GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neverwinter Nights PL i okolice - część 50 Jubileusz (mały)

02.03.2003
19:20
[1]

Gilmar [ Easy Rider ]

Neverwinter Nights PL i okolice - część 50 Jubileusz (mały)

Neverwinter - uratowane!Po wielu zaciekłych i krwawych bitwach, niecny plan Moragi
i jej mocodawców - Pradawnych, legł w gruzach.
Nieliczne watahy goblinów, orków i innych typów spod ciemnej gwiazdy,
co prawda, plądrują okoliczne wioski, ale z nimi radzą sobie doskonale
nowo przybyli najemnicy. W razie kłopotów my chętnie służymy radą i ostrzem.
W dowód wdzięczności za nasze starania, Lord Nasher Alagondar podarował nam zamek na odludziu, który
wspólnymi siłami został odrestaurowany i zamieniony na Twierdzę Najemników Faerunu.
Położenie twierdzy sprawia, że wszędzie mamy daleko, ale dzięki teleportom stworzonym przez nadwornych magów Neverwinter, możemy wysyłać nasze podjazdy do najodleglejszych krain Faerunu, a nawet do innych Sfer.
Elitarny oddział Najemników Faerunu to:
Artuus - Krasnolud, wojownik, odznaczający się wielką rozwagą, cierpliwością i intuicją, nie znoszący chamstwa. Jak większość Krasnoludów lubi piwo i dobrą zabawę. Zakochany jest w katanach, ale i inne miecze nie są mu obce;
Arttrue - dawno temu wyruszył na wyprawę do Sfery Multi, ale duchem jest wciąż z nami. Chyba tęsknota go zżera, bo coraz częściej wpada opowiadać wrażenia i łyknąć krzepkiego krasnoludzkiego trunku;
Bajt - - Człowiek, tajemniczy czarodziej w czarnej pelerynie z wielkim kapturem, spod którego czasami świecą dziwnym czerwonym światłem - oczy. On sam twierdzi, że to nic takiego, ale inni mówią, że to wpływ Diablo;
Gilmar - - Pół- Elf - obieżyświat, plotka głosi, że niedawno wrócił z Sigil jakiś odmieniony i bardziej niż zwykle melancholijny, ale nadal poleruje swój miecz, jakby chciał zetrzeć z niego niewidoczne ślady po Krwawej Wojnie. Nikt nie wie po czyjej stronie walczył - Baatezu, czy Tanar'ri... i lepiej go o to nie pytać;
Mysia - Krasnolud, najsilniejszy jakiego znam; pewnie z uwagi na swoje zainteresowanie genetyką, ostatnio z powodzeniem krzyżuje Driady z Krasnoludami - wygląd bastardów psują tylko elfie uszy, ale to żaden problem. Jego prace dla pewnej Gildii zakończyły się powodzeniem - został Mistrzem;
Shakka - Krasnolud, wojownik, przybywający z Candlekeep, porzucił księgi i papirusy a chwycił dwa dlugie miecze. Twierdzi ,że jest zły, ale walczy po stronie dobra. Taki z niego krasnoludzki błedny wojownik. Jego motto, to"Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach";
Speed_ - hardy, młody Krasnolud, szybciej działa niż myśli; zadaje mnóstwo pytań i już nie poszukuje ulubionego oręża - ma topór na którym wyryto run " Najszybszy Topór Faerunu". W swoim krasnoludzkim klanie przechodzi właśnie ważną inicjację;
VisusAugustus - Elf - bard na każdym biwaku nuci pieśni i ballady, zwłaszcza sprośne, ale ostatnio wstąpił do klasztoru, żeby podszkolić się w sztukach walki. Pokazał rowniez, że ma talent malarski i architektoniczny, co zostalo wykorzystane przy renowacji naszej twierdzy. Zachwyca się wszelkimi odmianami piersi niewieścich i je klasyfikuje;
Bogas - Drow - zaklinacz - wojownik w służbie Lolth przybył z Wrót Baldura i tu, w Neverwinter, zrobił oszałamiającą, typowo faeruńską karierę: od sprzątacza, poprzez ilustratora wątku, aż do eksperta w D&D i Forgotten Realms. Coś ostatnio wyraźnie nie lubi ko - boldów;
Cacuch - Pół - Elf - paladyn, nie grzeszy cierpliwością, nie chciał złożyć ofiary w postaci dziewicy ani nam, ani w żadnej karczmie, czy świątyni; wykazuje się nowoczesnością wyznając wielu bogów w zależności od potrzeb. Ranny z niego ptaszek, jak tylko się przebudzi zaraz wszystkich wita;
Attyla - Człowiek, wojownik i sławny wódz, ostatnio specjalizujący się w rozbrajaniu. Rrozbroił nawet miecz z miecza. Jeżeli ktoś myśli, że zmienił swą dziką naturę, to się myli - najpierw rozbraja, a później - Kęsim!. Zdeklarowany wróg magii, patrzy spode łba nawet na magów ze swojej wlasnej drużyny;
Drackula - Pół - Elf, łowca, cicho sza - podobno Harfiarz; złośliwcy twierdzą, że przyjęty został z powodu jakiegoś bliżej nie określonego powinowactwa z Gilmarem, ale to pomówienia... Jest tu dzięki swojemu poczuciu humoru. Założył w twierdzy zamtuz i dba o rozrywki dla wszystkich;
War - Elf - łowca, tajemniczy osobnik, już pierwszego dnia służby poprosił o przydział do lochów, gdzie odprawia egzorcyzmy i wypędza demony z młodych Elfek;

