GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z myszką (dziwny...)

03.03.2003
07:30
[1]

wikser [ Pretorianin ]

problem z myszką (dziwny...)

...nawet bardzo dziwny. moja myszka od jakiegoś czasu wyrabia takie rzeczy że... kursor zamiast poruszać się wg mojej woli zaczyna skakać po całym ekranie i przestawiać wszystkie ikony, otwierać okienka itd. nie mam okazji sprawdzić innej myszki (jak na razie). czy mieliście już taki problem?

03.03.2003
08:17
smile
[2]

Bdx [ Senator ]

owszem - jakies 2 tygodnie temu siadla mi dexxa ( przelamal sie kabelek, a skoro naprawialem ten problem juz kilka razy poszla do szuflady ) a wczoraj zaczela mi sie podobnie do twojej i kolegi sachmeta ( watek z jego problemem w linku ) zachowywac mysz trekker`a (kulka). Dzisiaj prawdopodobnie kupuje logitecha mx500 lub mouseman`a ( z naciskiem raczej na ta druga )

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.