
BEERman [ Pretorianin ]
Problem z NWN
Utknąłem niestety w finale 2 aktu, nie mam jak otworzyć bramy na szczycie wieży.
Wg poradnika GO powinienem mieć dwa różne kamienie strażnicze mnie jednak wypadły dwa takie same (założenie twórców czy błąd gry) Jak otworzyć tą bluzg bramę?

BEERman [ Pretorianin ]
Nobody knows?

Shakka [ Pogromca Chomików ]
---------------->

BEERman [ Pretorianin ]
No tak ale tam jest 49 odcinków a ja chwilowo nie mam dostępu do stałeg.
Może ktoś jednak pamięta
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
chyba nie rozumiesz, poprostu zapytaj tam a nie tu!!!!!!!

blood_x [ Skinhead oi! ]
Niestety ja z takim problemem sie nei spotkalem