
***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]
4 I KONIEC ?
Czyż nie jest to dziwne że : Voodoo skończyło na 4 generacji ? i teraz nieciekawie jest z GeForce ... Nastaje czas chyba ... Ati i Radeonów aż do 4 generacjii .... a potem kto przejmie pałeczkę ?
Caleb [ The Evil That Men Do ]
mnie sie wydaje że był Voodoo 5, ale nie wiem tego na pewno
Goozys[DEA] [ Virus ]
Były (są):
VooDoo 5 5500 PCI
VooDoo 5 5500 AGP
VooDoo 5 6000 AGP
... VooDoo 5 6000 AGP było nazywane w niektórych kręgach jako VooDoo 6. Więc teoretycznie takowe istniało... A obok fotka ukazująca to cudeńko, na które mogą sobie pozwolić osoby z grubymi portfelami. Seria kart VooDoo 5 była jednak tworzona bardziej pod kątem zastosowania w zaawansowanych stacjiach graficznych...

Caleb [ The Evil That Men Do ]
Goozys ---> hehe, niezły potworek
Goozys[DEA] [ Virus ]
No niezły... Gdybym miał kasiurkę, to już prędzej kupił bym właśnie to cudeńko niż Radka lub GF'a...