GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Johnny English

18.04.2003
12:16
smile
[1]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

Johnny English

Witam. Ostatnio w telewizji CZĘSTO reklamują nową komedie p.t. "Johnny English" - a że lubie aktora, który gra główną rolę :) to chciałbym spytać tych co już film oglądali - czy warto pójść do kina i obejrzeć czy kupić sobie nowe CDA :D

18.04.2003
12:20
smile
[2]

eJay [ Gladiator ]

Ani to ani...Moim zdaniem gorszy od Austina Powersa, choc jak lubisz angielski humor to film dla ciebie...

18.04.2003
12:21
[3]

następny [ Rekrut ]

Agent Jaś Fasola :D

18.04.2003
12:25
smile
[4]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

Podobno strasznie to głupie. Moi znajomi wyszli po 15 minutach trwania filmu...

18.04.2003
12:26
smile
[5]

hotDog [ Outsider ]

bardzo chcialbym sobie go obejrzec, ale u mnie w Czestochowie nima kina :( (tzn jest tylko tymczasowe w filharmonii) bo jakas dziadowska firma wyburza stare dobre kino Wolnosc a teraz wyszly jakies afery finansowe i nie ma tego pieknego ogromnego multipleksu ktorym tak sie chwalil :( fuck.

18.04.2003
12:45
[6]

pioteraseK [ Pretorianin ]

A ja się dziś na ten film wybieram i jestem dobrej myśli, wiem czego się spodziewać. Czasami trzeba się odstresować przy głupawej komedii :), arcydzieło to to na pewno nie jest ale pośmiać się jest zdrowo.

18.04.2003
13:03
[7]

dziki cool [ Pretorianin ]

pewnie musi byc fajny widziałem zajawki

18.04.2003
13:09
[8]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

pioteraseK jak obejrzysz to opowiedz :D

18.04.2003
13:16
smile
[9]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

zaraz zaciągne od kogoś z LANu

18.04.2003
14:58
[10]

MiB [ Centurion ]

Bardzo fajna komedia. Ja osobiście nie przepadam za Jasiem i poszedłem za namową żony ale się przyjemnie rozczarowałem. Jeżeli ktoś nie wymaga wysublimowanej rozrywki intelektualnej to jest to film w sam raz na poprawę humoru. I gagi nie są tak dziecinne jak dotychczasowe dokonania Mr. Been'a.
trueZoLtaN --> Podziwiam znajomych - ktoś ich zaciągnał do kina pod przymusem? Nie wiedzieli na co idą? Nie znają aktora i jego stylu? Nierozumiem takich ludzi - wywalić kolo 30 zł na bilety żeby wyjść :)))

03.05.2003
11:03
[11]

Ptosio [ Legionista ]

Jak lubisz ten rodzaj humoru to film fajny.No, może troszke za mało kryminalny(od początku wiadomo KTO) ale śmieszny.Ale i tak polecałbym CDA:)

03.05.2003
11:12
[12]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

Bylem, przyjemna rozrywka... Podobali mi sie, 6 moim znajmomym z ktorymi bylem takze :) Czysta rozrywka, myslenie raczej nie wskazane:) Efekty tez nawet niezly wiec film ogolnie spx

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.