
Exmister [ Legionista ]
Kto gra w Freelancer po sieci?
jak w tytule,kto gra w to cudo, bo nie znam nikogo z Polski kto by w to grał przynajmniej nikogo jeszcze takiego nie spotakałem na serwerach. Jak by co to mozemy sie wszyscy jakos skrzyknac i zagramy
Booshman™ [ Pretorianin ]
ja gram codziennie i juz polakow spodkalem :P
gram na gameshell czy jakos tak
ShadowNET [ SNC WS1 ]
ano wlasnie cza by znalezc jeden serwer na ktorym by grali wszyscy,stojacy 24h z dobrym pingiem gdzie ilosc graczy bedzie przekraczala 50.. Wczoraj gralem przez 4h i tak podniecony dawno nie bylem ;))