GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Screeny

02.03.2003
19:07
[1]

Golas3000 [ Pretorianin ]

Screeny

Jak zrobie screena wejde do painta i wkleje a potem zapisze to plik jest formatu bmp i waży ok 3 mega. Co zrobić aby zamienić go na plik jpg??

02.03.2003
19:09
smile
[2]

sekret_mnicha [ Pretorianin ]

Zapisz go od razu jako .jpg. Albo uzyj innego programu. So simple...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.