GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

formatowanie dysku

02.03.2003
19:53
[1]

Globus [ Generaďż˝ ]

formatowanie dysku

coś mam zjebane, chce kumplowi przeinstalowac system, wpisuje FORMAT C: a mi wyskakuje ze takie polecenie nie istnieje pomożcie

02.03.2003
19:55
[2]

Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]

polecenie format to nic innego jak program (format.com) i musisz go miec. Zazwyczaj jest on na dyskietce, ale moze sie zdarzyc iz go tam nie bedzie. Popros kogos aby ci przeslal i po klopocie :)))

02.03.2003
19:59
[3]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

No to zainstaluj system z boot discu i już.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.