RTUIO [ Junior ]
Skoki Narciarskie 2003:Polski Orzeł
Miałem grę Skoki Narciarskie 2003:Polski Orzeł. Nie działała!!! Ściągnąłem patch. Nie działała!!!Kupiłem grę Skoki Narciarskie 2003:Polski Orzeł Złota Edycja.Nie działała!!!!!!! A wam działa???
Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
Nie masz czego żałować. No może tylko straty kasy. Gry nie ma co żałować, lipna jest i tyle
Globus [ Generaďż˝ ]
przede wszystkim podaj konfiguracje sprzętową, system, directX