GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto gra w Freelancer po sieci?

02.03.2003
23:39
smile
[1]

Exmister [ Legionista ]

Kto gra w Freelancer po sieci?

jak w tytule,kto gra w to cudo, bo nie znam nikogo z Polski kto by w to grał przynajmniej nikogo jeszcze takiego nie spotakałem na serwerach. Jak by co to mozemy sie wszyscy jakos skrzyknac i zagramy

03.03.2003
06:55
[2]

Booshman™ [ Pretorianin ]

ja gram codziennie i juz polakow spodkalem :P

gram na gameshell czy jakos tak

03.03.2003
09:07
[3]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

ano wlasnie cza by znalezc jeden serwer na ktorym by grali wszyscy,stojacy 24h z dobrym pingiem gdzie ilosc graczy bedzie przekraczala 50.. Wczoraj gralem przez 4h i tak podniecony dawno nie bylem ;))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.