Nabór najemników wszelkich ras i klas trwa!!!
Przybywajcie po przygody, dreszczyk emocji, sławę i skarby.
Zapomniane Krainy stoją przed Wami otworem za sprawą gier cRPG.
W oczekiwaniu na nowe wspaniałe gry cRPG dyskutujemy o Neverwinter Nights i innych cRPG- ach, ktore zapadly nam w serca i pamięć.

demo gry oraz aktualne patche -------------------> www.cdprojekt.info

strony związane z tematem: (oficjalna) www.neverwinternights.com/
www.planetneverwinter.com/

po polsku:

https://nwn.cdprojekt.com/
https://www.neverwinter.4me.pl/
https://nwn.gry-online.pl

inne linki:
bg2.cdprojekt.com
icewind.cdprojekt.com
torment.cdprojekt.com
arcanum.sierra.com

link do poprzedniej części ------------------>


02.03.2003
19:22
smile
[2]

War [ dance of death ]

pierwszy ?

02.03.2003
19:23
[3]

War [ dance of death ]

hehe udało sie ;-)

Wstęp juz jest OK, tylko czemu po Artuusie jest odstęp ?

02.03.2003
19:25
[4]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> widze że mamy ten sam problem u mnie też po Artuus ' ie jest odstęp dziwne to troche

02.03.2003
19:29
[5]

Gilmar [ Easy Rider ]

Panowie tym razem u mnie jest wszystko OK! Dziwnie sie zakłada, bo przy kopiowaniu robią sie dziwne odstępy miedzy wierszami, ciągle poprawialem te entery. Podgląd też jest inny niż rzeczywistość.

02.03.2003
19:33
[6]

Speed_ [ WRC DRIVER ]

Witam Witam.Ostatnio zrobilem pare questow ale czasu i tak za malo.Widze ze wy zaczynacie grac w multiplayera:)

02.03.2003
19:40
[7]

War [ dance of death ]

Widzieliście, może niedługo bedę inaczej przydzielane stopnie...widze że wy już łapiecie sie na generała ;-) Ja musze troszku jeszcze popisać (nie mylic ze statsiarstwem ;-))

No u mnie zawsze jest ten odstęp za Artuusem...

