotyczył np. sposobów ściągania na lekcji. No i w ogóle - będzie ładniej i bardziej "przepisowo" :).

Ciekaw jestem komentarzy innych forumowiczów (ciekawe, czy ktoś powie, że zwracam uwagę na nic nie znaczące pierdoły:)).

PS. Nie założyłem tego wątku po to, zeby pokazać, ze jestem zbulwersowany zmianią kategorii mojego wątka (https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1290197&N=1):) , bo tak z resztą nie jest. Po prostu sprawa ta, mówiąc przesadnie, nie daje mi spać :).

PPS. Miałem wielki problem z wybraniem kategorii do tego wątka :)) no i wybrałem tę tu omawianą :)

18.04.2003
19:54
[2]

Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]

Ja szczerze mowiac nigdy nie mialem problemow z tym do czego odnosi sie ta kategoria :/ Zazwyczaj istnieje na forum (jakimkolwiek) miejsce gdzie umieszcza sie rzeczy zwiazane z forum, aby admini mieli latwy do tego dostep. Tutaj jest to wlasnie ta kategoria :)))

18.04.2003
20:55
smile
[3]

Belgarath [ Moderator ]

A nie sądzisz, ze kolor czerwony tych wątków jednoznacznie informuje o ich przeznaczeniu? Jest to miejsce na wiadomości które powinny trafić do wszystkich forumowiczów. Zasadniczo jest to miejsce wyłacznie na sprawy dotyczace GoLa. Co do zmiany nazwy na bardziej jednoznaczną - np Sprawy forum jestem jak najbardziej za, bo sporo osób dostarcza nam pracy.........

18.04.2003
21:04
smile
[4]

Mulder [ Generaďż˝ ]

Belgarath --> owszem zwracałem uwagę na czerwony kolor. Dlatego właśnie (m. in.) do tej pory myślałem, że kategoria ta dotyczy forum. I nadal tak myslę, bo mnie o tym przekonałeś.
jestem jak najbardziej za, bo sporo osób dostarcza nam pracy......... - Ciesze się :) Tzn. ciesze się, ze popierasz moje zdanie, a nie z tego, że "sporo osób dostarcza Wam pracy" :). Wydaje mi się, że taka zmiana nazwy kategorii nie wymaga wiele pracy, także może coś moja propozycja zmieni... :)

19.04.2003
22:56
[5]

Mulder [ Generaďż˝ ]

kłiii tam, liczyłem na większy odzew...

19.04.2003
23:06
smile
[6]

fifalk [ fifalkowiec ]

ladnie sformatowales posta :-)

19.04.2003
23:11
smile
[7]

hotDog [ Outsider ]

Mulder--> dobrze godocie :)

20.04.2003
00:00
smile
[8]

Mulder [ Generaďż˝ ]

fifalk --> chodzi Ci o te pogrubienia, pochylenia i podkreślenia? :)

hotDog --> tys tok myśle :))

21.04.2003
16:58
smile
[9]

Mulder [ Generaďż˝ ]

Ludzie, jeśli też tak uważacie jak ja, to mówcie coś! :) Może wtedy to coś zmieni...

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.