GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

4 I KONIEC ?

02.03.2003
23:48
smile
[1]

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]

4 I KONIEC ?

Czyż nie jest to dziwne że : Voodoo skończyło na 4 generacji ? i teraz nieciekawie jest z GeForce ... Nastaje czas chyba ... Ati i Radeonów aż do 4 generacjii .... a potem kto przejmie pałeczkę ?

02.03.2003
23:55
[2]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

mnie sie wydaje że był Voodoo 5, ale nie wiem tego na pewno

03.03.2003
00:16
[3]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Były (są):

VooDoo 5 5500 PCI
VooDoo 5 5500 AGP
VooDoo 5 6000 AGP

... VooDoo 5 6000 AGP było nazywane w niektórych kręgach jako VooDoo 6. Więc teoretycznie takowe istniało... A obok fotka ukazująca to cudeńko, na które mogą sobie pozwolić osoby z grubymi portfelami. Seria kart VooDoo 5 była jednak tworzona bardziej pod kątem zastosowania w zaawansowanych stacjiach graficznych...

03.03.2003
00:49
smile
[4]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Goozys ---> hehe, niezły potworek

03.03.2003
00:51
[5]

Goozys[DEA] [ Virus ]

No niezły... Gdybym miał kasiurkę, to już prędzej kupił bym właśnie to cudeńko niż Radka lub GF'a...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.