Może ktoś podać jakie wątki cRPG musimy jeszcze wyprzedzić ? ;-))

02.03.2003
19:43
smile
[8]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Też czytam ten wątek i jestem ZA choć jak powiedziałem obawiam sie statsiarstwa :))

02.03.2003
19:48
smile
[9]

War [ dance of death ]

Shakka ---> TY się obawiasz statsiarstwa ??? :-PPP to co JA mam powiedzieć ;-PPP

02.03.2003
19:50
[10]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> nie miałem na myśli siebie tylko tych którzy powiedzmy maja dopiero hmm "Legioniste " ?? Albo którzy bedą chcieli pokazać że co to dla nich 1000 postów

02.03.2003
19:52
[11]

Gilmar [ Easy Rider ]

Co do tej dyskusji o stopniach to statsiarstwo skończyło by się w momencie przydzielania stopni za staż na forum.
Jakie by limity nie zostały ustalone to i tak niektorzy będa dążyli do zdobycia wyższego stopnia. Tylko to trudniej zrealizować. Poza tym czy to co my Shakka robiliśmy ostatnio to było statsiarstwo? Nie to były rozmowy a forum jest do rozmawiania a nie do przedstawiania odczytow na temat.....

02.03.2003
19:53
[12]

War [ dance of death ]

Hehe to ty zapewne stworzysz nowego nicka i będziesz chciał pokazać swoje "czary" :-PPP Dobra żartuje, nie czepiam sie już ;-)

02.03.2003
19:55
[13]

War [ dance of death ]

ooo Gilmar widze że ty już niedługo masz urodzinki na GOLu ;-))) Może trafisz z 1500 postem ;-)

Mi jeszcze troszku zostało do moich urodzinek ;-)

02.03.2003
19:57
smile
[14]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> wiesz mi w zupełności wystarczą te trzy które mam hłehłehłe :)))))))
Gilmar --> Oczywiście że rozmawialiśmy przecież nie mówiłem o nas :)))

02.03.2003
20:01
smile
[15]

War [ dance of death ]

Ja mam jeden i mi wzupełności wystarcza ;-))

A nie - mam jeszcze drugi, jak dostałem bana, musialem walczyc o swoje prawa !!! :-PPP

02.03.2003
21:09
[16]

Orrin [ Najemnik ]

mam takie moze glopie pytanie ale no coz
po co jest w grach cRPG polelf?
no dobra posiada cechy ludzi i elfow, ale nigdy nie bedzie tak dobry jak elf czy czlowiek na poczatku bedzie sobie radzil a potem co ?

02.03.2003
21:11
smile
[17]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Orrin --> hłehłehłe dobre ,hmmm Gilmar ktoś do Ciebie :))))))

02.03.2003
21:11
[18]

Artuus [ Kapitänleutnant ]

...hmmm...50-ta czesc:)) a przy bodaj 7 czy 8 ktos mi powiedzial ze gra jest prosta i nie widzi szans dla watku...(Gilmarek pamietasz???...czesc 6 post 39 zacytowac?:))..albo lepiej 41:))...zerknij:)) popatrz co mozemy zrobic wszyscy razem oczuywiscie przy zalozeniu ze mamy checi...wtedy bylem w stanie gory przeniesc zeby sie tylko udalo watek utrzymac...a teraz to nie trzeba nawet problemow wymyslac:))

nie gniewaj sie Gilmar nie przywoluje starych czasow by cie urazic chce tylko pokazac cosmy za ten czas dokonali:))

.............POKLONY....dla wszystkich swiecacych ten jubileusz:))

02.03.2003
21:13
smile
[19]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Artuus ---> Witaj !!! A to wszystko dlatego że ja sie pojawiłem :))))))

02.03.2003
21:14
[20]

Artuus [ Kapitänleutnant ]

Shakka----> czesc tak niewatpliwie ty masz jeden z wiekszych udzialow w tym przedsiewzieciu:))

02.03.2003
21:15
smile
[21]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ale żeśmy sie rozwineli aż trudno pomyśleć że to już 50 część hmmm fajnie :))

02.03.2003
21:18
[22]

War [ dance of death ]

To kogo nastepnego wyprzedzamy ?? ;-P

02.03.2003
21:21
smile
[23]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> rozumiem ale my tutaj sie z nikim nie ścigamy ,fakt coś ktoś kiedyś o tym wspominał ale było mineło koniec :))

02.03.2003
21:27
[24]

War [ dance of death ]

Dobra dobra Shakka, jak byłeś pijany to sie wygadałeś ;-PPP

02.03.2003
21:28
smile
[25]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War ---> nie bardzo rozumie ???możesz wytłumaczyć ???

