Dark Evil [ Legionista ]
Najlepsza gra
Jaka wedlug was gra jest najlepsza?

NaJlePsZy [ Konsul ]
warcraft 2 i 1 ale to glownie przez sentyment (pamietam jak maly bylem i nie czailem tych gierek, tylko na kolanach brata siedzialem:) to samo z civilization, Boze to byly czasy.

Big Money [ Senator ]
Tomb Raider 2 i Gta 1 ---de best :)

KUCHARES [ Konsul ]
A według mnie równiez WARCRAFT ale III i oczywiście Medal of Honor no i jeszcze sie załapie do tego Medieval:Total War i załapało by sie jeszcze pare gier ale te są najbliższe memu sercu :)

JayZ [ Junior ]
Tomb Raider 2 i gra z atari Robbo--jest poprostu super!!

Big Money [ Senator ]
JayZ <<< Robbo .... hehehe ile przy tym czasu spedziłem jak byłem mały.... yhhhh..... zbieranie tych kropeczek z podłogi, ruchome taśmy, drabinki... to była giera :)
A TR2 << zaj..... fabuła no i Lara.... ;)

+HellAngel+ [ Legionista ]
A dla mnie JA2 rulezz 4ever..heh jak jak wielbię tą grę :)
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Big Money ---> cos Ci sie pomylilo, w Robbo zbieralo sie srubki. Moze myslales o Montezuma Revange (tylko te kropeczki mi nie pasuja)?
Co do tematu - System Shock 1!

Big Money [ Senator ]
_Luke_ <<< no może, to było juz dawno, w każdym razie jestem pewien że "coś" się tam zbierało tym robocikiem ;P

War [ dance of death ]
Planescape: Torment...
Ale lubie także Jk2 i Diablo2 - ale tylko przez net
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
bezkonkurencyjnie cannon fodder na starom amige ta gierka jednak wymiatala
na pc mhmhm; medal of honor za wspanialy klimat i wogle oraz medieval ktory jest strategia ponadczasową moim skromnym zdaniem
Mr.Borys [ Konsul ]
Mafia
Carmageddon 2
Baldur's Gate 2
Robin Hood :LS

ashia [ Pretorianin ]
1. system shock 2
2. deus ex
3. rainbow six
Pozdrawiam

Caleb [ The Evil That Men Do ]
Najlepszy jest i będzie Quake ]I[ Arena

volvo95 [ Legend ]
Najlepszy jest Splinter Cell i GTA ]I[ :)

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
1. Cala seria Diablo 2
2. Unreal Tournament
3. Warcrafty