GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skoki Narciarskie 2003:Polski Orzeł

02.03.2003
15:43
[1]

RTUIO [ Junior ]

Skoki Narciarskie 2003:Polski Orzeł

Miałem grę Skoki Narciarskie 2003:Polski Orzeł. Nie działała!!! Ściągnąłem patch. Nie działała!!!Kupiłem grę Skoki Narciarskie 2003:Polski Orzeł Złota Edycja.Nie działała!!!!!!! A wam działa???

02.03.2003
15:47
[2]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Nie masz czego żałować. No może tylko straty kasy. Gry nie ma co żałować, lipna jest i tyle

02.03.2003
16:14
[3]

Globus [ Generaďż˝ ]

przede wszystkim podaj konfiguracje sprzętową, system, directX

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.