02.03.2003
21:33
smile
[26]

War [ dance of death ]

Jak ostatnio pilismy wszyscy to się wygadałeś jakie masz niecne zamiary wobec świata (wyprzedzanie innych wątków to pestka przy reszcie)...
Ja to sobie zapamietałem :-P Ale ty byłeś tak pijany że pewnie niepamietasz ;-P

02.03.2003
21:36
smile
[27]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> to naprawde musiałem być pijany bo se nie moge przypomnieć tego :))) Czy ja takie coś kiedykolwiek powiedziałem ????? hmmm....

02.03.2003
21:42
smile
[28]

War [ dance of death ]

Tak Shakka, byłeś baaardzo pijany ;-PPP A może twoja pamięć szwankuje ? ;)

A ja też mam swój mały jubileusz ! To mój 900 post (tutaj fanfary, brava, i main theme z Star Warsa ;-)) ! ;-PPP

02.03.2003
21:42
smile
[29]

Gilmar [ Easy Rider ]

Artuus ------> Witaj!
W sumie to sam nie bardzo wierzyłem, że może nam się to udać. Po prostu - wyszło. Absolutnie wszystkim piszacym w tym wątku należą się podziękowania i gratulacje. Myślę, że sukces ( niewatpliwy) zawdzięczamy przede wszystkim atmosferze jaka udalo sie stworzyć w tym watku. Ośmielę się powiedzieć, że spotykają się tu prawdziwi internetowi koledzy przez duuuże K.
Życzę, wszystkim i przy okazji sobie dobrej zabawy, satysfakcji i stu części wątku.

02.03.2003
21:44
[30]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Mam małe pytanko... czy można mieć więcej niż jednego towarzysza?

02.03.2003
21:46
[31]

War [ dance of death ]

Lewy Krawiec ---> nie, ale mozna ich zmieniać ;-)

02.03.2003
21:47
[32]

War [ dance of death ]

Aha ew. mozesz miec chowańca i przyzwac sobie potwora,ale tobie chyba chodziło o najemnika ;-)

02.03.2003
21:47
[33]

Red-Phoenix [ Pretorianin ]

NWN śmierdzi. Takiej badziewnej gry w życiu nie widziałem. Hehe

02.03.2003
21:48
smile
[34]

War [ dance of death ]

Red-Phoenix ---> no i po co to tu piszesz ??? Wiesz co - zrób może jeszcze o tym wątek, albo najlepiej program w TV... :-(((

02.03.2003
21:52
[35]

Red-Phoenix [ Pretorianin ]

OK

02.03.2003
21:53
smile
[36]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> Daj spokój nie warto strzępić sobie język :))

02.03.2003
21:55
smile
[37]

Gilmar [ Easy Rider ]

Orrin -----> jezeli podchodzisz do tworzenia postaci w cRPG jak do tworzenia maszyny do zabijania i robienia questow, to możesz odnieść takie wrazenie, że rasa Pół- Elf jest niepotrzebna. Jezeli spojrzysz szerzej na aspekty psychologiczne i charakterologiczne postaci to okaże się, ze taki mieszaniec jest wyjątkową postacią. Z technicznego punktu widzenia wielokrotnie grałem Pół-Elfem w różnych cRPG i nigdy nie stwierdziłem niedostatkow tej rasy w porownaniu z innymi. Nie starałem Cię przekonać do tej rasy, a tylko przedstawić mój sposób patrzenia na rasy i tworzenie postaci w cRPG.

02.03.2003
22:02
smile
[38]

Bajt [ ]

Witam wszystkich!
Gratuluje Wam i sobie :) tego Jubileuszu! Oby tak dalej i kolejnych 50 czesci na koncie!

