GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W środe mecz Wisła Kraków z Lazio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.03.2003
11:04
smile
[1]

Średni [ Legionista ]

W środe mecz Wisła Kraków z Lazio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kto wygra ja stawiam że Wisła wygra 3:2 a wy????????????????????????????????????

03.03.2003
11:13
[2]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

A ja myslalem ze mecz Inter Lazio - Wisła Warszawa :))
jak powiedzial moj kolega

03.03.2003
11:19
smile
[3]

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]

Ja stawiam ze bedzie remis 4:0 a wy jak myslicie wypowiedzcie sie dobra? ;)

03.03.2003
11:20
[4]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

LOL

uwierzyles ze mowie serio?? :))

a tak na poważnie:

Średni przestań zakładać w wątki z tyloma wykrzyknikami w tytule!
Nie mam nic do ciebie ale to taka prosba. Mam nadzieje ze ja spelnisz.

Co do wyniku meczu mam nadzieje ze Wisla skopie za przeproszeniem d*** tym włochom po tych aferach o trawe.

Syriusz

03.03.2003
11:21
[5]

Garbizaur [ CLS ]

Wisla wygra 2:1.

03.03.2003
11:21
[6]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Bull----->no co ty...bedzie 2 - 2 dla wisly:PPPPP

03.03.2003
11:21
[7]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

3:1
WIDZEW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dla wisły

03.03.2003
11:25
[8]

tymczasowy131686 [ Junior ]

Wisla roz*** makaroniarzy. 6:0 tak na przyklad

03.03.2003
11:27
[9]

emorg [ Senator ]

Ale gdzie graja ? Slyszalem ze maja powiedziec kiedy mecz dopiero dzis popoludniu

03.03.2003
11:29
[10]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

emorg - Krakow, sroda, godzina 15:00 . Patrz mój wątek na GOLu

03.03.2003
11:30
smile
[11]

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]

Prawdopodobnie graja w Ameryce, a dokladniej w Izraelu na Cyprze ale mi to wcale nie przeszkadza i tak wygraja musimy w to wierzyc!

03.03.2003
11:31
smile
[12]

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]

1:0 dla wiselki
10000:0 dla sharksoof wiselki :PPP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.