Gunganin_Jackson [ Junior ]
Niezbyt z grami zwiazane. Od jakiegos czasu ni z tad ni z owad wyskakuja mi na kompie reklamy serwisow porno...
... chodz takowych nie odwiedzam. Wyskakuje poprostu okienko o nazwie Usluga Poslaniec, i pisza w nim rozne glupoty. Na samym poczotku jest podane moje IP. Moze mi ktos pomoc?
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
musiales odwiedzac, ewentualnie ktos o tym samym ip....., ewentualnie servisy warezowe.
jesli masz xp, zostaw poslanca otwarttego, ctrl+alt+del, przejdz do jego procesu, zobacz jak sie nazywa, i wywal go z autoastartu.......
moze tez pomoc skaner antywirusowy to takie numery to zwykle trojany
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
aha i nie daj sie zwiesc, ten proces (plik exe) bedzie sie nazywal sytem.exe, win23.exe ) jakas taka podla nazwa

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]
"chodź takowych nie odwiedzam" ---> jasne ;)
sergi__ [ Underworld ]
A jak nie pojdzie to formatuj wszystko :)
fifalk [ fifalkowiec ]
e tam "nie odwiedzam" - dup sie zachcialo, co? ;-D
a tak wogole to sprobuj poszukac md.exe lub mdsys.exe - jesli dobrze pamietam to to byl plik tych przegladarek - moze to to
dj_lenin [ Pretorianin ]
w pasku start-> uruchom wpisz: msconfig .Tam wybierz uruchiamianie odnajdź nazwe tego programu i odznacz go.
Youreck [ Centurion ]
Jestes pewnie podpiety do jakiejs sieci lokalnej sz dostepem do internetu i koledzy z lana robia sobie zarty z Ciebie.Wejdzd do :Menu Start>Programy>Akcesoria>Wiersz polecen i wpisz tam net send 192.xxx.x.xx i jakas wiadomosc, i w ten sposob sam wyslesz do kogoPoslanca.Jesli chcesz zeby nie dochodzily do Ciebie POslance to poszukaj w necie XPAntiSpy i tam jest opcja wylaczenia uslugi poslaniec.
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
Youreck dopsze gada, przeciez poslaniec to netsend.....
Gunganin_Jackson [ Junior ]
skad wziac to XPAntySpy...
Dzieki za rady
Youreck [ Centurion ]
np z
wysiu [ ]
A po co Antispy? Posłaniec (Messenger) to zwykła usługa Windowsa, wyłącza sie go w Panel Sterowania/Narzedzia Administracyjne/Usługi.

blood_x [ Skinhead oi! ]
hmmm a nie lepiej przywrocic system do dnia gdzie wszystko bylo dobrze ?
tsunami [ PS3 ]
sciagaj Process Explorer i zobacz gdzie grzyb siedzi w kompi usun proces i usun folder z programem i po klopocie :-)