PS. Niestety chyba z dzisiejszej gry nici, bo nie bardzo moge. Ale mozemy sprobowac jutro...

02.03.2003
22:05
smile
[39]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bajt --> no cóz skoro nie da rady to spróbujem jutro. Wkońcu nikt tu nikogo nie zmusza do gry.

02.03.2003
22:08
[40]

Bajt [ ]

Shakka --> Niestety, ten weekend mialem bardziej zawalony niz zwykle i dlatego tak wyszlo.
PS. W jakim module stworzyles swoja postac?

02.03.2003
22:10
[41]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bajt --> hale zaawansowanego treningu :))

02.03.2003
22:12
smile
[42]

Bajt [ ]

Shakka --> Aha, ja tez, a ile wziales kasy? Bo ja 5000 :)) Nie wiem czy to duzo czy malo :)

02.03.2003
22:14
smile
[43]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bajt ---> wziełem tyle ile było potrzeba na zrobienie odpowiednich zakupów a że troche hłehłehłe zotało to przecież nie oddam do świątyni :))))

02.03.2003
22:24
smile
[44]

Bajt [ ]

To na razie, musze juz zmykac. Dobranoc!

02.03.2003
22:25
smile
[45]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bajt --> no to narazieeeeeeee

02.03.2003
22:29
[46]

War [ dance of death ]

Doooobranoc Bajt...

To kto jeszcze został ?

02.03.2003
22:29
smile
[47]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bajt ------> Do zobaczenia....
Shakka ------> ot i wystąpiło małe zakłócenie sielanki.... bezinteresowna zawiść jest wielką wadą człowieka, dlatego wolę Pół- Elfów.

02.03.2003
22:31
smile
[48]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar --> A ja krasnoluda ,bo jak mu sie co nie podoba to wali prosto z mostu :)))))

02.03.2003
22:36
[49]

War [ dance of death ]

Shakka ---> ....w przepaść lub pod pociąg ;-PPP

Elfy i tak rulez ! ;-)

02.03.2003
22:38
smile
[50]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Czy ja wiem ja bym był za tym że rządzą Drowokrasnale :))

02.03.2003
22:42
smile
[51]

Gilmar [ Easy Rider ]

Panowie, proszę bez żadnej rasistowskiej propagandy..... Moderatorzy czuwają!

02.03.2003
22:45
smile
[52]

War [ dance of death ]

Fakt ja teżbym chciał sie urodzić drowkrasnalem ;-) To pewnie wynalazek Mysi ;-) Może mnie zmieni w Drowkrasnala ? :-PP

02.03.2003
22:46
smile
[53]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> To wynalazek Bogasa i pocześci mój :)))

02.03.2003
23:02
[54]

War [ dance of death ]

To ty nie jesteś "czystym" krasnoludem ?

02.03.2003
23:05
smile
[55]

Bogas [ Senator ]

Witam w 50 częśći :)
Kiedy gramy?

02.03.2003
23:06
smile
[56]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War ---> hłehłehłe " Shakka [ krasnoludz ] " hmmm... :)))) No czy ja wiem :))

02.03.2003
23:06
smile
[57]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas --> cześć ,hmm TERAZ ??

02.03.2003
23:07
smile
[58]

Bogas [ Senator ]

Teraz to chyba nie lepiej jutra ale jeśli chcesz to mogę zagrać.

02.03.2003
23:09
smile
[59]

War [ dance of death ]

Shakka, Bogas --> to kim wy w koncu jesteście ? :-P Tylko nie oszukiwac ;-P

02.03.2003
23:11
smile
[60]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No nie wiem jutro też można hłehłe :))) ale w nocy mniejsze zawalnie na łączu, a ja nie mam za dobrego tylko nie wiem jak tam Gilmar czy by zagrał teraz. A jak nie to poczekamy do jutra przeca nie pali sie :))

02.03.2003
23:12
smile
[61]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> ja Krasnolud :))))

02.03.2003
23:13
smile
[62]

Bogas [ Senator ]

Ja jestem drowem :)

02.03.2003
23:15
smile
[63]

War [ dance of death ]

No nareszcie jakas jasna odpowiedź ;-)

02.03.2003
23:16
smile
[64]

War [ dance of death ]

A jakie bonusy i zdolności rasowe ma drowkrasnal ??

