GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ankieta: Ilu z forumowiczów ma napęd DVD??

02.03.2003
15:45
smile
[1]

Chupacabra [ Senator ]

Ankieta: Ilu z forumowiczów ma napęd DVD??

taka mini ankieta:) Niby dvd pojawilo sie ladnych pare lat temu, okrzyknieto go nowym standardem, ale wciaz w nowych PCetach w sklepach najczescej instalowane sa CDromy ,52* w weikszosci. Ja od 3 lat mam cd-rom 32*, i najwyzej planuje kupic nagrywarke. Wiekszosc moich kolegow tez nie ma dvd. Jak myslicie, czemu sie tak slabo przyjmuje?? Czy dla tego, ze piraci jeszcze nie nagrywaja na nich, nie ma gier czy naped jest za drogi po prostu??

02.03.2003
16:03
[2]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

Ja mam stara Toshibke DVD 16x ;) z 4 lata ma juz :D jeszcze nic nigdy nie przetrwalo tak dlugo w moim kompie hyhy:)
poprostu nie ma rzeczy ktore mozna by na te plytki ladowac.. a do filmo w jest tv i divx..

02.03.2003
16:08
smile
[3]

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]

Ja posiadam od końca 2001 roku napęd PIONEER 116 [ 16X -DVD , 40X -CD-ROM ] w zupełności to i to mi wystarcza . Nie wiem po co komu CD-ROMy o prędkościach powyżej 40X ...

02.03.2003
16:10
[4]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Mam Toshibe DVD-ROM SD-M1612.
Głównie korzystam, gdy oglądam filmy, ale czasami coś innego też się trafi :)

02.03.2003
16:11
[5]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ja także posiadam napęd DVD, ale na drugim kompie (nie na tym, z którego pisze :) ) i szczerze mówiąć to już nie pamiętam o jakiej "sile" . Niewiem tego, bo posiadam kino domowe i dawno już nie używałem tamtego, a z czasem się zapomina :) . Oprócz tego nagrywarke także posiadam i przyznam, że się bardzo przydaje chcoiaż nie zmieniłem się w pirata, że masowo wypalam płyty i sprzedaje. Płytki robię dla siebie np. żeby zrobić własną składankę ulubionych utworów i tyle.

02.03.2003
16:14
smile
[6]

Surkatka [ Centurion ]

Ja mam LG a co do piracwta szkoda im kasy na DVD bo jest droższe od CD-romu i

02.03.2003
16:27
[7]

shubniggurath [ Lost Soul ]

ja mam kuffa zajefajne DVD. no a jak...

02.03.2003
16:28
smile
[8]

picuś [ Generaďż˝ ]

LG DVD 12x , ma 2,5 roku i nieźle się trzyma :).
Czasem oglądam filmy no i drugi napęd w kompie zawsze się przyda.

02.03.2003
16:39
[9]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Ja mam Toshibe 6x kupioną w 1999 roku i do dzisiaj działa bez problemów.
No to robimy ankiete posiadaczy napedów DVD:

1.ShadowNET
2.***Duke Nukem***
3.Cainoor
4.Adamss
5.Surkatka
6.shubniggurath
7.picuś
8.Caleb

02.03.2003
16:52
[10]

Chupacabra [ Senator ]

Caleb --> lepiej zrobic liste posiadaczy CD/DVD/tylko dyskietki. Najlepiej gdyby Soul czy jakis admin zechcial zrobic taka ankiete i umiescic na glownej stornie GOLa. Bylo by latwiej i wyniki bardziej dokladne

02.03.2003
16:55
smile
[11]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ja mam DVD Pioneera 116.

