GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zostać GENERAŁEM w 24 godziny, to proste

03.03.2003
01:02
[1]

xmaster [ Konsul ]

Jak zostać GENERAŁEM w 24 godziny, to proste

Witam i od razu powiem że jestem zdumiony jak to mozliwe, ale jednak jest mozliwe zostac generałem w 24 godziny
Naszym bohaterem jet pewien pan (wel pani) który to napisał ponad 100 postów w 24 godziny, niesamowite prada.
A wątek umieściłem w kategorii Sportowe ponieważ dla mnie taki wyczyn to jak pobicie rekordu w biegu na 100 metrów

03.03.2003
01:03
[2]

xmaster [ Konsul ]

Oto dane delikwenta :)

03.03.2003
01:05
[3]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Jak bedzie generał od 1000 postów to bedzie potrzebował 10 dni, zawsze to jakies utrudnienie i może odechce mu sie tyle statsować.

03.03.2003
01:06
[4]

SULIK [ olewam zasady ]

dla dobrego statsiaża żaden problem :)
ja też tak potrafie :)
tylko sobie musze kategorie +18 założyć i nie ma sprawy :)
ale co prawda dał rady

info:
Serukutka = DooM
jakby ktoś nie wiedział :P

03.03.2003
01:09
smile
[5]

zash [ Pretorianin ]

dobre, nabicie mojego generala zabralo mi ponad pol roku, hehe. widac on ma wiecej do powiedzenia ..

03.03.2003
01:22
smile
[6]

Allan2002 [ Konsul ]

Hmm niezle.... tylko ciekaw jestem jakie sa te posty lub/i watki... ze storny merytorycznej... chyba sie domyslam.... no nic ide spac.

03.03.2003
02:23
[7]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

twardy był - ale po co to ??

03.03.2003
02:35
[8]

SULIK [ olewam zasady ]

Jak juz mówiłem każdy by dał rade, ajk by tylko chciał - ale po co ??
ja tam czasmi napstyrukam się czasami z 50 na dzień a czami 1/ tydzień i jest dobrze wszystko zależy od wątków jakie są na forum

a jak są Ciekawe to czemu nie gadać
ale na siłe generała w jeden dzień to jak dla mnie szczyt głupoty bo po co się tak męczyć i męczyć innych
jak można spokojnie i nie wadzac nikomu - a jak potem jest frajda z tego wyczekanego Generałka :)

a po czymś takim to nie ma żadnej satysfakcji, a ja pisze tu tylko dla satysfakcji, a satysfakcja jest gwarantowana, pod rarunkiem że w trudach

to tyle i kończe
AVE

03.03.2003
03:20
smile
[9]

volvo95 [ Legend ]

Też mi wyczyn .... Ja kiedyś na generała w 1 godzine wątków naklikałem :)

03.03.2003
03:22
smile
[10]

volvo95 [ Legend ]

A od strony merytorycznej były , że się tak wyraże piękne :)

* korekta :

wątków = postów :)

03.03.2003
08:03
[11]

shubniggurath [ Lost Soul ]

jesli napisal 100postow w jeden dzien to nie mogly byc zbyt ciekawe moze pierwsze 25

03.03.2003
08:32
smile
[12]

JayZ [ Junior ]

ja proponuje go poczęstować bananem;)

03.03.2003
08:40
smile
[13]

PalooH [ Generaďż˝ ]

nikt jeszcze tego nie napisal to ja to zrobie - to pewnie pro..... prowo ........ no sami wiecie co :P

03.03.2003
08:56
[14]

Trapez [ ND4SPD ]

Echh...... gdzie tym dzisiejszym prowo(cenzura) do klasy choćby takiego Kolosa....

03.03.2003
08:58
[15]

trustno1 [ Born Again ]

...albo calosha...
fajne byly czasy...
p

03.03.2003
12:24
[16]

blood_x [ Skinhead oi! ]

:) szczesciarz nie ??? bo posty ktore pisal musialy byc na poziomie 2 klasisty ( ja tez chce generala)

03.03.2003
12:29
[17]

KUCHARES [ Konsul ]

Ja tam na generałka robiłem ze 3 tygodnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.