02.03.2003
23:16
smile
[65]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar --> jesteś tu ??

02.03.2003
23:17
smile
[66]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> wszystkie Krasnoludów i Drowów

02.03.2003
23:17
smile
[67]

Bogas [ Senator ]

A co do jutro no może ktoś będzie MG a my się skupimy na odgrywaniu naszych postaci?
Co wy na to?

02.03.2003
23:19
[68]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas --> A kto bedzie MG ?? dzisiaj sie zgłaszał mikmac ale jak bedzie jutro to nie wiem

02.03.2003
23:21
smile
[69]

Bogas [ Senator ]

może jutro też on?
A jeżeli nie to może ktoś inny będzie chciał:)

02.03.2003
23:22
[70]

mikmac [ Senator ]

dzis moge tylko jeszcze na godzinke
Jutro niestety wyjezdzan i bede dopiero w srode. Na ten czas zapraszam na serwer GOL-a. Njalepiej na start serwer na porcie 5122 - jest troche latwiejszy

02.03.2003
23:22
smile
[71]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------> jestem, jestem, dziś jest już późno, jutro będę mógł pewnie dopiero po 23.00, ale gdybyście zaczęli wcześniej to może bym do Was dołączył. Poza tym to dopiero pierwsze koty za płoty, przecież się nie rozstajemy.

02.03.2003
23:28
smile
[72]

Bogas [ Senator ]

mikmac- w środe mógbyś nam mistrzować.
Gilmar- masz racje mamy dużo czasu na granie w śieci :)))

02.03.2003
23:33
smile
[73]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ok panowie nie ma sie co spieszyć :))
Z jednej rzeczy sie już teraz śmieje...ile bedą musieli przeczytać postów jutro rano Visus i Drackula... pewnie znowu bedą nas wyzywać że nic nie robimy i tylko nabijamy posty buhahahahahahahaha :))))

02.03.2003
23:41
smile
[74]

Bogas [ Senator ]

A której bysmy grali? O 22.00 czy może popołudniu?

02.03.2003
23:43
smile
[75]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas --> dla mnie akurat popołudnie nie pasi bo to sie różne rzeczy robi najlesza pora to właśnie póżny wieczór tak miedzy 21 a 22 . (moje zdanie) :))

02.03.2003
23:47
smile
[76]

Bogas [ Senator ]

No dobra to o 22.20 tak byśmy mogli zacząć ale kto pruć nas 2 i Gilmara który się później dołączy by grał? :)

02.03.2003
23:48
[77]

Gilmar [ Easy Rider ]

Jezeli mikmac ma być MG to od niego najwięcej zależy, mnie pasuje i późne popołudnie i wieczór. Zgadamy się w środę powiedzmy około 17- 18 i ustalimy konkrety. mikmac jak widze nie dał odpowiedzi co do MG w środę.

02.03.2003
23:48
[78]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

myśle że Bajt chociaż nie wiem czy o tej porze hmmm...

02.03.2003
23:49
[79]

War [ dance of death ]

Ja bym sie z wielką chęcia dołączył jakbym miał już NWN ;-))

02.03.2003
23:51
smile
[80]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> wierzymy ale nic nie martw jeżeli to wyjdzie to na jedej grze sie nie skończy a za ten czas już bedziesz miał NWN

02.03.2003
23:51
smile
[81]

Bogas [ Senator ]

Gilmar- Mój brat siedzi przed kompem od 17.00 do 22.00 więć te godziny odpadają.

