leszko [ Konsul ]
DOM III
Jestem już dość daleko... Jestem jakby przy zamku niby jest to jakiś mechaniczny...niewiem co robić!!!!
peteras [ spamer ]
Musisz wejść do środka i w jednej z komnat będzie leżał na stole sznurek.Wez go i spojrzyj w górę.Pod sufitem będzie kilka belek stropowych.Przywiąż sznurek do jednej z nich i podstaw sobie stołek stojący w pobliżu i zważ się na linie.
Andrewlee [ BFXXJ ]
Hehehe.. DOM III :)
Mastyl [ Legend ]
Taaak, był taki serial w TVP 1, ale nie wiedziałem że już kręcą trzecią edycje.