GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gildia " Milczących Ostrzy"

02.04.2003
22:56
smile
[1]

MiniWm [ Yoshinkan ]

Gildia " Milczących Ostrzy"

Witaj wędrowcze dotarłeś do gildii Milczących Ostrzy. Wszyscy są mile widziani
(Łotry, Zabójcy , i wszelkiego pokroju miłośników mrocznego klimatu lub przestępcy )


Wątek jest poświęcony o rozmowach na tematy :
- Książek
- Gier
- I wszystkiego związanego z zabójcami

Mistrz Gildii : MiniWm

Członkowie : (Rekrutacja )


Drobne opisy :

Skrytobójcy "Uczeń"


Znani są w całym Świecie ze swojej podstępności i braku sumienia. Ludzie ci są zazwyczaj płatnymi zabójcami, specjalizują się w unieszkodliwianiu wszelkich form życia. Stwarza to oczywiście konflikt z prawem, moralnością przyjętą przez dobre istoty. Skrytobójcy budzą odrazę swoim postępowaniem. Metody ich walki nie ograniczają się do wymachiwania toporem lub strzelania z długiego łuku. Mają bardzo wyrafinowane sposoby pozbywania się swoich ofiar nie ujawniając się przy tym. Profesjonalny Skrytobójca zabija z rozwagą, trzyma się wcześniej zaplanowanego z mozołem i trudem planu. Nie pokazuje swojej twarzy w świetle dziennym, dba o dyskrecję. W większości przypadków ma także fałszywe dokumenty, które sieją błędne informacje o jego prawdziwej tożsamości.

Żeby stać się skrytobójcą trzeba przejść szereg prób, treningów, mieć doświadczenie w posługiwaniu się specjalistyczną bronią. Trzeba mieć również głowę na karku i potrafić radzić sobie w krytycznych sytuacjach. Należy mieć zakres atutów: od szybkich nóg, przez zwinne palce, po bystre oko i jasny umysł. Każdy początkujący skrytobójca musi hartować swoją psychikę. Jego ręce pozostaną zbrukane krwią od pierwszych momentów kariery w półświatku.
Skrytobójcy "Mistrz"


Najdoskonalszy i najpewniejszy zabójca Świata. Znika tak samo szybko i bezszelestnie jak się pojawia. Jest geniuszem w swoim fachu, potrafi zabić ofiarę zanim ta zdoła wydać z siebie jeden dźwięk! Da sobie radę używając każdej broni! Lecz nabywając swoje doświadczenie na pewno pokazał się władzom i dał im powody do podejrzewania, że jest tym kim jest w rzeczywistości!


Skauci Mrocznych Elfów

są chyba najbardziej wzbudzającymi strach oddziałami w całej armii Mrocznych Elfów. Nikt nigdy nie może być pewien gdzie i kiedy uderzą. Wielu Elfów poległo zaraz za murami swych “bezpiecznych” domostw, nie wiedząc nawet kto ich zabił. Skauci są twardzi i wytrzymali, potrafią bardzo dobrze poradzić sobie w dziczy jaka panuje w całym Podmroku. Niektórzy z nich podróżują do północnych wież wartowniczych i wypatrują zbliżających się band chaosu. Niektórzy z nich znają doskonale drogę jaskiniami przez góry , które to pozostają wyzwaniem dla każdego z młodych skautów. Droga jaskiniami jest długa, niebezpieczna i dla większości próbujących “ostatnia”.
Prawie w ogóle nie mają nic wspólnego z skautami wywodzącymi się z Imperium ani innych ludzkich prowincji. Ich głównymi zadaniami jest – wkraść się w nocy do obozu wroga, zabić śpiących przeciwników i ich głowami udekorować drogę przed obozem wroga (aby wzbudzić strach w przeciwniku – 70% oddziału nie ma ochoty iść dalej).Mark Maker

to płatny zabójca, szybki, władający dwoma nożami.Należy do specjalnej gildi w której jest szkolony, i z której
przyjmóje zlecenia. Do tej elitarnej grupy należą tylko niziołki (halfingi). Każdy z zabójców pozostawia znak (ang. MARK) na ciele swej ofiary, jeśli jest to uczeń, to pozostawia rany cięte nożami w kształcie krzyża. Jeśli jest to pełnoprawny członek gildi pozostawia swój znak, plus rany cięte w kształcie krzyża.


