GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HMMM.... może GOL da inne znaczki i bużki

02.03.2003
23:59
smile
[1]

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]

HMMM.... może GOL da inne znaczki i bużki

Bo te co są to za mało .... Trzeba trochę więcej ale oczywiście bez przesady . O ile ciekawsze mogłyby być wątki i odpowiedzi na nie ....

03.03.2003
00:02
[2]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

ta... kolorki, znaczki, buzki.... disco polo :/

03.03.2003
00:02
smile
[3]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

to, czy wątek/post jest ciekawy czy nie nie zależy od buźki

03.03.2003
00:03
[4]

War [ dance of death ]

Ale forum bedzie wolniej działało...

Według mnmie to nie potrzebne...

03.03.2003
00:03
smile
[5]

Satoru [ Child of the Damned ]

ludzie nie komplikujmy..!

03.03.2003
00:05
smile
[6]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

te co są, są dobre

03.03.2003
00:06
[7]

Arahno [ Senator ]

Nie widze takiej potrzeby. Jest wporzo.

03.03.2003
00:06
smile
[8]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Mnie brakuje tylko jednej - z wysuniętym językiem :))

03.03.2003
00:07
smile
[9]

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]

Niektórzy z Was czegoś nie rozumią ... nie chodzi mi o kolorki ale by był większy wybór wyrażenia emocji ... A co do szybkości forum .... na innych jakoś tego nie widać , dziwne ...

03.03.2003
00:12
[10]

Arahno [ Senator ]

Duke Nukem - - > Widac i to bardzo. GOL jest najszybciej dzialajacym forum na jakim jestrem userem, roznice odczuc mozna na modemie. Jeszcze raz mowie: nie widze potrzbey wprowadzania nowych buziek.

03.03.2003
00:26
smile
[11]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Ano, tak jak mówi Piotrasq - przydałaby się jedna, z jęzorem ;]
ale po co więcej?

03.03.2003
03:24
smile
[12]

măđţ®â©k™ [ Pretorianin ]

ta jezorek musi byc :P

03.03.2003
06:17
[13]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

taaaa.... jestem za jezorem :D, ale bez wywalania starych :)

03.03.2003
08:55
smile
[14]

Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]

Jestem przeciw takim zmianom. Moga one spowolnic dzialanie forum, bo bylyby to obrazki, a te zawsze spowalniaja forum :))))

Arahno => Moze dlatego GOL dziala najszybciej, bo znajduje sie na serwerze podlaczonym do najszybszej sieci w kraju :))))))

03.03.2003
08:58
[15]

Azzie [ Senator ]

Ja jestem ZA jedna nowa buzka... Raczka z wyciagnietym srodkowym palcem czyli fuck you...

Wtedy w tym watku nie musialbym pisac a jedynie uzyc tego znaczka :>

03.03.2003
08:59
smile
[16]

Trapez [ ND4SPD ]

Te co są spokojnie wystarczą. Brakuje tylko możliwości zrezygnowania ze znaczka gdy się go już zaznaczyło.

03.03.2003
09:12
[17]

VeBiK [ Konsul ]

chyba....nie....mi i tak forum chodzi wolno...:/

03.03.2003
10:09
[18]

tomirek [ ]

co wy chrzanicie ze spowalnianiem forum??? Przeeciez czy bedzie jezor, czy usmiechnieta buzka w poscie to otwirac sie bedzie tyle samo. A w okienku do tworzenia postow jedna buzka wiecej faktycznie moze ZNACZNIE spowolnic dzialanie. Pewnie o jakas sekunde czy dwie a przeciez to cala wiecznosc :P
Jestem ZA. Ale pbez popadania w przesade - jezor wystarczy :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.