GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiedy inwazja Kosmitów ??

02.03.2003
16:03
smile
[1]

Surkatka [ Centurion ]

Kiedy inwazja Kosmitów ??

Jak bedzie inwazja to zzbudowałem bunkier i żadne lasery ani karabiny plazmowe nei przebiją go

02.03.2003
16:11
smile
[2]

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]

A ja ;)... ?

02.03.2003
16:13
[3]

Adamss [ -betting addiction- ]

Może pogadajmy o tym dopiero wtedy, kiedy będzie wiadomo, że najadą kosmici? :)

02.03.2003
16:15
[4]

BooBu [ Konsul ]

Od kiedy Moderatorzy postanowili zeby byc milym dla Rekrotow etc. jest coraz wiecej watkow na forum! ale fajnie :)

Pozdro

02.03.2003
16:15
smile
[5]

Surkatka [ Centurion ]

póścili ufo i napisali na trawniku rze będzie inwazja i co teraz leć do Bunkra

02.03.2003
16:19
smile
[6]

Novus [ Generaďż˝ ]

boze znowu jakis debil. Surkatka idz sie pobaw klockami tylko tak zeby ci mamusia wody nie spuscila

02.03.2003
16:24
smile
[7]

Surkatka [ Centurion ]

Novus daj swoje klocki a ja dobuduje bunkier i nie nalej w punkrze do rury po będzi pić zbeszczeszczono wode

02.03.2003
16:27
smile
[8]

Novus [ Generaďż˝ ]

idz sie najaraj jeszcze ale tym razem przy slowniku ortograficznym i poradniku" byc idiota i lubic to"

02.03.2003
16:29
smile
[9]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Novus - lepiej już nie pisz.
to jest rezerwat dla idiotów.

02.03.2003
16:31
[10]

Novus [ Generaďż˝ ]

w sumie tak i tak nie zastatsuje jadac tego gowniarza bo wytna watek w koncu

02.03.2003
16:31
smile
[11]

Surkatka [ Centurion ]

Novus+NędznyMózg=Debilonizm

02.03.2003
16:32
smile
[12]

Kompoholik [ Designed by AI ]

<-- Novus

02.03.2003
16:32
smile
[13]

Surkatka [ Centurion ]

Chceci wojny ??

02.03.2003
16:33
smile
[14]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Przeeestań, Surkatka - jeśli tak masz się udzielać na tym forum to może lepiej będzie, gdybyś (tak jak mówi Novus) pobawił się klockami

02.03.2003
16:34
smile
[15]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

\surkatka, jako że jestem głęboko zainteresowany inwazją kosmitów powiem ci:

proszę przystopuj. może robisz to specjalnie, ale jeśli nie - odstaw to forum. jesteśmy dla ciebie w miarę mili bo nam tak każą.
tak naprawde nikt cię tu nie chce.
pozdrawiam.
BIGos

02.03.2003
16:36
[16]

sepuku [ Junior ]

Jakby idioioci nie komentowali, to nie byloby watka dla idiotow. A tak, nikt nie podejmie gry rozpoczetej przez surkatka, a kazdy wpisze jak bardzo mu sie watek nie podoba.

02.03.2003
16:36
smile
[17]

Surkatka [ Centurion ]

NOVUS Ty arcydeblu nie bedzie miejsca w bunkrze dla ciebie

02.03.2003
16:37
[18]

shubniggurath [ Lost Soul ]

hmmmm
inwazja kosmitow?
a widzial ktos kiedys ufoludka?

02.03.2003
16:37
smile
[19]

Surkatka [ Centurion ]

Ja i klocki idiotyzm

02.03.2003
16:39
smile
[20]

Surkatka [ Centurion ]

BIGosa terz nik nie chce

02.03.2003
16:41
smile
[21]

o^scar^^ [ GRWD ]

Szykuj q3a i zaczynaj trenowac bio zaden bunkier ci nie pomoze i jeszcze nie wiadomo czy sa jakies istoty poza nami na ytm swiecie i czy maja az takie zle intencje:P

02.03.2003
17:06
[22]

technior [ Konsul ]

My tu już jesteśmy-hi,hi,hi.

02.03.2003
17:14
[23]

Surkatka [ Centurion ]

Mam arsenał

03.03.2003
08:28
[24]

Misato [ tajemnicza gejsza ]

Kosmici??? Już wskakuję do mojego wielkiego mecha! Będziemy walczyć !!!

03.03.2003
08:33
[25]

Zajkos [ Generaďż˝ ]

przecież my mamy działa z pociskami z antymaterii, ten bunkier to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić

03.03.2003
09:10
smile
[26]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

ksywka: Surkatka
stopień: [Generał]

email: [email protected]
komunikator: Gadu-Gadu: 2762457
napisał postów: 113
średnio postów dziennie: 56,5
pierwszy post: 1 marca 2003
ostatni post: 2 marca 2003
strona WWW: -
Nie zabijacie Surkatek bo to nie byle bzik No nie :)

03.03.2003
09:15
[27]

Trapez [ ND4SPD ]

Kiedy inwazja kosmitów to doprawdy nie wiem, ale zdaje się że jesteśmy właśnie w trakcie inwazji buraków.

03.03.2003
09:17
[28]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

Trapez ---. a moze to kosmiczne buraki? ;)

03.03.2003
09:21
[29]

Trapez [ ND4SPD ]

H3ZEKI4H --> wątpię żeby przeciętny burak, który nie wie nawet z czym jeść kiełbasę, był zdolny opanować technologię kosmiczną. Chyba że ktoś go "katapultował" w kosmos. :)

03.03.2003
09:25
smile
[30]

massca [ ]

na razie to ja widze inwazje kretynow na forum.

milej zabawy

03.03.2003
10:25
smile
[31]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Surkatka---->Nie wiem kiedy będzie najazd kosmitów, za to wiem, że już trwa najazd ludzi myślących inaczej

03.03.2003
10:36
smile
[32]

baziiii [ '87 ]

surkatka ma własny świat, chłopak widzi różne dziwne rzeczy

03.03.2003
10:37
[33]

baziiii [ '87 ]

Może poobstawiamy ile surkatka ma lat?

ja stawiam że 10

03.03.2003
10:46
[34]

LaSiu [ Konsul ]

nie gadajcie z nim kretyni .. nastepny idiota przyszedł a wy sie jaracie.. opzniej zdziwieni ze SOUL banuje.. olac młotka i nie odpisujcie mu

03.03.2003
10:52
[35]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

All about......

03.03.2003
11:03
smile
[36]

Sir klesk [ Sazillon ]

Surkatka--> co ty masz z tymi kosmitami? to juz chyba twoj 4 watek na ten temat :))
wiem ze to ciekwe i intrygujace ale bez przesady... nie lepiej bylo by zalozyc watek cykliczny jak np. "UFO cz.1" i pozamiatane :D.

A co do watku to UFO jest na ziemi od zawsze tylko ze jest niewidziale i tak naprawde oni steruja naszym zyciem ale nie sa krwiozerczy oprocz paru wyjatkow ktorzy sa "inni" i steruja ludzmi zwanymi szalencami, mordercami...
Ale mam teorie no nie? :D

03.03.2003
11:21
smile
[37]

Sir klesk [ Sazillon ]

Surukatka slyszalem ze to dawny DooM ... jeseli tak to sie przyznaj w imie starej przyjazni...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.