
skilow_na_wygnaniu [ Legionista ]
Hangary na stadionie Wisły – dużo zdjęć
Podaje tu link, bo mysle, ze sporo osob na forum chetnie zobaczy jak wygladaja te slynne namioty, a na zadnym portalu nie ma tak dobrych zdjec jak tutaj. Znajdziecie je na samym dole strony, polecam zwlaszcza te nocne. Mysle, ze autor strony zrobi tez pare dzisiaj, bo jest chyba zaangażowany w pracy nad nimi. Nie wrzucajcie tutaj zdjec bo autor zastrzegł sobie ich publikacje.
Fett [ Avatar ]
dzieki chetnie oglądne.
Adamss [ -betting addiction- ]
Mam nadzieję, że przez te namioty mecz dojdzie do skutku i pokażemy kto jest lepszy Włochom. A teraz naciesze oczy tymi cudami :P.

Kompoholik [ Designed by AI ]
<

sergi__ [ Underworld ]
Ech Lazio niechce grac w Polsce, widocznie boją sie :)

Big Money [ Senator ]
Włosi teraz pewnie powiedzą ze trawa ma zły kolor i oni nie będa grać ;)
Sagi [ ]
Pod linkiem zdjecia innego fana Wisly. Dzisiaj wizytacja UEFA. Trzymam kciuki.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mam nadzieję, że to pomoże. Mecz ma być rozegrany na stadionie Wisły i kwita!

Goozys[DEA] [ Virus ]
Śmiesznie to wygląda... :) W Krakowie odśnieżają płytę boiska, a u mnie w mieście ludzie w sweterkach chodzą... Trzymam kciuki za powodzenie całej tej operacji.
Quicky [ Senator ]
Niezła będzie afera, jak mimo rozłożenia tych namiotów nie będą grali w Krakowie. :))

ronn [ moralizator ]
Pewnie, ze na stadionie Wisly..........tylko, ze Wisly Plock :p