
baziiii [ '87 ]
Problem z sms'ami
Może wie ktoś z was o jakiej treści trzeba wysłać sms'a<i pod jaki nr> by te nie dochodziły na mój telefon z internetu !?
<Jestem w sieci IDEA to taka wiadomość>
Wiem że coś tam można wysłać a mnie już te smsmy z netu zaczynają wku...
Antharis [ Inbred Dunedain ]
A nie prościej zadzwonić na ich Partyline i pogadać z jakąś BMP ?
Maxs [ Chor��y ]
chyba tresc INTERNET na numer 102 jak dobrze pamietam... (kiedys mialem w idei, ale przesiadlem sie na ere)
Sudzione [ The Legacy ]
treść tego smsa to na pewno INTERNET , ale co do numeru nier jestem pewny możlwe że tak Maxs napisał 102
> ale lepiej zadzwoń do obsługi klienta i porozmawiaj z jakąś miłą Panią nr *22
Atreus [ Senator ]
Aby móc wysyłać i otrzymywać dowolne wiadomości tekstowe z internetu, abonenci muszą wcześniej aktywować odpowiednią usługę, wysyłając SMS o treści INTERNET na numer 102. Aktywacja kosztuje tyle, ile wysłanie jednego SMS'a. Jest to czynność jednorazowa.
Numer centrum wiadomości: +48 501200777.

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]
ale jak dezaktywowac :P ?
baziiii [ '87 ]
seboos - good quastion

Pik [ No Bass No Fun ]
baziiii ===> dezaktywowac? pod numer 102 wysylasz sms-a o tresci: Ku*wa wypie***lac z sms-ami z internetu, nie dosc, ze zdezaktywujesz ta usluge to jeszcze numer telefonu Ci zdezaktywuja ;)
VeBiK [ Konsul ]
tresc INTERNET numer 102 :)

Atreus [ Senator ]
Nie wiem jak dezaktywować, może rada Pika pomoże ?