02.03.2003
23:55
[82]

War [ dance of death ]

Kurde jutro chyba do nich zadzwonie, bo powinni wysłać e-maila z potwierdzeniem zamówienia i jeszcze potwierdzic telefoniczine, a tu ani tego ani tego :-(((

02.03.2003
23:57
smile
[83]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> ale był weekend a wiesz że nie pracują w takie dni szczególnie w niedziele :)))

02.03.2003
23:59
smile
[84]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas ------> jutro wracam z roboty dopiero o 22.40 więc może do Was dołączę jak zostawicie namiary, natomiast w środę jestem wolny od popołudnia do nocy. Tak jak powiedział Shakka nie na jednej sesji się skończy. Jak Wam sie powiedzie to następne gry w większym gronie są tylko kwestią czasu.

03.03.2003
00:01
smile
[85]

Bogas [ Senator ]

Gilmar- ja też nie chcę skonczyć na jednej sesji ale chciałbym zeby to był odgrywanie postaci i zeby był MG niż poprostu młocka wrogów.

03.03.2003
00:01
[86]

War [ dance of death ]

Mnie to nie obchodzi ! :-PPP Ja im płace a oni mają mi dostarczyć to co chce jak najszybciej :-PPP Nerwowy się przez to robie ;)

03.03.2003
00:04
smile
[87]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> no już spokojnie :)) bedzie dobrze, a teraz głęboki wdech i wydech , wdech i wydech , wdech i wydech , no pomogło ?

03.03.2003
00:05
smile
[88]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas --> Hmm co masz na myśli mówiać odgrywanie postaci, i jak to zrobić powiedzmy w modzie "Iglice Ravenloftu " ???

03.03.2003
00:06
[89]

War [ dance of death ]

Niestety nie ;-)Ale wypiłem coś i już mi lepiej ;-PPP Ale kurde nie moge sie doczekać ;-) A wy mi jeszcze "smaka" narobiliście ;-) Szczególnie gra multi..

03.03.2003
00:07
smile
[90]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> jeśli Ci to pomoże to ja na swojego czekałem prawie 5 miesiecy :)) od lipca do listopada :))

03.03.2003
00:09
[91]

War [ dance of death ]

A nie lepiej jakbysmy sie np. wszyscy (no ja na razie nie ;-) spotkali sie na serwerku GOLa i razem zrobili team ? ;-)

03.03.2003
00:10
smile
[92]

Bogas [ Senator ]

Normalnie bez tekstów cześć Bogas itp. Za to np. Jeśli ja jestem evil a ty Dobry no to się zbytnio nie lubimy :) I po to jest MG aby pozmieniał trochę Iglice i dawał dodatkowe PD za dobre odgrywanie postaci a karał za złe.

03.03.2003
00:13
[93]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas ------> ja już powiedziałem, że nigdy jeszcze nie gralem w sieci, ale jeżeli miałaby to być tylko zwykła nawalanka potworów to ja sie na coś takiego nie piszę. Moje wyobrażenia sa zupelnie inne a jak będzie czas i MG pokaże.

03.03.2003
00:13
smile
[94]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas ---> poprawka (ja dobry buhahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha) jeżeli jesteśmy obaj evil and evil to tworzymy zespół Drowkrasnal :))))

03.03.2003
00:15
[95]

War [ dance of death ]

Kurde niedawno powstała nowa część a tu juz zaraz trzeba będzie nową ;-)

A ja dzisiaj nabiłem z 50 postów (jak nie lepiej, ale nie statsowałem ;-)) ;-PP

03.03.2003
00:16
smile
[96]

Bogas [ Senator ]

Shakka- tak tylko napisałem ale ja chyba będe grał kapłanem to Bajt chciał czarownikiem.
Gilmar- też nie chcę tak grać. A jak ty sobie tą gre wyobrazasz?

03.03.2003
00:16
smile
[97]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> nie Ty jeden ja to chyba dzisiaj też rekord pobiłem :)))

03.03.2003
00:17
smile
[98]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas --> czyżby to oznaczało że bedziesz dobry no nieeeeeeeeee nie zostawiajcie mnie samego złego ja nie chce być dobry :((( No ale jak trzeba bedzie to podporządkuje sie ogółowi ale nie chce :((((

03.03.2003
00:22
smile
[99]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas ------> no nie wiem, skoro obaj z Shakka jesteście żli, to bedę Wam musiał (mimo, że Was lubię) łby poukręcać.
A gdyby los zrządził, że będziemy w jednej drużynie, to się nasłuchacie paternoster niczym od arcybiskupa. A moze udało by mi sie obronic przed Wami jakiego dobrego potwora.

