xmaster [ Konsul ]
Jak zostać GENERAŁEM w 24 godziny, to proste
Witam i od razu powiem że jestem zdumiony jak to mozliwe, ale jednak jest mozliwe zostac generałem w 24 godziny
Naszym bohaterem jet pewien pan (wel pani) który to napisał ponad 100 postów w 24 godziny, niesamowite prada.
A wątek umieściłem w kategorii Sportowe ponieważ dla mnie taki wyczyn to jak pobicie rekordu w biegu na 100 metrów
xmaster [ Konsul ]
Oto dane delikwenta :)
Caleb [ The Evil That Men Do ]
Jak bedzie generał od 1000 postów to bedzie potrzebował 10 dni, zawsze to jakies utrudnienie i może odechce mu sie tyle statsować.
SULIK [ olewam zasady ]
dla dobrego statsiaża żaden problem :)
ja też tak potrafie :)
tylko sobie musze kategorie +18 założyć i nie ma sprawy :)
ale co prawda dał rady
info:
Serukutka = DooM
jakby ktoś nie wiedział :P

zash [ Pretorianin ]
dobre, nabicie mojego generala zabralo mi ponad pol roku, hehe. widac on ma wiecej do powiedzenia ..

Allan2002 [ Konsul ]
Hmm niezle.... tylko ciekaw jestem jakie sa te posty lub/i watki... ze storny merytorycznej... chyba sie domyslam.... no nic ide spac.
sirQwintus [ Generaďż˝ ]
twardy był - ale po co to ??
SULIK [ olewam zasady ]
Jak juz mówiłem każdy by dał rade, ajk by tylko chciał - ale po co ??
ja tam czasmi napstyrukam się czasami z 50 na dzień a czami 1/ tydzień i jest dobrze wszystko zależy od wątków jakie są na forum
a jak są Ciekawe to czemu nie gadać
ale na siłe generała w jeden dzień to jak dla mnie szczyt głupoty bo po co się tak męczyć i męczyć innych
jak można spokojnie i nie wadzac nikomu - a jak potem jest frajda z tego wyczekanego Generałka :)
a po czymś takim to nie ma żadnej satysfakcji, a ja pisze tu tylko dla satysfakcji, a satysfakcja jest gwarantowana, pod rarunkiem że w trudach
to tyle i kończe
AVE

volvo95 [ Legend ]
Też mi wyczyn .... Ja kiedyś na generała w 1 godzine wątków naklikałem :)

volvo95 [ Legend ]
A od strony merytorycznej były , że się tak wyraże piękne :)
* korekta :
wątków = postów :)
shubniggurath [ Lost Soul ]
jesli napisal 100postow w jeden dzien to nie mogly byc zbyt ciekawe moze pierwsze 25

JayZ [ Junior ]
ja proponuje go poczęstować bananem;)

PalooH [ Generaďż˝ ]
nikt jeszcze tego nie napisal to ja to zrobie - to pewnie pro..... prowo ........ no sami wiecie co :P
Trapez [ ND4SPD ]
Echh...... gdzie tym dzisiejszym prowo(cenzura) do klasy choćby takiego Kolosa....
trustno1 [ Born Again ]
...albo calosha...
fajne byly czasy...
p
blood_x [ Skinhead oi! ]
:) szczesciarz nie ??? bo posty ktore pisal musialy byc na poziomie 2 klasisty ( ja tez chce generala)
KUCHARES [ Konsul ]
Ja tam na generałka robiłem ze 3 tygodnie.