(te teksty nie ja pisałem ) :)

02.04.2003
23:37
[2]

jopin [ Generał ]

hę?

02.04.2003
23:39
smile
[3]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

PUK ! PUK ! (nie, nie pukam do drzwi waszej karczmy tylko pukam się w głowę )

02.04.2003
23:51
smile
[4]

~Łupieżca~Umysłów~ [ sp. z o.o. ]

Jam jest Łupieżca Umysłów :)

03.04.2003
00:03
[5]

Mysza [ ]

Jam Mysza, który zjadł Popiela... skrytobójczo... na surowo... bez przypraw...

...łykowaty był...

03.04.2003
00:16
[6]

pani_jola [ Konsul ]

dzień dobry zastałem Jolkę?

03.04.2003
06:10
smile
[7]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Hahahaha, a nie zastanawialiscie sie nad nazwa "Gildia Kołder Nienawiści"? :-)))

03.04.2003
08:14
[8]

shubniggurath [ Lost Soul ]

tiaaaaaaaa ajam jest SHUB-NIGGURATH pradawny bog i co ??

03.04.2003
08:19
[9]

gofer [ ]

rothon - > Gildia Wściekłych Pantofli :)

03.04.2003
08:20
[10]

shubniggurath [ Lost Soul ]

a oco chodzi?? co z tego ze ty jestes masta a jak ktos sie chce przyjac to pionek ??
jak mi sie spodoba to sie zapisze... pytanie czy to nastepna karczma?? bo jesli tak to moze chociaz wole poetyckiego smoka...

03.04.2003
08:21
smile
[11]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

Przepraszam, ale o co chodzi?????

03.04.2003
08:25
[12]

shubniggurath [ Lost Soul ]

szakal->ja tesh nie wiem :))) niby crpg super ale moze troche jasniej by pan zalozyciel watku wyjasnial o co mu chodzi:))))))))

03.04.2003
08:44
smile
[13]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

gofer--> Hahahaha, no fajnie brzmi "Gildia Wściekłych Milczących Rannych Pantofli" :-))) albo "Gildia Wściekłych Milczących Rannych Pantofli Wczoraj Rano o Północy" :-))))

03.04.2003
15:31
[14]

MiniWm [ Yoshinkan ]

"shubniggurath" -----> " co z tego ze ty jestes masta a jak ktos sie chce przyjac to pionek ??" co no co ty :) zaden pionnek :D a jasniej :) ten watek ma na celu zzeszenia fanow mrocznego klimatu :)

Zaje*iste bledy robie ;)

03.04.2003
15:49
[15]

MiniWm [ Yoshinkan ]

Hmmm mysle ze to nie bedzie karczma :) a raczej cos zzeszajacego fanow mrocznego klimatu albo heh jest duzo gier gdzie morzna zagrac ta mroczna profesja :) i jest jescze wiecej cheaterow i lamerow do scigania :D ale nie wiem jeszce

03.04.2003
15:57
[16]

gofer [ ]

Rothon - > IMHO nazwa "Mozambicka Islamska Gildia Wściekłych Milczących Rannych Pantofli Wczoraj Rano w Nocy o Północy albo Wieczorem pod Jaworem" brzmi o wiele, wiele lepiej :))))

03.04.2003
16:02
smile
[17]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

rothon [ Legend ] https://pds.w.interia.pl/index.html

Hahahaha, a nie zastanawialiscie sie nad nazwa "Gildia Kołder Nienawiści"? :-)))

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak to przczytałem to se monitor zaplułem:P

03.04.2003
21:45
[18]

MiniWm [ Yoshinkan ]

Ludzie jak nie macie nic ciekawego do napisania to jusz lepiej nie piszcie

04.04.2003
21:30
[19]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Witam ... sprecyzuj cos moze ... ? Jakie gry, jakie ksiazki ... ? Bo wiesz, teraz to jest tak, ze w kazdej grze, jak i ksiazce jest wszystkiego po trochu .... zawsze znajdzie sie nawet w ftp misja typu "Zlikwiduj kolesia w czerwonych trampkach" ....
I rzuc jakis temat .... a nie czekaj .... mamy rozmawiac o d...e Maryny ... ? ;)


Pozdrawiam ..

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.