GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry

02.03.2003
15:01
smile
[1]

RTUIO [ Junior ]

Gry

Ile gier pszeszliście?

02.03.2003
15:04
[2]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

było tego troche, ale nie jestem w stanie powiedziec ile dokładnie

przeszliście pisze sie przez RZ

02.03.2003
15:04
[3]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

heh...mam wymieniac?;))
godny tego jest tylko Max Payne :))

02.03.2003
15:07
[4]

SULIK [ olewam zasady ]

nie "pszeszłem" żadnej !!
a ukończyłem baaaaaardzo wiele przez całe moje komputerowe życie

zaczynając od czasów Pegasusa, następnie Atarynka, Amisia, Pecet - to może tyć kilka tysięcy tytułów - więc duuużo

a ty posiedź nad słownikiem, a nie graj tyle :P

02.03.2003
15:08
[5]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Tak pi razy drzwi, to będzie chyba z tysiąc pięćset sto dziewięćset :D A na faktiko, to z jakieś 20 z czego najbardziej w pamięci zapadła mi gra Indiana Jones And The Infernal Machine...

02.03.2003
15:09
[6]

Gregu_mściciel [ Centurion ]

Po pierwszem przeszedliście, po drugie, co to qrcze za link, po trzecie: Czy miałeś jakieś problemy w dziedziństwie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.