GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsza gra

02.03.2003
21:47
[1]

Dark Evil [ Legionista ]

Najlepsza gra

Jaka wedlug was gra jest najlepsza?

02.03.2003
21:53
smile
[2]

NaJlePsZy [ Konsul ]

warcraft 2 i 1 ale to glownie przez sentyment (pamietam jak maly bylem i nie czailem tych gierek, tylko na kolanach brata siedzialem:) to samo z civilization, Boze to byly czasy.

02.03.2003
21:55
smile
[3]

Big Money [ Senator ]

Tomb Raider 2 i Gta 1 ---de best :)

02.03.2003
21:56
smile
[4]

KUCHARES [ Konsul ]

A według mnie równiez WARCRAFT ale III i oczywiście Medal of Honor no i jeszcze sie załapie do tego Medieval:Total War i załapało by sie jeszcze pare gier ale te są najbliższe memu sercu :)

02.03.2003
22:08
smile
[5]

JayZ [ Junior ]

Tomb Raider 2 i gra z atari Robbo--jest poprostu super!!

02.03.2003
22:28
smile
[6]

Big Money [ Senator ]

JayZ <<< Robbo .... hehehe ile przy tym czasu spedziłem jak byłem mały.... yhhhh..... zbieranie tych kropeczek z podłogi, ruchome taśmy, drabinki... to była giera :)
A TR2 << zaj..... fabuła no i Lara.... ;)

02.03.2003
22:41
smile
[7]

+HellAngel+ [ Legionista ]

A dla mnie JA2 rulezz 4ever..heh jak jak wielbię tą grę :)

02.03.2003
22:44
[8]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Big Money ---> cos Ci sie pomylilo, w Robbo zbieralo sie srubki. Moze myslales o Montezuma Revange (tylko te kropeczki mi nie pasuja)?

Co do tematu - System Shock 1!

02.03.2003
22:55
smile
[9]

Big Money [ Senator ]

_Luke_ <<< no może, to było juz dawno, w każdym razie jestem pewien że "coś" się tam zbierało tym robocikiem ;P

02.03.2003
22:58
smile
[10]

War [ dance of death ]

Planescape: Torment...
Ale lubie także Jk2 i Diablo2 - ale tylko przez net

02.03.2003
23:20
[11]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

bezkonkurencyjnie cannon fodder na starom amige ta gierka jednak wymiatala
na pc mhmhm; medal of honor za wspanialy klimat i wogle oraz medieval ktory jest strategia ponadczasową moim skromnym zdaniem

02.03.2003
23:23
[12]

Mr.Borys [ Konsul ]

Mafia
Carmageddon 2
Baldur's Gate 2
Robin Hood :LS

03.03.2003
00:21
smile
[13]

ashia [ Pretorianin ]

1. system shock 2
2. deus ex
3. rainbow six

Pozdrawiam

03.03.2003
00:55
smile
[14]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Najlepszy jest i będzie Quake ]I[ Arena

03.03.2003
03:39
smile
[15]

volvo95 [ Legend ]

Najlepszy jest Splinter Cell i GTA ]I[ :)

03.03.2003
06:11
smile
[16]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

1. Cala seria Diablo 2
2. Unreal Tournament
3. Warcrafty

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.