GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skad sciagnac

02.03.2003
14:08
smile
[1]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

Skad sciagnac

Drogi czytelniku w tym poscie podaje sposob jak sciagnac z sieci cokolwiek, (oprogramowanie, gry, filmy, muzyke)
Jest to moj jubileuszowy post nr 1000!!!

i stad zdecydowalem sie na taka a nie inna jego forme. Ponadto prosze moderatorow/administartorow/prefektow o nie-banowanie gdyz w zaden sposob nie lamie FAQ forum GOL'a

Tak czesto pojawai sie pytanie skad mam to sciagnac, na co wszyscy forumowicze rzucaja sie na biednego "Rekruta", zeby temu zapobiec napisalem owego posta (robie to tylko ten 1 jedyny raz). Wiec prosze wiecej nie pytac.

Dziekuje za uwage, Pozdrawiam QbaX

02.03.2003
14:28
[2]

Kencik [ Konsul ]

Skąd moge sciagnąc matrix 2 ablo władce pierscieni powrót króla?? :)

02.03.2003
14:38
[3]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

na obecny momnet znikad......

chociaz jak to mawiaja szukajcie a znajdziecie :)

02.03.2003
15:15
smile
[4]

CooliG [ Pretorianin ]

Skad moge sciagnac gre Shogun albo Medievial albo Rome Total war??

02.03.2003
15:16
smile
[5]

yazz_aka_maish [ Legend ]

CooliG ze sklepowej póly :DDD

02.03.2003
15:17
[6]

CooliG [ Pretorianin ]

Ten sposób jest dla mnie za drogi :))

02.03.2003
15:19
smile
[7]

L@WYER [ Valaraukar ]

Jakiś Forumowicz, kilka wątków dalej, pyta jak może ŚCIĄGNĄĆ z dziewczyny ubranie, a potem tą dziewczynę ŚCIĄGNĄĆ do łóżka ......

02.03.2003
15:21
smile
[8]

Babiczka [ Konsul ]

Mozesz sciagnac z kazaay i z Imesha tam jest wszystko

02.03.2003
15:25
[9]

SULIK [ olewam zasady ]

Najlepiej pociągnąć za ta staląwą linke:
-------------------------------------------------- --> oto stalowa linka
jezeli odpowiedno mocno pociągniesz to wtedy kto wie co może znaleźć sie na końcu:
Matrix 5?? Quake 16 ?? Unreal 4?? kto wie a może nawet Fallout 3?? więc na co czekasz
ciągnij druta i baw się dobrze

oto link do link:
--------------------------------------------------

tank ju wery macz for ciagot za linke

02.03.2003
15:41
[10]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

o co wam chodzi??
przeciez opowiedzialem juz chyba na to pytanie w pierwszym poscie .........

02.03.2003
15:47
smile
[11]

RTUIO [ Junior ]

Skad sciagnac poradnik do gry mafia prócz GRY-ONLINE?

02.03.2003
16:38
[12]

shubniggurath [ Lost Soul ]

skad sciagnac diablo1? w kaazie nie ma:[

02.03.2003
16:41
[13]

sepuku [ Junior ]

Skad sciagnac kilogram wolowego bez kosci?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.