
***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]
Kitaro
Kto słucha tej muzyki new age ? Artysta ten wydaje płyty od roku 1978 dotąd ...

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]
i ...
Caleb [ The Evil That Men Do ]
truskawka

Allan2002 [ Konsul ]
Trudno sklasyfikowac jego muzyke... a to napewo nie calkiem New Age... szczeglnie tam gdzie wraca do klasycznych instrumentow.
Mam jego plytke Live from America polecam.
AK [ Senator ]
Jego Tunhuang-u mogę słuchać godzinami - i zawsze przychodzi mi na myśl "Diuna"...

Gangsta Man [ Konsul ]
Japoński grajek na flecie....