GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kitaro

02.03.2003
23:52
smile
[1]

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]

Kitaro

Kto słucha tej muzyki new age ? Artysta ten wydaje płyty od roku 1978 dotąd ...

02.03.2003
23:53
smile
[2]

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]

i ...

03.03.2003
01:26
[3]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

truskawka

03.03.2003
01:29
smile
[4]

Allan2002 [ Konsul ]

Trudno sklasyfikowac jego muzyke... a to napewo nie calkiem New Age... szczeglnie tam gdzie wraca do klasycznych instrumentow.

Mam jego plytke Live from America polecam.

03.03.2003
11:01
[5]

AK [ Senator ]

Jego Tunhuang-u mogę słuchać godzinami - i zawsze przychodzi mi na myśl "Diuna"...

03.03.2003
11:03
smile
[6]

Gangsta Man [ Konsul ]

Japoński grajek na flecie....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.