sapri [ ]
Którego Radeona wybrać???
Więc postanowiłem wymienić karte graficzną (właściwie to już dawno, ale brak kasy). Nawet wybrałem już firmę, jest to definitywnie ATI tylko teraz nie wiem którego Radeona wybrać, myślałem nad 9000, 9000PRO, 9100. Chcę też aby pamięci były taktowane 250/250 lub 275/275 (najlepiej ta druga:)), ale karta nie może przekroczyć 500 PLN (ten brak kasy).
Jeszcze mój config
-Athlon 1.2 GHz
-256 DDR RAM
-MSI VIA K7T266 Pro
-GF 2 MX 400 64 (do wymiany)
Z góry dzięki za pomoc!!!
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Nie kupuj Radka 9000. Najlepiej by bylo gdybys kupil pelnego 9100 (nie zadne 9100L). Jesli sie nie uda bierz 9000Pro, roznica w wydajnosci niewielka.

Caleb [ The Evil That Men Do ]
ATI 9000 PRO kosztuje 512zł, wiec może odżałujesz te 15, ja wiem ze to są 3 piwa, no ale może warto
Caleb [ The Evil That Men Do ]
errata: sory, nie wiem, jak mnie zaćmiło - oczywiście 12zł --> 4 piwa

_Luke_ [ Death Incarnate ]
Caleb ---> zalezy gdzie... w lokalu 2,5 piwa :P
Drzewiec [ Pretorianin ]
Oczywiście że radeona 9100, tyle że nie wersję L ale pełną taktowaną 250/500Mhz.
sapri [ ]
A może podalibyście jakieś konkretne modele opierając się na własnych doświadczeniach ??? :)
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Osobiscie mam Radka 9000Pro 64Mb VIVO (Video In Video Out) firmy Mint. Firma kanadyjska produkcja chinska :P Nie mam zadnych zastrzezen co do wykonania jak i jakosci obrazu karty (wiem co mowie mialem Matrox'a G400). Mam na niej nawet lepsze pamieci niz zwykle w tych modelach - dostep 3,3ns (a nie 3,6).

bone_man [ Powered by ATI ]
Ja mam Radeona 9700 Pro odkad sie tylko pojawil i jestem z niego zadowolony w 100% w 3dMarku 2003 mielismy wynik 4432 to calkie niezle
sapri [ ]
up^^

Surkatka [ Centurion ]
Zbieraj kasiore na 9700pro --(=^_^=)-- a bedziesz zadowolony i Doom3 będzie chodził
mikmac [ Senator ]
a moze znajdziesz 8500? to protoplasta 9100. Powinien byc tanszy bo ma 1.5 roku a ma identyczne mozliwosci i wydajnosc

Exmister [ Legionista ]
zobacz ten link:
https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=4759
aktualny tylko dzisiaj!
Click-Tom [ Orange Grove Families ]
ja mam 9000 Pro od kiedy się tylko pokazal... i jestem zadowolony tzn. Wszystki gry chodza bez żadnych problemów ... nie należy także do najdroższych, ale są tańsze !!! np: w C&C Generals gram na pełnych detalach przy maksymalnych teksturach w rozdzielczoście 1024x768 i wszysko chodzi tak jak należy, GTA 3 w rozdzielczości 1024x768 w 32bitach też wygląda i chodzi rewealcyjnie ... no wież że to zalezy też od procka i ilości pamięci tak jak w moim przypdku mam P4 1,8 Ghz, 512 DDR... ale i tak BARDZO POLECAM TĄ KARTE !!!