GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hangary na stadionie Wisły – dużo zdjęć

02.03.2003
11:17
smile
[1]

skilow_na_wygnaniu [ Legionista ]

Hangary na stadionie Wisły – dużo zdjęć

Podaje tu link, bo mysle, ze sporo osob na forum chetnie zobaczy jak wygladaja te slynne namioty, a na zadnym portalu nie ma tak dobrych zdjec jak tutaj. Znajdziecie je na samym dole strony, polecam zwlaszcza te nocne. Mysle, ze autor strony zrobi tez pare dzisiaj, bo jest chyba zaangażowany w pracy nad nimi. Nie wrzucajcie tutaj zdjec bo autor zastrzegł sobie ich publikacje.

02.03.2003
11:53
[2]

Fett [ Avatar ]

dzieki chetnie oglądne.

02.03.2003
11:56
[3]

Adamss [ -betting addiction- ]

Mam nadzieję, że przez te namioty mecz dojdzie do skutku i pokażemy kto jest lepszy Włochom. A teraz naciesze oczy tymi cudami :P.

02.03.2003
11:57
smile
[4]

Kompoholik [ Designed by AI ]

<

02.03.2003
12:50
smile
[5]

sergi__ [ Underworld ]

Ech Lazio niechce grac w Polsce, widocznie boją sie :)

02.03.2003
13:10
smile
[6]

Big Money [ Senator ]

Włosi teraz pewnie powiedzą ze trawa ma zły kolor i oni nie będa grać ;)

02.03.2003
13:37
[7]

Sagi [ ]

Pod linkiem zdjecia innego fana Wisly. Dzisiaj wizytacja UEFA. Trzymam kciuki.

02.03.2003
13:38
smile
[8]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mam nadzieję, że to pomoże. Mecz ma być rozegrany na stadionie Wisły i kwita!

02.03.2003
14:18
smile
[9]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Śmiesznie to wygląda... :) W Krakowie odśnieżają płytę boiska, a u mnie w mieście ludzie w sweterkach chodzą... Trzymam kciuki za powodzenie całej tej operacji.

02.03.2003
14:54
[10]

Quicky [ Senator ]

Niezła będzie afera, jak mimo rozłożenia tych namiotów nie będą grali w Krakowie. :))

02.03.2003
16:34
smile
[11]

ronn [ moralizator ]

Pewnie, ze na stadionie Wisly..........tylko, ze Wisly Plock :p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.