GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DOM III

03.03.2003
12:32
[1]

leszko [ Konsul ]

DOM III

Jestem już dość daleko... Jestem jakby przy zamku niby jest to jakiś mechaniczny...niewiem co robić!!!!

03.03.2003
12:42
[2]

peteras [ spamer ]

Musisz wejść do środka i w jednej z komnat będzie leżał na stole sznurek.Wez go i spojrzyj w górę.Pod sufitem będzie kilka belek stropowych.Przywiąż sznurek do jednej z nich i podstaw sobie stołek stojący w pobliżu i zważ się na linie.

03.03.2003
12:46
[3]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Hehehe.. DOM III :)

03.03.2003
12:47
[4]

Mastyl [ Legend ]

Taaak, był taki serial w TVP 1, ale nie wiedziałem że już kręcą trzecią edycje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.