GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z NWN

02.03.2003
13:50
smile
[1]

BEERman [ Pretorianin ]

Problem z NWN

Utknąłem niestety w finale 2 aktu, nie mam jak otworzyć bramy na szczycie wieży.
Wg poradnika GO powinienem mieć dwa różne kamienie strażnicze mnie jednak wypadły dwa takie same (założenie twórców czy błąd gry) Jak otworzyć tą ‹bluzg› bramę?

02.03.2003
13:57
smile
[2]

BEERman [ Pretorianin ]

Nobody knows?

02.03.2003
13:58
smile
[3]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

---------------->

02.03.2003
14:04
smile
[4]

BEERman [ Pretorianin ]

No tak ale tam jest 49 odcinków a ja chwilowo nie mam dostępu do stałeg.

Może ktoś jednak pamięta

02.03.2003
14:11
[5]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

chyba nie rozumiesz, poprostu zapytaj tam a nie tu!!!!!!!

03.03.2003
11:56
smile
[6]

blood_x [ Skinhead oi! ]

Niestety ja z takim problemem sie nei spotkalem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.