GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dungeon Siege - nowe mapy

21.03.2003
02:36
[1]

fistik [ I'm FLASH'ed ]

Dungeon Siege - nowe mapy

Witam

Dawno tu nie byłem, nawet bardzo dawno - jeśli zatem niedawno był wałkowany ten temat to z góry przepraszam - szukałem, ale nic nie znalazłem. Poszukuję nowych map do tej gierki (niedawno zacząłem z nią przygodę i zapowiada się bardzo obiecująco). Ale podejrzewam, że na sieci powinny znajdować się mapki do tej gry stworzone przez zapalonych graczy i projektantów. Jeśli się mylę to proszę mnie szybko sprowadzić na ziemię, a jeśli nie to poprosiłbym o jakieś namiary (sam zszukałem google i po chyba godzinnych poszukiwaniach znalazłem mapy w sensie stricte map a nie nowego scenariusza)

pozdrawiam i przepraszam za forme - jest troszke późno, a późno sobie przypomniałem, że szukam mapek :))

21.03.2003
09:33
[2]

Kajetan-TM [ Pretorianin ]

To chyba kiepsko szukałeś, albo było to dawno temu ;->
Mapy do dungeon siege są tutaj - https://siegenetwork.com/
Najlepsze scenariusze które chodzą jako single player (ale zaczynasz nowym bohaterem) to Circle of Lorent i Lands Of Hyperborea - to drugie jest według mnie lepsze niż orginalny SP :) Znajdziesz toto z prawej u dołu na głównej w sekcji Siegelets. Yesterheaven i Steelworld które też tam są chodzą jako mapy pod multi.
Pozdrawiam

22.03.2003
00:40
smile
[3]

fistik [ I'm FLASH'ed ]

No na forum ograniczyłem się do wpisania hasła "siege" w wyszukiwarce, która to z kolei zwróciła mi jeden rezultat, ale zupełnie nie związany z moimi poszukiwaniami..

No ale stronka, którą mi podałeś jest po prostu extra... pobrałem z niej wszystko chyba co się dało pobrać i co mnie w miare interesowało :))... WIELKIE DZIĘKI za namiary. Jestem Twoim dłużnikiem :)

22.03.2003
02:13
smile
[4]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Kajetan---> ja tez jestem...:)

22.03.2003
09:01
smile
[5]

Kajetan-TM [ Pretorianin ]

Ja mówiłem o poszukiwaniach w googlach a nie na forum bo faktycznie tutaj o mapach nic nie było :) A jak czujecie się moimi dłużnikami to mogę podać numer konta :>>>

06.04.2003
22:22
smile
[6]

birkut_k [ Centurion ]

Dzięki Waszym namiarom w tym wątku ściągnąłem sobie nową kampanię Lands Of Hyperborea, ale mam z tym sporo problemów - przedewszystkim gra jest bardzo niestabilna, często się zawiesza chociaż oryginalna kampania chodziła całkowicie poprawnie (z rozdzielczości 1024 zszedłem najpierw na 800 a później na 640 ale to pewnie nie o to chodzi, bo i tak się zawiesza) (Athlon 1800, 256 DDR, Ge Force 128MB) - ale to jeszcze bym przeżył - pod Win XP zawsze można zamknąć proces i wystartować grę od nowa bez niezbędnego w przyp. Win98 restartu komputera poważniejszą wadą uniemożliwiającą moim zdaniem grę jest bardzo dziwny objaw polegający na tym, że postaci nie można wyposażyć w niektóre elementy ekwipunku (buty, rękawice, hełmy, zbroje) udaje mi się zmieniać tylko broń i tarcze - o co tu k...wa chodzi. Znalezioną lub kupioną np. zbroję mogę umieścić w "plecaku" postaci ale każda próba jej nałożenia powoduje, że zbroja poprostu spada na ziemię (mówię oczywiście o ekwipunku, który postać może nosić bo spełnia wymaganie dotyczące wymaganego doświadczenia) Np. pierwsz przyłączona postać - panienka w niebieskich majtkach ma założone rekawice - wystarczy, że je raz zdejmę, to już nie mogę ich ponownie założyć - tak jest z każdą postacią - CO WY NA TO???????

06.04.2003
22:59
[7]

birkut_k [ Centurion ]

Wracając do sprawy zawieszania się gry - w win Xp można w czasie gry naciskając Ctrl+Alt+Del wyjść na chwilę z gry i sprawdzić uruchomione procesy - jeżeli gra funkcjonuje prawidłowo - obciązenie procesora jest kilkuprocentowe, w chwili zawieszenie gry proces dungeonsiege to 99% obciążenia procesora. Zauważyłem, że zawieszenie nigdy nie występuje w czasie swobodnej eksploracji obszaru - zdaża się zawsze w trakcie walki, najczęściej w chwili rozpoczęcia

07.04.2003
05:08
[8]

birkut_k [ Centurion ]

:-)

22.04.2003
14:33
smile
[9]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

gra ktos w multi ?? mialem tp... ale leszczy ostatnio ;)

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.