GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niezbyt z grami zwiazane. Od jakiegos czasu ni z tad ni z owad wyskakuja mi na kompie reklamy serwisow porno...

02.03.2003
11:57
[1]

Gunganin_Jackson [ Junior ]

Niezbyt z grami zwiazane. Od jakiegos czasu ni z tad ni z owad wyskakuja mi na kompie reklamy serwisow porno...

... chodz takowych nie odwiedzam. Wyskakuje poprostu okienko o nazwie Usluga Poslaniec, i pisza w nim rozne glupoty. Na samym poczotku jest podane moje IP. Moze mi ktos pomoc?

02.03.2003
12:04
[2]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

musiales odwiedzac, ewentualnie ktos o tym samym ip....., ewentualnie servisy warezowe.

jesli masz xp, zostaw poslanca otwarttego, ctrl+alt+del, przejdz do jego procesu, zobacz jak sie nazywa, i wywal go z autoastartu.......
moze tez pomoc skaner antywirusowy to takie numery to zwykle trojany

02.03.2003
12:05
[3]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

aha i nie daj sie zwiesc, ten proces (plik exe) bedzie sie nazywal sytem.exe, win23.exe ) jakas taka podla nazwa

02.03.2003
12:17
smile
[4]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

"chodź takowych nie odwiedzam" ---> jasne ;)

02.03.2003
12:52
[5]

sergi__ [ Underworld ]

A jak nie pojdzie to formatuj wszystko :)

02.03.2003
12:58
[6]

fifalk [ fifalkowiec ]

e tam "nie odwiedzam" - dup sie zachcialo, co? ;-D

a tak wogole to sprobuj poszukac md.exe lub mdsys.exe - jesli dobrze pamietam to to byl plik tych przegladarek - moze to to

02.03.2003
13:05
[7]

dj_lenin [ Pretorianin ]

w pasku start-> uruchom wpisz: msconfig .Tam wybierz uruchiamianie odnajdź nazwe tego programu i odznacz go.

02.03.2003
13:23
[8]

Youreck [ Centurion ]

Jestes pewnie podpiety do jakiejs sieci lokalnej sz dostepem do internetu i koledzy z lana robia sobie zarty z Ciebie.Wejdzd do :Menu Start>Programy>Akcesoria>Wiersz polecen i wpisz tam net send 192.xxx.x.xx i jakas wiadomosc, i w ten sposob sam wyslesz do kogoPoslanca.Jesli chcesz zeby nie dochodzily do Ciebie POslance to poszukaj w necie XPAntiSpy i tam jest opcja wylaczenia uslugi poslaniec.

02.03.2003
13:33
[9]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

Youreck dopsze gada, przeciez poslaniec to netsend.....

02.03.2003
19:37
[10]

Gunganin_Jackson [ Junior ]

skad wziac to XPAntySpy...
Dzieki za rady

02.03.2003
23:35
[11]

Youreck [ Centurion ]

np z

02.03.2003
23:38
[12]

wysiu [ ]

A po co Antispy? Posłaniec (Messenger) to zwykła usługa Windowsa, wyłącza sie go w Panel Sterowania/Narzedzia Administracyjne/Usługi.

03.03.2003
16:09
smile
[13]

blood_x [ Skinhead oi! ]

hmmm a nie lepiej przywrocic system do dnia gdzie wszystko bylo dobrze ?

03.03.2003
16:14
[14]

tsunami [ PS3 ]

sciagaj Process Explorer i zobacz gdzie grzyb siedzi w kompi usun proces i usun folder z programem i po klopocie :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.