
***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]
HMMM.... może GOL da inne znaczki i bużki
Bo te co są to za mało .... Trzeba trochę więcej ale oczywiście bez przesady . O ile ciekawsze mogłyby być wątki i odpowiedzi na nie ....
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
ta... kolorki, znaczki, buzki.... disco polo :/

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
to, czy wątek/post jest ciekawy czy nie nie zależy od buźki
War [ dance of death ]
Ale forum bedzie wolniej działało...
Według mnmie to nie potrzebne...

Satoru [ Child of the Damned ]
ludzie nie komplikujmy..!

Caleb [ The Evil That Men Do ]
te co są, są dobre
Arahno [ Senator ]
Nie widze takiej potrzeby. Jest wporzo.

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Mnie brakuje tylko jednej - z wysuniętym językiem :))

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]
Niektórzy z Was czegoś nie rozumią ... nie chodzi mi o kolorki ale by był większy wybór wyrażenia emocji ... A co do szybkości forum .... na innych jakoś tego nie widać , dziwne ...
Arahno [ Senator ]
Duke Nukem - - > Widac i to bardzo. GOL jest najszybciej dzialajacym forum na jakim jestrem userem, roznice odczuc mozna na modemie. Jeszcze raz mowie: nie widze potrzbey wprowadzania nowych buziek.

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Ano, tak jak mówi Piotrasq - przydałaby się jedna, z jęzorem ;]
ale po co więcej?

măđţ®â©k™ [ Pretorianin ]
ta jezorek musi byc :P
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
taaaa.... jestem za jezorem :D, ale bez wywalania starych :)

Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]
Jestem przeciw takim zmianom. Moga one spowolnic dzialanie forum, bo bylyby to obrazki, a te zawsze spowalniaja forum :))))
Arahno => Moze dlatego GOL dziala najszybciej, bo znajduje sie na serwerze podlaczonym do najszybszej sieci w kraju :))))))
Azzie [ Senator ]
Ja jestem ZA jedna nowa buzka... Raczka z wyciagnietym srodkowym palcem czyli fuck you...
Wtedy w tym watku nie musialbym pisac a jedynie uzyc tego znaczka :>

Trapez [ ND4SPD ]
Te co są spokojnie wystarczą. Brakuje tylko możliwości zrezygnowania ze znaczka gdy się go już zaznaczyło.
VeBiK [ Konsul ]
chyba....nie....mi i tak forum chodzi wolno...:/
tomirek [ ]
co wy chrzanicie ze spowalnianiem forum??? Przeeciez czy bedzie jezor, czy usmiechnieta buzka w poscie to otwirac sie bedzie tyle samo. A w okienku do tworzenia postow jedna buzka wiecej faktycznie moze ZNACZNIE spowolnic dzialanie. Pewnie o jakas sekunde czy dwie a przeciez to cala wiecznosc :P
Jestem ZA. Ale pbez popadania w przesade - jezor wystarczy :)