GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Hi-Fi

02.03.2003
13:20
[1]

lukashh [ Legionista ]

Problem z Hi-Fi

Mam wieże Philipsa i coś ostatnio jak włoże piracką płytę to pisze: NO DISC. Nie chce jej czytać. Co robić?

02.03.2003
13:41
smile
[2]

Big Money [ Senator ]

Kup oryginalną płytke :) Btw. yo napewno sprawka złego Billa, napewno przejął Twoją wieże, i teraz bedzie Cie nią hipnotyzował zebys kupował tylko produkty Mikrosoftu. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.