GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kurs HTML'a

02.03.2003
13:07
[1]

Golas3000 [ Pretorianin ]

Kurs HTML'a

Czy ma cie jakieś dobre kursy?? Chciałem sie nauczyć pisać stronki. Moż macie jakieś linki do kursów ale żeby były one dosyć dobrze napisane i żeby były od podstaw.

02.03.2003
13:09
smile
[2]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Najlepszy jest kurs Pawła Wimmera, poszukaj na stronie PCWorld Komputera

02.03.2003
13:14
[3]

Golas3000 [ Pretorianin ]

a masz może adres tej stronki ?

02.03.2003
13:16
[4]

Anima Vilis [ Konsul ]

Tutaj jest...

02.03.2003
13:17
[5]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

------->

02.03.2003
13:56
smile
[6]

fifalk [ fifalkowiec ]

"Przy tworzeniu nowego wątku należy [..] sprawdzić czy nie został w ostatnich dniach utworzony wątek o podobnej tematyce. " - FAQ

poszukaj w wyszukiwarce GOLa - ostatnio byl taki watk i podano tam full linkow do dobrych kursow

02.03.2003
14:06
smile
[7]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.