RTUIO [ Junior ]
Jak oceniacie grę Mafia:The City Lost Of Heaven? Skala 0-6
Jak ją oceniacie?
Goozys[DEA] [ Virus ]
A ty ??
yazz_aka_maish [ Legend ]
5,5
Mr.Borys [ Konsul ]
6 RTUIO------->Opanuj sie troche z zakladaniem nowych watków