sredni [ Junior ]
Marcin
kto lubi bardzo sport??????????????????????
Adamss [ -betting addiction- ]
Hmm powstrzymam się od jakichkolwiek komentarzy i po prostu się przywitam z nowym rekrutem :)
Witaj i życzę miłego przeglądania forum :P.
sredni [ Junior ]
Dzięki

Surkatka [ Centurion ]
JA lubie sport ale wirtualny np FIFE NBA itd
BooBu [ Konsul ]
Sorka, ale gratuluje "przymyslanego" pomyslu Moderatorow zeby nie ganiac takich ludzi :))
Pozdro
Novus [ Generaďż˝ ]
powiedzcie szczerze skad sie biora tacy idioci na forum??? proponuje bana na ip

o^scar^^ [ GRWD ]
Ej ludzie przestancie sredni wez nie rob tylko takich watkow ok??? a tak tio czesc i radze FAQ na poczatek i pliska nie zakladaj takich watkow . Ja lubie sport :P np. oszczep biegi pilka nozna (Koszykówka nie bio zlamalem reke o jaka ja mam teraz krzywa reke:( :P)

grzesiek16 [ Feluś ]
Novus ----> sam się nad tym zastanawiałem nie dawno, ostatnio zacząłem wątpić, iż na forum pojawiają się inteligentni ludzie :\

Kompoholik [ Designed by AI ]
Soul mówił, że jak Rekrut mówi coś, co nas nie interesuje - NIE odpisujemy, a jak interesuje - to odpisujemy. Czy to takie trudne do zrozumienia?
JA lubię sport :)
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Ja lubie bardziej sport :)
shubniggurath [ Lost Soul ]
ja lubie sport np narty:)))

TAILEREKK [ Senator ]
Średni co sie da zauważyć lubisz truć innym życie i pomagać w podejmowaniu o Banowanie Mordkom .....

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Ja lubię Marcina :DD

gofer [ ]
Witaj!
Bardzo miło Cię widzieć przyjacielu! Od razu Cię polubiłem i mam nadzieję że będziemy się świetnie bawić na Forum!