02.03.2003
17:04
[12]

sapri [ ]

Mam DVD LG ale właściwie nie wiem po co. I tak nie używam :(

02.03.2003
17:08
smile
[13]

Matthew29 [ Pretorianin ]

Ja mam napęd LG 40x.I kto podskoczy ?:))))))

02.03.2003
17:10
[14]

mikmac [ Senator ]

na jednym kompie DVD, na drugim nagrywarka - oba kompy widza jedno i drugie

02.03.2003
17:17
[15]

CooliG [ Pretorianin ]

Ja mam dvd Samsunga 12x

02.03.2003
21:52
[16]

Dagger [ Legend ]

Nie mam DVD - tylko nagrywarka :)

02.03.2003
21:54
[17]

Father Michael [ Padre ]

Toshiba DVD-ROM SD-M1612. Ale chyba mi sie psuje i bede musial kupic nowy :(

02.03.2003
21:55
smile
[18]

Sephion [ One Winged Angel ]

NIe mam DVD i jaks narazie nie potrzebuje. Mam cd-Rom LG x52 i nagrywarke LG 32/10/40

02.03.2003
22:00
[19]

ShadowDriver [ Centurion ]

ja mam DVD:
LG 16\48 - (chyba 48) – rzadko go używam

02.03.2003
22:06
smile
[20]

Bdx [ Senator ]

Ja mam napęd DVD w ps2 - nie znam danych technicznych :/

02.03.2003
22:06
[21]

Red-Phoenix [ Pretorianin ]

Ja mam

02.03.2003
22:12
[22]

sMOOker [ Konsul ]

no ja mam dvd, ale szczerze mowiac, na zrazie do niczego sie nie nadaje, bo mam kino domowe, a gry i tak wola wypuszczac na 2 CD lub 3 CD (aka u2 i ut2k3), wiec chyba kupilem niepotrzebnie :( lite-on 16/48

02.03.2003
22:30
[23]

miluch [ Pretorianin ]

Kupiłem jakieś 3,5 roku temu napęd DVD Creative 5x/32x z nadzieją na rozwój tego standardu i chyba sie przeliczyłem. Na razie obejrzałem może z 10 filmów. Muszę przyznac, że jakos filmu na DVD jest bez porównania lepsza od jakiegokolwiek Divx'a, ale filmy te są za drogie (średnio 60 - 70 zł).
Mój napęd do dzisiaj chodzi, choć już sie chyba trochę "wypalił".

02.03.2003
22:39
smile
[24]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Teraz jak porównasz obraz 2 cdkowego divxa z dvd to nie prawie żadnej różnicy. Jedynie dźwięk jest wielokanałowy. Ale jak sie nie ma zestawu 5.1 to na nic sie to nie przydaje. Oczywiście nie potępiam standardu DVD, bo sam oglądnąłem setki filmów, bardzo podobają mi sie niektóre menusy np w Matrixie i tego w divxie nigdy nie bedzie. Poza tym na płyte DVD o wiele wiecej sie zmiesci, dlatego często dopakowują płyte special featuresami

02.03.2003
22:40
smile
[25]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Ja też mam DVD w PS2, jak Bdx.

02.03.2003
22:41
[26]

matys [ Konsul ]

mam juz ponad 2 lata komboska z DVD.wbrew temu co sie o tym mowi na razie dziala mi dobrze.tylko ze komp czasami wymieka przy filmach.ale to juz inna bajka:(

02.03.2003
23:24
[27]

Mr.Borys [ Konsul ]

A ja niemam :P

03.03.2003
04:35
smile
[28]

volvo95 [ Legend ]

Ja niestety nie mam :(

03.03.2003
07:47
[29]

GBreal.II [ Konsul ]

Ja mam LG 16x(odczyt DVD) 48x(odczyt CD)

03.03.2003
08:05
[30]

Misato [ tajemnicza gejsza ]

DVD LG bodajże x16...

03.03.2003
08:08
smile
[31]

Adamos7 [ Generaďż˝ ]

Nie mam i nie zamierzam miec w najblizszej przyszlosci, divx rulez !!!

03.03.2003
08:23
[32]

Mackay [ Red Devil ]

Ja mam dvd ASUS'a E616 (czy jakos tak)
solidny naped, rzadko kiedy dam mu jakas dvd do odczytu, ale z cd, cd-r. cd-rw radzi sobie znakomicie..

03.03.2003
08:24
[33]

Zajkos [ Generaďż˝ ]

nie mam i nie bardzo żałuję, że nie mam

03.03.2003
09:11
[34]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

ja mam Toshibę X 16

03.03.2003
09:17
[35]

mORfeOoSH [ NULL ]

nie mam, ale kosztuje to teraz tyle co CD-ROM wiec przymierzam sie do qpna; ew. qpie nagryware

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.