
RTUIO [ Junior ]
Gry
Ile gier pszeszliście?
Caleb [ The Evil That Men Do ]
było tego troche, ale nie jestem w stanie powiedziec ile dokładnie
przeszliście pisze sie przez RZ
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
heh...mam wymieniac?;))
godny tego jest tylko Max Payne :))
SULIK [ olewam zasady ]
nie "pszeszłem" żadnej !!
a ukończyłem baaaaaardzo wiele przez całe moje komputerowe życie
zaczynając od czasów Pegasusa, następnie Atarynka, Amisia, Pecet - to może tyć kilka tysięcy tytułów - więc duuużo
a ty posiedź nad słownikiem, a nie graj tyle :P
Goozys[DEA] [ Virus ]
Tak pi razy drzwi, to będzie chyba z tysiąc pięćset sto dziewięćset :D A na faktiko, to z jakieś 20 z czego najbardziej w pamięci zapadła mi gra Indiana Jones And The Infernal Machine...
Gregu_mściciel [ Centurion ]
Po pierwszem przeszedliście, po drugie, co to qrcze za link, po trzecie: Czy miałeś jakieś problemy w dziedziństwie?