
The LasT Child [ GoorkA ]
Jakie gadzety dodawane do gier komputerowych sie Wam najbadziej spodobaly?
Jakie gadzety dodawane do gier komputerowych sie Wam najbadziej spodobaly?
Mi najbardziej podobal sie kubek Half Life dodawany do HL: Generacja, piekna rzecz, wlasnie z niego pije ;D
Oprocz tego najbardziej podobaly mi by sie koszulki z duzym logo gry, kiedys byly takie ze Starcrafta, zaluje ze sobie nie kupilem. A Wy? jaki byl Wasz najfajnieszy upominek i co chcielibyscie znalez w opakowaniah gier?
A moze uwazacie ze takie gadzety sa zbedne?
War [ dance of death ]
Kufel w Twierdzy był cool ;-)))
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Nie uważam, że są zbędne, bo raczej i tak nie wpływają na cenę. Ale fajnie by było, gdyby były przydatne, jak kubek, a nie jakaś pierdoła, którą się rzuci w kąt i zapomni. IMO najlepszym dodatkiem jest druga gra, tak jak np. Sacrifice do Etherlords czy odwrotnie ;)

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]
1.breloczek z Gothic
2.karty z Gothic
3.podkładki z różnych
4.Kufel z twierdzy
H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]
O rany jak mogłem niewpisać:
1.breloczek z Gothic
2. kubek z Half Life
3.karty z Gothic
4.podkładki z różnych
5.Kufel z twierdzy
Annihilator [ ]
Gadżety... ok, ale nie z grą. Do kupienia oddzielnie.
The LasT Child [ GoorkA ]
UP!

volvo95 [ Legend ]
Mi najbardziej podoba sie oferta firmy Manta : do myszki ( 5 przycisków + rolka ) dodają gre Codename Outbreak i to kosztuje : 21,95 zł !!! Można przyjąć , że to myszke dodają do gierki :)