
Surkatka [ Centurion ]
Kiedy inwazja Kosmitów ??
Jak bedzie inwazja to zzbudowałem bunkier i żadne lasery ani karabiny plazmowe nei przebiją go

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]
A ja ;)... ?
Adamss [ -betting addiction- ]
Może pogadajmy o tym dopiero wtedy, kiedy będzie wiadomo, że najadą kosmici? :)
BooBu [ Konsul ]
Od kiedy Moderatorzy postanowili zeby byc milym dla Rekrotow etc. jest coraz wiecej watkow na forum! ale fajnie :)
Pozdro

Surkatka [ Centurion ]
póścili ufo i napisali na trawniku rze będzie inwazja i co teraz leć do Bunkra

Novus [ Generaďż˝ ]
boze znowu jakis debil. Surkatka idz sie pobaw klockami tylko tak zeby ci mamusia wody nie spuscila

Surkatka [ Centurion ]
Novus daj swoje klocki a ja dobuduje bunkier i nie nalej w punkrze do rury po będzi pić zbeszczeszczono wode

Novus [ Generaďż˝ ]
idz sie najaraj jeszcze ale tym razem przy slowniku ortograficznym i poradniku" byc idiota i lubic to"

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Novus - lepiej już nie pisz.
to jest rezerwat dla idiotów.
Novus [ Generaďż˝ ]
w sumie tak i tak nie zastatsuje jadac tego gowniarza bo wytna watek w koncu

Surkatka [ Centurion ]
Novus+NędznyMózg=Debilonizm

Kompoholik [ Designed by AI ]
<-- Novus

Surkatka [ Centurion ]
Chceci wojny ??

Kompoholik [ Designed by AI ]
Przeeestań, Surkatka - jeśli tak masz się udzielać na tym forum to może lepiej będzie, gdybyś (tak jak mówi Novus) pobawił się klockami

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
\surkatka, jako że jestem głęboko zainteresowany inwazją kosmitów powiem ci:
proszę przystopuj. może robisz to specjalnie, ale jeśli nie - odstaw to forum. jesteśmy dla ciebie w miarę mili bo nam tak każą.
tak naprawde nikt cię tu nie chce.
pozdrawiam.
BIGos
sepuku [ Junior ]
Jakby idioioci nie komentowali, to nie byloby watka dla idiotow. A tak, nikt nie podejmie gry rozpoczetej przez surkatka, a kazdy wpisze jak bardzo mu sie watek nie podoba.

Surkatka [ Centurion ]
NOVUS Ty arcydeblu nie bedzie miejsca w bunkrze dla ciebie
shubniggurath [ Lost Soul ]
hmmmm
inwazja kosmitow?
a widzial ktos kiedys ufoludka?

Surkatka [ Centurion ]
Ja i klocki idiotyzm

Surkatka [ Centurion ]
BIGosa terz nik nie chce

o^scar^^ [ GRWD ]
Szykuj q3a i zaczynaj trenowac bio zaden bunkier ci nie pomoze i jeszcze nie wiadomo czy sa jakies istoty poza nami na ytm swiecie i czy maja az takie zle intencje:P
technior [ Konsul ]
My tu już jesteśmy-hi,hi,hi.
Surkatka [ Centurion ]
Mam arsenał
Misato [ tajemnicza gejsza ]
Kosmici??? Już wskakuję do mojego wielkiego mecha! Będziemy walczyć !!!
Zajkos [ Generaďż˝ ]
przecież my mamy działa z pociskami z antymaterii, ten bunkier to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]
ksywka: Surkatka
stopień: [Generał]
email: [email protected]
komunikator: Gadu-Gadu: 2762457
napisał postów: 113
średnio postów dziennie: 56,5
pierwszy post: 1 marca 2003
ostatni post: 2 marca 2003
strona WWW: -
Nie zabijacie Surkatek bo to nie byle bzik No nie :)
Trapez [ ND4SPD ]
Kiedy inwazja kosmitów to doprawdy nie wiem, ale zdaje się że jesteśmy właśnie w trakcie inwazji buraków.
H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]
Trapez ---. a moze to kosmiczne buraki? ;)
Trapez [ ND4SPD ]
H3ZEKI4H --> wątpię żeby przeciętny burak, który nie wie nawet z czym jeść kiełbasę, był zdolny opanować technologię kosmiczną. Chyba że ktoś go "katapultował" w kosmos. :)

massca [ ]
na razie to ja widze inwazje kretynow na forum.
milej zabawy

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Surkatka---->Nie wiem kiedy będzie najazd kosmitów, za to wiem, że już trwa najazd ludzi myślących inaczej

baziiii [ '87 ]
surkatka ma własny świat, chłopak widzi różne dziwne rzeczy
baziiii [ '87 ]
Może poobstawiamy ile surkatka ma lat?
ja stawiam że 10
LaSiu [ Konsul ]
nie gadajcie z nim kretyni .. nastepny idiota przyszedł a wy sie jaracie.. opzniej zdziwieni ze SOUL banuje.. olac młotka i nie odpisujcie mu
Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
All about......

Sir klesk [ Sazillon ]
Surkatka--> co ty masz z tymi kosmitami? to juz chyba twoj 4 watek na ten temat :))
wiem ze to ciekwe i intrygujace ale bez przesady... nie lepiej bylo by zalozyc watek cykliczny jak np. "UFO cz.1" i pozamiatane :D.
A co do watku to UFO jest na ziemi od zawsze tylko ze jest niewidziale i tak naprawde oni steruja naszym zyciem ale nie sa krwiozerczy oprocz paru wyjatkow ktorzy sa "inni" i steruja ludzmi zwanymi szalencami, mordercami...
Ale mam teorie no nie? :D

Sir klesk [ Sazillon ]
Surukatka slyszalem ze to dawny DooM ... jeseli tak to sie przyznaj w imie starej przyjazni...