GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy słuszny wybór ??

02.03.2003
11:10
[1]

Gigabyte [ MK z Gliwic ]

Czy słuszny wybór ??

Mam takie pytanko
Mam kartę graficzna GeForce 2 MX 32 MB i najwyższy czas by to zmienić :)). I zastanawiam sie nad kupnem karty GeForce 4 440 MX 64 MB SE TV OUT kosztuje coś około 200 zł. Czy to jest dobry wybór ??
Moze ktoś mi podpowie . Od razu dodam , że DDR nie wchodzi w grę .

02.03.2003
11:19
[2]

Atreus [ Senator ]

Dużej różnicy to chyba raczej nie poczujesz. W końcu to tylko MX. Weź lepiej GeForce 3 lub 4 Titanium. Albo nowego Radeona :)

02.03.2003
11:24
[3]

mikmac [ Senator ]

Gigabyte --> totalnie nie warto. Nie odczujesz prawie zadnej roznicy. Mniej wiecej taka jak bys sie przesiadl na pelnogo GTS. POnadto ta karta nie obsluguje nawet jednego efektu wiecej w stosunku go GF2. A coraz wiecej gier cos tam ma z Pixel Shaderem.

Jak masz tylko 200 PLN to sobie je zachowaj. Jak bedziesz mial 350-400 PLN to kupisz GF3 lub ATi 9000-9100

Moze uda Ci sie znalezc Radka 8500 - to dokladna protoplasta 9100. Jest troche bardziej wydajny niz GF3 i jakies 2-3 razy bardziej wydajny niz GF4MX.
Poszukaj tez na gieldach. Uzywane Radki 8500 powinienes dostac w granicach 200-250 PLN.

02.03.2003
11:25
[4]

tygrysek [ behemot ]

nie poczujesz zbytnio przyrostu prędkości

najlepszym rozwiązaniem jest nabierać jeszcze troszkę pieniędzy i kupienie pełnej trójki

02.03.2003
11:27
smile
[5]

B.Maciek [ Centurion ]

albo 4 titanium 128 mb takie jak ja mam :) to jest dopiero!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.