03.03.2003
00:23
smile
[100]

Bogas [ Senator ]

Kapłan albo łotrzyk ale chyba kapłan. Dwóch czarowników w drużynie to zdeka za dużo. Chyba ze Bajt nie będzie z nami grał.

03.03.2003
00:24
smile
[101]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> ROTFL & LOL, a to by było ciekawe dośwadczenie :))

03.03.2003
00:27
[102]

War [ dance of death ]

Dobra panowie i tak dobro zawsze zwycięża...a może zło ?? A tam - nie pamiętam, nie ważne...No ja chyba bede powlij szedł spać, chyba że ktos zrobi nową częśc szybko...

03.03.2003
00:28
smile
[103]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas --> ja nie pytam o klase ja pytam o charakter ZŁY czy DOBRY ??? :)))

03.03.2003
00:32
[104]

War [ dance of death ]

Widze że nikt nie robi nowej części...

To ja ide spać...

Dobranoc ! ;-)

Niech Moc bedzie z Wami !!! ;-)

03.03.2003
00:34
smile
[105]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> No to narazieeeeeeeeee
No właśnie dlaczego nikt nie robi następnej części ???

03.03.2003
00:36
smile
[106]

Bogas [ Senator ]

Shakka- jeśli czarownik i złodzej to będe zły ale jeżeli kapłan to dobry.

03.03.2003
00:38
smile
[107]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas --> Drowie nie zawiedź mnie to może pozwole Ci zwiedzić moje lochy i to samemu :)))

03.03.2003
00:38
smile
[108]

Gilmar [ Easy Rider ]

War -----> DOBRANOC!
Shakka -------> czy Ty aby na pewno jesteś zły, bo ja na pewno jestem chaotyczny dobry.
Bogas -------> skoro grałeś już w sieci to przedstaw, czy moje wyobrazenie ma szansę się ziścić.

03.03.2003
00:41
smile
[109]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> No jak nie jak tak oczywiście że jestem chaotyczno-netralno zły-dobry :))))))))

03.03.2003
00:43
smile
[110]

Bogas [ Senator ]

Gilmar- ja nie grałem w śieci :)
I opiś swoje wyobrazenia o granu bo ich nie opisałesz więć jak mam je przedstawić?

03.03.2003
00:44
smile
[111]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No dobra to wy gadajcie a ja zakładam następną część

03.03.2003
00:48
smile
[112]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka -------> coś Waść zawile to tłumaczysz, nawet jeżeli masz rozdwojenie jażni, to i tak kombinacji tych charakterów jest za dużo, bo można by obdzielić czterech.

03.03.2003
00:51
smile
[113]

Bogas [ Senator ]

Dobra ja spadam. Narazie.

03.03.2003
00:52
[114]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas ---> no to narazieeeeeeeeee


Nowa część
---------------------->

03.03.2003
01:07
smile
[115]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas ------> nie gralem więc nie wiem jak jest, ale może przedstawię przykladowo coś jakby quest: jestesmy we trzech z Shakka i on jest zły, ja dobry a Ty neutralny. Mamy uwolnić z lochów czarownicę złą i działajacą w imię zła. Shakka idzie z nami dla pieniedzy, bo mu zlecili robotę a my zostaliśmy oszukani przez zlecajacego. Cała droge Shakka robi drobne przekrety a ja na niego warczę, Ty od czasu do czasu popierasz mnie badź jego. Wszystkie teksty powinny być w klimacie gry. Uwolniona czarownica otwiera nam oczy na oszustwo i wtedy ja chcę ją zaciukać, Shaka staje w jej obronie bo chodzi o kasę a co Ty robisz? Wychodzi na moje i przekabacimy Shakka, zeby ubić zleceniodawce i zagarnąc jego skarby. Shakka zadowolony z łupów, ja bo dobro zwyciężylo a TY???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.