GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stare Dobre Małżeństwo

31.03.2003
17:19
smile
[1]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Stare Dobre Małżeństwo

Wczoraj wróciłem ze Strzegomia, gdzie odbył się festiwal "Poezji Śpiewanej", zakończony wspaniałym koncertem S.D.M.'u w sobotę. Pierwszy raz ich widziałem i naprawdę zrobili na mnie nie małe wrażenie... Gdy razem z drużyną (81 drużyna starszo-harcerska Granica, jakby ktoś pytał :P ) wszedliśmy na balkon i ujrzeliśmy rozstawiony sprzęt, to wydałem z siebie tylko: WOW... Dwie gitary basowe (jedna akustyczna-basowa, pierwszy raz w zyciu widziałem na zywo), potem akustyk 2x, oraz coś, co miało otwory po bokach jak w skrzypcach (nie znam się na sprzęcie zbytnio). Potem ee... no nie wiem, taki drewniany wibrofon, skrzypce i coś, co zostało kreślone jako "połączenie pisuaru ze szkrzypcami". W każdym bądź razie, gdy zaczeli koncert, dało się słyszeć dobre nagłośnienie, co w przypadku tego akustycznego zespołu jest baaaaaaaardzo wazne. Chwała organizatorom!

Polecam wszystkim S.D.M. Sam nie przepadam za polską sceną rockową, ale bluesowa jest już dobra...
I nawet jeśli ktoś twierdzi, że SDM jest do bani, powinien usłyszeć ich na koncercie, bo wtedy dopiero czujemy podnietę :)

31.03.2003
18:17
[2]

zarith [ ]

sdm jest do bani :P. Posłuchaj sobie Smaku Jabłka, Leonarda Luthera, Bez Jacka czy Grzmiącej Półlitrówy... IMHO o klasę lepsze. Chociaż koncerty SDM-u są faktycznie dobre...

31.03.2003
19:59
smile
[3]

tymczasowy141722 [ Junior ]

Yeeeeeee Stare Dobre Malzenstwo:)))))))) mieszkam w strzegomiu i tak sie wlasnie sklada ze ja takze bylam na koncercie SDM-u... jejq to juz drugi koncert na jakim bylam tejze grupy:) szczerze?w zeszlym roku bylo lepiej:P ale cichooo:) ogolnie bylo super..... .. chociaz liczylam na to ze pospiewam sobie... a Tu mila niespodzianka...SDM spiewali piosenki z najnowszej plytki:)))Tych akurat nie znam:P ale pozory trzeba stwarzac:) pozdrawiam wszytskich milosnikow SDM-u:)) BuZkAAA :))

PP.Piotrus dziekuje za link:)))

31.03.2003
20:01
smile
[4]

zmudix [ palnik ]

Marta ==> ależ no problem:))) Dopisuj sie do tego forum częściej:)))

31.03.2003
20:13
[5]

J0lo [ Legendarny Culé ]

wielu znajomych slucha SDM ale mi jakos on nei podchodzi...

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.