
Średni [ Legionista ]
W środe mecz Wisła Kraków z Lazio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kto wygra ja stawiam że Wisła wygra 3:2 a wy????????????????????????????????????
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
A ja myslalem ze mecz Inter Lazio - Wisła Warszawa :))
jak powiedzial moj kolega

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]
Ja stawiam ze bedzie remis 4:0 a wy jak myslicie wypowiedzcie sie dobra? ;)
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
LOL
uwierzyles ze mowie serio?? :))
a tak na poważnie:
Średni przestań zakładać w wątki z tyloma wykrzyknikami w tytule!
Nie mam nic do ciebie ale to taka prosba. Mam nadzieje ze ja spelnisz.
Co do wyniku meczu mam nadzieje ze Wisla skopie za przeproszeniem d*** tym włochom po tych aferach o trawe.
Syriusz
Garbizaur [ CLS ]
Wisla wygra 2:1.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Bull----->no co ty...bedzie 2 - 2 dla wisly:PPPPP
kowal24 [ Widzew Łódź ]
3:1
WIDZEW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dla wisły
tymczasowy131686 [ Junior ]
Wisla roz*** makaroniarzy. 6:0 tak na przyklad
emorg [ Senator ]
Ale gdzie graja ? Slyszalem ze maja powiedziec kiedy mecz dopiero dzis popoludniu
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
emorg - Krakow, sroda, godzina 15:00 . Patrz mój wątek na GOLu

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]
Prawdopodobnie graja w Ameryce, a dokladniej w Izraelu na Cyprze ale mi to wcale nie przeszkadza i tak wygraja musimy w to wierzyc!

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]
1:0 dla wiselki
10000:0 dla sharksoof wiselki :PPP