Siny26 [ Pretorianin ]
Z cyklu "oceńcie moją stronkę"
Ocencie moją stronkę domową.

Kompoholik [ Designed by AI ]
No to jedziemy z tym koksem :). Najpierw błędy:
1. Newsy nie pasują do otoczenia...
2. Suwaki w tej lewej ramce także nie pasują do otoczenia...
3. Nie wyświetla się obrazek w lewym górnym rogu...
To tyle błędów na dziś :). Lay jest ogólnie ładny i wogle - -7/10
Siny26 [ Pretorianin ]
ten obrazek w lewym górnym rogu to nie obrazek tylko animacja flash. niewiem czemu ci sie niewyświetlił?:)
ps. chciałem dodać że stronę robiłem sam w 100% niekożystałem z żadnych SZABLONÓW

Kompoholik [ Designed by AI ]
Aha, no to już wiem czemu mi się nie wyświetla (odrzucam instalację aplikacji Flash :)))))

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
Dwa tygodnie temu zrobiłeś ten sam wątek z oceną tej samej strony. Link poniżej
Anima Vilis [ Konsul ]
Siny26 --> Pamięć mnie zawodzi czy faktycznie już chwaliłeś się tą stronką ?? :)
+ super animacja flash :)
+ ciekawy layout
- nagłówki menu, stats i kontakt są słąbo widoczne
... zrób odstęp pod adresem e-mail dla lepszego efektu i powiększ troszeczkę "okienko" z prawami autorskimi :)
Siny26 [ Pretorianin ]
Danio99-->>nie chce mi sie z tobą gadać
Drink milk you will be great

Kompoholik [ Designed by AI ]
Danio99 --> Zeskanuj nam słownik :)
Siny26 [ Pretorianin ]
Danio99 niechce żebyś udzielał sie w moich wątkach ja nieprzepadam za tobą ty za mną
ty mi bedziesz robić na złośc ja ci
Poprostu nieudzielaj sie w moich wątkach ja niebęde w twoich
Paul12 [ Buja ]
Odblokuj k#$^% PPM! Nawet skopiować numeru gg nie mogę ;[