GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie gadzety dodawane do gier komputerowych sie Wam najbadziej spodobaly?

02.03.2003
19:47
smile
[1]

The LasT Child [ GoorkA ]

Jakie gadzety dodawane do gier komputerowych sie Wam najbadziej spodobaly?

Jakie gadzety dodawane do gier komputerowych sie Wam najbadziej spodobaly?

Mi najbardziej podobal sie kubek Half Life dodawany do HL: Generacja, piekna rzecz, wlasnie z niego pije ;D

Oprocz tego najbardziej podobaly mi by sie koszulki z duzym logo gry, kiedys byly takie ze Starcrafta, zaluje ze sobie nie kupilem. A Wy? jaki byl Wasz najfajnieszy upominek i co chcielibyscie znalez w opakowaniah gier?
A moze uwazacie ze takie gadzety sa zbedne?

02.03.2003
19:49
[2]

War [ dance of death ]

Kufel w Twierdzy był cool ;-)))

02.03.2003
19:49
[3]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Nie uważam, że są zbędne, bo raczej i tak nie wpływają na cenę. Ale fajnie by było, gdyby były przydatne, jak kubek, a nie jakaś pierdoła, którą się rzuci w kąt i zapomni. IMO najlepszym dodatkiem jest druga gra, tak jak np. Sacrifice do Etherlords czy odwrotnie ;)

02.03.2003
19:53
smile
[4]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

1.breloczek z Gothic
2.karty z Gothic
3.podkładki z różnych
4.Kufel z twierdzy

02.03.2003
19:54
[5]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

O rany jak mogłem niewpisać:
1.breloczek z Gothic
2. kubek z Half Life
3.karty z Gothic
4.podkładki z różnych
5.Kufel z twierdzy

02.03.2003
19:56
[6]

Annihilator [ ]

Gadżety... ok, ale nie z grą. Do kupienia oddzielnie.

02.03.2003
23:42
[7]

The LasT Child [ GoorkA ]

UP!

03.03.2003
03:50
smile
[8]

volvo95 [ Legend ]

Mi najbardziej podoba sie oferta firmy Manta : do myszki ( 5 przycisków + rolka ) dodają gre Codename Outbreak i to kosztuje : 21,95 zł !!! Można przyjąć , że to myszke dodają do gierki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.