gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Dla fanów Britney Spears...
Ooops I farted again :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
ROTFlLOlolololololobuhahhahahhahha:)))))) eXtra:)))
SULIK [ olewam zasady ]
mocne :)
th0t [ Centurion ]
Troche oblesne ale fajne ;]

donzoolo [ Senator ]
bylo juz
Lilus [ Pretorianin ]
obrzydliwe, niesmaczne i malo śmieszne ://///
Nie, ze lubie britney, ale jak mam sie juz z niej smiac, to nie z czegos takiego.