GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Marcin

02.03.2003
16:00
[1]

sredni [ Junior ]

Marcin

kto lubi bardzo sport??????????????????????

02.03.2003
16:04
[2]

Adamss [ -betting addiction- ]

Hmm powstrzymam się od jakichkolwiek komentarzy i po prostu się przywitam z nowym rekrutem :)

Witaj i życzę miłego przeglądania forum :P.

02.03.2003
16:05
[3]

sredni [ Junior ]

Dzięki

02.03.2003
16:06
smile
[4]

Surkatka [ Centurion ]

JA lubie sport ale wirtualny np FIFE NBA itd

02.03.2003
16:17
[5]

BooBu [ Konsul ]

Sorka, ale gratuluje "przymyslanego" pomyslu Moderatorow zeby nie ganiac takich ludzi :))

Pozdro

02.03.2003
16:18
[6]

Novus [ Generaďż˝ ]

powiedzcie szczerze skad sie biora tacy idioci na forum??? proponuje bana na ip

02.03.2003
16:23
smile
[7]

o^scar^^ [ GRWD ]

Ej ludzie przestancie sredni wez nie rob tylko takich watkow ok??? a tak tio czesc i radze FAQ na poczatek i pliska nie zakladaj takich watkow . Ja lubie sport :P np. oszczep biegi pilka nozna (Koszykówka nie bio zlamalem reke o jaka ja mam teraz krzywa reke:( :P)

02.03.2003
16:23
smile
[8]

grzesiek16 [ Feluś ]

Novus ----> sam się nad tym zastanawiałem nie dawno, ostatnio zacząłem wątpić, iż na forum pojawiają się inteligentni ludzie :\

02.03.2003
16:27
smile
[9]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Soul mówił, że jak Rekrut mówi coś, co nas nie interesuje - NIE odpisujemy, a jak interesuje - to odpisujemy. Czy to takie trudne do zrozumienia?

JA lubię sport :)

02.03.2003
16:30
[10]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Ja lubie bardziej sport :)

02.03.2003
16:39
[11]

shubniggurath [ Lost Soul ]

ja lubie sport np narty:)))

02.03.2003
16:50
smile
[12]

TAILEREKK [ Senator ]

Średni co sie da zauważyć lubisz truć innym życie i pomagać w podejmowaniu o Banowanie Mordkom .....

02.03.2003
16:53
smile
[13]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ja lubię Marcina :DD

02.03.2003
17:11
smile
[14]

gofer [ ]

Witaj!
Bardzo miło Cię widzieć przyjacielu! Od razu Cię polubiłem i mam nadzieję że będziemy się świetnie bawić na Forum!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.