Bili [ Generaďż˝ ]
,,Nic porządniejszego ,a nic trudniejszego niż porządna rozmowa,,
Dlaczego ludziom tak trudno sie porozumiec miedzy soba? Taki mam temat pracy. Ciekawy zreszta... napisalem conieco ale szukam kolejnych pomyslow wiec zapraszam do rozmowy. Taka sytuacje mozna zauwazyc tu na GO gdzie prawie wszyscy sie nienawidzą, takie odnosze wrazenie
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Bili - > nie wiem jakie jest Twoje subiektywne odbierania swiata, ale tu akurat wszyscy sie lubia :PPP
Wiecej witalnosci i wiary, ze nie wszyscy sa zli.
Surkatka [ Centurion ]
Terz mi się tak zdaje :)

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Nienawidzę Ci i dlatego nic nie pomogę!
O internecie już napisałeś? Może dlatego, że przyzwyczajamy się do anonimowej komunikacji, skrótowego przedstawiania myśli...
Bili [ Generaďż˝ ]
gladius - o internecie tez myslalem.
arthemide - mylicie sie. zobaczcie na glupie watki i watki robione przez rekrutow i innych nowych , tam tak sie żrą ze lepiej nie mowic, i nie tylko tam.
gladius - dzieki za nienawisc :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Bili --> mnie sie zawsze wydawało, ze tu sie wszyscy lubia:)) tylko troche...grupuje, ze tak powiem. le to jest naturalne. Grupy fanów poszczegolnych rzeczy łacza sie w karczmach lub innych wieleczesciowych watkach:) wszyscko psuje brak tolerancji...