Golas3000 [ Pretorianin ]
Kurs HTML'a
Czy ma cie jakieś dobre kursy?? Chciałem sie nauczyć pisać stronki. Moż macie jakieś linki do kursów ale żeby były one dosyć dobrze napisane i żeby były od podstaw.

Caleb [ The Evil That Men Do ]
Najlepszy jest kurs Pawła Wimmera, poszukaj na stronie PCWorld Komputera
Golas3000 [ Pretorianin ]
a masz może adres tej stronki ?
Anima Vilis [ Konsul ]
Tutaj jest...
Caleb [ The Evil That Men Do ]
------->

fifalk [ fifalkowiec ]
"Przy tworzeniu nowego wątku należy [..] sprawdzić czy nie został w ostatnich dniach utworzony wątek o podobnej tematyce. " - FAQ
poszukaj w wyszukiwarce GOLa - ostatnio byl taki watk i podano tam full linkow do dobrych kursow

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]