lukashh [ Legionista ]
Problem z Hi-Fi
Mam wieże Philipsa i coś ostatnio jak włoże piracką płytę to pisze: NO DISC. Nie chce jej czytać. Co robić?

Big Money [ Senator ]
Kup oryginalną płytke :) Btw. yo napewno sprawka złego Billa, napewno przejął Twoją wieże, i teraz bedzie Cie nią hipnotyzował zebys kupował tylko produkty Mikrosoftu. :)