GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu "oceńcie moją stronkę"

02.03.2003
12:39
[1]

Siny26 [ Pretorianin ]

Z cyklu "oceńcie moją stronkę"

Ocencie moją stronkę domową.

02.03.2003
12:44
smile
[2]

Kompoholik [ Designed by AI ]

No to jedziemy z tym koksem :). Najpierw błędy:

1. Newsy nie pasują do otoczenia...
2. Suwaki w tej lewej ramce także nie pasują do otoczenia...
3. Nie wyświetla się obrazek w lewym górnym rogu...

To tyle błędów na dziś :). Lay jest ogólnie ładny i wogle - -7/10

02.03.2003
12:53
[3]

Siny26 [ Pretorianin ]

ten obrazek w lewym górnym rogu to nie obrazek tylko animacja flash. niewiem czemu ci sie niewyświetlił?:)
ps. chciałem dodać że stronę robiłem sam w 100% niekożystałem z żadnych SZABLONÓW

02.03.2003
12:54
smile
[4]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Aha, no to już wiem czemu mi się nie wyświetla (odrzucam instalację aplikacji Flash :)))))

02.03.2003
13:00
smile
[5]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Dwa tygodnie temu zrobiłeś ten sam wątek z oceną tej samej strony. Link poniżej

02.03.2003
13:02
[6]

Anima Vilis [ Konsul ]

Siny26 --> Pamięć mnie zawodzi czy faktycznie już chwaliłeś się tą stronką ?? :)

+ super animacja flash :)
+ ciekawy layout
- nagłówki menu, stats i kontakt są słąbo widoczne

... zrób odstęp pod adresem e-mail dla lepszego efektu i powiększ troszeczkę "okienko" z prawami autorskimi :)

02.03.2003
13:07
[7]

Siny26 [ Pretorianin ]

Danio99-->>nie chce mi sie z tobą gadać
Drink milk you will be great

02.03.2003
13:08
smile
[8]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Danio99 --> Zeskanuj nam słownik :)

02.03.2003
13:16
[9]

Siny26 [ Pretorianin ]

Danio99 niechce żebyś udzielał sie w moich wątkach ja nieprzepadam za tobą ty za mną
ty mi bedziesz robić na złośc ja ci
Poprostu nieudzielaj sie w moich wątkach ja niebęde w twoich

02.03.2003
13:20
[10]

Paul12 [ Buja ]

Odblokuj k#$^% PPM! Nawet skopiować numeru gg nie mogę ;[

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.